Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

macko_maly
25. led 2009

Budte radi, ze mate len jeden termin. Ja mam medzi dvomi terminami rozdiel 2 tyzdne! Preto som taka nervozna, lebo fakt neviem, kedy to ma prist. Neviem, ci mam sediet doma alebo este mozem chodit na "vylety" 🙂

caruzo19
25. led 2009

trace,rodi sa ked je cs10

trace
25. led 2009

ahoj caruzo, tak to mám asi ještě čas ☹ no to už nevydržím...nebo se to pak už zkracuje rychleji???

klarves
26. led 2009

Ahoj holky,
trace jo jo, na ozvy taky dvakrát týdně. No tak moje dr. teda ten čípek fakt neřeší, tak to mi teda štve. Ale dneska jsem u ní byla naposledy, ve čt mám termín porodu a v pátek jsem objednaná do porodnice na ctg a kontrolu. Tam dělají všechno vč. utz, takže se tam dozvim víc. Dneska mi u dr. našly krev v moči, ptala se mě na tlaky v podbřišku a ty teda fakt mam celý víkend i dneska a vystřeluje to až do kříže. Blbě od žaludku mi je taky pořád a navíc se k tomu přidal i trochu průjem. Tak to už asi je taky k tomu. Ale mohla juknout na ten čípek, ať víme víc. Takhle mi řekla, že už se tam nejspíš něco chystlá, ale co si budem povídat, to se taky může chystat ještě kdovíjak dlouho, že jo.
Marcelocka, tak otoky nohou, s těma bojuju skoro celý devátý měsíc. Moje dr. mi doporučila nesolit a pít citronovou vodu, ale z tý mě zase pěkně pálí žáha, takže si vyber 😒 Jediný, co mi fakt zabralo bylo, když jsem předminulý týden kvůli teplotám nevylezla asi tři dny z postele, to pak pěkně splaskly. Ale jakmile něco dělam, tak mám místo nohou dva ovárky 😀 To bych fakt musela sedět s nohama nahoře celý dny. Což mě teda fakt nebaví. A nesplasknou mi ani přes noc, ráno je mám furt oteklý. Takže docela sranda, když potřebuju jít ven a chci se dostat do bot 😝
Ostatní zdravím a snad už to holky budeme mít brzy za sebou 😉 Mimochodem, já mám taky jen jeden termín podle PM. A ten rozdíl dva týdny mezi termínama, to je teda fakt hodně. To by mi taky kleplo. Já už jsem nervní teď. 😉 Nejlepší je, jak nikomu nemůžu zavolat, to hned každý panikaří, co se děje 😀

ronie
26. led 2009

jé trace teď koukám, že sme na otm opravdu skoro úplně stejně, já rodila prvního taky císařem, je teda kapku mladší než tvůj 🙂 a teď už chci fakt rodit a pořád nic, akorát teda tvoje cs bych chtěla mít 😀 já mám 4 😝 😀 ale zase cs neříká nic o tom kdy to bude pač se může změnit z hodiny na hodinu 😉 NIcméně v pátek jdu do poradny a odtamtud už neodejdu bez termínu sekce(nejpozdějc v pondělí se jim tam prostě dovalim) pokud se to nějak do té doby nerozběhne ale pochybuju 😝

ronie
26. led 2009

já mám cs0 sem chtěla napsat 😀 😉

vinyan
26. led 2009

Ahoj Trace, neviem, ako ma byt skrateny uz na porod... Som sa rano tak potesila, lebo ma chytili bolesti ako pri menzes (a take silnejsie), ale presli a nic... Som rychlo dobalila veci a zaniesla do predsiene, ale asi to bol len "nacvik".

melany_s
26. led 2009

Ahojte, ja už mám po termíne. Bolesti mám už týždeň a stále sa nič nedeje. Je to dosť o nervy, aj by som to už chcela mať za sebou, aj sa mi do toho nechce, keď si predstavím, čo ma čaká... Hádam to už nebude dlho trvať. Držím Vám všetkým palce, nech to máte za sebou čo najskôr a hlavne nech všetko prebehne OK.

vinyan
26. led 2009

Ahoj Melany,tak predsa sa nieco deje, ked mas uz tyzden bolesti🙂 Uz sa urcite pripravujes. Prajem Ti vela trpezlivosti a pohody (ako aj vsetkym nam).

trace
26. led 2009

Ahoj holky, jak to tak čtu tak jsme na tom všechny stejně... to je fakt hrozný 😉 Dneska mě od rána bolí celý břicho, zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mě zase řeknou 😀 😀
Ronie z toho CS si nic nedělej 🙂 to se fak změní z hodky na hoďku takže buď v poho. Stejně co jinýho nám zbývá,že?? ☹ Jo a to když nepůjde mimčo po termínu ven, tak bude zase sekce??? To bych nechtěla!! 😒

Klavers tobě držím mooooc pěstičky ať se to všechno podaří!!!! 🙂 🙂

klarves
26. led 2009

Trace, moc děkuju. Já tobě taky 🙂 Ať ti zítra na kontrole řeknou něco povzbudivýho 😉 A hlavně pak dej vědět 😉
Kéž už to máme všechny co nejdřív za sebou 😉 Je to fakt děs běs tohle čekání. A uvažovala jste některá, že byste si řekly o Hamiltona?
Pevný nervy nám všem holky 😉

lucia19
26. led 2009

jej ahoj klarves ty si tu uz dlho nebola uz som myslela ze si porodila 🙂

klarves
26. led 2009

Ahoj lucia, nene furt nic 😉 Jen jsem o víkendu nějak neměla časík se sem juknout 🙂
A co ty? Jak zvládáš?

trace
26. led 2009

klavers, díky! Teď budu asi jako blbá ale co je to HAMILTON?? 😅

lucia19
26. led 2009

no pomaly to jde 🙂 len dnes mala v brusku asi kotrmelce robila tak mi bubnovala v brusku musela som si oddychnut poobede inak to ide

ronie
26. led 2009

trace já naopak chci spíš sekci víš? Ale jelikož to ve mě furt trochu hlodá, tak sem si řekla, že když se to do neděle rozjede samo a bude to normoš postupovat tak to třeba zkusim normálně, ale miminko bude asi obřík, tak mě asi kuchnou tak jak tak..uvidíme. Já se bojim ruptury 😉

klarves
26. led 2009

Trace, no to nebudeš, neboj 😉 , úplně přesně ti to teda nepovim 😀 , ale jde o nějaký hmat, kdy tě jakoby "naloupnou" čípek, aby se rozjel porod. Prý to bolí jako sviňa, ikdyž zase jak koho, někdo píše, že v pohodě, ale většinou to zabere, tak právě proto se ptám, jestli Vám to třeba někomu dr. nenabídl nebo uvažujete, že si o to řeknete.
Luci 🙂 kotrmelce 😀 Mně dneska na ctg taky vyváděla psí kusy 😀 Musela jsem se tomu smát, jaký vlny se mi dělaly na břiše a jaký to dělalo rány na tom ctg 😀 Jen odpočívej pořádně 😉 , Mně furt kamarádky, co mají děti, říkaj, ať si odpočívám a naspávám do zásoby 😀 Dokud mám klid. Ale s tím bříškem už se stejně spí blbě. 😝 A to běhání třikrát, čtyřikrát za noc na záchod... 😀

ronie
26. led 2009

mě dělali hamiltona minulé těhu, bolelo to jako fakt hodně a účinek-rozeli se celkem velký bolesti s kterýma nešlo spát, ale kontrakce prej nebyli, nicméně už se to nedalo tak mě nakonec řízli, takže já to spíš nedoporučuju až jedině před vyvoláváním po přenášení 😉

trace
26. led 2009

Tak o toho hamiltona si říkat nebudu. myslím že to půjde i bez něho. Pokud mě ho doporučí takm se asi nedá nic dělat... necháme to na mimču ať si řekne .
Ronie kdybych nevědla jaký to je po sekci tak bych do toho šla ale po minulé zkušenosti už neee. bylo mě zle, nemohla jsem se hýbat a bolelo mě celý tělo. A ještě jsem ani nezvládla kojení. Prý se to u císaře stává že vůbec nepřijde mlíko. Měla jsem ho asi 14 dní a pak konec... takže radši normální porod. Ale co se dá dělat když to jinak nejde,že?? Malej bude asi taky obřík a doktorka mě furt říká, že to tentokrát zkusíme normálně. Je i hezky nachystanej,prý.Tak snad to půjde hladce, ale mám strach. Tak ti držím pěsti ať ti to všechno vyjde!!!!! 🙂 🙂

ronie
26. led 2009

já se cejtila v pohodě, ale počítám, že podurhý je to horší, že se to hůř hojí, ale já cellkem dost vydržim, s mlíkem sem problémy neměla

také ti moc moc držim palce 😉

michaela...
26. led 2009

Milé maminky, zajímá mne, jak jste se miminkem cítily a sžívaly po porodu. Prosím, zúčastněte se mého výzkumu a vyplňte dotazník pro děti mladší 10 let (pokud máte víc dětí, tak pro každé zvlášť) na www.klinickapsycholozka.cz , sekce dotazníky, dotazník 1.
U dětí starších 1 roku stačí počet dní po porodu odhadem a nenechejte se zmýlit názvem dotazníku, mohou jej vyplnit všechny maminky.
Moc děkuji a přeji hodně dobrého Vám i Vašim dětem.

Mgr. Michaela Mrowetz

lucia19
27. led 2009

klarves to behanie na zachod je strasne a potom uz neviem zaspat lebo babatko citi ze som uz hore tak v tom bruchu vyvadza 🙂 a niekedy mi trva aj hodinu kym potom zaspim 😖

michaelka
27. led 2009

Ja tu s Vami stale som! Ak sa do strvtka nic nestane, uz idem na hospitalizaciu 😖 Moc ma to netesi, ale co uz.
Klarves ja som prave svojmu Dr povedala ze si Hamiltona nezelam. Co som si o tom precitala tak je to dobre iba na urychlenie porodu ale velmi to boli, takze je to dobre ( vo vacsine pripadov ) iba pre lekara a nie pre pacienta. Kazda baba co to zazila pisala ze to bolelo omnoho viac ako samotny porod. Ono ti pri tom vlastne roztahuje krcok prstami 🤐 auuu

klarves
27. led 2009

Ahoj holky 🙂
Takže taky nejste moc pro Hamiltona. No já si taky právě říkám, že to už bych musela přenášet a museli by mi hrozit vyvoláním, abych do toho šla, nejradši bych, aby to šlo samo, přirozeně. Prostě ať si malá sama řekne. Ale zajímalo mě právě, jaký na to máte názor. Taky jsem tu někde četla, že to dr. udělal a tý mamině to předem vůbec neřekl 😠 Nezeptal se jí, jestli to chce nebo ne 😠 To mi fakt přijde sprostý!!!
Michaelka, tak to budu moc držet palce, aby se to do čtvrtka rozjelo samo 😉 A když ne, tak ať to máš rychle za sebou a moc tě tam netrápí !!!
Luci, to je přesný, malá se taky vždycky vzbudí, pak se tam přetáčí a já nemůžu znovu zabrat. A když se to povede, tak se za chvíli stejně vzbudim, že se mi chce znova a je to tu nanovo 😀 Většinou hodně dospávam ráno, dneska jsem vylezla z postele až v půl jedenáctý 😅 Malá je totiž největší aktivka právě v noci 😉

slunce3
27. led 2009

ahojte chcem sa opýtať príprava na pôrod je pre oteckou povinna ak chcu byť pri pôôrode či stačí ak si zaplatí tatinko ten poplatok?

lucia19
27. led 2009

klarves a ja to potom uz dospat neviem aj dnes som vstala o pol 7 a uz sa mi spat nedalo ☹ a zacina ma v poslednom case dost bolet chrbat nech si sadnem ako chcem nijak mi neni dobre az mam chut plakat ☹

klarves
27. led 2009

Ahoj slunce3,
a jakou přípravu myslíš? Jako nějaký kurz? To určitě ne, stačí, když si zaplatí poplatek a může být u porodu 😉

klarves
27. led 2009

Luci, to je mi tě fakt líto ☹ Hlavu vzhůru, já taky občas měla stavy, kdy se mi chtělo z toho všecho brečet. A co odpoledne, že by sis zdřímla? To taky nejde?

lucia19
27. led 2009

to musim mat na spanie naladu.skusim sa zajtra postazovat v nemocnici mozno mi nieco poradia 😉 ach jaj uz aby bol ten maly prcek vonku 🙂

slunce3
27. led 2009

vdaka...
a na nejaké dýchacie cvičenia ma nepošle gynda?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru