• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
Krista:ju,no právě,že praskla a už odpoledne a pak přece tlačila 2 hoďky a nic.Tak to právě doktor myslel.Že když asi odteče hodně vody je to problém.Kamarádce třeba odešla voda a kontrakce nepřišly vůbec,tak ji nakonec dělali CŘ.
29. únor 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi u nás v porodnici to dělaji tak, že když odteče voda (pokud neni zakalená) a do 24h nezačne porod tak dávaji vyvolávačky, taky nic extra, proto bych radši nejdřív ty bolesti, ale člověk si nevybere, stejně tak jako nevíme kdy to na nás přijde :slight_smile:
29. únor 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mojej mame pri nas obidvakrat vodu prepichovali v poronici..tak uvidime..
29. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla tej stranky mi to podla dna pocatia vychadza na 3.3 a podla PM 5.3..a problem je ze neviem v ktory den som mala prve pohyby takze asi kaslem nato..
29. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Catrin no někdy začátkem března to prostě bude :grinning:
29. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista:ju,taky jsem zvědavá,jak to poznám a kdy to příjde...
29. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi no na tebe to přijde určitě brzy, když to sama cítíš :dizzy_face: ale jak to poznám na to jsem taky zvědavá :sweat_smile:
29. únor 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista no dufam dufam... :grinning:
29. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou všechny březnovky :grinning:

kristo: já koukala na tvoje foto v albu....ty máš teda břuch :fearful: Úplně jsem zírala, se nedivím že máš pocit že praskneš a kdybychnevěděla že čekáš holčičku,tak řeknu jasnej kluk, bříško máš úplně do špičky :slight_smile:

Já teprve od včerejška reálně cítím že bych mohla rodit...předtím mi to hlava vůbec nebrala...
29. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Catrin no prý se to nedá nepoznat co říkaly ostatní rodičky :grinning:

Ahojky Leni :slight_smile:
No jo, je veliká a pořád se tam natahuje různě a je jí úplně jedno že ta kůže neni nekonečná :grinning: Ty jsi měla zamluvený datum 29.2. pokud se nepletu tak kde je Vanda? :grinning:
29. únor 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo: kdyby jen já....hned několik nás mělo tenhle datum od začátku zamluvený a vypadá to že to nedá fakt nikdo :sweat_smile: Leda by někdo rodil a tajil to :grinning:
29. únor 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no to je dost možný že to někdo tají, kdybych rodila tak je mi jedno jestli jsem to dala někomu vědět nebo ne :grinning: Hlavně abych tam měla manžela a brzo to měla za sebou :grinning: Už ti chodí otravný SMSky na telefon? :grinning:
29. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupodivu moc nechodí...dneska jen dvě a to se dalo čekat když pořád tvrdím že to bude 29.2. :grinning: Já jsem všechny dopředu poučila ať mi nepíšou trapné sms jestli rodím...tak si to asi pamatujou :grinning:
29. únor 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsou šikuly, mě píšou lidi už dva měsíce :angry: :grinning:
A dneska mi přišel e-mail od MM sestřenice, kdy že mám termín, tak jí neodpovím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak bude otravovat ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem řekla že vypnu telefon jestli budou otravovat a asi jsem vypadala že to vážně udělám :grinning: Já budu dávat vědět jen švagrový že jedu a sem na koníka,jinak nikomu, ozvu se až se Vanda narodí :slight_smile:
29. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo to já taky dávám vědět jen kamarádkám že jedu, rodině ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně moje máma aby se to nedozvěděla, to by bylo něco šílenýho :rolling_eyes:

Tak na hoďku se loučím, kdyby tu nikdo nebyl tak hezký víkend :sunglasses:
29. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak som spat :slight_smile: je tu este niekto?

catrin - ja fakt neviem, ako je to s poklesnutim bruska, ja ho mam nizsie cca od 32 tyzdna a teraz ho uz mam riadne nizko. ale podla mna niektorym tehulkam klesne az tesne pred.....neviem.

no babulky, na chvilu som zaspala a bolest v krizoch je fuc, takze to boli predsa asi poslovia, hoci do rana clovek nikdy nevie, lebo brusko tvrdne stale.

aj vam tvrdne brucho stale?
29. únor 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj silvi....no aj mne tvrdne stale kazdy den...ale niekedy viac niekedy menej
29. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj catrin - som myslela, ze tu nik nie je , tak som sa odpojila.
si este tu?
29. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..no jasne som.. :wink:
29. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak co přečkaly jste 29.2.? :grinning: Já ano a jsem moooooc ráda :dizzy_face:

Co se týče tvrdnutí bříška, tak já vůbec nevím co to je, vím že na to hodně těhulek trpí, ale mě ztvrdne max. na nějakým místě když se tam malá vyboulí - a to neni považováno za tvrdnutí, když tam má třeba zadek nebo tak :grinning: Takže musím zaklepat, že nic takovýho nemám no :slight_smile:
1. bře 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..aj ja sa hlasim este cela....tak dufam ze dneska....1.marec sa mi paci... :slight_smile:
1. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek:slight_smile: tak 29. únor nás taky minul... chudák manžel, pořád mrňouska přemlouval, ale ten se nedal... ani za nic:grinning: jinak se přiznám, že je mi to jedno... jaký den v březnu... jen aby se mu vůbec chtělo ven:grinning::grinning::grinning:
1. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Catrin mě se 1. taky líbí, ale nevim no :grinning: Moc na to nevypadám, nic co by tomu nasvědčovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wafik neboj duben to snad nebude :grinning:
1. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ved ani mne nic neni ani sa nato necitim..tak ratam s tym ze to pride necakane... :grinning:
1. bře 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už taky každým dnem čekám, kdy to vypukne. A zatím stále nic. 29.tého jsem přežila :slight_smile: dneska je krásné datum -ale nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo "něco" dít.
KRISTA: já také tvrdnutí bříška neznám..... doktor se mě vždycky na kontrole ptá, zda mi už netvrdne bříško.... ale my nic.
Teď ve čtvrtek mi řekl, že na porod je vše připraveno - že už jen prý aby přišly ty stahy..... tak jsem zvědavá :wink:
Co se týká "otravných" sms - tak to vás úplně chápu - taky mi to začíná lézt na nervy...... když se mě každý ptá, jestli už nerodím........ dokonce i když zavolám někomu já, tak mi vezme telefon s tím, "tak co rodíš?" ............ no síla.....Tak se držte holky a přeji vám pohodové porody a krásná zdravá miminka. :dizzy_face:
1. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:grinning: u toho našeho šmudly člověk nikdy neví... zatím jsou teda doktoři v poho, ale mám pocit, že už je ten optimismus pomalu ale jistě přechází... malej se opravdu nikam nechystá... nález prý odpovídá tak osmému měsíci...:grinning: mám k dobru ještě asi tak týden, víc ne-e... pak už mě stopro čekají vyvolávačky:-/
1. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Werminko no to bych byla hodně vzteklá, kdyby mi lidi tahle zvedali telefony :grinning:

A kolik máte CS holky?
1. bře 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista a ako zistim ake mam to CS..mne vzdy povie len stav krcka a to je vsetko...
1. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Catrin no to já nevím :sweat_smile: Já mám vzadu v průkazce takovej grafík a tam mi zapisuje hodnoty:
Datum vyšetření, Nálehající část, Dilatace hrdla, Zkrácení čípku, Konsistence, Směr čípku ... teď mám Dilataci hrdla - 1, Zkrácení čípku - 1, Konsistence - 1, ostatní hodnoty 0 a CS je tedy 3 (protože se to sčítá) :slight_smile:
1. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek