Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

werminka
5. bře 2008

KOZIMURA: ještě není pozdě! 🙂 do zítřka do rána spousta času! 😀 držím pěstičky!!!!!

wafik
5. bře 2008

ahojky vespolek🙂 tak jak to dneska vidíte? u nás se naprosto nic neděje, takže už jsem na 99,9% srovnaná s tím, že v pátek nastoupíme na vyvolávání... jen doufám, že se nebudeme dva tři dny trápit a pak to stejně budou muset ukončit císařem... to si říkám, že by to měli raději udělat rovnou... strašně se totiž o šmudlíka bojím☹

werminka
5. bře 2008

WAFIK: příspěvek od "OLIVOVE" Tě určitě potěší 🙂 I vyvolávačka může být v pohodě 🙂

kozimura
5. bře 2008

Wermi:moc děkuji!Snad nám to tady všem vyjde pěkně přirozeně.
Že nám to ty naše dětičky brzy ukazují,že mají svou hlavu,co? 🙂

werminka
5. bře 2008

Přesně tak, KOZI 🙂 My si říkáme s manžílkem, že už takhle brzy to naše mimčo "odmlouvá" 😀

wafik
5. bře 2008

werminka: jj, četla jsem🙂 doufám, že to bude v poho... ale jsem prostě ten typ, co se musí předem připravit na nejhorší... abych věděla, co mě čeká a nepanikařila pak, že se děje něco, co nemá... to je pro mě ještě horší... ale samo mě to stresuje, to přiznávám😖

werminka
5. bře 2008

To znám - já se toho vyvolávání taky bojím - možná mě to taky čeká, když se miminko neumoudří 😀 Ale co naděláme - třeba to bude fakt v pohodě, tak jak to krásně popsala Olivova. Jeden termín (dle UZ) mám ještě zítra, tak možná mě ještě chvíli nechají a pak se asi rozhodne. Tak se tím netrap - je středa - do pátku se toho může stát! 🙂 Jdu se ven projít - pročistit hlavu - pak se tu vrátím, zatím ahojky

kozimura
5. bře 2008

Já už jsem prošvihla i termín podle UTZ.Ten jsem měla 2.3.

krista
5. bře 2008

Ahojky holky,
asi budu vypadat jako pitomec, neni to moje chyba, ale chyba mojí Dr., měla jsem dva dny ty MS bolesti, jeden den slabší a druhý silnější, zmínila jsem se o tom Dr., která konstatovala, že nález je na porod, ať jedu do porodnice, bolesti jsem měla jen nepravidelný, žádná prasknutá voda, v porodnici nechápali a já bych tam ani nejela, kdyby mi to nenapsala do průkazky, tvrdila mi že prostě dneska (včera) porodim ... každopádně prostupná jsem na 1 prst, 2cm sakrálně, jak už se to tady řešilo, což na porod fakt neni, jsem z toho zklamaná, mám špatnou náladu, že ze sebe díky své Dr. vždycky udělám idiota a že nevim kdy to fakt přijde ☹

Včera jsem měla bolesti tak po 10ti až 15ti minutových intervalech, v noci se to natáhla na hodinu někdy po půl hoďce a teď dlouho nic, taky jsem večer našla hnědý výtok na kalhotkách, buďto je to po vyšetření (na což mě Dr. v porodnici upozorňovala, bolelo to jako prase ☹) a nebo hlenová zátka - což si sama nemyslim, tak uvidíme jak dál 🙂

Lenkabu moc gratuluju, nádherné datum a ty čtyřky 😵

Všem přeju ať to máte rychle za sebou, hlavně ať vám nedávaji takové naděje jako mě 😖

kozimura
5. bře 2008

Krista:ahojky a já myslela,že už Ti budu gratulovat!Kašli na to!Ty jsi ze sebe idiota neudělala-u nich je za idiota Tvá doktorka,neboj.

krista
5. bře 2008

Kozi ahojky, ty jdeš zítra na vyvolání? Tak hodně štěstí, jak se cítíš? Mě se včera udělalo najednou tak zle, jak mi řekla, že dneska to bude 😖

olivova
5. bře 2008

neni zac 🙂 len neviem, ci to kazdej tak prebieha (som vtedy nemala ani naznak , ze sa pripravujem na porod)....mne lekar slubil minuly tyzden, ze max. tyzden a mala je na svete...a nic....aj brusko mi kleslo a nic ☹ normalne uz nevladzem byt tehotna. Ale slubil mi, ze ak sa nahodou na buduci tyzden uvidime, napriek tomu, ze mam termin az 16.3. tak v piatok 14 mi ju vyvolaju....neviem, ale ja sa tomu vobec nebranim. Budem doslova stastna. Pojdem tam ako keby som mala kridla.. 😀

kozimura
5. bře 2008

Krista:furt mám pocit,že by se to ještě mohlo rozběhnout samo,ale už jsem se s tím nějak srovnala.Buď to do zítřka půjde samo nebo to vyvolají.Tak jak tak musí jít prďolka ven.

krista
5. bře 2008

Kozi tak ti přeju aby se ti to samo rozběhlo, to by bylo asi lepší a když ne, tak ať je to rychlý a jak to budou vyvolávat? Nevíš? Nejdřív tablety nebo rovnou oxytocin?

kajule
5. bře 2008

Kris, jakozte jses jeste tady. 😠 Mrkni do albicka jsem pridala do toho prvniho fotecky. 😵

krista
5. bře 2008

Kajule ani se neptej, všechno je to naprd taky jsem se viděla touhle dobou jinde ☹
Na fotečky jdu hned 😵

krista
5. bře 2008

No téééda to je šikula 😵 Doufám, že naše malá bude taky takhle brzo capat 🙂 V létě 2009 bychom měli jít na svatbu tak aby už uměla hezky chodit a mohla jít za družičku 😵

kajule
5. bře 2008

Ale jeste mas cas, ja se porad bala, ze budu prenaset a pritom tajne doufala, ze porodim tak o tyden driv. 🙂 No ale nakonec se Pata narodil o dva dny driv, coz celkem slo a bylo to rychly. 🙂 Ja ti rikam, ze to tady bude kazdym dnem jestli ne hodinou, budeme vam obema s Patou drzet pesticky. 😉 Doufam, ze to das nejak vedet. 🙂

werminka
5. bře 2008

Jééé ahoj KRISTI - tak ses nám vrátila 😉 Nic si z toho nedělej - někdy z nás doktoři dělají fakt "blbečky" 😀 Úplně se dokážu do tvé situace vcítit - taková naděj a pak tě takhle utnou. Ale neboj - ono to přijde brzy - pokud už máš ty poslíčky, tak to může být opravdu každým dnem. Tak držím palečky 🙂

kajule
5. bře 2008

Kris v tu doby uz ji to urcite bude behat jedna radost, navic holky jsou mnohem rychlejsi. 😉 Pata zatim jeste nechodi sam akorat kolem nabytku a za ruce, ale je to sikula. 😵

krista
5. bře 2008

Kajule no stejně je Páťa šikula a to kdy bude chodit sám přijde už brzičko 🙂 😵

Já bych si nedělala naděje, kdyby mi je nedala, bylo mi fuk kdy porodim do tý doby než začly ty silnější bolesti a Dr. mi řekla, že mám nález na porod 😝 Nechám to být, ale nevím teď co mám dělat, na kontrolu k Dr. nepůjdu - když mě poslala porodit a do porodky mi řekly v případě kontrakcí, ale co když neporodim třeba ani za dva týdny na monitory bych měla asi chodit ne? 😖

Werminko díky, co ty jak jsi na tom? 🙂

kajule
5. bře 2008

Tak ja zase pobezim, venku je hezky, pujdeme na prochazku. 🙂 Jestli na tebe tady priste nenarazim, tak ocekavam, ze tady kazdou chvilku bude nejaka zpravicka. 😉 Pata posila pusinku Kristynce zatim jenom na brisko. 🙂

kajule
5. bře 2008

A proc uz nepujdes k doktorce? Podle me bys mela nekam chodit na ty monitory at uz k doktorce nebo do porodky.

krista
5. bře 2008

Kajule Dr. mě včera předala do porodnice s tím že porodim, k ní už teda nepůjdu nikdy, ani na kontrolu po šestinedělí, najdu si okamžitě jinýho Dr. 🙄 Půjdu teda asi do porodnice, nikdy mi nic neřekne, s mojí Dr. je to složitý, ona mě na monitory neposílá vůbec 😖

Udělejte si krásnou procházku s Páťou, děkujeme za pusinku, my si dáme možná s M. taky večer procházku abysme tomu pomohli, uvidíme 🙂

werminka
5. bře 2008

KRISTI: Já ani nevím jak na tom jsem 😒 Cítím se dobře - sem tam pobolívání v podbřišku, ale vždy to přejde. No před týdnem jsem byla na kontrole a to mi dr. řekl, že k porodu je vše připraveno - tak že to může přijít kdykoli, že s tím mám počítat. No a včera jsem tam byla znovu a to mi řekl, že nález je takový neutrální - že může to přijít ale nemusí. Tak teď fakt nevím. A dal mi papír do nemocnice (už mě taky předává na sledování tam) - v pátek ráno tam mám jít, pokud to do té doby nepřijde samo....... Tak právě nevím, co tam se mnou budou dělat. Asi zase podle nálezu - buď si mě tam nechají nebo mě pošlou domů. Nejraději bych kdyby to už přišlo...... ale to asi tady všechny 🙂

kozimura
5. bře 2008

Krista:nevím.Zítra jdu ještě ráno ke svému doktorovi a ten mi vypíše papíry do porodky a teprve tam mi řeknou více.

krista
5. bře 2008

Werminko tak to je blbý, před týdnem ti řekne jak jsi připravená a teď je neutrální, ti Dr. jsou fakt hrozní, kdyby radši byli ticho než dávali plané naděje ☹ Mě řekli v porodce včera to samý - může se to rozjet a nemusí, co taky jinýho ☹

Třeba do pátku porodíš a už to nebudeš muset řešit 🙂 😵

krista
5. bře 2008

Kozi tak hodně štěstí 🙂

werminka
5. bře 2008

No, já v to doufám, že do pátku to přijde samo 🙂 Jenomže když na to člověk pořád myslí, tak si spíš říkám, jestli se těma nervíkama tělo spíše neblokne a nepůjde to. Ale nemůžu si pomoct - pořád na to musím myslet..... A to si myslím, že v pátek mi dají v nemocnici další "ultimátum" - že pokud neporodím do určitého dne, tak mám přijít na vyvolávačku.Teď v pátek mě doufám jen prohlídnou - když mám jeden termín ještě 6.tého...... no uvidíme. Asi to fakt všechno bude záviset na nálezu 😖

krista
5. bře 2008

Já koukám, že u Vás to vyvolávaji všude docela brzo 😉 U nás nechaji přenášet asi 5 dní, pak dalších 5 dní hospitalizace a pak až se něco děje 😖 Včera jsem v porodce potkala pani co přenášela už před 14ti dny když jsme se viděly tak já nevím no 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru