Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

terreza
5. bře 2008

muzes mrknout na me album,lide mi rikaji ze mi kleslo,ale mne to teda nepripadne🙂dlan se mi tam rozhodne nevleze,spis prsa lezi na brisku 😀

catrin1
5. bře 2008

terrezka no pozrela som...nie nekleslo ti podla mna vobec..mas ho presne tak ako ja....ale to nevadi..klesnut moze z hodiny na hodinu... 😉

terreza
5. bře 2008

to je sranda🙂

terreza
5. bře 2008

a jak si na tom?porad mas bolesti jako pri MS?divam se ze tu podle konika mame stejny termin..

werminka
5. bře 2008

Holky mě břicho taky neklesá - aspoň se mi to vůbec nezdá....ale je pravda, jak psala Catrin, že může klesnout i hoďku před porodem..... takže to asi taky řešit nebudu 🙂

catrin1
5. bře 2008

prave som sa vratila z toho horuceho kupela..nachvilku mi to preslo ale teraz mi zase dost tvrdne brusko tak neviem....uviime do rana....
Vazne mame rovnaky termin... 🙂 ..a doktor ti vypocitala aky termin??

krista
6. bře 2008

Ahojky tak co porodil tu někdo? 🙂

Dnes mám cca od 1:45 bolesti po 15ti minutách, asi od 4h je to po 12ti minutách, teď to bylo jednou po sedmi, mám pocit, že už to dál nevydržim, nutí mě to i prodýchávat což předtím nebylo, každopádně teď sedim na míči a snad to pomůže 😝

Nejhorší je, že za hodinu mi odjíždí manža do práce a já nevím jestli je to ono ☹ Kde ho potom budu nahánět 😖 (je řidič).

kozimura
6. bře 2008

Krista:bobišu,taky Ti prďolka nic nedaruje,co?U mě to samo nepřišlo,takže ráno fičím k doktorovi.Nervíky mi moc nedopřejí ani ten spánek...

krista
6. bře 2008

Kozi zrovna jsem ti psala do března, tak držím moc palečky, ať u Dr. dobře pochodíš 🙂 Třeba budeme mít holky narozený obě dneska 🙂

kozimura
6. bře 2008

Krista:kéž by.Už to nějak nedávám...

krista
6. bře 2008

Jakto? Myslíš jako psychicky nebo fyzicky? 😒

kozimura
6. bře 2008

Krista:psychicky...Je to už dlouhé a mám i o prďolku strach.
A nemůže si vzít manža pro jistotu dovolenou?

aajjaaa
6. bře 2008

jéé čauky kočky, já jen projíždím nějaký témata bo nemůžu vůbec spát. Taky mě vzbudily nějaký bolesti,tak jdu pozorovat,jestli je to pravidelný, zatím to vypadá tak na každých 15 min,spíš nepravidelný,ale zatím se to dá vydržet. Sakra, mám strach,že nebudu vědět kdy. V porodce říkali,že mám přijet pokud budou po 5min hodinu, myslíte,že je to možný, si to už nepamatuju přesně, ale to se nejspíš pos... 😝

krista
6. bře 2008

Kozi no my jsme vyplácali jeden den na to úterý prokletý kdy mi nic nebylo, to víš že by si jí asi vzít mohl, ale já fakt nevim jestli rodim nebo ne, budu si jistá až to budu mít dlouho po 5ti minutách 😅

Co myslíš ty moje intervaly? Začla jsem zapisovat až později, jinak je to od cca 1:45 pravidelně po těch cca 15ti minutách: 4:30, 4:42, 4:52, 4:59, 5:13, 5:22 😖

Já ti věřím že psychika pracuje, už je to dlouhý, nechtěla bych přenášet ☹ Prďolka bude v pořádku uvidíš 😵 Co pohyby OK? 🙂

krista
6. bře 2008

Ajo ahojky, to samé říkaly v porodnici mě, takže je to tak, určitě takhle vyjedu taky, jestli budu mít s kým 😅
A ty si máš strach že to nepoznáš? 😀 Máš už jedno dítě ne? 😀 Sakra na mě jde další 😝

kozimura
6. bře 2008

Krista:s těma bolestma fakt nevím.Můj MUDr.mi k nim neřekl nic.U mě pohyby O.K.Půjdu ještě zkusit usnout a Tobě taky držím pěstičky!Jestli je to už ono,tak hlavně,ať to máš rychle za sebou a maličkou co nejdřív v náručí...
Pak tady ještě písnu,jak jsem dopadla u MUDr.
Aja:ahojky!No,já už na bolesti nečekám...Opět nepřišly,tak uvidíme,jak pochodím u svého MUDr.a v nemocnici.

krista
6. bře 2008

Kozi určitě si schrupni, přeju hodně štěstí, ať už se to někam hne 🙂

A já to snad zvládnu 😅 a taky děkuji za přáníčko 🙂

aajjaaa
6. bře 2008

kristi... čauky, jenže to mi prdla plodovka, to jsem jela hned a kontrakce žádný.... ty až před porodem a to jsem byla pichlá na kapačky a houbec si pamatuju....
sakra, taky by mohla prasknout, to bych jela hned aspoň... 😠

kozimura
6. bře 2008

Aja:teď tak uvažuju,Ty jdeš rodit do Ov?Nebo se pletu?

aajjaaa
6. bře 2008

kozi... ahojky, taky držím pěstičky a schrupni si, dokud tě nic nebolí.... oni pak určitě přijdou tak i tak... 😝 já toho teď asi moc nenaspím.... 😒

aajjaaa
6. bře 2008

kozi... nee.. do Brna... 😉

krista
6. bře 2008

Ajo aha tak to je jiná 😀 😅
Já se modlim abych to poznala u sebe, tak jsem taky špatnej rádce 😅

kozimura
6. bře 2008

Krista,aja:držím pěstičky!
Zatím pa,holky a držte se!

aajjaaa
6. bře 2008

kozi .. papa a drž se taky! 😉 Třeba se nám dnes poštěstí všem 😵 A sakra,to asi nebudou fakt střevní potíže 😝 zase další a zase jinej časovej interval... no potěš....
já se asi zkusím naložit do vany... pro jistotu beru stopky.. 😉

krista
6. bře 2008

Ajo já mám tyhle nepravidelný bolesti od 3.3. taky cca od 1h od rána, akorát včera přes den jsem měla trochu klidu, jinak mě to bolí už dost dlouho, jsem z toho otrávená, možná zkusim taky tu vanu, třeba se to aspoň někam hne, potřebuju vědět zhruba do tý hodiny jestli rodim nebo ne, aby mi ten manža kdyžtak neodjel 😖

tatiana
6. bře 2008

dobre ranko, tiez neviete spat?
ja teda uz od 3,30 strasim hore ... 😖

krista
6. bře 2008

Ahojky Tatiano a pročpak? Máš bolesti? 😖 já strašim nějak od těch 2h, hrůza 😝

tatiana
6. bře 2008

aj mam, ale nie su pravidelne a uz ma to naozaj nebavi 😒 uuz som taka ubolena cela. ... a ty ako?

aajjaaa
6. bře 2008

kristi... od 3.3?? Nestraš, já počítám s tím,že bych dnes už jela... 😒 Tak třeba praskne do hoďky ta plodovka a bude jasno hned... 😉
tatiano... hezký ránko i tobě... já nemůžu taky spát,vzbudily mě ňáký bolesti,spala bych, ale nedá mi to zaspat asi nervíky... jsem si teď udělala čajík a vzala nějakou práci k PC,tak uvidím... chtěla jsem vlézt do vany,ale nechce se mi napouštět... 😖

aajjaaa
6. bře 2008

jééé... že by znamení, koukám,že stejný termíny.. 12.3. 😉 Já mám teda v pase 7.3.,ale řekla mi i napsala do těhu průkazky 12.3. ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru