• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
Vladi,já vím,ale třeba to Klaudinka neví :wink: :grinning: ne dělám si srandu musím jí domluvit aby šla zrovna když bude tchýně v práci :wink:
Dej si čokoládu,je skvělá
26. říj 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz som toho dnes pozrala :grinning: normalne ja asi priberem za tento tyzden jak hovado. Stale len jem cokolady a blbosti.
26. říj 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,kašli na to,po porodu to půjde dolu :wink:
26. říj 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze pojde a ked nie je mi to jedno muz ma prinuti schudnut hehe :slight_smile:
26. říj 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer...tak moj muz v cudu sama doma a akosi ma chytaju bolesti dufam ze su to zase len take strasiaky ako posledne dni lebo to by bolo ako naschval keby to prislo teraz
26. říj 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej nestras ukludni sa a hlavne dychaj :wink: to si uplne sama???keby daco tak niekomu zavolaj alebo zazvon susedovi.
26. říj 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uplne sama a peciem linecke kolaciky... :slight_smile: no uz som volala mamine je v pohotovosti takze hadam to nebude azu take zle zatial to nie je najhorsie a da sa to vydrzat´.teraz by som bola aj rada keby to nebolo ono na jednej strane ale na druhej to chcem mat uz za sebou
26. říj 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolesti a ještě pečeš? Teda tyjsi případ :slight_smile:
Vladko, já se poslední dobou taky cpu nesmyslama, těch čokoládek !!! Asi potřebujeme obalit nervy :grinning:
Moje tchýně mi nevolá, za celé těhu jsem ji viděla 3x :grinning: Zato moje mamka, ta co chvíli volá,jestli se něco neděje !!!
26. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delfi,buď ráda,mě volá máma denně a do toho ta tchýně :confounded:
Dzidzuska,jej teda ty jsi lepší než já já peču denně ale kdybych měla takový bolesti jak píšeš tak na to kašlu,jsi moc statečná
26. říj 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tak poslednu varku som nedopiekla a sla si lahnut a ako nahle som chvilku polezala tak to cele preslo a o 22:00sme este sli s muzom na velky nakup do hypertesca akoby sa nic nebolo dialo...ja sa uz na to... :angry: to kuriatkokrpatae si zo mna riadne utahuje :angry:
27. říj 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzidzuska ahojky, je to možné ? :slight_smile: Teď se dívám, že máš termínpřesně jako já! To moje klíšťátko se mě taky drží zuby nehty ...
27. říj 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc Vám držíme palečky,ať to máte co nejrychleji za sebou s co nejlepším pocitem z porodu!!!! :grinning: :dizzy_face:
27. říj 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
delfi tiez som si dnes vsimla tak som zvedava ktora pojde skor :grinning: a ako sa citis ty?
xsuzzi diky moc uz aby to bolo
27. říj 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
xsuzzi-tiez sme sa brali 21.7.2007 :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzidzuska: :grinning: :dizzy_face: tak to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
a neboj se,už jen chvilku a mimi je u Vás s maminkou a tatínkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tieto posledne dni su najhorsie fakt to cakanie je horsie ako cakanie na vyplatu :grinning:
27. říj 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :grinning: :unamused: uff,ale neboj!!!určitě to bude rychlovka :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzidzuska, já se cítím úplně normálně, ne jako týden před termínem :grinning: Ani žádné poslíčky no vůbec nic, u Tebe už jsou docela veliké náznaky, tak určitě budeš mít malého u sebe dříve :wink:
xsuzzi, taky přeju krásné těhu a rychlý příchod mimi na svět :slight_smile:
27. říj 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som zvedava :grinning:
27. říj 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte kocky mi ties nic spinkali sme na jednotku :slight_smile: Idem sa najest zasa som hladnaaaaa :grinning:
27. říj 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujů :dizzy_face: :grinning:
taky Vám přeju pohodový porod :dizzy_face: a hezký den mějte :dizzy_face: :grinning:
27. říj 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co dnes varite dobre na obed?
27. říj 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moj maly ma strasne tlaci hlavinou na panvove kosti a uz asi 4 dni v kuse, vraj otvorena nie som, ale mam pocit ze on by uz rad von...
27. říj 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tiez take pichanie akoby na krcok vraj to nic nie je len uz sa posuva nizsie babo
27. říj 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vařím bambulky se zelím a vepřovým :grinning:
27. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm mnam to my sme poslednou dobou jedli takmer kazdy druhy den:slight_smile:))no co tehotna doma navari na co ma chut :grinning:
27. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak :grinning: my doma téměř každou chvíli jíme bramborou kaši,pač si na ní ujíždím :grinning: :grinning:
27. říj 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařím kuřecí polívčičku (chlap je polívkový až hrůza) a na druhé nutně potřebuju palačinky :grinning:
Tlaky na čípek mám hlavně večer, to je malý až brutálně aktivní, úplně cítím hlavičku a takové štípání zevnitř. Teď je celkem slušný, sem tam natáhne nožky, zavlní se, ale hrůza bude zas až navečer.
27. říj 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
xsuzzi-ja som za cele tehotenstvo pojeddla tolko zemiakov az hroza a najlepsie mi chutia surove,to moj muz az krivy tvar ked vidi ako to chrumem
delfi-ja to mam take iste vzdy vecer ked uz chcem ist si lahnut zacne sa hybat a vtedy neviem ci mu uz hlava pomaly von netrci niekedy su take silne tie tlaky :frowning2: :grinning:
27. říj 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzidzuska, no včera večer jsem u TV seděla jak paragraf, žádná poloha mu nebyla vhod, jsem si říkala, že to už není normální ..... no a bylo :grinning: Vyspinkali jsme se nakonec dorůžova a večer čekám to samé!
Bramborovou kaši taky můžu, nejen jako těhu, ale i normálně ... syrové ne :slight_smile:
27. říj 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek