Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

bertica.h
22. kvě 2009

aponchie..to som si aj ja myslela🙂)
Lenže som tak po porode začala hrozne mlsať,ked malá konečne zaspala..že to bola hrůůůza

aponchie
22. kvě 2009

no ja po male taky jedla a zila jen na cokolade a zakuscich a presto sem schudla na 58a vypadala jako smrt pac na vsecko sama zejo.. 😝

aponchie
23. kvě 2009

vcera asi hodinu kontrakce po 8min a pak celou noc pohodka 😀

wsmoulinkaa
23. kvě 2009

apo ...ty jsi tu ještě 😀 šup šup a bertika taky!!!!! 😉 🙂

katka2808
23. kvě 2009

apochnie, mozem sa spytat? ja som prvorodicka. tie kontrakcie mam merat ako? odkedy jedny skoncia, kym druhe zacnu? pocula som, ze jedna kontrakcia trva asi pol minuty az minutu a potom mam pokoj, podla toho, ako daleko je porod. a to pocas tej polminutky - minuty to je niekolko stahov? ci ako?

bertica.h
24. kvě 2009

smouli..ja tu ešte asi nejaký ten týžden budem oxidovat.Malá je potvorka,v brušku sa jej páči 😀

aponchie
24. kvě 2009

furt nic 😖 me trvala jedna40sec a za8min znova 😎

jaynee
24. kvě 2009

ahoj holky, já jsem tu taky pořád... 😒

bertica.h
24. kvě 2009

jay máme rovnaký TP 🙂

wsmoulinkaa
24. kvě 2009

no holky 😀 se tem mimískům nechce!! ale ještě stejně máte čas malinko.....

já jsem zvědavá pak na sebe!! 😨 🤐

neu.sona
24. kvě 2009

Ahoj Holky,můžu se Vás zeptat,asi na opravdu blbou věc,ale jak vypadají kontrakce 🙂? Jsem prvorodička,takže vím prd :$. Mne chytá něco takovýho jako silná menstruace,která trva chvili,asi treba půl minuty a pak odezní,treba pětkrát za sebou a pak je půl dne klidu. Nepřijde mi to jako stahování dělohy,ale jsem z toho jelen. Ve čtvrtek jsem byla na monitoru a sestřička na mě,jé cítila ste to? To byl stah a ja samozřejmě nic necítila,tak se bojím,abych to vůbec poznala,protože to máme do porodnice daleko 😖. Děkuju všem za rady

wsmoulinkaa
24. kvě 2009

ahoj....kontrakce jsou různé, ale jako menzes je cítit můžeš určitě...po chvilce a pak nic(poslíčci) anebo jako bolest při průjmu a někomu to vystřeluje i do zad do kříže....já je měla třeba po 20min ty kontrakce jako menzes a pak třeba po 10min....pak po5min a zas po 10min.......nepravidelné......jak byli po 5minutách, tak jsme raději jeli-to je těžké to vysvětlit takto, ale lepší jet dřív než bude pozdě a podle mě by si tě tam určitě nachali, když to máš daleko.....
přeju at to máš rychle za sebou!!!! 😵 😵 😵 😉

aponchie
24. kvě 2009

no u me nikdy nebolely jako menzes ,ale spis mi brutalne ztuhlo bricho a tvrdlo vic a vic a pak zase zvolnovalo nekdy s bolesti do zad i a nekdy s pichanim do pipky

tehula
24. kvě 2009

ahojte, tak ja som uz aj poslickov zazila, ako stahy maternice, co sa ale nestupnovali a mierne bolesti som citila. Stalo sa mi ale vcera v noci, ze som sa zobudila na silne menstruacne bolesti. Trvalo to niekolko minut v kuse a odislo mi asi trosku zo zatky. Pocas dna to preslo a bolest ustupila nadobro.
Take cosi ste mali, ze dlhotrvajuca bolest z nicoho nic v klude na lozku?

aponchie
25. kvě 2009

me to boli co7-10min od konenciku pres pipku krec jak prase auau 😝

bertica.h
25. kvě 2009

Dobré ránko.
tak aponchie,žeby si sa konečne dočkala??
držím palce 🙂

aponchie
25. kvě 2009

ja nevim berti ale je to takova divna krec od pipky k zadku a zpet vubec me neboli u toho bricho jen mi ztvrdne tak janevima je to sice porad ale nepravidelne 😲

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

čaaauuu no že by apo??? takové podobné bolesti měla kamarádka...měla do konečníku 😉 neboj...tak se ti to snad už rozjede a držím palečky 😵 😵

bertica.h
25. kvě 2009

🙂 🙂
idem do poradne zachvílku,ak tam budem čakať 3hodiny ako naposledy..to ty už budeš mať dávno proodené 😀

dáte nám nejako vedieť?žeby manža..alebo tak..

a jak to máte s "T."..má sa o nu kto postarať?alebo budeš pri proode sama??
ja zvedavá... 😅 😅

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

tak jak apo?????????????????????

aponchie
25. kvě 2009

tak od 5.30doted porad to same po 7-10min kontra ,ale ja nevim jestli je to kontra pac u male sem to nemela 😝 ta silena krec od zadecku pres pipku do podbriska uplne me to nadzvedava ,ale netrva to dlouho..pocit jakobych mela strevni problem krecovitej a sla tlacit..myslis ze je to ono?

berti mala je ve skolce a pak sousedka je v zaloze a manzel muze odejit z prace kdykoliv takze relativne v pohode akorat se mi tam nechce jet do porodky s timto nalezem pac mi nerupla voda ani zatka neodesla tak tak nechci lezet zbuhdarma a jen cekat pac sem v terminu tak by me domu uzneposlali prave atoliko volna manzel zase nema..pak jeste neco az budu v porodce a neco po porodu to je tezko

anus.anys
25. kvě 2009

neu.sona: hele, vůbec se tím nezaobírej a když se ti něco nebude zdát,jako že tě to bolí víc, nebo že to máš už víc jak 2 hodiny pořád stejně, nebo cokoliv jinýho,tak se vydej do nemocnice. Hlavu ti tam nikdo neutrhne, prohlídnou tě, dají na monitor a uvidíš. Já už jsem byla 2x v porodnici ale bohužel to byly jen poslíčci,takže jsem pořád ještě v celku a doma.
Jinak já to mám strašně nepravidelný, jeden den jsem schopná klečet na čtyřech a kousat do sedačky co 10minut, druhý den pohodička nic nebolí (nebo bolí tak že to nemusím prodýchávat), další den bolesti v zádek,nohách a do zadku,dále v podbřišku bez tvrdnutí břicha, dlaší den s trvrdým bříškem bez bolestí....prostě pořád se to nechce rozjet. A když mám kontrakce vcelku silný a blíží se to ke dvoum hodinám tak jakoby utlo a mám třeba hoďku klid.
Mimochodem, říká se u straších a zkušenějších rodiček,že až to na tebe příjde,tak to zaručeně poznáš. :o)

Mějte se maminy 🙂

aponchie
25. kvě 2009

ja jsem starsi a mam druhej porod a jsem jak novacek 😀

anus.anys
25. kvě 2009

aponchie: ale můžeš mi aspoň potvrdit že to prostě mamina pozná že rodí...ne?

aponchie
25. kvě 2009

jasne ze jo 😎

anus.anys
25. kvě 2009

to jsem jedině ráda. Už nevím jak bych mohla uspíšit aby muj drobeček přišel na svět. Je už hodně velikej,tak by to chtělo aby se už narodil, rady tipu soulož s manželem, 2 dcl červenýho nebo horká vana mi absolutně nezabírají. Už se mu 3x chtělo ven když ještě nemohl a teď usnul na vavřínech a nějak se mu v bříšku zalíbilo. Mimochodem, jsem prvorodička a připadám si jak kdybych měla jít k maturitě. Vím toho tolik,že vím přesně že až to příjde tak nebudu vědět vůbec nic. Přepokládám že zapomenu zavolat i přitelovi,že se mu právě rodí syn 🙂

aponchie
25. kvě 2009

moje mimi ma 4kg 😲 😲 😲 me nezabira lautr nic az dneska ty bolesti ,ale dala sme si vanu a trosku klidek tak asi planej poplach nebo ja nevim ale tlak dole mam desnej teda 😝

anus.anys
25. kvě 2009

koukám taky pěknej macík tvoje miminko 🙂 hele,ty tlaky mám taky, jsou fakt nepříjemný. Už jsem dneska byla minimálně 5x na velký a připadá mi že jde ze mě jen voda nebo co. V pátek jsem zkoušela vanu,ale byl obrovskej průšvih,protože se najednou změnil tlak a já myslela že porodim doma. Kontra silný po 15min ale asi po hodině ustaly,takže taky nic.
Přeju ti abys to měla rychle za sebou,protože jak koukám, už trošku přenášíš,ne? Zkus se pomilovat s manželem,třeba to pomůže 🙂 To se mi to radí co, když jsem prvorodička... 🙂

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

ty vogy apo.....já myslím, že to bude každým dnem...to když už to takhle začíná....třeba budeš mít prcka večer u sebe 😵
uvidíš po tý vaně.......někomu se to prý pak i rychlejc rozjede-zkus si dát víc teplou!! 😉

wsmoulinkaa
25. kvě 2009

no dyk ty máš dnes termín!! to je super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru