Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

emma2001
27. únor 2008

No dakujem ze ste ma vzali medzi seba
No Slivkaa cez vikend by som nechcela, lebo vraj u nas cez vikend chodi detska lekarka len rano a to znamena, ze ak by som porodila vecer tak by mi malu nedali ale nechali by si ju na sledovanie v sesterskej izbe. A ja ju chcem mat pri sebe. No ale mozno budem rada, ze si mozem oddychnut.

emma2001
27. únor 2008

Inak Catrin ja myslim, ze budes vediet ze rodis... a to ti ani voda nemusi odtiect. teda myslim si ze tie bolesti sa nedaju nevsimnut si 😀

krista
27. únor 2008

Ahojky holky čekatelky 😀

Já bych si víkend klidně zabrala 😀 Když budeme mít březňátko budu moc spokojená, ale hlavně ať je zdravý samozřejmě 🙂

Jé Silvika a vy jste se nechali překvapit co to bude? 🙂 Teda to se asi těšíte dvojnásob co? 😵

catrin1
27. únor 2008

no ved ja jasne... 😀 ale radsej nech mi voda odtece doma ako bi mi ju museli prepichovat..

krista
27. únor 2008

Catrin prý to píchnutí plodovky tolik nebolí, ale asi jak každého 😉 Já bych radši nejdřív bolesti, protože takhle může člověk dlouho vydržet doma a ulevovat si jak chce dokud nemá kontrakce cca po 5ti minutách a plodovku prasknout v porodce - pak se to ještě rozjede, kdežto když praskne voda, tak se může stát že do 24h kontrakce nezačnou a pak to začnou vyvolávat 😖 - teda u nás v porodnici 😉

catrin1
27. únor 2008

krsita no ani mne by ten vikend nevadil.. 😀 ..ale jasne hlavne nech je zdrave babo...ja si idem dat horuci kupel..hadam to trochu pomoze...

emma2001
27. únor 2008

No ja teraz tak trochu mimo. Kedze nies som este v tomto tu zbehla. Ked pridam svoju odpoved, tak ma to vzdy posle niekde uplne mimo. A musim sa zasa dostavat do tohto fora. Neda sa to aj nejako inak?
Ozaj a k tej vode - ja dufam, tiez ze mi odtecie doma, ale tak seriozne, nie ze mi bude len curkat, lebo inak to asi nespoznam. Ja mam uz aj teraz obcas silnejsi vytok a uz panikarim, ze ci to nie je voda. 😝

catrin1
27. únor 2008

krista to vazne takto funguje...??No tak to chcem teda najskor bolesti a potom plodovka... 😀

catrin1
27. únor 2008

boze kto by mi vyhovel... 😀 😀

krista
27. únor 2008

Jé Catrin ty máš bolesti? 😲 to jsem nedočítala, že by byl porod v přímém přenose? 😲
Jinak většinou se po prasknutí vody ty kontrakce dostaví samy, ale stejně musíš honem do porodky a tam čekat no 😖 Mojí mámě nejdřív praskla voda a porod byl do osmi hodin, to by šlo ne? 😅

Emma a jak to děláš? 😀 Když pošleš odpověď tak klikni na Domů a napravo na hlavní stránce si pak najdeš to naše téma 😉 Nebo po zobrazení tabulky "Tvoje odpověď byla přidána" dej nahoře Zpět a vrátíš se hned do tématu 🙂

emma2001
27. únor 2008

Jej Catrin, prave som pozrela tvoj album a vidim, ze mas ten isty kocar ako my. My sme ale kupili oranzovo-anatracitovy. Ja uz sa tak tesim na to kocikovanie, hlavne ked je tak pekne.

catrin1
27. únor 2008

nie nie nemaaam bolesti.... 😀

krista
27. únor 2008

Jo holky taky mám strach že tu plodovku nepoznám, už jsem měla takovej výtok že jsem protekla přes celý kalhoty - já nesmím nosit intimky abych neměla infekci ... takže fakt super, to jsem tady na MK plašila dost 😅

catrin1
27. únor 2008

emma a kde ste kupovali??veru aj ja uz by som kocikovala len nemam koho zatial...hlavne ked je tak pekne...

silvikaa
27. únor 2008

baby podla mna to zbuchneme tento tyzden, mam taky citak - teda co sa mna tyka, myslim, ze do soboty 🙂 chichi....neviem, preco mam taky pocit 🙂

krista - ano nechali sme si prekvapko, manzel to tak velmi chcel a nakoniec som sa nechala ukecat, ale poviem ti, ledva som to vydrzala :- ) ale citak mam od zaciatku stale na chlapceka🙂 TAK SOM ZVEDAVA, CI NA TYCH CITAKOCH NIECO JE.

catrin1
27. únor 2008

krista ja si myslim ze plodovku poznas...a ona neni cira zevraj by mala byt do ruzova troska...

catrin1
27. únor 2008

silvikaa no dufam ze tvoje pocity budu vyslysane... 😀

emma2001
27. únor 2008

Krista: a isla si s tym do nemocnice. Alebo ako si to riesila? To ja by som si myslela ze je to urcite plodova voda. Aj ked sa mi uz par krat stalo, ze som si nasla par kvapiek mocu na intimke.
Silvikaa - prepac asi som ti skomolila v jednej odpovedi nick 😉

silvikaa
27. únor 2008

tiez mam jednu znamu, ze jej doma praskla voda, domka bola este cca hodku a potom sla do porodnice a do 6 hodin porodila 🙂 ideaaaaalne, ze?

krista
27. únor 2008

Silvikaa tak to jsem taky zvědavá, musíš nám pak dát vědět jak tvůj typ vyšel 🙂 a co jména jaký máte vybraný? 🙂

Catrin no snad jí poznám, kolikrát holky psaly, že je zalilo takový horko a ona může být i zakalená nebo zelenkavá - ale to je špatný 😖

catrin1
27. únor 2008

no ale ta zelenkava alebo zakalena byva vacsinou ked sa prenasa..tak dufam ze nas sa to netyka...

silvikaa
27. únor 2008

babulky budem koncit, prave prisiel moj vyhladovany manzelik 🙂
ak sa v noci nic neudeje, zajtra kecame dalej...pekny zvysok vecera 🙂

krista
27. únor 2008

Catrin no to ještě nevíme jestli se nás to netýká 😀 😅 Ale nikomu bych to nepřála, to musí být na palici, navíc já mám porodku 22km a musela bych jezdit každý den na monitor 😖

Silvi tak ahojky 🙂

catrin1
27. únor 2008

no dufam ze nas to obide...ja chcem do nedele porodit... 🙂
ahoj silvi tak ak nic zajtra sa tu uvidime... 😉
Ja idem dat ten kupel ale este pridem..zatial pa...

emma2001
27. únor 2008

Catrin my sme kupil ten kocari tu cez bazar. Mali sme stastie, lebo je len 3 mesiace pouzivany, takze je ako novy ale lacnejsi. Vysiel o 5000 menej, co sa uz oplatilo a este je v zaruke. Ale kupila by som ho aj tak v obchode. Ja som ten kocar strasne chcela, bol to vzdy moj favorit, akurat by som kupila tu kombinaciu co mas ty.

krista
27. únor 2008

Catrin tak já si beru pondělí 3.3. 😀
Hezkou koupel 🙂

catrin1
27. únor 2008

hlasim sa okupana.... 😀 ...
emma tak to sa vam pekne podarilo kupit...
krista no ja aj dnes len nech to uz je..ale 3.3 je pekny datum... 🙂

krista
27. únor 2008

Jo a jinak nevím jestli jste tu potkali Cairu - na předešlých stránkách párkrát přispěla, tak jsem dneska koukala že rodí asi od 10ti hodin 😉

catrin1
27. únor 2008

no jasne ja sledujem aj na ceskom konikovi ale neprispievam....No ved ona si toho aj vytrpela..tak uz to ma hadam za sebou... 😉 ..viem ze mala termin ako ja...

krista
27. únor 2008

Tak to zase nevím já co si vytrpěla 😲
Těžko říct jestli to má za sebou, někdy jsou ty porody dlouhý 😖 Ale přála bych jí samozřejmě aby to za sebou měla 🙂 Každýmu bych přála rychlej porod 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru