Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

delfi30
27. říj 2007

Margaret fakt?? No potěš koště 😖

lenkazdenek
27. říj 2007

Holky já taky slyšela,že ke konci mimčo nabírá docela dost 😕

margaret
28. říj 2007

Dobré ranko holky 😵 no fakt o té váze nekecám 😀 Dneska mě probudila velká bolest břicha-jako při menstruaci,no a po 20 min. to přestalo ☹ takže nic 😢 🙄

lenkazdenek
28. říj 2007

Margaret,já měla takový bolesti včera celej den,v noci jsem šla na záchod a strašná bolest jako při hodně silný ms ,tak jsem se taky těšila ,no a nic z toho ☹ ☹

delfi30
28. říj 2007

Ahojky, já žádné bolesti, spinkali jsme jak zabití, ale začínám mít protivnou náladu, sotva se vleču. Byli jsme nakoupit a docela jsem se už trápila! Strašně mě tlačil měchýř, no nic moc 😒

lenkazdenek
28. říj 2007

Delfi,to chápu ☹ ale vydrž,za pár dní už máš termín 😉

margaret
28. říj 2007

Tak jsem holky zvědavá kdo znás porodí nejdřív,ale já bych to musela stihnout bud dneska-haha 😉 anebo tam malá musí počkat až dostředy,jelikož musí manžel na 3 dny odjet do práce(na Slovensko)a já nemám pro Tomáška hlídání,takže je to trošku komplikované,ale já Nikolce domluvím 😉

lenkazdenek
28. říj 2007

MArgaret,já bych to ho klidně pohlídala,ale je to kapku z ruky 😉

margaret
28. říj 2007

Jé Leni tak to jseš hodná,ale je to daleko 😕 ,ale já doufám že tam malá počká na tatku 😕 A jakto že sis nechala říct co nosíš vbříšku?Já jsem to připrvním těhu vědět nechtěla 😉

lenkazdenek
28. říj 2007

No já podlehla nátlaku okolí,hlavně tchýně,ta furt ryla a ryla až jsem podlehla 😅

margaret
28. říj 2007

Jo takle,no a jaké máte vymyšlené jméno pro chlapečka a přeješ si holčičku? 😉 Snad ti neva že se vyptávám 😕

lenkazdenek
28. říj 2007

Nevadí 😉 já si ze začátku pořád myslela,že čekáme kluka a těšila jsem se ,že se bude jmenovat po tatínkovy a dědovy Zdenda,no a manžel furt,že to bude určitě holka,tak jsme se vsadily ,když kluk,tak dostanu 20kremrolí když holky manžel dostane šampaňský,no a vypadá to že manža vyhrál 😉 ale já se těším i na holčičku

margaret
28. říj 2007

Mě to u prvního těhu bylo jedno,ale spíš jsem chtěla víc chlapečka-no a on to je,takže jsem teď byla tak nějak přesvědčená že čekáme druhého klučíka a bráška Tom vybral i jméno - Honzík,no a pak na ultrazvuku jsem byla dost překvapená,když mí řekli že je to holčička,takže byl docela problém vymyslet jméno 😒 to jsem si vybrala a už se nemůžeme dočkat 😅

lenkazdenek
28. říj 2007

my měli taky problém vybrat hplčičce jméno a tohle bylo snad jediné na kterém jsem se s manželem dohodly,jinak on chtěl Evičku a já Andělu no tak máme kompromis 😉

margaret
29. říj 2007

Ahojky no Evu manžel taky navrhoval,ale to jsem okamžitě zamítla 😠 a tak mi řekl, 🙂 že když on si vybral jméno pro syna Tomášek,tak že to teď nechá na mě 😉 No a s Nikolkou docela souhlasil 😉

margaret
29. říj 2007

Dneska jsem byla vporadně a nic se tam od minulé kontroli nezměnilo,takže vbrzké době rodit určitě nebudu 😅 Tak tam jdu zas za týden a to si mě tam už nechají a porod mi vyvolají 😕tak uvidíme jak si to ta naše holka naplánuje 😅 😉 🙂

sisstin
29. říj 2007

margaret: na to nedej 😉 u mě to bylo to samý a odpoledne mi prdla voda 😉

margaret
29. říj 2007

fakt Sis nestraš mě? 😠

sisstin
29. říj 2007

margaret: měli mi vyvolávat za tři dny..tak jsem radši hrůzou porodila sama v 40+6 😝 😅

margaret
29. říj 2007

aha no a když ti praskla ta voda,tak jí bylo hodně?Viš mám obavu jestli to poznám-jelikož mám pořád výtoky ☹

michaellinka
29. říj 2007

ahoj holky tak co už se někdo chystá rodit 😀 ,zdravim siss

michaellinka
29. říj 2007

jooo siss mám stejnou otázečku jako margaret mám taky pořád ty výtoky tak se taky bojim abych to poznala s tou plodovkou 😒

lubkaaa
29. říj 2007

ahojte holky, náhodou som natrafila na vašu debatu, tak vám chcem len povedať, že s tou plodovou vodou je to rôzne-ako u koho (ja som minule bola už pripravená rodiť-lebo tiež som nevedela čo to zo mňa tečie..) mojej mamke odtekala pomalinky-hovorila že to cítila ako silnejšie krvácanie pri menzese-ale bola to číra tekutina..a svokre zasa naraz väčšie množstvo a už musela utekať..
ale v porodnici vám to na 100% zistia, či sa jedná o plodovú vodu

sisstin
29. říj 2007

margaret: no to bylo hodně docela..mě furt bolelo v kříži...a pak najednou takový lup..a vyteklo to..fakt hodně 😉 😕

michaellinka
29. říj 2007

sissi a co malinkej?je hodnej? 🙂

vladkaz1
29. říj 2007

Ahojte kocky tak co dnes noveho Leni este si sa neprejedla cokoladky??? ja si prave pochutnavam 🙂

lenkazdenek
29. říj 2007

Ahoj hoky
MArgaret,no já mám taky pořád výtok,proto jsem se už minule lekla jestli mi plodovka neprdla,ale to by toho asi bylo víc 😕
Vladi,ještě ne,teď mám pro změnu chuť na slaný takže jsem si rozpekla bagetku se sezamovým semínkem 😉

margaret
29. říj 2007

Mě po porodu budou dávat antibiotika 😒 tak snad brzo zaberou a budu mít od toho ošklivého výtoku klid 😕

lenkazdenek
29. říj 2007

Margaret jak to? 😕 Já nikdy před těhu výtok neměla ,ale teď mi tam našly kvasinky,jinak snad ok 😕

margaret
30. říj 2007

Čauky no já také na to normálně netrpím,ale teď to mám skoro celé těhu,tak se to pak poporodu musí prý přeléčit 😒 A kdepak všichni jsou-že by v porodnici?-tak všem moc držím palečky,aby to vše vpohodě zvládli 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru