Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

aponchie
20. kvě 2009

to ja taky porad se kontroluju jestli nejsem mokra uz vypadam jak blb 😀

bertica.h
20. kvě 2009

sranda..všetky to tak čakáme..ale ked to príde..budeme aj tak zaskočené a prekvapené..

Mne ked praskla u Vikinky plodovoá voda..chodila som po byte jak psychopad a strach sa mi miešal s radostou,nedočkavostou..
som zvedavá ako zareagujem teraz 😀

pajinka23
20. kvě 2009

babule aj vas pred porodom tak straaaasne boleli krize????? ☹ ☹

bertica.h
20. kvě 2009

pri prvom ma tuším nebolelo nič,teraz som jak dolámaná..celý človek ma bolí.najviac hýžde ,pipka a kríže tiež.
ked sedím s malou na koberci a mám sa postaviť.. 😀 😀

aponchie
20. kvě 2009

silene me boli krize neboli spis nez moc tak proste porad stejne ,ale nekdy to povoluje

pajinka23
20. kvě 2009

babulky mam kontrakcie ale len kazdu hodku a pol ☹ ☹ ☹ ☹ dufam ze to pride coskoro 😕 😕

aponchie
20. kvě 2009

a jak te to a kde boli?jen bricho?

bertica.h
20. kvě 2009

paji 😵 😵 😵
ono to nejako začať musí🙂

pajinka23
21. kvě 2009

hmm babbule tak som nespala celu noc mala som aj kontrakcie niektore boli riadne bolestive ale vsetky nepravidelne ☹ ☹ ☹ ☹ tak dufam ze sa uz konecne dostavia aj tie pravidelne 🙂

aponchie
21. kvě 2009

paji jo to bude uz rychle aspon ze ti ta zatka odesla to je dobre znameni me prd neustale 😝

andara
21. kvě 2009

Ahojky, tak dnes kontrola -vse pri starem, mimous se ven nehrne, tak v sobotu jen monitor jeste a kdyz neporodim,tak v utery nastup na vyvolani 😕

aponchie
21. kvě 2009

to je hruza teda co?me mimi rajtuje tam dole tak ze mam pocit ze vyleze pipinou a krize me boli jak cert..doufam ze se to rozjede uz sem si dala bilou vlozku a cekam kdy ze me neco sakra vyjde aspon 😖

jaynee
21. kvě 2009

Holky mě dneska od rána tak strašně bolí v podbřišku! 😒 Tyhle jakoby menstruační bolesti mívám občas už tak dva týdny, ale dneska je to obzvlášť pekelný a skoro pořád, já už nevím, co mám dělat! Kdyby to aspoň k něčemu vedlo, tak bych si nestěžovala...

aponchie
21. kvě 2009

me taky boli i bricho a je mi spatne ale porad nic

jaynee
21. kvě 2009

Mě to zas jde i do toho kříže, jako tobě, to už ani nezmiňuju. A žaludek mám jako na vodě, ale to je asi od té bolesti břicha. Jinak taky vůbec nic. Ach jo.

aponchie
21. kvě 2009

no me dneska fakt soatne na bliti uplne ale treba prujem nemam ani zatka nic a nekdy mam jako zarazene prdy takovou krec dolu do pipiny az k zadku fakt silene

jaynee
21. kvě 2009

Jo jo, vím co myslíš...

aponchie
21. kvě 2009

no me se porad ted delaji tlaky na pipinu i ale jako nechutne mi je celkem fest chlap se tesi ze se to rozjizdi pac ma volno a chce chlastat 😀

bertica.h
21. kvě 2009

aponcie..aj ja som to dne stak mala..až do konečníka mi bolest vystreľovala..taká ostrá.. 😒

aponchie
21. kvě 2009

me spis stve ta nevolnost je fakt ze jsem dneska jedla same kraviny tabulku cokolady chleba se syrem nejake zmryliny a proste same kraviny ,ale stve me to teda.. no snad se nam to rozjede co nevidet samo 😲

bertica.h
21. kvě 2009

ja som dnes zožrala celú jogurtovu Milku 😕 😕 😕 😕 😔 😔 😔
...
ja mám trolinku probkém s nevolnostou ráno,to mio nejde do žaludku nič..ale potom sa rozbehnem a večer neviem už prestať.teraz aspon mlieko popíjam.. 😅

aponchie
21. kvě 2009

ja sem silena uz se nevazim mam 20kg navrch 😲 nicmene si nepamatuju jake byly ty bolesti jestli kontrra jsou jen bricha nebo to jde i do pipky?

bertica.h
21. kvě 2009

ha,tak kontrakcie neviem ani ja ako vypadaju.mne vyvolávali.a ked mi začli,boli hned tak silné,že som nevedela ako sa volám 😀 😀 😀
ja som pribrala asi 7kg,ale to,čo zožeriem.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aponchie
21. kvě 2009

ty se mas..ja jsem obrovska ale jen bricho trosku prdel a boky ale ne tak moc jak u male jen megaturbobruch

bertica.h
21. kvě 2009

ale nemysli si,že som chudá..skor naopak..preto som tak málo pribrala.svoju váhu som tu už veľa krát rozoberala
ked som otehotnela s Vikinkou,mala som ledva 52kg,pribrala som počas tehot.18kg
no a teraz s Anetkou som síce pribrala málo,ale to preto,lebo som začínala toto druhé tehotenstvo na 72kg 😖

aponchie
21. kvě 2009

ja mam 171cma vazila sem pred malou66a vypadala sem suprove mam takovou postavu soumernou hezkou a schudla sem na 64nevolnosti a ted mam nejakych 85asi uz se nevazim 😀 ale ja teda zeru jak najata proste mam porad hlad desnej

bertica.h
21. kvě 2009

ja mám teraz nejakých 77kg..tiež som na začiatku zhubla.
a výška 166cm 😒
ale popravde mi to jendo,ja som sa modlila,aby som nemala ked pojdem do porodnice 90kg 😀 😀 😀

petaradilova
22. kvě 2009

HOlky tak to jste dobrý, já jsem u holek přibrala 8 kg ale to sem taky začínala na 65 a teď zatim jen 3,5 kg, ale taky jsem začínala na 77,5, prostě katastrofa. Sem zvědavá jeslti se ještě dostanu na svou váhu 65 kg. Jinak měřim 165. takže samy vidíte že hrůůůůůza ☹ ☹

aponchie
22. kvě 2009

ja uz to neresim ja uz si jen preju v pohode porodit a pak to pujde takovym fofrem se dvema detma dolu ze ani dieta nebude treba 😎

anus.anys
22. kvě 2009

Ahojky maminy,koukám že máte asi stejný problémy s váhou jako já. Než jsem otěhotněla tak jsem měla 65kg na svou výšku 175cm. Najednou jsem zhubla 7kg,což mě nebylo jasný proč,když mi nebylo zle, nezvracela jsem a jedla jsem v celku normálně. Tyhle kila jsem nabrala zase zpět za pár týdnů. Podle Dr. jsem přibírala v pohodě,tak jak se má. Ale poslední měsíce přibírám 2kg týdně. Teď mám 86kg což je katastrofa. Pořád se uklidňuju,že to dám dolu po porodu,který se mi blíží každým dnem. Sice termín mám až 8.6. ale poslíčci na mě chodí už 14 v kuse.Bolení v podbřišku,střílí mi to do nohou a do zad...kolikrát i do zadku.Dneska mám neuvěřitelný běhání na záchod a několikanásobně větší bolesti,ale nejde mi to do celýho břicha a ani mi netvrdne. Jsem prý otevřená na jeden prst a mám si dát podle doktora 2dcl červenýho vína, pomilovat se s manželem (teda s přítelem) a ještě dnes se mám o půlnoci (pokud se rozjede porod) dostavit do porodnice. Čekám své první štěstíčko,tak doufám že to bude vše ok a že to hlavně poznám že rodím. Připadám si jak mamlas,při každým píchnutí se mi chce brečet jak to bolí a malej je taky už nějakej nervózní,pořád se v tom bříšku hýbe a kope mě do žeber.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru