Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

catrin1
12. bře 2008

nie vobec nie..len sem tam mi tvrdne brusko..

luciask1986
12. bře 2008

tak to lje taky neaky pripad jak u kamosky ja viem to cakanie je strasne

catrin1
12. bře 2008

no uz je to dost..zajtra uz to bude druhy tyzden podla ultrazvuku...

luciask1986
12. bře 2008

tak to ti verim cim viac sa to blizi tym viac sa clovek tesi.ale malickemu je tam asi dobre.ak vies tak mi napis vies lebo ja som v 31t a niekedy citim ako keby ma kopalo pod prsiami ake to bude neskor?

catrin1
12. bře 2008

no neskor to uz nebude kopkanie ale skor take prevalovanie..babatko uz bude mat menej miesta a uz sa bude len prevalovat a robit ti kopce(ky) na brusku... 😵 sem tam to uz aj zaboli...

luciask1986
12. bře 2008

TAK TI DAKUJEM A WERMINKA UZ PORODILA NEVIES?

catrin1
12. bře 2008

nie neviem o nej nic..v utorok jej mali mylsim vyvolavat ale uz v pondelok tu nebola...tak asi nakoniec rodila spontanne.. 🙂

luciask1986
12. bře 2008

TAK ASI HEJ A TY AKO POJDES RODIT KLASICKY CI DO VODY?BO TERAZ KAZDY SA MA STOU VODOU?A CO OTECKO PRIPRAVENY NA PRICHOD SYNCEKA?

catrin1
12. bře 2008

ja budem rodit klasicky... 🙂 ..do tej vody no neviem ani ci to kazda nemocnica ponuka..Otecko je pripraveny uz sa maleho nevie dockat ale pri porode nebude..on odpadava ked zbada ihlu a krv..takze tam by mali robotu este aj s nim..a u vas otecko bude pri porode??S kade vlastne si??

luciask1986
12. bře 2008

JA SOM S ROZNAVY A ON TIEZ NEBUDE TESI SA ALE TEN PROBLEM CO UVAS

catrin1
12. bře 2008

no tak nebudeme tych nasich chlapov nutit...asi bi nam aj tak moc nepomohli... 😀

luciask1986
12. bře 2008

TAK TO NIE ESTE AJ SNIMI BY SME MALI STAROSTI A TY SI ODKIAL? 😉

catrin1
12. bře 2008

ja som z Nitry...ty aj budes rodit v roznave?

luciask1986
12. bře 2008

TAKTO VYZERA ZE ANO

catrin1
12. bře 2008

takze ste sa rozhodli ze nechcete vediet pohlavie??tak to ja bi som nevydrzala...

smiling
12. bře 2008

catrin1..ahojky..tak jak to s tebou vypadá mamčo?

catrin1
12. bře 2008

smiling...stale rovnako..ziadny poslickovia ani nic... ☹

petruna
12. bře 2008

ahoj catrin , tak werminka nas opustila a asi uz ma mimco, co ?
U me taky nic...porad stejny. Kontrakce mam, ale porad se nezintenzivnuji....
uz neverim tomu , ze porodim spontanne a to prenasim jen treti den.... 😅

smiling
12. bře 2008

teda holky těm miminkům se tam určo hodně líbí,když se jim za váma nechce 😀 ...ale nebojte tak vám holt pomůžou nebojte zvládlo to tolik ženských zvládnete to i vy...já přenášela i to třetí a taky jsme to přežili..hlavně odpočívejte páč kdyby vám to vyvolávali budete sílu potřebovat 😉

catrin1
12. bře 2008

petruna..no werminka uz asi ma miminko u seba.. 😵 ...no aspon nejake priznaky mas,ale ja vobec nic ale maly ma strasne kope..uz to dost boli...
ani ja neverim ze porodim spontanne lebo vsak somnou sa nic nedeje.. ☹ ..ale uz som sa stym zmierila celkom...
smiling veru sa im neche je im dobre u nas... 🙂

smiling
13. bře 2008

tak jaká holky dneska?....pěkný den a rodiví 😉

catrin1
13. bře 2008

smiling ahoooj...no uz bi veru mohol byt rodivi... 🙂

luciask1986
13. bře 2008

ahoj catrin tak mozno aj bude 🙂

catrin1
13. bře 2008

no bodaj bi na nic ine uz ani necakam... 😉

luciask1986
13. bře 2008

tak to ti verim je to dost narocne to cakanie

catrin1
13. bře 2008

no to je...este ze zajtra mam tu poradnu aspon budem vedet co dalej...

mien
13. bře 2008

catrin pozerala som tvoje fotky, máš veľmi dobrú postavu, ako vidím ty si priberala iba do bruška, no viem to ťa nepoteší, keď musíš takto dlho trpieť, veď by si už chcela mať bábätko pri sebe, neboj možno to už bude dneska, ja viem aký je to poit ja som iba v 27 tt a už sa neviem dočkať, prajem ti veľa šťastia a rýchly bezbolestný pôrod, potom daj o sebe vedieť, pa pa

catrin1
13. bře 2008

mien....dakujem... 😉 ..si zlata...no na tych fotkach to moc nevidno ale pribrala som.Neni to strasne ale predsa...pribrala som aj do zadku ale vacsinou to islo do bruska..Pribrala som 16 kg..
No velmi bi som uz chcela mat maleho pri sebe..to cakanie je fakt hrozne...Prajem ti aby sa ti drobec narodil presne na termin...
Vdaka a urcite sa sem ozvem ked porodim... 😉

jjaanca
13. bře 2008

Čau holky, tak jsem se vrátila z kontroly. Doktorka mi dělala ten hamiltonův hmat a můžu říct, že mám teď posly jak blázen 😝 Asi budu muset do vany, snad to poleví.
Jinak ten hmat byl jako o něco horší vyšetření, dalo se to přežít.

smiling
13. bře 2008

já to taky měla dost mě to pár hodin bolelo ale pak to přešlo a nikde nic,,nakonec mě o pár dní praskla voda a stjenak mě to vyvolávali 😖 ..tak snad bude uspěšnější a zabere to držím palečky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru