Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
26. říj 2007

Holky já měla celý minulý víkend bolesti a nic ☹ ve středu jsem to říkala doktorovy a prej je to naprosto normální,co bych prý v tomto týdnu čekala 😒

dzidzuska
26. říj 2007

no mne vravel doktor to iste ze to sa uz chysta ale ze sa to moze chystat az mesiac....pred dvoma mesiacmi som sa bala co i len pohnuut lebo mi hrozil predcasny a teraz sa tam maly drzi zubami nechtami.Ale v stredu ked pojdem budem chciet asi vyvolat mimochodom mame s manzalom v stredu vyrocie tak by to bolo celkom romanticke nie? 🙂

lenkazdenek
26. říj 2007

dzidzuska,to by určitě bylo 😉 My máme výročí 5,11 tak to třeba taky vyjde 🙂

januliak
26. říj 2007

dzidzuska skoro ako u nas, tiez nas ta mala natahuje a dr sa k nej pridal 😀

dzidzuska
26. říj 2007

ale zase na druhej strane sa ani necudujem ze sa tym prckom nechce von ved je tak zima vonku...lenkazdenek no tak to budem drzat palce 😀

lenkazdenek
26. říj 2007

Dzidzuska,díky,ale beztak to vypadá na delší dobu 😅
Já se těm mimčám ani nedivím,mě by se teda do tohohle počasí taky moc nechtělo

binki
26. říj 2007

prave se vracim z porodnice, na ktg mi nic nenamerili a jinak mne ani neprohlidli, jsem nastvana, doktora jsem zdravila dvakrat a ten clovek se na mne ani jednou nepodival, takovou anamnezu, co mi napsal do karty, jsem si mohla nechat napsat na nadrazi, absolutne mne prehlizel. Sestry byly zato velmi prijemne. Tenhle typek delal jedne pani hamiltona a slysela jsem i pres zavrene dvere, jak ta pani plakala. Dalsi rev byl z porodniho salu.
Utz mi ani neudelal, cekala jsem teda neco jineho.

lenkazdenek
26. říj 2007

Bink,proboha kam chodíš do poradny? 😕 😠 To je totiž fakt síla 😠

vladkaz1
26. říj 2007

Ahojte aj ja som dnes bola v nemocke a este stale nic som otvorena na 1 cm a bezozmeny.Malej sa nechce ist von,Vcera som mala prvy termin ale vyzerá to az na buduci piatok 😝 . Uz sa mi nechce cakať som stoho na nervy.Ale na druhu stranu doktor a sestricka sa okolo mna tocili jedna radosť.Spravili namna dobry dojem.

binki
26. říj 2007

lenkazdenek - no, to jsem sla k milosrdnym bratrum 😠
byla bych radeji, kdyby na mne kricel, ale vysetrovat nekoho ze tri metru a ani se na nej nepodivat, to mne prislo dost husty a to mi na gynde jeste minuly tyden rikali, ze mne v porodce vysetri, bo mne mozna ceka cisar

delfi30
26. říj 2007

Binki no to je děs! 😲 To zní jako bys byla někde u řezníkane u doktora ...

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladka,no to taky nemusí nic znamenat,buď ráda,že se otvíráš vůbec,jsou holky,který otvřený nejsou,bum praskne voda a už se jede,takže to vůbec nic neznamená 😉
Binki ,no to ani nevím kde je 😅 ale maj tam fakt zajímavej přístup,to sem ti mohla říct rovnou já jak to s tebou vypadá a nemusela jsi nikam jezdit

binki
26. říj 2007

ale ne delfi30, nechci tady nikoho strasit, doktor vypadal, ze se blbe vyspal, ale rikam si, ze by mu huba neupadla, kdyby pozdravil a navic, kdyz se mi vyhledove bude stourat v mistech, ktera teda verejne nevystavuju.

vladkaz1
26. říj 2007

🙂 🙂 ja viem ale uz som bola natesena ze uz to bude a ocakavala som ze mi povie aspon neviem sama co.. Minulý tyzden piatok som mala uz kontakcie tak sme cakali ze to bude skorej ale boli len predporodne aspon to tvrdil doki.

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,to já takhle čekala taky,když jsem ve středu přišla od doktora tak jsem se sesypala a bulela,otevřená volně pro prst,hlavička těsně naléhá a nic víc 😖 a to jsem se po víkendu kterej byl plnej poslíčků tak těšila ☹

vladkaz1
26. říj 2007

Nama to ties tak dolahlo vcera taka melancholia musela som si porevat ale potom ma to preslo.Moj muz sa len smeje na mne ze aspon to nebude pred výplatové 🙂 Ale to je uz ten posledny tyzden normalne taketo stavy mať,ja sa tak tesim aj bojim zaroven ze nemozem ani spavať v noci 🙂

binki
26. říj 2007

lenkazdenek - je to v Brne, tak beru, tak jakou mam teda diagnozu? 😀
vladkaz - kontrakce mam, kdyz jsem doma nebo treba, kdyz jsem na vylete, asi jsem takovej stresak, kterymu mizi vsechny priznaky, kdyz nemocnici jen vidi

vladkaz1
26. říj 2007

Ja som bola s tymi kontakciami podobne doma ma to tak chytilo a stupnovalo sa to tam ma odviezli nasi do nemocky a po 2 hodkach ma to aj v nemocnici preslo.Mala ani na ozvoch nekopla ani sa nepohla sestricky sa tam namne smiali ze mame v brusku lenocha 🙂

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,neboj to už příjde každým dnem 😉
Já zas v noci courám každou půl hodinu na záchod 🙄
Binki,to samý co minule,žádná změna 😀

binki
26. říj 2007

a taky ti v noci tak radi v brise?

vladkaz1
26. říj 2007

oki baby idem spat drzte sa tu!!!!Drzim všetkým palce 🙂

binki
26. říj 2007

dobrou noooooooooooooooooooc

vladkaz1
26. říj 2007

je tu este niekto??? no na tu otazku ci mi mala riadi v brusku v noci odpovedam ano!!!!! Asi o pol 9 vecer sa zobudza a harasi jej do takej 11-12 niekedy mi vobec neda spat 🙂 sa jej to lubi ked sa moze tak hemzurit potvorka moja mala krásna. 😀

delfi30
26. říj 2007

Vladko, můj rarášek taky nejraději kopinká navečír 🙂 A spát se u toho teda fakt nedá 😀

lenkazdenek
26. říj 2007

Holky moje malá nejvíc kope když se rozčílim,což je díky mámě a tchýni pořád !
😠

vladkaz1
26. říj 2007

😀 😀 😀 Tak sa nerozculuj.Ja som to vyriesila so svokrou tak ze tam nechodim a ked ma vytoci nezdviham jej fon mozem ju kaslať.Este aby som sa na takej mrsine rosculovala a nerobi to dobre ani mne ani malej 😝 😝 .Tak sa musis povzniesť nad tym..

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,po každodením telefoním slednováním,zda nerodím,se rozčilovt musím. NAvíc jsem nechtěla nikoho do porodnice na návštěvy krom manži aby jsme si na malou zvykli no a tchýně z toho udělala aféru a vymyslela plán jak se tam bude celá rodina střídat 😠 😠 já se snad odstěhuju na severní pol nebo fakt nevím

vladkaz1
26. říj 2007

JUj tak to ti nezavidim moja musite si presadit svoje mna muz vzdy podpori svokra sa urazi zasa mesiac nezavola a potom sa aj odrazi a zasa som najlepsia nevesta na svete 😝 .POzri mne ona ani nezavola ci rodim ale zato moja mama je ties takto aktívna hehe 🙂

lenkazdenek
26. říj 2007

Vladi,no možná buď ráda,že ti nevolá,já teď kvůli tomu sežrala čokoládu a ještě se cpu polárkáčem 😅 sem říkala,že zatrest neporodím a budou to mít,tak 😀

vladkaz1
26. říj 2007

Leni pozri stan si to mimco tam nepostaví 😀 😀 porodiť musis a len si cokoladku daj aj ja si idem zobrat spravila si mi chute. 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru