Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

dzidzuska
4. lis 2007

neboj mozno to pride samo 🙂

delfi30
4. lis 2007

Dzidzuska, to je zvláštní, že Ti pak takhle vyletěl, zjistili aspoň proč se to stalo?
Leni, já jdu do porodky na KO zítra, už jsem celá zelená, jaký tam bude mudr a co mi poví a vůbec, mám nějak nervíky!

loucna
4. lis 2007

Ahojta,Dzidzuska moooooc gratulujem,s tím tlakem mám něco obdobného 90/50 a teď 130/90 zatím a snad teda nestihne vyšplhat výš.Hlavně že jste v pořádku.Co ta Vladka,holky??Leni,neboj,já myslím že 41 a 3 to už je dlouho,to už snad budeš mít za sebou 😉

lenkazdenek
4. lis 2007

Delfi,moc držím palce,já jdu zítra na utz aby sem se dověděla,že malá má 5 kilo 😅
Loucna,mě se to zdá taky dlouho,ale doktorům a malé asi ne ☹
O Vladi zatím žádné zprávy,tak že by? 🙂

dzidzuska
4. lis 2007

delfi-ze je to ojedinele tehotenske ochorenie a ked som sa teda ja prebrala bol za mnou primar vravel ze sme mali naozaj velke stastie a ze v jednu chvilku ani nedufal ze to bude nakoniec dobre...znie to hrozne ked mi to rozpravaju co sa dialo a co sa mohlo stat 😢
LOUCNA-dakujem 🙂

vladkaz1
4. lis 2007

ja to mam snat zacarovane sakra zasa nas poslal domov a ideme v utorok vyvolat mi to nemoze lebo sa neotvaram baby mna slahne uz 😝

vladkaz1
4. lis 2007

Doktor mi povedal ze ma nechce na silu otvarat je to zevraj v mojom prípade nebezpecne pretoze sa vobec neotvaram stale som na 1 cm takze to mam nechat ist prirodzene.Babetko moze este rast placentu mame v poriadku takze vobec nevadi ked budeme v brusku este aj tyzden 😝 😝 dobre ze??? Do stredy ma moze odrodit on ale vo stvrtok ide na pn takze mi vybavil inu doktorku utorok idem k nej na poradnu.Segra mi povedala ze je neprijemna tak ani nechcem aby ma rodila, zevraj si na rovinu vypatala od mojej sestry ked isla rodit 5 tisic 🙄 .Tak to ju mozem kaslat zda sa mi to neeticke aby si doktorka pitala za porod ked jej budem chcet dat tak dam sama a nie prikazom.Tak baby pojdem rodit asi na normalnu sluzbu ked ma to chytí a budem tam mat iba znamu sestricku .Dnes som uplne znechutena ja asi neporodim ani do vianoc.Musela som sa ist prejst zo psom lebo som mala normalne hnev v hlave.

lenkazdenek
4. lis 2007

Vladi,tak to je mi líto 😒 jestly tě to utěší tak jsme na tom stejně

loucna
4. lis 2007

Vladi,no to není možné!!Ti tě teda trápí,honí tě kdesi po čertech v neděli a nakonec nic.Tak v úterý jdu taky do poradny,tak uvidíme.Holky jaksi mě pravidelně bolí,tvrdne břicho a táhne v křížích,malej se jaksi dnes nechce moc vrtět ale ráno budu určo zase tady,jako vždy mé zchátralé tělíčko straší.Tak dobrou noc,papalala

delfi30
4. lis 2007

Vladi to je fakt na palici!
Jsem zvědavá jak zítra dopadneme my dvě Leni ... chjo mám dost náladu na houby 😖

loucna
5. lis 2007

Krásné ráno,
tak jsem opět tady.Holky až dorazíte z poradny tak se hned ozvěte,snad budou jen dobré zprávy 🙂

lenkazdenek
5. lis 2007

Delfi,tak já za chvíli letím,tak držím palce ať ti dopadne lépe než mě 😉
Loucna,tak koukám,že to přešlo ☹ já měla večer něco podobnýho a taky prd z toho ☹

lucie.safrankova
5. lis 2007

Tak teda já sama vůbec nevím, jak mám porod poznat,věřím ve svůj instinkt,ale byli jsme 5 týdnů v porodnici na udržování a když mě doktoři pouštěli domů, tak říkali,že do dvou dnů jsem zpátky s porodem 🙂 Už je to 17 dní co jsem doma a porod nikde. Nechci přenášet ale sex na vyvolání porodu teda taky nepomáhá. Chtěla bych už fakt rodit.Strašně se na ni těším a hlavně už je dost velká, má přes skoro tři a půl kila, nechce se mi pak rodit nějakýho obříka.Jsem teď ze všeho hrozně zmatená a mám každou chvilku jinou náladu.Napište mi někdo kdo s tím máte zkušenosti(myslím s tím že vás nejdřív udržujou a pak to zase naopak nejde)Díky moc a všem přeju krásná zdravá miminečka

loucna
5. lis 2007

Ahoj Luci,no ke konci je to s těma náladkama na prd,u mě se taky každou chvíli střídá divnej pocit s radostí,zatím teda nebrečím a snad budu tak max.radostí,ale mám výhodu že manžel je celej den v práci a jsem doma sama tak nikoho maje nálady neotravují,možná psa 😀
Leni tak ať vám to s Delfi dopadne dobře,no a dnes mi není taky nějak nejlíp,břicho mi tvrdne tak 7krát za hodinu,snad už to bude nějakej ten příznak,noc stála dnes za prd tak budu na vás myslet a odpočívat.Držím pěstičky.PAPA

vladkaz1
5. lis 2007

Ahojte kocky tak som sa nejako ukludnila a dnes v pohode v noci sme nemohli spat lebo mi tvrdlo brusko a mala som pocit ze dostavam menzes ale potom som zaspala a bolo fain.Zajtra vam napisem slniecka moje ako sme dopadli ,ale pochybujem ze bude nieco nove od nedele. Idem na poradnu okolo 10 hodiny .Musime len cakat kym sa otvorím ja to chapem ,ale uz som sa tesila ze to budeme mat za sebou a mat uz pokladik doma.Myslim na vas babulky a drzkajte sa dufam ze mate lepsie spravy ako ja.

loucna
5. lis 2007

Vladěnko,koukam že ty noci jsou pro všechny těhule stejné.Oni ti ten porod vyvolají jen tím jak tě do té poradny furt tak honí.Já jdu zítra taky na 11 tak pak se ozvu co a jak.Tak ti držím pěstičky taktéž jak holkám,on ten vyvolávaný porod prý není nicmoc,ani se teda nedivím,jseš tam celý den na kapačkách,takhle si můžeš alespoň část prožít doma,no ale nic nenaděláme.Tak papa

lenkazdenek
5. lis 2007

Ahoj,tak jsem zpátky,malá má 3,800kg 😝 takže jestli budu přenášet tak bude mít přes 4 určitě ☹
Holky tak zítra zase budu držet palečky já vám 😉 🙂

delfi30
5. lis 2007

Ahoj, tak jsem konečně doma, tam bylo lidí jak myší! Malého odhadli na 3,6 kg (že by od minula zhubl? 😀 ) Čípek prý ještě nezralý a ve středu jdu zase, už se domluvit na indukci, pokud teda malý nepůjde sám ...
V noci už jsem myslela, že pojedu, poprvé za celé těhu křížové bolesti a bolení jako na MS, ale pak se to uklidnilo a zas nic!
Když jsem tam ležela na monitoru, tak mě to bralo znova a ty záda bolí doteď, ale když mám nezralý čípek, tak asi nic co?

lenkazdenek
5. lis 2007

Ahoj Delfi,no já nevím co to znamená čípek nezralý,já mám psáno pouze na kolik jsem otevřená 😅 tak to jdem opět spolu,já jdu ve středu taky do poradny 😅
Ty bolesti znám,malá takhle vyhrožuje každý víkend a po 2 hodinách to vždy přejde ☹

delfi30
5. lis 2007

Nooo takže asi sám nevyleze ☹ Já nechci vyvolávat !!!!!!!!!

annika
5. lis 2007

Ahojte!Tak sme doma už s malým Robkom, ktorý sa narodil po vyvolanom pôrode 31.1O.2007 o 13:00 s mierami 3470/51. Pôrod bol rýchly, Robko bol za 5 hodín na svete. Prajem Vám podobný pôrod, aby ste mali pri sebe už vaše pokladíky, aby ste ich vedeli rozmaznávať. VeĎ to je podstatné a nič iného ma momentálne nezaujíma, len aby som bola dobrou mamičkou.Držte sa aj vy a hlavne klud: Všetko raz príde...

delfi30
5. lis 2007

Annika, gratuluju k malému 🙂 Já mám právě strach, vyvolávačky prý trvají dlouho, ještě k tomu u prvního, fakt se toho bojím 😖

lenkazdenek
5. lis 2007

Annika,moc gratuluju 😵
Delfi,ani nevíš co já bych dala za tu vyvolávačku ☹

delfi30
5. lis 2007

Leni proč chceš vyvolávačku??

lenkazdenek
5. lis 2007

Delfi,no už to chci mít za sebou,jako jasně že vyvolávačku až 5 dní po termínu,ale 14 dní to nevydržím 😖

delfi30
5. lis 2007

To já bych i vydržela, mám strach, že to bude trvat několik dní, podle toho co jsem slyšela.

lenkazdenek
5. lis 2007

Delfi,tak to já zas radši dřív na vyvolání než dýl přenášet,si to kdyžtak klidně můžeme vyměnit 😉

loucna
5. lis 2007

Annika,taky GRATULUJEME,a tiše závidíme,jak porod tak miminko 🙂
Leni,čím ty toho malého krmíš???Je to teda jen odhadem ta váha,kolikrát prý nesedí vůbec,ale to ti teda opravdu přeji ten porod ať máš z nás co nejdřív,taky nevím co to znamená s tím čípkem ,já mám psaný tuhý,a cosi jako Y/1,5 Vůbec těm zápisům nerozumím,tak ani nevím jestli jsem otevřená,ani nevím jestli ze mě vypadla ta zátka a mlezivo taky nikde,tak tady budu fakt až do vánoc.

lenkazdenek
5. lis 2007

Loucna,no cs je čípek ale to Y 😕 jedině jestli to není otevřená na 1,5 cm 😕 já to mám napsáno jako otevřená vplně pro prst na 1,5 cm 😕
Do vánoc tady určo už nebudeš 😉
Já nevím čím ji krmím,je fakt že jim hodně mléčné výrobky 😉
Holky nevíte co to znamená hlavička na postupu 1 ?

delfi30
5. lis 2007

V těch značkách se nedá vyznat! Já měla celé těhu v průkazce Y 4 a teď poslední měsíc Y 0,5. Jsem z toho jelen! Nebude to třebas délka čípku?? Oni taky nic nevysvětlí, když jsem se minule svého mudra ptala, tak řekl nález odpovídá Vašemu stavu 😠 No děs!
Zátka mi taky nevypadla, mlezivo mám už od sedmého měsíce, ale žádné proudy, jen zlehka. A slupla jsem půl čoko jak jsem z toho všeho už nervní 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru