Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

tatiana
13. bře 2008

jjaanca -aj ti povedala ze to robila?
ci si to zbadala?
ako to prebiehalo???

jjaanca
13. bře 2008

No na předchozí kontrole mě doktorka upozornila, že příště provede takový hmat který by měl miminko popohnat k porodu. A dneska při vyšetření mi řekla "teď na Vás budu ošklivá, bude to bolet, zkusím miminko trošku popohnat." Pak jsem cítila takové dloubání. Nevím přesně co dělala, někde jsem slyšela, že se prstem obkrouží hlavička, někde zase že se roztahuje čípek.

tatiana
13. bře 2008

aha, aj ja som mala pocit, z emi nieco robila v nutri takeho ...
no ale asi sa to nepodarilo, asi je moc vysoko este hlavka

a bolelo to teda ..
no a inak krvacala si potom?
ja nie ...

jjaanca
13. bře 2008

Bolelo to, ale ne nijak moc, trochu hnědě špinim a vypadá to že se to nepovedlo, byli to poslíčli, už je po nich.

mien
14. bře 2008

BABY ČO SA STALO UŽ TO MÁTE ZA SEBOU

tatiana
14. bře 2008

no ja teda nieeee. ☹

luciask1986
14. bře 2008

ahoj tatiana tak chlapcekovi je dobre v brusku .

bublinkajasminka
14. bře 2008

hmmm kočky - ja tiež čakám mimčo každým dňom, včera malinká strááášne kopala 4 hodiny v kuse, tak som myslela že chce ísť von ale prestalo to

luciask1986
14. bře 2008

ahoj bublinkajasminka tak to cakanie je asi zdlhave?

tatiana
14. bře 2008

luciask - no pre BUBLINKU ASI ANI NIE, ALE JA UZ SOM DOST z toho otravena :(

lenkabu
14. bře 2008

Holky, tak petruna už sem taky nepatří...dnes ve 12:15 porodila 🙂

smiling
14. bře 2008

ahoojky..tak velké gratulace petruně a mimísku hodně štěstíčka a zdravíčka 😉

smiling
14. bře 2008

nevíte jak to vypadá s catrin1? ..že by si ju nechali ve špitále?

catrin1
14. bře 2008

ahoj smiling..ja som este tu..v pondelok nastupujem do nemocky... 🙂

bublinkajasminka
15. bře 2008

noooo dá sa to vydržať zatiaľ ale čakám nato riadne 😉

werminka
15. bře 2008

Ahoj holky - tak v pondělí 10.3. se mi v 03:40 narodil syn Tadeášek - 2,9 kg a 48 cm - je nádherný a je to hodné miminko. Porod byl hrozně rychlý - ani jsem nestačila napsat, že odjíždím do porodky. Poslední s kým jsem si psala byla tuším SMILING 🙂 a to jsem si ještě nebyla jistá, že začíná porod 🙂)) A za chvíli už jsem budila manžela a jeli jsme. Do porodky jsme přijeli v 1 hodinu v noci a za zhruba 2,5 hodinky byl malý na světě!! 😉 Přeji vám všem tak hladký porod jako jsem měla já a zdravá miminečka!!!!

luciask1986
15. bře 2008

gratulujem ti werminka tak hlavne vela zdravicka celej rodinke

nanny7
15. bře 2008

Ahojte dievcata, gratulujem vsetkym mamickam co sa uz dockali svojich drobcekov, prajem vela zdravicka, stasticka.
Aj ja sa uz neviem dockat...30.3. by mal byt pre nas ten den "D" 😉 , uz sa vsetci tesime na nase chlapciatko 🙂 .
Tak nech vam to vsetkym pekne a pohodovo ubieha!

janinininka
15. bře 2008

Ahojky,
tak já se jdu pochlubit taky naší Kačenkou. Narodila se 6.3.08 v 15.55hodin, 10 dní před termínem. Ve st nás pustili domů, malá měla 2,93 a 47 cm, je nádherná, já jsem pořád unavená, mám pocit, že nic nestíhám, a přitom skoro nic nedělám, ztratila jsem při porodu hodně krve, dávali mi transfuzi, jsem pořád vysílená a malá má od včera bolesti bříška, to je hrozný, na dnešek jsem spala 3 hodiny, pořád plakala, já s ní, doufám, že dnešní noc bude lepší. Až mi vyjde čas, dám fotečky, zatím papa a opatrujte se!! 🙂 😉

kozimura
15. bře 2008

Werminka:ahojky!Gratuluji!Tak vidím,že se ty naše koťátka rozhodly narodit ve stejný den! 😀 Já jsem ale ještě pořád v nemocnici.V pondělí by nás už mohli pustit.Už se moc těším,až se domluvíme a sejdem se.

kozimura
15. bře 2008

Jani:gratuluji ke zdravému miminku!Neboj,to zvládneš!Já s malou taky včera nespala od 4.00 do 21:00 a teď naposledy papala v 19.30 a stále spinká.Ale pořád nám zlobí u prsa.Nechce z něj moc vypít,tak děláme příkrmy stříkačkou do pusinky(mým odstříkaným mlíčkem),naučily ji to tady v nemocnici a pro ni je to takto pohodlné,ale doma nastane tvrdší režim.

zuzik03
16. bře 2008

ahoj holky, nemáte nějaký návod, jak se z toho čekání nezbláznit ? už mi to leze na mozek, netušila jsem, že to ponesu tak špatně to přenášení. mám pocit, že neporodím nikdy...

svetluska.l
16. bře 2008

Ahoj Zuziku,tak na tom budeme asi podobne..ja mam termin zitra,ale zatim se u me vbubec nic nedeje...zadni poslicci,zadny hlenova zatka,proste nic...akorat mi strasne casto tvrdne bricho....mam z prenaseni docela strach...Ty pujdes asi na vyvolavacku jestli neporodis do jara,vid?Kde budes rodit?

werminka
16. bře 2008

KOZIM: 🙂 jééé, tak to je fajn - naše dětičky se narodily ve stejný den? už se těším až pokecáme co a jak probíhalo 🙂) moc gratuluji k Terezce a přejeme s Tadeáškem moooooooooc zdravíčka! My už jsme s porodnice od pátku doma a doma je dobře 😉

kozimura
16. bře 2008

Wermin:teď zrovna krmíme.Malá moc nechce pít z prsu,ale od včerejšího večera je to andílek.Domů snad půjdeme zítra.Tak se pak domluvíme,až budem s dětma vyjíždět a sejdeme se.Tak zatím!

werminka
16. bře 2008

KOZIM: tak my zrovna spinkáme 🙂 Tadeášek mi taky nechtěl pít z prsu - neuměl prso chytnout a správně se přisát. BYla jsem z toho nešťastná - pak mi ale v porodnici dali klobouček na kojení a teď kojíme jak o život 🙂)))) TAk se určitě ozvi, už se těším na nějakou tu procházku s kočárky 🙂))))))))))))

zuzik03
16. bře 2008

cau svetlus, v podoli, jako ty, jsme se tam prece puvodne spolu chtely jit mrknout, mozna si vzpominas 😉 myslim, ze by me vzali na vyvolavacku v patek, ale vic se dozvim zitra na kontrole. Me ani to bricho netvrdne, ale zatka mozna odesla vcera v noci. Ale bez efektu 🙂

svetluska.l
16. bře 2008

jee zuzi ja sem trouba...ale ja se priznam,jak se to ted blizi,tak si nepamatuju nic jineho🙂A bylas tam?Oni nas tam provedli na tech kurzech a saly maji fakt pekny..ted jen abych s etam dostala,ty kdyz pujdes na vyvolavacku,tak te vemou urcite..treba se tam jeste potkame🙂)Hezke by bylo porodit na prvni jarni den🙂

zuzik03
16. bře 2008

světluš, nakonec jsem tam na prohlídce ani kurzu nebyla, začala jsem tam chodit až 4 nebo 3 týdny před TP do poradny. z roztržitosti si nic nedělej, já co jsem těhule, tak jsem úplně mimo, zapomínám na termíny, na dohody, děs 😉 ale to je asi normální. první jarní den byl můj cíl zpočátku těhu, když jsem ještě nevěděla, jaká je to na konci depka, ale dítě se toho asi nějak chytlo 😀 to bude mít 35 let můj brácha a moje výborná kámoška bude mít 30, tak by to bylo hezké, ale radši bych to už měla co nejdříve za sebou 😵

svetluska.l
16. bře 2008

Jee tak to by bylo krasne...ja bych zase brala 19.3....to am moje segra narozky,ze by to meli nastejno🙂Ale prvni jarni den nebo jeste velikonocni pondeli...dal uz bych FAKT nerada sla🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru