Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

dianga
19. říj 2007

no ja az tak celkom kazdym dnom nie, teda clovek nikdy nevie ale strasne je to cakat este mesiac a zo dna na den som nervoznejsia, dufam ze maly mi to nevrati a nebude z neho nervak...

mmisak
19. říj 2007

Ahoj ja také čekám každý den a mám termín 11.11. ale asi to bude dřív mimoušek je koncem pánevním tak to vypadá na císaře ale ještě mi to na stopro neřekli ,uvidím teďka v poradně.

vivian
19. říj 2007

Já mám termín 30. 10. a nervózní ještě nejsem, tak čekám, kdy to přijde, ale je fakt, že ty poslední týdny jsou strašně dlouhý, člověk už se nemůže dočkat, aby to měl za sebou... Do termínu mi teda zbývá 11 dnů a "každým dnem" to nečekám, spíš čekám, že si dá mímo načas, ale nechám tomu volný průběh, ještě stejně musím pár věcí zařídit (třeba sehnat pediatra), takže není spěch 😀

mmisak
19. říj 2007

Ja bych byla taky ráda kdyby ještě počkalo, ale jsetli pujde císařem tak ho tam asi nezdržim,člověk si přeje už už aby to bylo ,ale na druhou stranu pořád mám pocit ,že ještě nemám hotovo vše jak bych chtěla. 😉

jandalinka
20. říj 2007

Ahoj holky!!!Tak já mám termín 13.11,jsem v 37.týdnu,takže bych klidně už mohla rodit i teď.Hlavičku mám podle doktora už měsíc docela nízko,takže jsem musela měsíc odpočívat a žádné chození po městě a zařizování,což teď asi jako každá z nás cítí,že ještě nemá vše zařízené a honem honem ještě něco stihnout.
🙂 Včera jsem ještě z posledních sil byla koupit Nany-monitor a když už jsi myslím,že mám vše zařízené,tak za chvíli mě ještě popadne myšlenka na jiné věci kolem miminka a začínám stresovat.Sice mě říkají doma,že i pak po porodu to zařídím,ale já mám strach,že jak všichni popisují,že budu nevyspaná,žádné volno,čas,.....Někdy večer mě i miminko tak zlobí,že přemýšlím jestli nevzbudit manžílka a nejet do porodnice,ale zatím se držíme.Cítím,že to bude i dřív než v termínu,ale hlavně ať nepřenáším,to bych nechtěla.
Hlavně mám obavy z toho,že přesně nepoznám,kdy začnu rodit????!!!
Bolesti můžou být různého původu,takže snad se spolehnu na svou intuici ☹

mmisak
20. říj 2007

Ahoj,Mě mrnousek taky pěkně zlobí ,vrtíse a pak mě štouchá jak pominutej,nejhorší je ,že jak sedí zadečkem dolů kope mě v podbřišku a když se lekne tak povyskočí,a to mám pak co dělat abych se nepopčůrala.Naš mimoušek reaguje hrozně na hlasité zvuky ,hlavně hudbu či u sportu který manžel tak miluje.Když je něco hodně nahlas tak se malé tak hemží.
Holky vy se máte ,už víte i pohlaví ,mi jsme to chtěli také vědět ,ale každý doktor nám ,řekl něco jiného ,2 řekli chlapečka,1 holčička a poslední že neví že je malej tajnůstkář(má doktorka onemocněla tak se v ordinaci střídaly doktoři,proto tolik doktorů)ták to máme s překvapením.Jen kamarádka si dělá srandu ,že každý vidí jiné miminko tak že tam mám třeba dvě,což fakt nemám. 🙂 Teda doufám ,to by těch překvapení bylo nějak moc 🙂
Jandalinka s toho mám taky obavy ,ale spoléhám že mě snad intuice také nezklame,i když ještě nevím jak to bude u mě s tím CŘ kvůli poloze malého. 😨

sklveronika
20. říj 2007

Ahoj mamulky 🙂 Já mám termít 26.10.tedy dost brzy 😀 Ale doufám, že to bude dřív,aby to nebyl obřík.Mám už doma 20měsíčního raubíře.První porod byl naprosto otřesný,ale můžu říct, že cokoli stojí za toho drobečka 😅 Doufám,že to teď bude jednodušší,ale docela se těším - zní to divně,ale asi to dělají hormony a nebo to,že už mám toho bříška dost 😝 Jsem jak slon 🙄 Dám vědět a všem vám přeju co nejsnazší porod a hlavně si říkejte, že nakonci je to mimmi, které zato stojí 😉

annika
20. říj 2007

Ahojte! Ja prežívam posledné štyri dni doma s rodinou, v stredu nastupujem do nemocky , lebo mám tehu cukor. Dokedy ma tam budú držať neviem, ale doktor mi povedal len toľko, že budete rodiť v termíne.
Ja som dúfala, že to bude skorej a že do pôrodnice pôjdem z domu, ale asi to nevyjde, krčok mám zatvorený a nijaké kontrakcie a bolesti... Aspoň také, ktoré by naznačovali pôrod.
Som straaššnnne zvedavá na malého a asi tie posledné dni idú fakt pomalšie, než ostatné...

carys
20. říj 2007

Ahojky,annika jako ty nastupuji do nemocnice ve středu,ve čtv.mě čeká sekce.Měla jsem tam být už minulou stř.ale mám virozu a jsem na antibiotikách takže taky prožívám poslední čtyři dny těhotenství.Vypadám už jako mamut a strašně se na malou těším.Náš Máta jako - jsou mu čtyři se poslední dobou ale chová děsně.Takového ho neznám.Porád knourá,ječí,fnuká,je strašně otravný a nic na něj neplatí.Docela mám strach až malou přinesu domů jak na ni bude reagovat a to jsme se snažili mu vše vysvětlit s tím,že je velký šikula a mimina nic neumí a teprve se všechno budou muset učit.

dzidzuska
20. říj 2007

ahojte vsetky mozem sa pripojit???zo mna si to moje cudo robi asi srandu vcera kontrakcie kazdych 10 minut a zrazu ako keby ani neboli a takto uiz treti den...uz sa neviem dockat

lenkazdenek
20. říj 2007

Ahoj holky,já čekám 10,11 a jsem šíleně nervozní,už bych chtěla mít malou doma
Jinak byc taky nejradši rodila už teď ,hlavička naléhá,otevřená na jeden prst,tak snad to brzy příjde 😅

bija682
20. říj 2007

ahojte, aj ja cakam kazdu chvilu na moju malu babiku, som zvedava, kedy to bude, inak dnes sa citim pod psa, strasne mi tvrdne brusko a aj pobolieva.No nie tak kontrakciovo, ale skor v kuse mi tlaci na zaludok.

mirin
20. říj 2007

Kuk těhulky, tak jsem tu taky, termín mám přesně za dva týdny, ale Kačence se zatím ven nijak moc nechce, asi chce ještě trochu přibrat (má 2,5 kg) tak si dává načas... jinak jsem taky už nervózní jako blázen, taška v pohotovosti a manžel stále na telefonu, ale jaksi se pořád nic neděje. Spíš to vidím, že budu přenášet, ach joooo...

dzidzuska
20. říj 2007

mirin pozeram ze mame na rovnako termin tak som zvedava ktor pojde skor 😀
inak dievcata neviete o nejakeych tych "babskych" trikoch ako to urychlit?dlazky som uz umyla 😅 😀

mirin
20. říj 2007

Dziduska: já myslím, že mě asi předběhneš, malý se ven vůbec nechce ☹ Taky bych uvítala nějakou radu, jak to urychlit 😉

katarina7
20. říj 2007

chodit po schodoch 😀 🙂

loucna
20. říj 2007

Janina
ahojda holky,můžu se taky přidat???
my máme termín 2.11. na dušičky,no popravdě doufám že to bude dřív,člověk si ty poslední dny ani nemůže nijak užít.Jsem nervozní že by to mohlo už přijít,velká jsem jak 2 sloni, v noci nevím jak si lehnout,...
Docela mám zvláštní pocit z toho neznáma,ale už se taky těším až toho klučinu budu mít v náručí.Opatrujte se všechny!!!!!!!!!!!!!!

delfi30
20. říj 2007

Ahojky čekatelky, tak se nám to krátí 😉 Na malého se taky moc těším, ale mám i dost obavy jak to budu zvládat a hlavně aby byl fakt v pořádku. Toho se jaksi bojím poslední dobou nejvíce.

petula...
20. říj 2007

Ahoj holky, mám první termín 29. a čím víc se to blíží, tím víc jsem z toho na nervy. Mám bohužel stejné obavy jako delfi... Ale nějak to zvládnout musíme 🙂

delfi30
20. říj 2007

Petulo však po porodu nás to přejde, bude muset 😀 Taky mám první termín 29.10 a druhý 3.11. Jak si vzpomenu, jaké to bylo při objevení pozitivního testíku ... zdálo se mi, že to bude dlouhá doba, léto přešlo ani nevím jak a je to tady! Neskutečně to uběhlo!

loucna
20. říj 2007

Janina
tal Delfi alespoň někomu to uteklo.můj manžel mi říká že jsem jak slon,kterej to nosí 2 roky,je pravda že příčinou je asi to že jsem od 3.měs.na rizikáči a že to víme už od 2tt.Tak teď už to bude pro tebe hračka ty 2 týdny,hlavně ať jste v pohodě.

dzidzuska
20. říj 2007

delfi a vsteky ktore mate obavy aby bolo babatko zdrave ja som pred tym robila v DSS s mentalne postihnutymi a denne som bola s detmi a dospelymi ludmi s mentalnou a fyzickou poruchou v kontakto a ked som zistila ze som tehotna tak som nemohla kvoli tomu ani spavat!strasny strach som mala...aj mam ale viem ze nejako by som to zvladla... ale dufajme ze vsetky babatka budu ok drzim vam palce. 🙂

delfi30
20. říj 2007

Loucna, mi to fakt uteklo, já jsem chodila do práce do 6 měsíce, pak jsem vybrala dovču a 3 týdny nemocenská kvůli tlaku. Čekání mi nevadí, spíše to, že už toho nejsem schopná moc udělat doma, dnes jsem zvládla navařit oběd, vyprat a vyluxovat, vytírat mi už moc nejde.
Dzidzuska, obavy mám a veliké, zažila jsem si nervíky ohledně triplů, které mi špatně spočetli a pak se po týdnu hrůzy ukázolo, že to byl omyl. Přitom testíky v prvním trimestru byly na jedničku a to mě od nich můj mudr odrazoval, že je to zbytečné! Naštěstí jsem se nenechala odbýt a šla i bez jeho vědomí 😉
Taky držím palečky ať jsou miminka zdravoučká!

lenkazdenek
20. říj 2007

Holky já už snad vyzkoušela všechny možný vyháněcí metody od úklidu,přes sex,po svařák a nic ☹ asi holt budu muset počkat až si malá sama řekne že chce ven

kaceenka81
20. říj 2007

lenkazdenek-já jsem na tom stejně,ale já už přenáším a v pondělí mě čeká vyvolání ☹ nezabralo naprosto nic,a to se manžel fakt snažil 🙂

lenkazdenek
20. říj 2007

Kaci,to je mi líto ☹ já jsem tak nják smířená s tím,že dřív to prostě nebude ani kdybych se snad postavila na hlavu a sexovala nonstop 😅

sklveronika
20. říj 2007

Ahojda Kaceenka a lenka,já už také zkouším všechno jsem 40tt a zatím nic.Největší úspěch měla horká vana se sklenicí vína,přišlo potom pár kontrakcí,ale zase odezněly 😠 Komu by se chtělo z teploučka do té zimy 😅 Držím pěsti V.

maca793
20. říj 2007

ahojte budúce maminky takže vám chcem pogratulovať a trošku vás povzbudiť,. ničoho sa nebojte, véď budete mať už čoskoro to najcenejšie. vaše dieťatko.
aj ja som mala pred termínom zmiešané pocity a nevedela som čo so sebou. najlepšie bolo, keď mi lekár dal termín pôrodu a ja som ho predbehla o 2 dni. mala som šťastie, práve mal nočnú službu, takže ma odrodil. 😀
na koze som mu povedala, že som prišla trošku skôr na kontrolu. 😝

lenkazdenek
20. říj 2007

Sklveronika,no já zítra zkusím,znovu teplou koupel ,svařák a sexík a pak už jedině zkusím umejt všechny okna a lodžie,jinak fakt užý netuším co by mohlo pomoct 😒
Jinak piju 3x denně maliník,papamám lněný semínko ,masíruju hráz a jediný co z toho mám je to že mi neustále kape z prsou mlezivo 😖

maca793
20. říj 2007

lenkazdenek
tak to už čoskoro budeš rodiť, keď ti kvapká mlezivo.
vraj na vavolanie pôrodu pomáha sex a chodenie po schodoch
kamoška po sexe porodila do 2 hodín. 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru