Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

atreides
27. dub 2008

titicaca: naprosto tě chápu, člověk neví čeho přesně se má bát a přitom se už na toho prcka malýho tááák těší 😵

markyfrana
28. dub 2008

ahoj holky, tak se k vám taky přidávám. Podle UTZ mám termín dneska, podle MS ve středu 30.4., ale podle mých pocitů se naší princezně ven rozhodně nechce ☹ a přitom já už bych tak chtěla... 🙂
Zítra jdu do rizikové poradny - moje dr. mě tam poslala, tak jsem zvědavá co my řeknou. Jestli se něco chystá nebo ne, minulé pondělí jsem byla otevřená na prst, ale myslím, že se toho od té doby moc nezměnilo. Je mi čím dál líp 😀 😀 Sem tam tvrdnutí břicha, ale ne nijak intenzivní nebo bolestivý 😠

paolin
28. dub 2008

ahoj marky, tak ja mam presne to stejne. cipek taky na prst, ale je mi fakt dobre tak poslednich 14 dni. je to fakt az neuveritelne. cele tehu nic moc a ted 😅
a do rizikove poradny jdes proc? nejaky problem...? 😨

alenka83
28. dub 2008

ahoj holky, já mám tedy ještě nějaký ten týden čas, ale vám přeji, ať se miminkům chce na svět co nejdřív a vy je máte u sebe. Držím palce, zvládnete to a určitě to nebude dlouho trvat🙂

markyfrana
28. dub 2008

paolin žádný problém není, ale moje dr. takhle posílá všechny maminy co neporodí týden před termínem. Aby si je už porodnice převzala a hlídala sama. Mě se tam nechce, protože skoro všem dělají Hamiltna, proto jsem doufala, že porodím dřív, ale to se asi nestane 😠

atreides
28. dub 2008

ahojky, tak jsem zpět z monitrou, vše OK a zítra frčím na gyndu, tak jsem zvědavá jestli se nám to nějak hne
a dneska jak mi natáčeli ten monitor, tak zrovna někdo porodil, to mímo táááák krásně řvalo, už se nemůžu dočkat 😵 😵 😵

atreides
28. dub 2008

marky, mě zítra asi taky čeká hamilton, ale pořád lepší než vyvolávat

paolin
28. dub 2008

atreides, neni to tak hrozny. spis te pak cely den muze pobolivat brisko. a nezapomen si vlozku..muze docela krvacet. drzim pesticky! 🙂

slnyecko
28. dub 2008

Ja chcem aby to uz slo von!!!! 😠

atreides
28. dub 2008

paolin: no já už spíš chci aby mi ho udělala a nějak se to hlo 😅

kakaja
28. dub 2008

Ahoj holky, vydrzte par dni, prijde bourka a vsechny miminka se zblazni a budou chtit ven 🙂 Polin, zavidim ti, ze je ti dobre, ja uz jsem tak protivna na vsechny kolem, ze jsem radsi sama 🙂 V noci mi bylo tak zle od zaludku a palila mezaha, ze jsem myslela ze do sebe nahazu vsechny tabletky Rennie co jsem tady nasla ☹ Taky uz vam lidi pisou dotazy typu "Tak uz to mas za sebou?" Toho jsem se obavala - termin mam pri tom az 3.5.
PIsete o Hamiltonovi, ja mela porad za to, ze se provadi az v prubehu porodu? Moji kamaradce ho delali az kdyz rodila, ale to bude asi jiny hmat 🙂

atreides
28. dub 2008

mě ještě lidi moc nevypisují, takže mi to ještě nevadí 🙂
jj protivná jsem byla pěkně včera na manži ☹
hamilton se provádí na vyvolání porodu

kakaja
28. dub 2008

atreides: chudak manzel 🙂 ale na sale bude hur, musi si zvykat. Uvidis, co ti zitra reknou v poradne, treba uz se mimco chysta-ja na tu bourku fakt verim. Vojta se narodil za buraceni hromu 🙂

atreides
28. dub 2008

no já věřila, že by mohla zabrat úplněk a prdlačky, takže už věřím pouze dr. 😅

kakaja
28. dub 2008

spravne delas, do zitrka s tim stejne nic neudelas 🙂 ja mela o uplnku poslicky, tak jsem se radovala, ze priroda regeneruje a ono nic....clovek na to asi nesmi myslet. Pri posledni kontrole mi podle monitoru rekla PA, ze si veer prijedu odrodit a co???Jsem stale tady a i kdyz budu rodit podruhy vubec nevim co budu delat 🙂

atreides
28. dub 2008

kakaja: tak to bych byla natěšená, kdyby mi to to takhle PA řekla a ono nic, jo? taky dobrý 😝

ksb
28. dub 2008

ahojte, tak v tejto téme som dnes prvý krát - termín mám v nedelu ale už som taká nedočkavá, že by som to už chcela mať za sebou hneď. Priznám sa, že toto čakanie ma vobec nebaví. Nemožem sa ani pohnuť aká som velká, ledva dychčím a doktor mi povedal, že to nevyzerá na skorší porod. asi mi z toho cvokne, všetci sa pýtajú že či už je bábo na svete, nemôžem ani nikomu volať lebo všetci si hned myslia že im chcem oznámiť že sme sa narodili. A malinkej sa vobec nechce ísť von :o(( pomoooocccccc

atreides
28. dub 2008

ksb: 😅 zrovna dneska jak jsme jeli na ten monitor, tak nás viděl známý a hned sms: držím palce ať do dobře dopadne 😀 😀 😀

titicaca
28. dub 2008

🙂), holky to je sranda s temi lidmi okolo co se nemuzou dockat 🙂 v den terminu jsem sla na 10 km prochazku, pak jeste upekla kynuty buchty a uvarila polivku a ono nic 😒 . Den po terminu jsem mela kontrolu a pry mam CS 4, atreides, jsem si na te vzpomela, aspon neco uz se pohlo. Od vcerejska mam caste tvrdnuti bricha a krizove bolesti, v noci jsem ani nespala, dnes jsem byla zas venku, a uz me zacinaji bolet hodne i nohy, ja uz si tak moc preju, aby to prislo ... na zitra mam posledni kontrolu pred porodem, tak jsem zvedava co prijde driv 😕

lukli
28. dub 2008

ahojte, pripajam sa sem aj ja, lebo uz ani neviem co robit 🙂, vyzera to tak, ze mozno to bude uz dnes, mozno zajtra, kazdopadne uz sa radsej do ziadnej roboty nepustam a snazim sa pochopit kontrakcie, myslela som si, ze teoreticky vsetko viem🙂, ale som z toho uplne vedla🙂. Ovela radsej by som bola, keby odtiekla plodova voda, to by som urcite vedela, ze uz mam ist do porodnice. Rano som bola u doktorky a ta po vysetreni zhodnotila, ze podla nej pojdem uz dnes do nemocnice, ale este co ja citim, tak kontrakcie maju medzi sebou dlhe prestavky, takze cakam, kym sa skratia, a uz ani pomaly neviem, co mam za kontrakciu povazovat 😉 , tak snad sa to uz nejako ustali a tie medzery skratia🙂

titicaca
28. dub 2008

lukli, uplne ti rozumim, a drim palce at vsechno dobre dopadne, ja uz jsem vecer malem brecela, jak moc jsem chtela uz jet pro mimiska, ale jak pises voda jeste neotekla a kontrakce jeste nejsou na odjezd do nemocnice 😠
je to jakoby nekonecne cekani, ale neboj vsechno ma svuj konec a za nase miminka to stoji, drzte se 😉

kakaja
28. dub 2008

ksb: jak ja ti rozumim 😀 😀 Mame skoro stejny termin. Jestli mi ve stredu rekne dr. v nemocnici to jeho"zatim to nikam nevede" tak asi skocim z mostu. Ja uz taky radsi nikomu nevolam, ani manzel ne - uz jednou tak vydesil moji mamu, kdyz jsem mela vybity telefon 🙂 Dneska jdu opet cvicit, tak snad se to trochu hybne, i kdyz u toho uz funim jako slon.

ksb
28. dub 2008

u mňa to vobec nijako nevyzerá, ja nemám žiadne príznaky toho že by som mohla rodiť, len dnes som strašne unavená, ale to bude asi tým že som bola včera do jedenástej hore a dosť ma pobolievajú kríže, akoby som mala dostať menzes, ale to je úplne všetko, žiadna kontrakcia, žiadne tvrdnutie brucha, no skrátka nič. ani bruško mi nekleslo a to vo všetkých knižkách som čítala že by malo tak 4 - 2 týždne pred porodom u prvorodičiek

lukli - držím palčeky aby to bolo skoro za vami a hlavne bez problémov

markyfrana
29. dub 2008

ahoj
tak jsem byla dneska na rizikovce v porodnici a v pátek v 7 ráno mám nástup na indukci porodu a to mě budou ještě sledovat a rozhodovat se jestli nepůjdu na císaře. Mimčo má 3572g, což je normální váha, ale já mám malou pánev, takže dr. co mě vyšetřoval, to ještě konzultoval s primářkou a ta řekla, že to nebudeme odkládat a porod mi vyvolají. no co se dá dělat, udělali mi hamiltna, tak mám na to 2 dny porododit přirozeně, tak jdu asi běhat po schodech...

atreides
29. dub 2008

ahoj holky, tak na kontrole CS5, hamiltona mi nemohla udělat, páč opět nedosáhla na čípek, na konci týdne jedeme na monitor a když nic, tak v pondělí 5.5. vyvolání 😒

lollaj
29. dub 2008

Ahoj holky 🙂

Prosím vás, co je to ten hemilton a jak se provádí? Díky.

atreides
29. dub 2008

lollaj:Hamilton je oddělení čípku od děložní branky prstem, je to prý trochu nepříjemné až bolestivé, ale prý se to dá vydržet.

danka86
29. dub 2008

tak baby ja som bola vcera u lekara. CS 9 bodov, krcok 0,5cm, otvorena 1,5cm a ja nic.... citim sa dobre.. Vobec neviem, co mam vlastne cakat a bojim sa vsetkeho jak cert kriza.. neviem si predstavit seba v ulohe rodicky 😖 😔

atreides
29. dub 2008

danka: taky se cítím, jako bych měla být ještě měsíc těhu 😅 a moc na porod nemysli, páč se mu stejně nevyhneš a nějak to zvládneš, všechny to zvládneme - budeme muset 😉

danka86
29. dub 2008

ale ja mam hranicu bolesti tak nizku, ze mne ked beru krv, tak odpadavam... neznasam krv, ihly a akukolvek ani malu boleeeest 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru