Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

bobikyveta
6. kvě 2009

tak holky dík tu diskusi jsem našla tak uvidím možná ten ricín zkusím ale nevím ještě kde ho tady koupím. Jinak sex bych taky zkusila jenom kdyby mi po měn nebylo tak zle 😅 No nakonec nezbyde nic než čekat 🙂 ale díky za rady. Peto to neva že to nemáš až tak za pár klidně napiš jak se cítíš atd. 😀

wsmoulinkaa
6. kvě 2009

ahojda holky tak jdu na vás a zeptám se-bolí vás některou také kolem pupíku jak je to napnuté?? mě teda dost a mám to bolavé i na dotek. Dr tvrdí, že jak se napínají ty vlákna...atd...ale ještě mě čekají 2měs tak nevim nevim! 😠 😉

adulka55
6. kvě 2009

Wsmouli: aj mna to bolí, je to také nepríjemné na dotyk.. som zvedavá či to po porode zmizne.. 😖

wsmoulinkaa
6. kvě 2009

jé tak konečně někdo...já měla strach že se něco děje, ale máš se že už jsi 38t já si ještě zkusím...je to nepříjemné a dělají se mi kolem pupku i fialkové žilky-čekám kdy to žačně praskat, tak snad vydrží břuch!

to doufám že to zmizí.....

zicherka
6. kvě 2009

Ahojte, tiez sa pripajam do diskusie 🙂 Nasmu drobcovi sa nejak nechce sa svet 😒 Pred 2 tyzdnami mi 2 lekari povedali, ze uz je dost nizko a minuly tyzden mi doktor povedal, ze je este dost vysoko, tak som zostala z toho prekvapena. Stretli ste sa s tym uz niektora? Inak mi to vobec neprekaza, len to cakanie, ze kedy uz 😀 a hlavne to, byt stale v pohotovosti 😝 Termin sme mali 2.5.

wsmoulinkaa
6. kvě 2009

jo tak to nevim...ale přeju ti abys to už vyprdla 😵 😵 ven určitě bude muset 😉

zicherka
6. kvě 2009

ved jasne, nezostane tam naveky :D inak aj ja mam okolo pupku fialove pasiky - to su strie ☹

wsmoulinkaa
6. kvě 2009

😲 to je děs vid 😉
tak se drž holka...už to chceš mít za sebou vid!!!!

valmra
6. kvě 2009

zicherka - nechcu ti uz vyvolat porod? ja mam termin dnes a ked do konca tyzdna neporodim, tak sa mam v podnelok hlasit v nemocke...tak som veelmi zvedava ako dopadneme.

katty_k
6. kvě 2009

zicherka: mame stejny termin, vitej v klubu prenasivek 😉
kazdy doktor ma nejspis jine oko, kazdopadne zacinam mit dojem, ze tyhle prohlidky stejne nemaji vypovidajici hodnotu, kolik tu mame na diskuzi holek, ktere jsou otevrene dva mesice pred terminem a nerodi a kolik jich rodi den pote co jsou otevrene na prst? Kasli na doktory, tvuj chlapecek si sam rekne kdy pujde ven.
Drzim palce a preji hodne trpelivosti, to cekani je zdanlive nekonecne 😉

zicherka
6. kvě 2009

no tie strie su hrozne 😝

Minuly stvrtok (na kontrole) mi doktor povedal, ze by ma v piatok hospitalizovali - ale kedze je sviatok, tak neviem. Zajtra idem zas na kontrolu a uvidime, co povie. Ale bola by som za to, keby to presunul na pondelok a snad sa maly cez vikend umudri 😀

valmra
6. kvě 2009

uz to budes mat coskoro za sebou...maly sa vypyta na svet sam od seba 🙂

zicherka
6. kvě 2009

no dufam 🙂 radsej, nech nam narobi stresy doma, ako keby som mala ist na vyvolavacku 😉

zicherka
6. kvě 2009

valmra, kde budes rodit? ja v ruzinove

valmra
6. kvě 2009

ja idem na antolsku..uz by som to tiez najradsej mala za sebou..ale vobec ziadne priznaky ☹

zicherka
6. kvě 2009

ja tiez nemam priznaky, obcas mam sice "poslickov", ale to je take nic... Ale minuly tyzden som uz mala takych silnejsich, uz som myslela, ze su to kontrakcie, aj manzela som zavolala, ze uz ideme na to, cela rodina v pohotovosti a nakoniec to preslo 😀 maly si z nas spravil srandu 😀

valmra
6. kvě 2009

🙂 no pekne...takze ste mali plany poplach

zicherka
6. kvě 2009

no 😀 ale bola to celkom sranda (i ked vtedy mi to tak samozrejme nepripadalo 😀 ) Cela rodina prisla k nam, cakali sme dalsie kontrakcie a NIC 😀 asi budeme mat maleho vtipalka 😀 😀 😀

valmra
6. kvě 2009

si viem predstavit ten stres, chaos, paniku...a nakoniec nic z toho..by som bola asi dost vytocena 🙂

petaradilova
6. kvě 2009

Yvet tak s tim ricinákem bych to opravdu nezkoušela. prej taky pomáhá chůze po schodech no a nebo prej taky dřepy. Četla jsem na netu recepty z ricináku ale nejsem si tak úplně jistá jestli za jedno neni na recept a jeslti náhodou neni nebezpečnej.

bertica.h
6. kvě 2009

petra...ja som to chcela skusi´t..bola tu diskusia a v nej veľa mamičiek spokojných..nevieš kde si čítala tie negatíva?díky

kvokinek
6. kvě 2009

Ahoj holky, já jsem dnes byla na vyšetření, doktor mě docela prohrábl, prej jsem otevřená na prst, hlavička vysunutelná do vchodu, ale na porod to ještě nevypadá, prej se uvidíme příští středu zas 😝 Pak jsme si s manžílkem zajeli na oběd, stavila jsem se na wc a zjistila jsem , že jsem začala trošku krvácet. Stavila jsem se teda ještě k doktorovi a sestřička mi řekla, že to může bejt po tom vyšetření a mám držet bobříka trpělivosti a čekat, kdy se to rozjede 😠 Tak čekám. Jo! A navíc teď pořád lítám na malou, nejen, že mně na močák tlačí malej, ale ještě jsem se asi přichladila a tak mě tak nepříjemně pálí při močení 😒 uvařila jsem si urologickej čaj, snad to přejde...

bobikyveta
6. kvě 2009

tak jak to sleduju tak trpíme všechny stejně. Některé už máte po termínu a pořád nic tak to vám teda nezávidím. Já už chci být v porodnici. Nevím jestli ten ricín zkusím ani nevím kde bych to koupila. 😖 Do schodů chodím máme záchod jenom v patře takže se nachodím dost. Chodím tak často že si říkám jestli nemám zůstat nahoře celý den. 🙂 Ale možná zkusím ty dřepy ale teda nevím kolik jich ještě zvládnu navíc mě štípe nahoře břicho když se ohnu takže budu muset ty dřepy dělat krásně ukázkově. 😀 V noci se taky nachodím jdu i 10 krát za noc ale wc máme naštěstí vedle pokoje. Poslíčci jsou čím dál horší musím je častěji rozdýchávat tak doufám že se malá brzo umoudří.
kvokinek taky jsem krvácela po vyšetřeních u doktora takže to je normální. A navíc ke konci když mě prohmatával tak jsem fakt trpěla.tak hodně štěstí v čekání holky 🙂 😀

petaradilova
6. kvě 2009

JO jinak jak jsem tu četla ty bolesti okolo pupíku tak to mi trápí občas taky, je to jako by mi tam někdo bodal a je to děsně nepříjemný. Už se těšim abych měla za sebou porod. Snad se narodí o tejden před termínem jako holky. Bylo by to fajn.
Hele yvet a nedělal ti náhodou Hamiltona? Ten hmat prej dost bolí. To by si doktor zkusil u mě jenom jednou.

wsmoulinkaa
6. kvě 2009

patara -jo to je ono jako bodá taky..je to hnus vid-fakt mám někdy pocit, že mi praskne ten pupík. Nemluvě o tom že se ho dotýkám okolo a taky to bolí, to samé když mě někdo hladí nebo já! Poprvé jsem to neměla!! tak mě to dost překvapilo!! dík

pajinka23
6. kvě 2009

juuuj babule 🙂 🙂 🙂 🙂 ja uz by som bola tiez najradsej keby uz majisky isiel von lebo ma vseetko boji ☹ ☹ ☹ uz chcem rodit ale majinkemu sa na svet moc nece ☹ ☹

aponchie
6. kvě 2009

me je strasne zle od zaludku od vcerejska..vubec nevim z ceho..na wc jsem byla 4x dnes a nechutna mi nic zaroven mam chut na neco proste na bliti porad ..jeste tak strevni chripku chytit nebo uz nevim co to je..bricho me neboli jen pali kuze obcas jinak jak sedim ok jak stoupnu brucho jako kamen a citim tu hlavikcu porad dole jinak niiiiiiiiiiiiiiiic 😝

bertica.h
6. kvě 2009

aponchie a ty máš bábo už zostupené?či len hlavičku cítiš akože je dole..??

Inak ku koncu tehu vraj ženy mávaju žalud.problémy a u niekotrých je aj zvracanie bežné 😖

bertica.h
6. kvě 2009

baby čo hovoríte na ten ricinový olej?? 😅

aponchie
6. kvě 2009

jj mimi uz je sestoupene prave to mi rikal minule

ja bych nic nepila..to je tak na posrani..dite vyvolava porod a vi kdy to ma udelat 😎

ja prave u male nemela lautr nikdy nic takze jsem jak novacek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru