• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
syrové jo :sweat_smile:
27. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky my měla zas svatbu 29,6,2007 :slight_smile:
JInak já jsem včera udělala do zásoby segedínský gulášek,takže se do dneška pěkně rozležel a bude vinikající.
Delfi,to mě zas večer probudila mega křeč do břicha,tak už jsem se těšila,že pojedeme a zas nic :frowning2:
27. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja som sa dnes vykaslala na varenie nechce sa mi muz to vyriesil spravil spagety a omacku a jake boli mnam dobre :grinning: .Vcera som nemohla zaspať mala sa hemzurkala a tlacila ostosest a inak dnes sa mi kruti hlava asi je nejaky divny tlak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tu asi budeme až do vánoc :grinning:
Přitom jsem včera čistila akvárko, odnesla pět 10ti litrových kbelíků vody ven, vytřela a uklidila horní patro a nic. Dnes možná vytřu dole, ale fakt možná, moc se mi nechce :sunglasses:
27. říj 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic nerob kasli na to ja mam ties tolko toho ale fakt sa neviem prinutit hlavne vyglancovať kupelku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem včera funěla jak lokomotiva! Uklízení s pupkem není teda žádná slast! Pokud uklízím ve stoje, tak dobrý, horší lítat s hadrem po podlaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani sluníčko dnes nevykukuje, je úplně spací počasí :pensive:
27. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som dnes taka mrzuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale strasne sa mi toci hlava neviem cim to je.Musim sa nejako prebrat lebo to bude zasa zabitý víkend. :slight_smile:
27. říj 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
delfi ja som vcera od rana behala po byte s handrami s pradlom s vysavacom no velke uupratovanie varenie pecenie a neviem co a nic!no ale aspon su poriadky...som zvedava ako dlho... :grinning:
27. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky mohu se přidat? Termín mám 1.11. :wink: ale klidně bych šla rodit hned :confused:
27. říj 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delfi,kašli na úklid,já gruntuju obden a je mi tzo víš na co :unamused:
Ahoj margaret, no já mám termín 10,11 a taky bych už rodila klidně hned :wink: :grinning:
27. říj 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam taky termin 10.11 a vcera jsem si myslela ze uz, tak jsem si dala jeste horkou vanu a ono to preslo :angry:
27. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to mně zase pořád nic není-žádní posli,tvrdnutí minimálně, prostě nic. Maximálně mě bolí po větší námaze v kříži nebo dole všechny možný kosti...To jsem zvědavá,kdy teda jako porodím :confused:
27. říj 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No například dnes je mi úplně skvěle :grinning: Nebýt toho pupku a kopanců mimouška, tak ani nevím, že jsem těhu.
27. říj 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti zavidim :slight_smile: mna dnes bolí hlava a kríze :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic sa mi nechce.
27. říj 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já mám dnes njákej divnej den,neustále mě pobolívá břicho,navíc jsem v jednu chvíli myslela,že mi prdla voda,ale nakonec to byl jen výtok :frowning2: navíc břicho mám dneska mega tvrdý skoro celej den
27. říj 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak dnes bude nieco vo vzduchu :slight_smile: aj ja mam tvrde brucho jak kamen a mala sa mi hemzi skor naraza dole ako keby chcela sa nastartovat a vyprdnut sa von :slight_smile: Som u mami a zasa ta jej panika zbytočná ze ked som uz na cm1 otvorena aby som to cakala uz kazdy den a tak.ale na to som si uz zvykla ,uz pred 2 tyzd. mi tvrdila ze mam padnute brucho a ze to bude skor.... :grinning: :grinning: :grinning: aaaaa boze jaka som mrzutaaaaaa :slight_smile:
27. říj 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám už asi 14dní silné poslíky a tvrdnutí bříška :unamused: Ted jsme přišli z procházky,pak zkusíme sexík a vanu. :dizzy_face:Na kontrolu jdu vpondělí,tak uvidíme jestli se to za ten týden změnilo,minule bylo mimi ještě hodně vysoko :frowning2:
27. říj 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak mne sex teraz vobec nechuti :slight_smile: :slight_smile: vcera sme chceli ale dopadlo to tak ze to somnou nic nerobilo a bolo skor neprijemne ako prijemne tak sme sa na to vyflakli :slight_smile: .Inak ako to mate vy? ja mam naruziveho muza ,ale teraz moc nechce skor chce nieco ine ako sex lebo mam zapal.Je to normalne???
27. říj 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě nepomohl ani sex,ani vana,ani svařák ani pohyb,takže se snažím najít něco pozitivního a cpu se čokoládou :wink: :grinning: Já mám kontrolu až ve středu tak doufám,že už se něco konečně bude dít,hlavička těsně naléhá,otevřená volně pro prst ,poslíci řáděj a prd z toho :angry:
27. říj 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a čokoláda má také nějaké učinky? :confused:
27. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margaret,jedině uklidňující. Já si tím obaluju nervy jelikož mám deně tak 3 telefonáty jestli náhodou nerodím :grinning:
27. říj 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,já myslela že to má také nějak pomoct :sweat_smile: To mě také dokáže naštvat ta blbá otázka-ještě seš celá?-tak já čokoládu nějak nemusím a hlavně jsem už hodně přibtala :frowning2:
27. říj 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám nahoře 25 kilo a nic si z toho nedělám,beztak to budu muset po porodu zhubnout a pak už si nikdy víc nebudu moct čokoládu bez víčitek dopřávat :wink: :slight_smile:
27. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to také tolik neřeším,já přibrala 20 kilo :wink:
27. říj 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla optat- kolik už váží tvoje miminko? :slight_smile:
27. říj 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já se jdu k vám přidat,já taky čekám a čekám a pořád nic,no stejnak si myslim že budu přenášet,poslíčci už teda nastoupily a hodně,břicho mi tvrdne hodněkrát za den a už docela dlouho ale pořád nic a nic.

zusma:koukám že máme společnej termín :slight_smile: ,tak jsem zvědavá čí mimi se bude chtít podívat na svět dřív :grinning: .

lenkazdenek:koukám že taky zkoušíš všechno možný aby jsi to přivolala,no mě taky nic nepomáhá,a to jsme teď dorekonstruovali malí pokojíček a já tam uklízela,myla jsem okno asi třikrát podlahu,pak jsme tam dali koberec a ten jsem taky drhla jelikož byl starší,pak ho zase furt luxovala a luxovala a ještě jsem musela uklízet zbytek bytu protože jak se ten pokoj štukoval a pak maloval tak byl prach a bordel z toho všude,no a pořád nic hlavně že jsem z toho byla uplně vyfluslá že jsem nemohla ani mluvit jak jsem byla vyřízená ale malí je koukám v bříšku moooc dobře :slight_smile:
27. říj 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si dali oběd k večeři, řízečky s kaší :grinning: Malý mi pořád kopal do taliře, měla jsem ho položený na pupku :wink: Z vytírání docela sešlo, mám hotové jen schodiště, jinak jsem se na to vyflákla ...
Vladka já už nesexuju dost dlouho, snad of 7 měsíce, mimi dost tlačí dolu a prostě to nejde, ani mi to už moc nevadí. Manža se stejně bojí, že by malému ublížil, takže erotika bude asi až na vánoce :sunglasses:
A na to, kolik jsem spořádala sladkostí, mám navrch jen 10 kg, ale je fakt, že jsem celé těhu byla dost aktivní jak na zahradě, tak doma.
27. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj holky zkoušela jsem už všechno a nic :frowning2: takže si zkusím zbytek užívat když už se tam malý tak líbí :wink:
Margaret,no já nevím :sweat_smile: naposled v 32tt vážila 2kila tak netuším :frowning2: od té doby jsem nebyla na UTZ
Delfi,no já to mám právě vypočítaný,že když se narodí v termínu tak pod stromeček bude moct být sex :grinning:
27. říj 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, myslím, že to UTZ vážení je i tak pofiderní ... malý měl pořád takovou hezkou pidi váhu a minule mi ho odhadl na 3,8 kg, což by znamenalo, že za 3 týdny nabral 1,4 kg ... trochu moc ne? :wink:
27. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na ultrazvuku v 37 týdnu a malá vážila 3400g :wink: Delfi je to možné,četla jsem že mimčo ke konci nabírá rychle,tak kolem půl kila za týden :confused:Takže já se ani divit nebudu,když malá bude pořádnej kus ženský,protože Tomášek měl 3900g a 52cm. :slight_smile:
27. říj 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek