Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

werminka
4. bře 2008

😀 pořádná procházka? No, já zase uklidila celý byt jak šílená...... Ještě si chci zacvičit....No, ale nevím nevím - mám pocit, že tomu našemu miminku snad nepomůže nic 😀 Po fyzické stránce se cítím dobře, ale psychika už se mnou hezky mává 🙂 No už ať to máme holky za sebou! 🙂

majka225
4. bře 2008

hmm tak to je dobra poradna ked ani ta prochadzka nepomoze tomu aby mimco slo samo von. no kto vie ci do rana sa mu nebude chciet samemu 😀 ja som natom rovnako fyzicka stranka je ok len ta psychika to je to cakanie 😠 ja mam tiez tie maniere ze teraz musim stale vsetko upratovat aby bolo vsetko typ top 😀 😀 😀 ale ono ma to prejde ked bude babo a ja nebudem stihat 😀 😀 😀

kozimura
4. bře 2008

Majka:ty už jdeš do nemocnice zítra?A to jdeš na kontrolu nebo už na příjem?Mohlo by nám to přijít samo,co?

majka225
4. bře 2008

no rano uz idem na prijem 😒 ale mohlo by to fakt prist samo

terreza
4. bře 2008

taky se k vam pridavam holky..me poslali az na kontrolu v patek..vidim ze majka i kozi maji stejny termin jako ja..prenasime,ale nic si z toho nedelame..🙂 delate neco pro porod samy? 😉 🙂

kozimura
4. bře 2008

Terez:Ju,teď jsem Ti to písla do březnovek 😀

terreza
4. bře 2008

vidim vidim🙂takze skorice?...to me nenapadlo..my jen to milovani... 😉

majka225
4. bře 2008

ja absolutne nic nerobim pre porod stale som len doma a nudim sa 😀 😀 ale coskoro uz nebudem 😀

terreza
4. bře 2008

a jak to je s vyvolavackou?myslite ze je to horsi? 😕

majka225
4. bře 2008

hmm to ti neviem povedat 😒 😒 ze jak to je

terreza
4. bře 2008

tak snad nam to vsem dopadne dobre a nejlepe samo..od sebe 😉

majka225
4. bře 2008

tak to dufam aj ja 😉 😉 😉

kozimura
4. bře 2008

Já si myslím,k té vyvolávačce,že je lepší nevědět.

werminka
4. bře 2008

Holky, možná to s tou vyvolávačkou není horší - znám spousta holek, kterým porod vyvolávali a měli ho v pohodě 🙂 tak se tím netrapte - já se s tím taky už pomalu zkouším vyrovnávat a doufat, že to nebude tak zlé 😉 Pro mě je to spíše takový divný pocit, že mi něco píchnout nebo dají čípek nebo co ..... a pak budu čekat na stahy 😒 Raději bych kdyby to přišlo přirozeně - holky vám přeji to stejné - moc moc držím palečky 😵

terreza
4. bře 2008

to je pravda, ono je to zvalstni pocit,kdyz vim ze ted maji prijit kontra..a oni prijdou..🙂ale at to bude jak to bude, hlavni je, ze jednou na svet ty mimca vykouknout musi! 😉 😀

kozimura
4. bře 2008

Budem na sebe navzájem myslet 😉 a držet si pěstičky.Možná se tady nakonec sejdeme za týden a budem tady vyprávět,jak to přišlo samo a jak nám dětičky dělají radost 🙂

terreza
4. bře 2008

jo ja na vas myslim uz ted..je dobry vedet ze v tom nejsem sama,kdo prenasi!... 😉

nikusska11
4. bře 2008

ahojte.nema tu niekto skusenosti z vyvolavanim porodu u prvorodicky.Ako dlho to trva?myslim cely porod.

nikusska11
4. bře 2008

mne idu vo stvrtok vyvolavat a mam strasný strach.neviem co sa tam bude vobec diat

werminka
4. bře 2008

NIKUSSKA11: já sice nemám vlastní zkušenost s vyvoláváním - ale jak říkám, pár mých kámošek to absolvovalo - a ono se to neliší od normálního porodu - někdo to má prostě za chvilku - někomu to trvá déle ....... Tak Nikuska neměj obavy - je to jakoby to přišlo samo - až na ten pocit, no..... že prostě budeš vědět, kdy to asi přijde..... 🙂

nikusska11
4. bře 2008

ved prave .to ako vediet den svojej popravy.dufam ze sned to pojde rychlejsie.pretoze aj mojej mame vyvolavali a ona trpela pri kazdom vyse 12hodin

werminka
4. bře 2008

Drž se Nikuska - jde fakt jen o ten pocit, že budeš vědět "kdy" 🙂 No a navíc - ty jdeš vyvolávat ve čtvrtek, ne? Tak to máš ještě fůru času 🙂 Do té doby se to klidně může rozběhnout samo......Moc Ti to přeji a věřím, že to přijde. No a ještě jedna pozitivní zprávička 😉 aspoň víš, že ve čtvrtek už to svoje sluníčko budeš mít v náručí 😅 jééééééé - tak zkus myslet na toto 🙂

olivi
5. bře 2008

Ahojte,
tak ja uz asi od 21.00 mam take slabsie bolesti... teraz sa trosku zintenzivnili... ale stale je to viac menej v pohode 😅
myslim ze to uz dnes bude... chcela som si este pospat, ale uz sa neda. Ked lezim tak je to horsie... Boli ma podbrusko ako pri menzes a este aj krize.... 😒
mam obavy, aby som to odhadla- kedy ist do porodnice... ked som tu na MK citala ze tie bolesti nemusia byt az take strasne.... no neviem...
uz aby to bolo.. 😅

kozimura
5. bře 2008

Olivi:držím pěstičky a jestli už je to ono,tak ať to máš co nejrychleji za sebou!!! 🙂

olivova
5. bře 2008

zdravim vas,
nikusska, vobec to nie je hrozne....mne tiez prvu vyvolavali, prisla som do nemocky, ze mi nic nie je, dali mi prvu injekciu, to zabralo trosicku .... presne o 11.30, potom mi dali ale este jednu, na urychlenie, neviem, ci su to silnejsie bolesti, alebo nie, ale kazdopadne sa daju vydrzat. Mne tie silne zacali az okolo 14.00 no a o 17.00 bola mala na svete (hodiny orientacne). takze da sa...Asi zavisi, ako vnimas bolest, ja som vzdy cakala, ze budu omnoho horsie (a neboli uz) 🙂

olivova
5. bře 2008

pozeram, tiez nemozete spavat? 😀

werminka
5. bře 2008

Ahojte holky, tak kdo přes noc porodil? 🙂 Já teda ne - ale koukám, že snad OLIVI 😀 Tak jsem zvědavá, jestli nám dá někdo nějaké info 🙂
OLIVOVA: tak to jsi nás, které to vyvolávání možná čeká, uklidnila 😅 děkujeme 😉 Já kupodivu spím dobře - horší je to s usínáním, ale když už usnu, tak spím jako miminko až do rána 🙂))))))))))

jjaanca
5. bře 2008

Ahoj holky, tak koukám, že jste nervózní z přenášení. To já přenášet potřebuju. Montujeme kuchyň a měla by být do porodu hotová a taky by bylo fajn mít v místnostech dveře 😅 Ale malá je zatím hodná a na porod to nevypadá 🙂

werminka
5. bře 2008

Tak co si to takhle vyměnit, Jančo? 😀 Ty chceš přenášet.... my chceme rodit 🙂 Tak ať Ti to vyjde! Ty naše miminka si stejně dělají co chtějí.............. 😀

kozimura
5. bře 2008

Dobré ranko!
Olivova:děkujeme,je to fakt fajn,slyšet takové uklidnění od někoho,kdo to zažil.
Prďolka se opět na svět neprotlačila,takže to vypadá na zítřejší nástup do porodnice a vyvolání...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru