Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

krista
1. bře 2008

Wafik jejda fakt osmý měsíc? 😀
Neboj šmudla se umoudří 😵

werminka
1. bře 2008

Tak já mám CS 7 😵

janinininka
1. bře 2008

Werminka- tak ať ti to dobře dopadne, budeme na tebe myslet, atˇ to máš brzy za sebou 🙂
Já tvrdnutí taky nemám, ale jsem taková těžkopádná, jak je Kačka velká, tak mám i jiný pohyby se mi zdá, ale bude se mi po tom pak stýskat, je to takový zvláštní spojení mezi námi a mě se to moc líbí 😵 😵
bříško mě taky nebolelo už, kdyby klesalo fakt 2 týdny před porodem, tak by to bylo přesně na termín, to má prý málo ženskych. A zátka prý ani neodejde každé, ne? Když odchází postupně, tak je to třeba týden dopředu teda, a když vcelku, tak přijde porod co nevidět? 😕 Já mám pořád zase pocit, jestli mi neodchází voda, ale to si vsugerovávám samoziřejmě, mamině taky odtekla a taky porodila asi do 6 hodin, a jak říká Krista, mohly bysme to mít ještě jednodušší, budeme spoléhat na maliník a lněný semínko 😉
holky jdu vařit, tlačí se mi tady jindra, tak zatím papa.

catrin1
1. bře 2008

no mne to do knizku nezapisuje.. ☹ ..len mi povedal krcok 1 cm na spicku..a to neviem co znamena...

lenkabu
1. bře 2008

Ahoj holky,mně CS taky nepíše, jen okomentuje stav čípku..teď jsem "zbytek čípku zachován,prostupný pro 2 prsty"...prý je to k porodu 😉 Dneska je dobrý datum, brala bych to 🙂

catrin1
1. bře 2008

lenkabu..mame rovnaky termin..tak do zajtra to hadam bude..drzim nam palce... 😀

krista
1. bře 2008

Werminka CS 7 měla kamarádka 3 týdny 😀 Ale takhle dlouho to u tebe snad trvat nebude 😀

Jani ta zátka odcházela kamarádce taky cca 3 týdny 😀 A myslím si, že ten den nebo den předtím než rodila (teď nevím, nechci kecat) jí odešel velký kus, tak to byl asi zbytek a večer jí začly bolesti - ráno se malá narodila 🙂
S tou plodovkou mám pocit stejnej, kolikrát mám takovej obrovskej výtok že fakt nevim 😖 Si připadám jako pako 😝 Tak dobře uvař 🙂

Catrin mě zase Dr. nepovídá ty údaje "na špičku" apod. 😝 Stejně mám pocit, že si ten CS třeba i vymýšlí, ta moje Dr. je toho schopná 😝

werminka
1. bře 2008

Janinka: tak děkuji, už se těším až budu mít miminko vedle sebe 🙂 Já se cítím dobře, nemám ani nijak zvlášť velké břicho, takže s pohybem problém nemám. Už více jak 3 týdny mám takové ty menstruační bolesti a taky tlaky tam dole. Bříško mi neklesá - aspoň se mi to vůbec nezdá, tak nevím. S tou zátkou vůbec nevím - ani přesně nevím, jak by ta hlenová zátka měla vypadat. Už dvakrát jsem na intimnce nějaký hlen našla, ale jestli je to ono??? Naposledy teď po kontrole u gyne..... Tak uvidíme. S tou vodou se mi to sem tam zdálo taky 🙂 Ale v mém případě si to fakt vsugerované 😀 protože když prý odteče voda, tak je to pořádné mokro 😀 což já spíše cítím jen tak sem tam vlhko 😉

Catrin1: to asi znamená, že jsi otevřená na špičku prstu 😒 Ale nejsem si úplně jistá. 😒 Koukám, že máme podobný termín 🙂)) už se taky nemůžeš dočkat???? 🙂 Já už se tak trochu začínám trápit..... ☹

kozimura
1. bře 2008

Krista:já se taky hlásím stále 2v1 😀 29.máme za sebou,můžeme rodit 😉
To tvrdnutí jsem předtím měla jen občas a jen na chvilku,ale od čtvrtka mi vždy ztvrdne celé břicho a pěkně to bolí...Ju a k tomu klesnutí bříška-večer jsem si všimla,že je prcek úplně dole a navíc mi už netlačí na žaludek a žebra.

krista
1. bře 2008

Kozi super 🙂 To tvrdnutí asi k tomu konci nějak patří že? 🙂 Protože jsem viděla, že se Vás na to ptají i Dr. apod. 🙂 Tak u mě je to jasný, já si asi ještě počkám, fakt žádný příznaky porodu nemám 🙂 No manža má 11.3. narozky tak třeba malá čeká na to 😵

werminka
1. bře 2008

Krista: tak to mi ani neříkej, že bych měla ještě 3 týdny čekat????!!!!!! 😲 Myslím, že v mém případě už by asi došlo na vyvolávačku 🙂 vždyť mám termín pozítří.......
CATRIN a LENKABU: držím palečky k pohodovému porodu!!!!! 😉

krista
1. bře 2008

Werminko však jo, neboj se, ty určitě 3 týdny čekat nebudeš 😀 A jak dlouho máš ten CS7?

catrin1
1. bře 2008

werminka aj ja si myslim ze je to ze som otvorena na spicku prsta...No jasne uz sa neviem dockat..rodit by som isla aj hned teraz...Vobec sa nebojim porodu...
wermika aj ja ti prajem pohodovy a rychly porod... 😉

werminka
1. bře 2008

KRISTA: No, chodím teď na kontroly vlastně 1x za týden a moje score je takovéto:
14.2 jsem měla CS 4
21.2.jsem měla CS 6
28.2.(takže teď ve čtvrtek) jsem měla CS 7
🙂

krista
1. bře 2008

Catrin to je super, že se vůbec nebojíš 🙂 Já mám někdy období kdy se taky nebojim - třeba teď a pak období kdy nevím jak to zvládnu, budou to nekonečný bolesti 😅

Werminka tak to vypadá dobře, hezky to skáče 🙂

werminka
1. bře 2008

KRISTA: no kéž by to tak rychle šlo všechno i u porodu 😀

krista
1. bře 2008

Taky bych si by to přála 🙂
Nedovedu si přestavit jak budu tu bolest snášet, jsem zvyklá na hodně silnou a bolestivou MSz dřívějška, ale tohle bude určitě o něčem jiným 😅 A budu určitě hooodně sprostá 😅

werminka
1. bře 2008

KRISTA: jo - mám úplně stejné zkušenosti s menstruací 😢 Chodila jsem "po čtyřech" abych ty bolesti zvládla (dokud jsem si nevzala prášek)........ takže porod - no jsem zvědavá 😨

krista
1. bře 2008

Werminko no snad by to pro nás mohlo být jednodušší když už to známe 😅 Ale spíš se bojim, že to o to budeme mít horší 😝 No já už se děsím i MS kterou dostanu po porodu, snad bude trochu lepší, když budu kojit tak nebudu moct jíst brufeny jako lentilky 😖

silvikaa
1. bře 2008

Ahoj kocky,

tak aj ja sa este hlasim 2 v 1 🙂 hoci uz by som nevahala ani minutu. Brusko mam uplne dole, stale tvrdne, panva pobolieva, lekar povedal, ze uz je vsetko nachystane, ale tomu mojmu babu sa asi nechce von. oficialny termin mama zajtra, velmi by som si zelala, aby to tu uz bolo 🙂ale to asi vsetky, vsak? Inak ani mne nezapisuje CS.

majka225
1. bře 2008

ahojte ja se este taky hlasim 2v1 🙂 😀 hmmm 😠

krista
1. bře 2008

Ahojky holky, tak jsme všechny už březnový 😵

werminka
1. bře 2008

Kristo, no taky si sem tam říkám, že právě proto, že mám tak bolestivou menstruaci, tak pro mě porod bude snažší..... aspoň mi to tak vždycky říkala mamča 🙂 Ale těžko říct...... doufejme, že to tak bude. Chodím do těhu-kurzu, tak mám nacvičené dýchání, tlačení, různé úlevové polohy- tak snad i to trochu pomůže....... někdy se fakt bojim bojim.... a někdy si zase říkám, že to nějak přece zvládnu. Komplikace si nepřipouštím..... 😉 tak uvidíme........ Možná i ty bolesti, co mám teď před porodem - při chůzi a tak.... možná to znamená, že se tam dole tělo připravuje a roztahuje, otvírá..... prostě aby to ve chvíli kdy přijde porod bylo už trochu nachystané. Kámoška měla ty bolesti taky.... asi 3 týdny před porodem - chodila jak "kačenka" s nohama od sebe - malé ji tlačilo na spodek.... byla z toho úplně nešťastná, nemohla se porodu dočkat - poslední dny už brečela..... no a ve středu porodila - ve 4 to na ní přišlo a v 6 byla malá na světě!!!!! 🙂 skoro prý nestihli dojet! 🙂))

majka225
1. bře 2008

no to mas pravdu 🙂 mne asi dokt. vypocital zly termin porodu 28.2 ale co som skusala na internete davat termin porodu tak mi to vyslo na 3.3 😀

catrin1
1. bře 2008

krista neviem ta radost ze budem maleho pri sebe je vacsia ako ten strach z porodu..Zvladlo to kopu zien tak preco nie mi...Aj si davas epi alebo nie???
silvika takze tiez nic...mna dost bolia tie kosti dole ako keby sa mi to roztahovalo..ledva chodim..hlavne ked vstavam tak je to bolest...

silvikaa
1. bře 2008

ahoj catrin, presne aj ja mam taky pocit, ked mam vstat, tak myslim, ze umriem - tiez ma to tam dole boli.....snad to na nas uz coskoro pride 🙂

werminka
1. bře 2008

CATRIN1: já mám úplně přesné bolesti dole - hlavně když vstávám 🙂)))))))))) no a pak chodím jak "kačer" než to trochu rozchodím 🙂))))))))

catrin1
1. bře 2008

baby myslim ze sa nam to tam dole uz pripravuje na porod.... 😵 ..mna to uz boli tak 3.-4.den...

silvikaa
1. bře 2008

jeeej, tak takych ubolenych je nas tu viac....no idem na nas intenzivne mysliet, aby to dnes prislo 🙂

werminka
1. bře 2008

Souhlasím s CATRIN, ..... jen ať se to dostatečně připravuje a o to ať to pak máme snažší 😉 Mě to takhle bolí už 2 týdny 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru