Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,já vím,ale třeba to Klaudinka neví 😉 😀 ne dělám si srandu musím jí domluvit aby šla zrovna když bude tchýně v práci 😉
Dej si čokoládu,je skvělá

vladkaz1
26. říj 2007

no ja uz som toho dnes pozrala 😀 normalne ja asi priberem za tento tyzden jak hovado. Stale len jem cokolady a blbosti.

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,kašli na to,po porodu to půjde dolu 😉

vladkaz1
26. říj 2007

jasne ze pojde a ked nie je mi to jedno muz ma prinuti schudnut hehe 🙂

dzidzuska
26. říj 2007

dobry vecer...tak moj muz v cudu sama doma a akosi ma chytaju bolesti dufam ze su to zase len take strasiaky ako posledne dni lebo to by bolo ako naschval keby to prislo teraz

vladkaz1
26. říj 2007

jeeej nestras ukludni sa a hlavne dychaj 😉 to si uplne sama???keby daco tak niekomu zavolaj alebo zazvon susedovi.

dzidzuska
26. říj 2007

no uplne sama a peciem linecke kolaciky... 🙂 no uz som volala mamine je v pohotovosti takze hadam to nebude azu take zle zatial to nie je najhorsie a da sa to vydrzat´.teraz by som bola aj rada keby to nebolo ono na jednej strane ale na druhej to chcem mat uz za sebou

delfi30
26. říj 2007

Bolesti a ještě pečeš? Teda tyjsi případ 🙂
Vladko, já se poslední dobou taky cpu nesmyslama, těch čokoládek !!! Asi potřebujeme obalit nervy 😀
Moje tchýně mi nevolá, za celé těhu jsem ji viděla 3x 😀 Zato moje mamka, ta co chvíli volá,jestli se něco neděje !!!

lenkazdenek
26. říj 2007

Delfi,buď ráda,mě volá máma denně a do toho ta tchýně 😖
Dzidzuska,jej teda ty jsi lepší než já já peču denně ale kdybych měla takový bolesti jak píšeš tak na to kašlu,jsi moc statečná

dzidzuska
27. říj 2007

dobre rano tak poslednu varku som nedopiekla a sla si lahnut a ako nahle som chvilku polezala tak to cele preslo a o 22:00sme este sli s muzom na velky nakup do hypertesca akoby sa nic nebolo dialo...ja sa uz na to... 😠 to kuriatkokrpatae si zo mna riadne utahuje 😠

delfi30
27. říj 2007

Dzidzuska ahojky, je to možné ? 🙂 Teď se dívám, že máš termínpřesně jako já! To moje klíšťátko se mě taky drží zuby nehty ...

xsuzzi
27. říj 2007

Holky moc Vám držíme palečky,ať to máte co nejrychleji za sebou s co nejlepším pocitem z porodu!!!! 😀 😵

dzidzuska
27. říj 2007

delfi tiez som si dnes vsimla tak som zvedava ktora pojde skor 😀 a ako sa citis ty?
xsuzzi diky moc uz aby to bolo

dzidzuska
27. říj 2007

xsuzzi-tiez sme sa brali 21.7.2007 🙂

xsuzzi
27. říj 2007

dzidzuska: 😀 😵 tak to je super!!! 😵 😵 😵 moc gratuluju 😀 😵 😵
a neboj se,už jen chvilku a mimi je u Vás s maminkou a tatínkem 😵 😵 😵

dzidzuska
27. říj 2007

tieto posledne dni su najhorsie fakt to cakanie je horsie ako cakanie na vyplatu 😀

xsuzzi
27. říj 2007

to věřím 😀 😒 uff,ale neboj!!!určitě to bude rychlovka 🙂

delfi30
27. říj 2007

Dzidzuska, já se cítím úplně normálně, ne jako týden před termínem 😀 Ani žádné poslíčky no vůbec nic, u Tebe už jsou docela veliké náznaky, tak určitě budeš mít malého u sebe dříve 😉
xsuzzi, taky přeju krásné těhu a rychlý příchod mimi na svět 🙂

dzidzuska
27. říj 2007

no som zvedava 😀

vladkaz1
27. říj 2007

cafte kocky mi ties nic spinkali sme na jednotku 🙂 Idem sa najest zasa som hladnaaaaa 😀

xsuzzi
27. říj 2007

holky děkujů 😵 😀
taky Vám přeju pohodový porod 😵 a hezký den mějte 😵 😀

dzidzuska
27. říj 2007

baby co dnes varite dobre na obed?

dianga
27. říj 2007

baby moj maly ma strasne tlaci hlavinou na panvove kosti a uz asi 4 dni v kuse, vraj otvorena nie som, ale mam pocit ze on by uz rad von...

dzidzuska
27. říj 2007

ja mam tiez take pichanie akoby na krcok vraj to nic nie je len uz sa posuva nizsie babo

xsuzzi
27. říj 2007

já vařím bambulky se zelím a vepřovým 😀

dzidzuska
27. říj 2007

hmmm mnam to my sme poslednou dobou jedli takmer kazdy druhy den🙂))no co tehotna doma navari na co ma chut 😀

xsuzzi
27. říj 2007

tak tak 😀 my doma téměř každou chvíli jíme bramborou kaši,pač si na ní ujíždím 😀 😀

delfi30
27. říj 2007

Já vařím kuřecí polívčičku (chlap je polívkový až hrůza) a na druhé nutně potřebuju palačinky 😀
Tlaky na čípek mám hlavně večer, to je malý až brutálně aktivní, úplně cítím hlavičku a takové štípání zevnitř. Teď je celkem slušný, sem tam natáhne nožky, zavlní se, ale hrůza bude zas až navečer.

dzidzuska
27. říj 2007

xsuzzi-ja som za cele tehotenstvo pojeddla tolko zemiakov az hroza a najlepsie mi chutia surove,to moj muz az krivy tvar ked vidi ako to chrumem
delfi-ja to mam take iste vzdy vecer ked uz chcem ist si lahnut zacne sa hybat a vtedy neviem ci mu uz hlava pomaly von netrci niekedy su take silne tie tlaky ☹ 😀

delfi30
27. říj 2007

Dzidzuska, no včera večer jsem u TV seděla jak paragraf, žádná poloha mu nebyla vhod, jsem si říkala, že to už není normální ..... no a bylo 😀 Vyspinkali jsme se nakonec dorůžova a večer čekám to samé!
Bramborovou kaši taky můžu, nejen jako těhu, ale i normálně ... syrové ne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru