• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
KOZIMURA: ještě není pozdě! :slight_smile: do zítřka do rána spousta času! :grinning: držím pěstičky!!!!!
5. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek:slight_smile: tak jak to dneska vidíte? u nás se naprosto nic neděje, takže už jsem na 99,9% srovnaná s tím, že v pátek nastoupíme na vyvolávání... jen doufám, že se nebudeme dva tři dny trápit a pak to stejně budou muset ukončit císařem... to si říkám, že by to měli raději udělat rovnou... strašně se totiž o šmudlíka bojím:frowning2:
5. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
WAFIK: příspěvek od "OLIVOVE" Tě určitě potěší :slight_smile: I vyvolávačka může být v pohodě :slight_smile:
5. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wermi:moc děkuji!Snad nám to tady všem vyjde pěkně přirozeně.
Že nám to ty naše dětičky brzy ukazují,že mají svou hlavu,co? :slight_smile:
5. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, KOZI :slight_smile: My si říkáme s manžílkem, že už takhle brzy to naše mimčo "odmlouvá" :grinning:
5. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminka: jj, četla jsem:slight_smile: doufám, že to bude v poho... ale jsem prostě ten typ, co se musí předem připravit na nejhorší... abych věděla, co mě čeká a nepanikařila pak, že se děje něco, co nemá... to je pro mě ještě horší... ale samo mě to stresuje, to přiznávám:confounded:
5. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znám - já se toho vyvolávání taky bojím - možná mě to taky čeká, když se miminko neumoudří :grinning: Ale co naděláme - třeba to bude fakt v pohodě, tak jak to krásně popsala Olivova. Jeden termín (dle UZ) mám ještě zítra, tak možná mě ještě chvíli nechají a pak se asi rozhodne. Tak se tím netrap - je středa - do pátku se toho může stát! :slight_smile: Jdu se ven projít - pročistit hlavu - pak se tu vrátím, zatím ahojky
5. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem prošvihla i termín podle UTZ.Ten jsem měla 2.3.
5. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
asi budu vypadat jako pitomec, neni to moje chyba, ale chyba mojí Dr., měla jsem dva dny ty MS bolesti, jeden den slabší a druhý silnější, zmínila jsem se o tom Dr., která konstatovala, že nález je na porod, ať jedu do porodnice, bolesti jsem měla jen nepravidelný, žádná prasknutá voda, v porodnici nechápali a já bych tam ani nejela, kdyby mi to nenapsala do průkazky, tvrdila mi že prostě dneska (včera) porodim ... každopádně prostupná jsem na 1 prst, 2cm sakrálně, jak už se to tady řešilo, což na porod fakt neni, jsem z toho zklamaná, mám špatnou náladu, že ze sebe díky své Dr. vždycky udělám idiota a že nevim kdy to fakt přijde :frowning2:

Včera jsem měla bolesti tak po 10ti až 15ti minutových intervalech, v noci se to natáhla na hodinu někdy po půl hoďce a teď dlouho nic, taky jsem večer našla hnědý výtok na kalhotkách, buďto je to po vyšetření (na což mě Dr. v porodnici upozorňovala, bolelo to jako prase :frowning2:) a nebo hlenová zátka - což si sama nemyslim, tak uvidíme jak dál :slight_smile:

Lenkabu moc gratuluju, nádherné datum a ty čtyřky :dizzy_face:

Všem přeju ať to máte rychle za sebou, hlavně ať vám nedávaji takové naděje jako mě :confounded:
5. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista:ahojky a já myslela,že už Ti budu gratulovat!Kašli na to!Ty jsi ze sebe idiota neudělala-u nich je za idiota Tvá doktorka,neboj.
5. bře 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi ahojky, ty jdeš zítra na vyvolání? Tak hodně štěstí, jak se cítíš? Mě se včera udělalo najednou tak zle, jak mi řekla, že dneska to bude :confounded:
5. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni zac :slight_smile: len neviem, ci to kazdej tak prebieha (som vtedy nemala ani naznak , ze sa pripravujem na porod)....mne lekar slubil minuly tyzden, ze max. tyzden a mala je na svete...a nic....aj brusko mi kleslo a nic :frowning2: normalne uz nevladzem byt tehotna. Ale slubil mi, ze ak sa nahodou na buduci tyzden uvidime, napriek tomu, ze mam termin az 16.3. tak v piatok 14 mi ju vyvolaju....neviem, ale ja sa tomu vobec nebranim. Budem doslova stastna. Pojdem tam ako keby som mala kridla.. :grinning:
5. bře 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista:furt mám pocit,že by se to ještě mohlo rozběhnout samo,ale už jsem se s tím nějak srovnala.Buď to do zítřka půjde samo nebo to vyvolají.Tak jak tak musí jít prďolka ven.
5. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi tak ti přeju aby se ti to samo rozběhlo, to by bylo asi lepší a když ne, tak ať je to rychlý a jak to budou vyvolávat? Nevíš? Nejdřív tablety nebo rovnou oxytocin?
5. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, jakozte jses jeste tady. :angry: Mrkni do albicka jsem pridala do toho prvniho fotecky. :dizzy_face:
5. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule ani se neptej, všechno je to naprd taky jsem se viděla touhle dobou jinde :frowning2:
Na fotečky jdu hned :dizzy_face:
5. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No téééda to je šikula :dizzy_face: Doufám, že naše malá bude taky takhle brzo capat :slight_smile: V létě 2009 bychom měli jít na svatbu tak aby už uměla hezky chodit a mohla jít za družičku :dizzy_face:
5. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jeste mas cas, ja se porad bala, ze budu prenaset a pritom tajne doufala, ze porodim tak o tyden driv. :slight_smile: No ale nakonec se Pata narodil o dva dny driv, coz celkem slo a bylo to rychly. :slight_smile: Ja ti rikam, ze to tady bude kazdym dnem jestli ne hodinou, budeme vam obema s Patou drzet pesticky. :wink: Doufam, ze to das nejak vedet. :slight_smile:
5. bře 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj KRISTI - tak ses nám vrátila :wink: Nic si z toho nedělej - někdy z nás doktoři dělají fakt "blbečky" :grinning: Úplně se dokážu do tvé situace vcítit - taková naděj a pak tě takhle utnou. Ale neboj - ono to přijde brzy - pokud už máš ty poslíčky, tak to může být opravdu každým dnem. Tak držím palečky :slight_smile:
5. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris v tu doby uz ji to urcite bude behat jedna radost, navic holky jsou mnohem rychlejsi. :wink: Pata zatim jeste nechodi sam akorat kolem nabytku a za ruce, ale je to sikula. :dizzy_face:
5. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule no stejně je Páťa šikula a to kdy bude chodit sám přijde už brzičko :slight_smile: :dizzy_face:

Já bych si nedělala naděje, kdyby mi je nedala, bylo mi fuk kdy porodim do tý doby než začly ty silnější bolesti a Dr. mi řekla, že mám nález na porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechám to být, ale nevím teď co mám dělat, na kontrolu k Dr. nepůjdu - když mě poslala porodit a do porodky mi řekly v případě kontrakcí, ale co když neporodim třeba ani za dva týdny na monitory bych měla asi chodit ne? :confounded:

Werminko díky, co ty jak jsi na tom? :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zase pobezim, venku je hezky, pujdeme na prochazku. :slight_smile: Jestli na tebe tady priste nenarazim, tak ocekavam, ze tady kazdou chvilku bude nejaka zpravicka. :wink: Pata posila pusinku Kristynce zatim jenom na brisko. :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proc uz nepujdes k doktorce? Podle me bys mela nekam chodit na ty monitory at uz k doktorce nebo do porodky.
5. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule Dr. mě včera předala do porodnice s tím že porodim, k ní už teda nepůjdu nikdy, ani na kontrolu po šestinedělí, najdu si okamžitě jinýho Dr. :rolling_eyes: Půjdu teda asi do porodnice, nikdy mi nic neřekne, s mojí Dr. je to složitý, ona mě na monitory neposílá vůbec :confounded:

Udělejte si krásnou procházku s Páťou, děkujeme za pusinku, my si dáme možná s M. taky večer procházku abysme tomu pomohli, uvidíme :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRISTI: Já ani nevím jak na tom jsem :unamused: Cítím se dobře - sem tam pobolívání v podbřišku, ale vždy to přejde. No před týdnem jsem byla na kontrole a to mi dr. řekl, že k porodu je vše připraveno - tak že to může přijít kdykoli, že s tím mám počítat. No a včera jsem tam byla znovu a to mi řekl, že nález je takový neutrální - že může to přijít ale nemusí. Tak teď fakt nevím. A dal mi papír do nemocnice (už mě taky předává na sledování tam) - v pátek ráno tam mám jít, pokud to do té doby nepřijde samo....... Tak právě nevím, co tam se mnou budou dělat. Asi zase podle nálezu - buď si mě tam nechají nebo mě pošlou domů. Nejraději bych kdyby to už přišlo...... ale to asi tady všechny :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista:nevím.Zítra jdu ještě ráno ke svému doktorovi a ten mi vypíše papíry do porodky a teprve tam mi řeknou více.
5. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Werminko tak to je blbý, před týdnem ti řekne jak jsi připravená a teď je neutrální, ti Dr. jsou fakt hrozní, kdyby radši byli ticho než dávali plané naděje :frowning2: Mě řekli v porodce včera to samý - může se to rozjet a nemusí, co taky jinýho :frowning2:

Třeba do pátku porodíš a už to nebudeš muset řešit :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi tak hodně štěstí :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já v to doufám, že do pátku to přijde samo :slight_smile: Jenomže když na to člověk pořád myslí, tak si spíš říkám, jestli se těma nervíkama tělo spíše neblokne a nepůjde to. Ale nemůžu si pomoct - pořád na to musím myslet..... A to si myslím, že v pátek mi dají v nemocnici další "ultimátum" - že pokud neporodím do určitého dne, tak mám přijít na vyvolávačku.Teď v pátek mě doufám jen prohlídnou - když mám jeden termín ještě 6.tého...... no uvidíme. Asi to fakt všechno bude záviset na nálezu :confounded:
5. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám, že u Vás to vyvolávaji všude docela brzo :wink: U nás nechaji přenášet asi 5 dní, pak dalších 5 dní hospitalizace a pak až se něco děje :confounded: Včera jsem v porodce potkala pani co přenášela už před 14ti dny když jsme se viděly tak já nevím no :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek