Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

alenka83
29. bře 2008

dzej, chodím sem koukat, jak jsi na tom a říkám si už teď, že to čekání je nekonečný a čas jakoby se zastavil. Už bych to nejradši měla za sebou, ale být na tvém místě, tak jsem dřív v blázinci než v podrodnici. No možná to tak i bude🙂 Držím moc moc palce všem čekatelkám, co to mají nejisté každý den a hlavně ať to máte brzy za sebou.🙂

dzej
29. bře 2008

alenka díky moc. No já možná skončím dřív v tom blázinci. Celý těhu jsem se strachovala, abych nepotratila nebo neporodila předčasně, aby bylo vše v pořádku a teď se zas strachuju, abych vůbec porodila 😉

leonunuska
29. bře 2008

Ahojte holky, no já jsem zvědavá, já myslela, že se budu pomalu otvírat, piju maliníkový čajíček, chodím denně na procházky a ono pořád nic. Já vím, že mám ještě čas, ale když ty dny jsou tak dlouhý a všichni kolem mě rodí a já nic ☹ Jak by ten monitor měl správně vypadat?

dzej
30. bře 2008

leonunuska já piju maliník od 34tt...procházky mám min 3x denně se psem a někdy dost dlouhý a jsem otevřená na prst 😉 takže tak. Jinak jak myslíš,že by měl monitor vypadat? Musí být srdeční ozvy miminka 110 - 160 a sedíš tam 20min, když se mimi nehýbe a třeba spí, tak ještě dýl. 🙂

leonunuska
30. bře 2008

dzej já jsem totiž takový antitalent, který nic neví 😀, takže jde o to, že se sleduje miminkovo srdíčko a dá se podle toho nějak určit blížící se porod?

martinka79
30. bře 2008

leonu ano dá se podle toho určit blížící se porod ale né na 100% a bližný čas interval ano.

berunda
30. bře 2008

ahoj holky, ja mam termin v utery. Ted me nekdy boli v krizi, vcera cely den. Cele tehotenstvi jsem na bolesti zad netrpela. A ted na jednou ty krizove, boli to v kuse. Myslite ze to muze neco znamenat? diky

dzej
30. bře 2008

martinko tak to jsem netušila, že jde podle monitoru zhruba určit termín porodu...to podle toho monitoru dělohy nebo podle srdíčka mimi?

martinka79
30. bře 2008

dzej.dělohy.

martinka79
30. bře 2008

no bolesti křížové jsou jedním z průkazným jevem, že se blíží doba na porod, ale může také trvat ta bolest až týden podle intenzity a síly. 😉

leonunuska
30. bře 2008

berunda tak držím palce aby to bylo právě ono a rychlé 😉

berunda
30. bře 2008

No doufam ze to bude ono, je to cimdal casteji a bolestive, ale da se to vydrzet 🙂

andulkasafarova
31. bře 2008

AHoj holky tak sa k vam pripajam, cakam na porod jak na spasenie..neda sa spat, tazko sa mi hybe, strasne sa nudim a uz neviem co so sebou... blbe je ze mam pocit ze vsetko nejak moc zvladam, mam napriklad chut dat si tenisky a ist si zabehat, po schodoch vydem aj na 12 patro bez nejakeho velkeho zadychania..a to som dva dni po termine..strasne sa bojim ze mi ho budu muset vyvolat, varj to boli ovela viac ako ked to na vas pride samo.. je to hnusne,ale ja by som to babetko najradsej uz fakt vyhnala z toho bruska, ale drzi sa tam zubami nechtami :(

dzej
31. bře 2008

ahoj andulko tak vítej v klubu... a kdy říkali, že tě pošlou na vyvolání? Ano, prý to bolí víc, protože to není přirozený..ale je to individuální, tak třeba to budeš mít v pohodě 😉

andulkasafarova
31. bře 2008

dzej, teba som si vsimla, ze tiez uz dlho vyckavas ... mne povedali ze okolo 7., 8., a ja sa kazdy den ked vstavam rano modlim, aby to uz dnes bolo. skutocne mam ale pocit ze si to budem takto hovorit az do toho 8., ked uz budem vedet ze dnes to pride, ale nie pekne od prirody :( ... a este vies co ma desi? ze aj ked by to malo dovtedy dojst aj samo, ze to babo nedokazem vytlacit a skoncim cisarskym, co su vraj potom tiez pekne bolesti.preotze jak mi doktor robil ultrazvuk v den terminu, povedal ze zadny drobcek to teda neni, ze 3900 gramov.potom videl moj zhrozeny vyraz a povedal ze 3600, ze sa sekol, ale myslim ze to iba koli tomu mojmu vyrazu..som mu tam zacala hovorit ze to nevytlacim take babo a on ze to nemusi byt presny odhad nech sa nebojim..ale aj tak..nechapem, preco sa tam tomu babetku tak paci, uz je aj dost velke, uz je po termine a nektore decka si tam fakt vyckaju az dovtedy, kym im to umelo nevyvolaju.to to dieta neciti ze uz by mohlo byt ohrozene, ked tam je tak dlho? pekne nas teda trapia deticky nase...:(

dzej
31. bře 2008

andulko nám naměřili v 38tt 3700g takže to bude taky macek. Ty jo mě už je uplně jedno jestli císař nebo klasika, hlavně to chci mít za sebou. Už jsem připravená i na ty bolesti. Je mi to fakt jedno, hlavně ať už to je. Já chci epidural, tak snad mi to píchnou a bude mi líp. 😉

alififi
31. bře 2008

mne namerali v 41 tt, ze mala bude mat 4300 - nakoniec mala 3630. ono to ku koncu dost klame, neda sa to presne zmerat
tiez ma skoro klepla pepka 😉

vikvik
31. bře 2008

martinko jestli jsou krizove bolesti dukazem, ze se blizi porod, tak se mi blizi uz od 30tt 🙂

alenka83
31. bře 2008

dzej, co tu ještě děláš? Už jsem myslela, že někde rodíš a ty stále nic. Tak popožeň už to robátko, ať jste spolu. Jééé, toho se tak děsím, že se budu také modlit každý den, jen už aby to přišlo!

dzej
31. bře 2008

alenka sama nevím ☹ v pátek jdu na vyvolání.

leonunuska
31. bře 2008

Ahojte holky tak dneska jsem zjisila, že mi budou těsně před termínem malovat tak doufám, že to vydržíme, jinam jít rodit nechci ☹ Jsem ráda, že nejsem sama, která nosí větší mimi přesné míry mi sice neřekli, ale doktorka říkala, že se prý do 4 kil vejdeme 😖

dzej
31. bře 2008

leonunuska....určitě nejsi sama, teď rodilo 5 kamošek a všechny měly mimi kolem 4kg. A holky tady z koníku taky....

katfan
1. dub 2008

ahoj maminky a tehulky,pridavam sa k vasej diskusii,dnes mame termin a nic...bola som v poradni a urobili mi Hamiltona,tak som zvedava,co sa bude diat...chcela by som sa vas opitat,ci s Hamiltonom ma niekto skusenosti,dost ma totiz po nom boli brucho,tak ci je to normalne a ako dlho to ma boliet...inak to cakanie je fakt priserne,na nevydrzanie,vsetci sme z toho na nervy... 😝

dzej
1. dub 2008

katfan, mě dělali hamiltona dneska ráno, slabě špiním a bolí mě bříško jako při MS. Dr mi řekla, že to takhle bude bolet až do porodu...teda že se to bude zhoršovat, ale za to porod bude co by dup 😉 držím pěstičky 😅

kometka5
1. dub 2008

jak už jsem někde psala, mě Hamilton hodně pomohl. Ráno mi ho udělali (7den po termínu) (mě to tedy hrozně bolelo, chtěla jsem doktora fakt nakopat 😀 ), celý den mi bylo tak divně, bolelo mi bricho, malinko jsem špinila a ve dvě ráno jsem začala mít kontrakce a ve 14,23h byla malá venku. 😀
Přeju všem takový pohodový a docela krátký porod jako jsem měla já... (i když poslední dvě hodky stály opravdu za to...) 😀

katfan
1. dub 2008

mna to teda boli nejak hodne a bolia ma vsetky zuby,pac mam zapal dasni,tak teraz neviem na ktoru bolest sa mam sustredit skor...dzej,tiez drzm palce,snad uz to bude co nevidiet...

loren
1. dub 2008

mozno ste to uz citali tu na fore ale fakt ak sa da neprenasajte viac ako tyzden radsej za posledne mesiace poznam par pripadou co nedopadli dobre

margue
2. dub 2008

Ahoj Dzej. Tak už jsem tady taky. 😀 Já mám termín 7., 8.4. Prý!!! Tak jsem zvědavá. 😅 Připravené mám snad už vše. Byt uklizaný též....ikdyž malá mi ho stačí mezitím hezky zanežádit. Takže uklízím stále a pořád. Dnes jdu na poslední kontrolu ke svému gynekologovi a pak už jen do porodnice. 😉

dzej
2. dub 2008

ahoj marque 😉 tak to máš taky za chviličku. Doma máš všechno připravené a ve svým těle taky? Kdy jdeš do porodnice?? 7.4. je krásný datum... já to budu mít 3.4. doufám teda, že nebudou nějaký komplikace 😉 taky ještě dneska pouklízím co se dá.

matru
2. dub 2008

dzej tvoje mimi si opravdu dava na cas, asi se mu u tebe v brisku libi...moc drzim palecky, at to zitra vyjde a moc to neboli 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru