Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

catrin1
20. bře 2008

alififi podla ultrazvuku som mala termin 6.marca....

alififi
20. bře 2008

no zajtra budes mudrejsia - snad sa to pohne

smiling
21. bře 2008

ahojky catrin držím palečky dneska 😉 ..jestli si tě tam nenechají nebo už tam nejsi 😀 tak dej vědět 😉 pá

kozimura
21. bře 2008

Holky,přejeme vám s Terezkou veselé Velikonoce a mokrého šmigrusta 🙂

dzej
21. bře 2008

kozimura už jste doma, to je dobře. Taky přeji všem veselé velikonoce. 😉

mien
21. bře 2008

catrin ako si na tom

kozimura
21. bře 2008

dzej:ju,jsme-konečně! 😀 Od pondělí.Malá je zlatá a hlavně-zdravá!

smiling
21. bře 2008

mien taky by mě to zajímalo..jestli si ju tam třeba nenechali když nepísla...

lienockaa
22. bře 2008

baby, catrin už má nicolaska pri sebe..pôrod ťažký, ale hlavne, že sú obaja ok, určite vám napíše keď sa vráti..z marcoviek sme ostali už len asi 2 neporodené..ani si nemám s kým písnuť..🙂

alififi
22. bře 2008

tak fajn ze to ma za sebou 😲

svetluska.l
22. bře 2008

Lienockaa..ja take jeste neporodila a ani to zatim vubec nevypada:(Mimcu se proste ven enchce a to uz mam skoro tyden po terminu....

kozimura
22. bře 2008

Juj,tak Catrin gratuluji!Už to má konečně za sebou!

smiling
23. bře 2008

tak mocinky gratuluju catrin1 k malímu a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka 😅 😅 😅

svetluska.l
23. bře 2008

Holky neni tu nekdo?

svetluska.l
23. bře 2008

celou noc me bolelo bricho jak pri menstruaci a rano myslim ze odesla hlenova zatka...holky drzte mi palce,at se zacina uz neco dit 🙂

mien
23. bře 2008

tak asi to už príde, držím ti palce Svetluška

svetluska.l
23. bře 2008

mien dekuji...vzala jsme si vlozku a je nasakla..myslim,ze mi i odteka plodovka..ale docela malo..zadny chrst a litr venku,ale spis pomalilinku vyteka..je to mozne?Za hodinku odjizdim na monitor do Podoli,tak jim asi reknu,at mi udelaji test,jetsli to je plodovka nebo ne,co myslis?

dzej
23. bře 2008

světluška držím pěsti, to je určitě plodovka, ať to dopadne dobře a mimi je na světě za chvíli 😀

lienockaa
23. bře 2008

svetluska- držím palce, nech je to konečne tu..😉..neboj, určite Ti test urobia a podľa popisu to ozaj vyzerá na plodovku.. 🙂 keby som tak ja išla rodiť.. 😔 ale u nás to tiež nevyzerá..

dzej
23. bře 2008

lienockaa ty taky čekáš?? Já taky, už to chci mít za sebou. Jak čtu že všichni už pomalu jezdí, tak začínám mít depku. Nechci přenášet ☹

lienockaa
23. bře 2008

dzej, čakám a neviem sa dočkať..mne hrozili predčasným pôrodom v 31tt a teraz toto.. ☹ už by som chcela mať malého pri sebe..až mi je z toho niekedy do plaču, všetky už rodia a ja stále nič..a ani doktor ma nevie potešiť, lebo nález je taký, že možno až do apríla budem čakať.. 😢 😢

jarka70
23. bře 2008

neboj sa lienocka uz to pride nebude to dlho trvat ja ´viem to cakanie je najhorsie.
urcite ta tento tyzden uz poslu do nemocky ci nie?

dzej
23. bře 2008

lienockaa to je zvláštní, koukám, že snad nikdo nerodí v termínu, buď mnohem dřív nebo přenáší....no dočkáme se, jen aby to už ale bylo 😉

hablenka
23. bře 2008

Ahojky maminky, taky to čekám každým dnem a jsem strašně nervozní, velikonoce si vůbec neužívám ☹ , v pátek jsem byla na kontrole v porodnici, ale ještě si mě tam nenechali jen Dr udělala ten bolestivý hmat branka na dva prsty , včera už jsem večer měla bolestivé kontrakce jak jsem si lehla do postele,tak jsem se přistrojila , že teda pojedem zas do porodnice , ale v tu chvilku to uplně přestalo takže jsem se zas odstrojila nechci ze sebe dělat v porodce blázna. No čekám třetí miminko a jsem jako by to bylo první 😅 ☹

lienockaa
23. bře 2008

jarka70-nemyslím, že by ma poslali..ešte len v stredu idem normálne do poradne na CTG..a to už by nebolo od veci aj porodiť..lenže ja sa fakt ani kúsok neotváram, krčok 2 cm už 3 týždne.. ☹ od včera ani nemám nijaké bolestivé tvrdnutie..hoci predtým som si myslela už po 2 dni, že začínam rodiť, takých poslíčkov hnusných som mala..

jarka70
24. bře 2008

este ziadna nic? mozno po dnenom dni pojdete raz dva 🙂
ja tych poslickov mam a uz mi idu na nervy uz som si neista raz ze uz uz ze aj pojdem a potom to prejde uz mi z toho hrabe a som nervozna.

laura851
24. bře 2008

ahoj lienocka, ja mám tiež určený termín na 27. marca a doktor mi tiež povedal, že to vyzerá asi možno až na apríl 😵 tak som aspon rada, že nie som v tom sama... Som zvedavá komu to výjde skôr 🙂

caira
24. bře 2008

ahojky vsem cekatelkam na den D,

je hruza jak to ke konci neutika, co? Zrovna jsem na to vzpominala, jak jsem skoro pred mesicem vysedavala a porad se pozorovala a kazdeho posla premlouvala at uz je to kontrakce 😀

dzej
24. bře 2008

caira já nemám ani ty poslíčky, vůbec nic ☹

laura851
24. bře 2008

no už by to konečne mohlo prísť...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru