• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
tak zase nakukuju..jakpak to vypadá s našema maminama sem napnutá jak špagát...holky vy jste měli klistýr mě ho nedělali ani jednou :grinning:
10. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...tak ja pozeram ze werminka uz asi rodi,ze??dnes tu vobec nebola??
10. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, každý deň si prečítam vaše poznatky, veľmi sa mi páči táto téma, naozaj vám držím všetkým palce aby ste mali čo najrýchlejší pôrod a bez bolesti, ale dneska ani napíšete alebo všetky rodíte, zatiaľ sa majte a prajem vám všetko dobré pa
10. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak werminka asi fakt už rodí nebo jí bolí bříško?:frowning2:...držím palečky at už to má za sebou a je vše ok však já vás tady sleduju:slight_smile: :wink: :wink:
10. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, žienky ahojte, tak kukám, že niektoré už rodia. už viete, čo je s kozimurou? a werminka?
10. bře 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi je od rána ve špitále a vypadalo to na dýl nic novýho se mě nedoneslo..
10. bře 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyzera to tak ze som tu zostala sama-cakatelka.... :frowning2:
10. bře 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak kozimura uz to ma za sebou :dizzy_face:
porodila v 18:30 jestli se neplůetu...je to v breznovkach.....
u me zatim nic nenasvedcuje porodu.....tvrdnuti nijak extra neboli :unamused:
10. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má Terezku - 3380g,49cm :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin : neboj, ja tu budu s tebou :slight_smile:
vcera jsem se tak tesila, ze to mam za par a dneska mi to fakt na porodnici nepripada :unamused:
co bych taky chtela, kdyz jsem teprve den po terminu
10. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruna...dakujem si zlata... :slight_smile: ...
ale neboj to neznamena ze este dnes neporodis...ved to moze prist aj za hodinku..
:wink:
10. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura...gratulujeeeem....aj ja uz chceeeeeeem :grinning:
10. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin ahoj....kukám, že si z NR...ideš tam aj rodiť, alebo stihneš do inej porodnice?
10. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bystricanka hej v nitre budem rodit..a ty si v nitre rodila??? :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano v nitre. Bolo super..sestričky(pôrodné) super, doktor super...šestonedelie a novorodenecké sestričky -no coment. Ale keby som mohla, tak by som s radosťou ešte raz išla rodiť do NR.
10. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej tak to si ma potesila....lebo som zatial pocuvala vseliake nazory..
10. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som rodila ani nie pred rokom...takže v podstate čerstvé novinky...Ale v 42tt som už pekne ležela ne oddelení a už mi aj pichli vyvolávačku..u teba lekári na čo čakajú? :unamused:
10. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by som aj ja rada vedela... :frowning2: ..koho si mala doktora??chodila si aj do rizikovej??kedy presne ti vyvolavali..kolko si prenasala...??lebo ja mam podla ultrazvuku termin 6.3..a toho sa oni drzia...
sorry ze tolko otazok.. :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohode..na otázky odpoviem...takže rodila som u Kellnera...super, super, super doktor - kiež by si ho aj ty mala. Do rizikovej som nechodila. Mňa len poslali do nemocnice na sono a na druhý deň ma už prijali. Mala som termín 15.3. a 22.3 ráno mi pichli vyvolávačku a v noci som dostala kontrakcie a ráno 23.3 som porodila.
10. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
väčšinou lekári vedia čo robia, ale pre matku to je zlé na psychiku, keď vie, že už dávno má mať bábo v náručí a ono si ešte hovie v mamičkinom brušinku :unamused: Lekári by mali aj na toto trošku myslieť. :rolling_eyes:
10. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka za odpovede.. :wink: ..no na kellnera som pocula len same chvaly tak dufam zeho budem mat aj ja.... :slight_smile: ..takze si prenasala 7 dni..ja podla ultrazvuku 5 dni prenasam..ale mas pravdu...je to hlavne o tej psychike..uz by som mala maleho najradsej pri sebe... :dizzy_face:
10. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura..tak mooocinky gratuluju hodně štěstíčka a zdravíčka Terezce i celé tvé rodince :wink:
10. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimurke a terezke gratulujemeee. :wink:
10. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám po celém dni a kozi už má mimíska u sebe v náručí... tak velikááááánská gratulace, hlavně zdravíčko.... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,holky.Moc děkuji za tu ranní podporu.Bolesti byly příšerné a doktor furt strašil,že budu rodit až vnoci,ne-li ráno.Pak jsme se dohodli na Epi a vše se rozjelo.Strašně mi pomáhala sprcha.Terezka je nádherná a je to vlasatice.Všichni ji tady okukují.Bolesti hnus,ale samotný porod paráda-na 3.zatlačení a bez výkřiku-lékařka to zhodnotila jako ukázkový porod.Jen kdyby těch stehů nebylo tolik...
11. bře 2008 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a taťka u porodu-super!Celou dobu byl u mě,při bolestech mě chytal za ruku a dýchal se mnou.Nakonec asistoval doktorce u porodu a ač původně nechtěl,přestřihoval i šňůru.Bez něj bych to nedala.
11. bře 2008 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura ..ahoojky..vidíš to že jsi to zvládla :wink: tak hodně adpočívejte a ono to uteče jak voda a budete doma..už se těším na fotečky..zatím se měj a příjemný pobyt :wink:
11. bře 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,vesele to moc nezačalo.Terezka je na JIPce-zvrací krev.Zatím nic nevím.Měla jsem ji u sebe jen po porodu a ráno jsem se šla na ni podívat,jak ji odváželi.
11. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to fakt nezačalo ti dobře, ale neboj doktoří si budou vedět rady, bude to určitě dobrýýýý pak napiš až něco budeš vedět hlavně bud v klidu :wink: a odpočivej
11. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi..to je mě líto tak buď silná určitě to bude dobrý uvidíš Terezka to zvládne..tak držím palečky a pak písni..
11. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek