Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

werminka
8. bře 2008

Petrun: no, přesně tak - otěhotněla jsem pár dní po svatbě - byli jsme na Slovensku v termálních lázních, v Tatralandii a tak ...... a tam se to někde muselo stát 🙂)))))

petruna
8. bře 2008

zejtra budu zacinat 41 tyden...bleeeeeeeeeeee
kdyby me aspon neboleli trisla a kycle a nepalila porad zaha...ale ja uz chci porodit i ze zdravotnich duvodu.... 🙂 jsem jak stoleta starenka

catrin1
8. bře 2008

werminka no to tazko povedat teda ci ti tvrdne alebo nie..mne ked stvrdne tak to trva aj pol minutku..hej toho 6.3 je moj posledny termin..
petruna neboj sa to ze ostatny z rodiny prenasali neznamena ze budes aj ty...ved to neni pravidlo... 😉

petruna
8. bře 2008

wermi : ja otehotnela par dni po navratu ze svatebky 🙂

petruna
8. bře 2008

catrin : no ja si taky myslim, ze to nemusi byt dedicny 🙂 , ale tak nejak jsem s tim vnitrne smirena, zvlast, kdyz nepozoruju zadny poslicky...

catrin1
8. bře 2008

petruna aj vies presny datum kedy si otehotnela...?? 🙂

petruna
8. bře 2008

teda - smirena s tim nejsem 😀 , ale proste s tim tak nejak pocitam...

smiling
8. bře 2008

ahojky všem...kozimura ..držím palečky a ať jde všechno jak má 😉

petruna
8. bře 2008

catrin : presny datum bohuzel nevim....na svatebni ceste jsme moc prostoru pro intimno nemeli (byli jsme pod stenem v kempech Toscanska - na kolech), tak jsme si to po navratu vynahrazovali 😀 , takze presny den nemam sanci urcit...

catrin1
8. bře 2008

petruna a brusko ti uz kleslo???lebo ja uz mam po termine a brusko strasne vysoko....

petruna
8. bře 2008

oprava : pod stanem....proste v kempech moc soukromi nebylo...vedle nas vzdy dost na tesno stan s nemeckou rodinkou apod 😀

werminka
8. bře 2008

CATRIN: no vidíš - tak nakonec to fakt není tvrdnutí 🙂 Ale nevadí..... ono to není podmínkou k porodu, ne? 😀 Protože v tom případě bych rodila snad až za rok 🙂
Petruna: myslím že tohle se nedědí - buď klidná. Moje mamča porodila mě i bráchu dlouho před termínem.... a já?-já jsem přesný opak 😀 Takže tohle se (alespoň v naší rodině) nedědí 😀

petruna
8. bře 2008

catrin : lidi mi rikaji , ze mi kleslo a me pride ze jo...ale uz je doost dlouho, co ho mam porad stejne, tak mozna jeste klesne 🙂 , podivej se mi do alba...Fotka z 38 tydne je ukrutna...nelekni se....

catrin1
8. bře 2008

petruna no tak to ste moc intimco nemali... 😀
werminka nie neni to podmienka neboj...a tebe brusko kleslo??

petruna
8. bře 2008

wermi : ja si taky myslim, ze se da rodit i bez priznaku...v diskuzi brezen 2008 to ma nekdo tak, ze zacne rodit z niceho nic a nekdo ma poslicky treba 14 dni nez porodi....
musime doufat, ze u nas to zacne z minuty na minutu 😉

catrin1
8. bře 2008

petruna..nezlakla som sa..neboj..ved mas pekne brusko.. 😉 ..mne sa zda ze ja ho mam nejak podobne ako ty..ale neviem no...

catrin1
8. bře 2008

baby idem dat ten kupel..ale zachvilku som tu a docitam... 😉

werminka
8. bře 2008

Catrin: mě bříško taky nijak zvlášť nekleslo. Mám ho pořád stejné už od cca 34 tt - takže nic. Někteří říkají, že ho mám níž, ale nám se to s manžou nezdá 🙂 Ale bříško prý může klesnout i hodinu před porodem - takže buďte v klidu, holky 😅
No, Petrun, mě moc času už na příznaky porodu stejně nezbývá..... 😒 Příští středu nebo čtvrtek už dojde u mě k vyvolávání....... takže buď to do té doby přijde samo, nebo mi bobiška vyženou z bříška ať chce nebo ne 😉

petruna
8. bře 2008

wermi : tak to drzim palce, aby to prislo samo a kdyz ne, tak at je v pohode vyhaneni...
jdu cumet na bednu, abych se nejak rozptylila...
mejte se fajn, urcite se tu zase ukazu, abych vas zkontrolovala 😉

werminka
8. bře 2008

Já jdu taky kukat na televizi - ať mi to čekání ubíhá 🙂

catrin1
8. bře 2008

no vidim ze ste uz oisli..ja uz mam kupel za sebou a idem aj ja pozerat telku..tak sa majte pekne... 😉

werminka
8. bře 2008

Tak si napíšeme zase zítra..... pokud některá z nás do rána neporodí 😀 Catrin, ráno jedu na ten monitor a dostanu se k PC až odpoledne - takže se ozvu pak. Jestli tu ještě budeš..... 😀 dobrou

catrin1
8. bře 2008

werminka urcite tu budem..budem cakat na spravy od teba.. 🙂 ..pa pa dobru

kozimura
9. bře 2008

Tak z toho nic nebylo.Jsem rozbolavěná,nevyspaná a je mi zle.

werminka
9. bře 2008

Ahoj Kozim, tak já myslela, že už už.... 😒 No, nic si z toho nedělej - ono to přijde hodně brzy po tom co jsi měla včera-uvidíš. Krista to měla podobné. Mě bolí dneska břicho už od 5h - většinou tak co 10-8 minut....... tak nevím. Myslím si, že jsou to ale nejspíš teprve poslové .... za chvíli jedeme na monitor, tak se uvidí. 😅
Je to ale mazec, protože člověka někde začne bolet - tak už si říká "konečně" je to tu..... a pak zase nic..... Fakt nejlepší je, když to přijde okamžitě, nečekaně a rovnou se jede do porodnice. 🙂
Kozim - uvidíš, že do dvou dnů porodíš sama a bez vyvolávačky 🙂 držím palečky. Jdu teď posnídat, v 9 jedeme na ten monitor. pa pa

kozimura
9. bře 2008

Wermi:držím pěstičky,ať je monitor ok a ať to taky příjde samo.My jsme do porodky jeli,protože se objevila i krev,tak mě mamča a manža nechtěli nechat doma.Bohužel jsme tam takto zjistili,že mají totálně plno a od včerejška neberou.Takže,až to příjde,máme nejdřív volat.Jinak tam mám dorazit zítra na kontrolu.

werminka
9. bře 2008

Kozim: no tak to je mazec. To nakonec budeš rodit v NJ, ne? Vždyť ve Frýdku (pod který asi spadáš, že?) mají prý od 15.tého zavřeno..... Ale zase na druhou stranu, nemocnic je v OV dost 🙂)))
Teď se ty moje bolesti nějak uklidnily ☹ vždyť říkám že to jsou ti poslové! To mě fakt štve. No, musím se jít obléct ať dojedeme na monitor včas. Ozvu se odpoledne - a kdyby ne - tak si mě tam nejspíše nechali....... 😕 Tak se měj zatím krásně.
Zdravím i Catrin a odpoledne si přečtu co jste si tu hezkého napsaly 🙂)))

kozimura
9. bře 2008

Wermi:tak ju,papa a ať Ti to dobře dopadne.
Šla bych nejspíš na Fifejdy.Uvidíme,co bude.

kachnickapalicka
9. bře 2008

halo, já jsem se teď byla vykadit, a to bylo hovno jedna báseň

anjelik85
9. bře 2008

werminka, never tomu, že poslovia, keď to máš tak zhruba pravidelne. u mňa to tiež tak začínalo. a o 13.00 bola dcérka na svete. ale mne to začalo už o 23.00 predošlého dňa. ale tiež to bolo také. takže držím palce. ja som prenášala len 1tt, ale mala som dosť. vôbec vám nezávidím. držím všetkým palčeky. 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru