Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

petruna
19. dub 2008

jééé, kacka.va , tak ty uz cekás kazdym dnem ? toto uteklo....Tak drzim palce, at to mas brzo za sebou a moc te to neboli 😉

atreides
20. dub 2008

kacka: no uvidíme 🙂

titicaca
21. dub 2008

hm,, podle toho co pisete, tak sobota s nedeli byly kriticke i pro me, poprvr prisly kontrakce a uz jem mela strach, ze jedu rodit, ale dala jsem vanu a odpocinek a preslo to. Jen mi porad posledni dny tvrdne hodne bricho, dnes uz ma zbyvaji 2 dny k terminu ... byla bych rada, kdyby uz to prislo co nejdriv.

je pravda, ze nekdo poslicky vubec nema a sup jede do porodnice sanitkou ani nevi jak.

no, holky drzte se, kdyz to slo dovnitr, pujde to i ven, pripadne nam s tim pak pomuzou .... moje tajne prani je, aby chtel mimis ven radsi sam ...

robi
21. dub 2008

ahoj holky,

dneska jsem byla na kontrole v porodnici, jsem prý otevřená na 2 prsty. To je hodně nebo málo??
Každopádně od minulé kontroly se to prý hnulo, Dr. se ve mě trošku prohrábla, od té doby mě trošku pobolívá podbřišek, ale jinak nic. Že by to byl Hamiltonův hmat?
Na další kontrolu jdu ve středu, možná se to do té doby rozjede, když ne, tak se domluvíme na vyvolání...
Zalívám malou maliníkovým čajem, tak snad si to už rozmyslí 😀

titicaca
21. dub 2008

ahoj robi, na porod bys mela byt otevrena na 9-10, no Ti docela zavidim, ze uz se Ti to tak pekne blizi, malinik taky piju i lnene seminko. Tak drzim palec. Me v patek rikali, ze to zatim moc vazne nevypada, ale po sobote uz si z toho nic nedelam, ted uz jen trpelive cekam, jsem zvedava, jestli jeste stihnu kontrolu, kterou mam v patek po terminu 🙂)

atreides
21. dub 2008

titicaca, ale když to šlo dovnitř, tak to bylo mnohem příjemnéjší a hlavně opoznání menší 😀 😀 😀

atreides
21. dub 2008

robi: jj to vypadá na hamiltna, tak budu držet palečky, přecejenom máme oproti tobě čas 😉

jinak maliník taky piju, ale jako bych pila vodu 😅 Mě prostě NIC není 😀

titicaca
21. dub 2008

atreides, neboj , s tim dovnitr a ven se utesuju, ja jsem totiz hrozny bolestynek ... ale radsi na to moc nemyslim dopredu, to mi stejne moc nepomuze, ale verim, ze to zvladneme 🙂

uz mam jakoby predmenstruacni bolesti od te uplnkove soboty, no jsem fakt zvedava.

robi drz se 😉

robi
22. dub 2008

ahoj holky,

nikdy bych nevěřila, že se tak budu radovat z bolesti 😀
Zase mě trošku pobolívá podbřišek, tak snad z toho i něco bude? Dneska jdu ke kadeřnici a pak na kosmetiku, obojí mám tady pár metrů od domu, kdyby cokoliv, tak jsem doma za 5 minut. Už to nemůžu doma vydržet, nic mě nebaví, jenom sedím na netu a čtu o porodu 😒
Stejně vím, že to na mě nepřijde, když budu doma u telky, náš andílek si vybere tu nejnevhodnější situaci 🙂

atreides
22. dub 2008

ahojky, dneska jsem byla na kontrole, CS4, prý budu možná krvácet, ale to bude díky ní (nevím jestli mi udělala hamiltona), ale co jsme se s dr. bavily, tak na porod to nevypadá a s největší pravděpodobností se příští týden ještě uvidíme 🙂 😅

tak holky, šup šup a rodit 😉 😉 😉

eva77
22. dub 2008

ahoj holky, já mám taky bolesti v podbříšku a dneska jsem vygruntila celej baráček, tak snad už se malej ozve 😀 a jdou s váma taťkové k porodu? Se mnou drahouš jde, docela jsem zvědavá jak to zvládneme 🙂 🙂 ...

atreides
22. dub 2008

ahoj evi, jj taky manžel jde a jsem za to moc ráda 🙂

eva77
22. dub 2008

atreides, aby pak neošetřovali naše chlapi místo nás 😀 ,

atreides
22. dub 2008

no věřím, že ten můj to zvládne, ale kdo ví, že? 😀

titicaca
22. dub 2008

ahoj holky, tak jsem dnes byla na prochazce, docela to mimisa probralo a dava vedet, ze je vevnitr, asi budu muset chodit casto poletovat nebo, ze bych zacala trenovat i schody 🙂)

jak tady pisete o tom hamiltonovi, tak co to presne je ? neco jsem uz slysela, ale nedovedu si to predstavit v praxi ...

titicaca
22. dub 2008

atreides ti zavidim cs, ja mela porad 0, a pry to nevypada, no jsem zvedava, co prijde driv, jestli porod nebo patecni kontrola 😖

manza by taky rad sel, no jsem zvedava, jak to pujde ...

robi
22. dub 2008

ahoj,
tak jsme zvládli kadeřnictví i kosmetiku a malá se pořád drží jak klíště 😒 Ještě jí dávám poslední možnost v noci, jinak ji pořád moc prosím, ať si sbalí kufry a jde 😀

titicaca
22. dub 2008

hm robi, to je sila jakou maji ti mimisci vydrz, na zacatku mame o ne strach, aby se vevnitr vubec udrzeli, a ke konci se jim nejak nechce 🙂, no nevim cim je prelstit, zitra zas pujdu na prochajdu a budu premyslet o tech schodech 😀

atreides
22. dub 2008

titicaca: já měla do 38tt CS0 a až teď se začalo zvedat, tak jsem ráda. Dneska jsme byli taky na dlouhé procházce, ale Ninuš jako by to nebrala v potaz 😀

Hamilton je oddělentí čípku od děložní branky prstem, je to prý trochu nepříjemné až bolestivé, ale prý se to dá vydržet.

paolin
22. dub 2008

ahoj holky! tak Fish dnes odpo porodila Anicku!

prima vecer vsem a miminka sup sup ven 😀

atreides
23. dub 2008

Fish, gratuluji k Aničce 😵 😵 😵

robi
23. dub 2008

ahoj holky,
tak u nás žádná změna, v pátek další kontrola a už jsme domluvení na vyvolání 😒

titicaca
23. dub 2008

robi, treba si to mimis jeste rozmysli 😉

atreides
24. dub 2008

robi: no ale aspoň už budete brzo spolu 😉

paolin
24. dub 2008

robi, tak uz to budes mit brzy za sebou. uricte to bude rychlovka 😉
ja jdu zitra zase na monitor do Bohunic, tak jsem zvedava 😉

atreides
24. dub 2008

paolin: tak na zítra držím palečky 😉

titicaca
24. dub 2008

no, ja jdu zitra na kontrolu i monitor. Vcera jsem mela k veceru kontrakce i pres noc, ale interval byl jeste dlouhy a dneska pres den uz nic. Byla jsem na dlouhe prochazce, uvarila a upekla buchty a pripadam si jak kdybych mohla hory prenaset. 😖

robi
25. dub 2008

ahoj,
tak už jsme mohly být doma z porodnice, ale naše mimčo si to nemyslí 🙂
vůbec už nepočítám, že bysme porodili přes noc a zítra touhle dobou 😖 raději si nepředstavovat... doteď to byla sladká nevědomost, že člověk neví kdy to přijde...

paolin
25. dub 2008

Robi a jak to vypada dal? budou ti to vyvolavat? dnes jsem byla v Bohunicich a jsou i s Obilnakem narvani, az pod strechu. tak aspon se to mezitim uvolni 😉

kakaja
25. dub 2008

Ahoj vsechny tehulky,
cekam miminko 3.kvetna a posledni dny se uklidnuju ctenim teto diskuse. Myslela jsem si, ze nasi holcicku porodim trochu driv - synacek vylezl ven skoro dva tydny pred terminem. Hodne z vas jak tak ctu, se obava vyvolavani porodu. Musim rict, ze od ledna mi porodilo pet znamych, z nichz ctyri mely porod vyvolany a porodily rychlosti blesku do peti hodin od zavedeni tablety. Na prvorodicky obdivuhodne. Ted kolem me pro zmenu zacaly rodit holky co maji termin az po mne-delam neco spatne??? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru