Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

aponchie
3. kvě 2009

bobi chapu teda ja se desim jak to bude..varim si kafco a mam krabici danskejch susenek mnaaam a recept na uzasnou buchtu tos nejedla teda a je uplne delikatni asi ju hodim do receptu pac to je balada 😀

katty_k
3. kvě 2009

bobik: ty mas poslicky uz mesic? 😨 bych cekala, ze jsou tak dva tydny pred porodem a koukam, ze ne. Snad je nemas moc bolestive

bobikyveta
3. kvě 2009

Aponchie tak to teda určitě hoď do těch receptů a já na to určitě mrknu a vyzkouším pokud je to taková balada tak už se nemůžu dočkat. Mňammmmm 🙂 🙂

Katty tak to buď v pohodě u první jsem je měla taky dva měsíce dopředu ala ze začátku to šlo ale ke konci už to byl mazec. Teď to je tak že se fakt musím zastavovat a rozdýchávat takže je to mazec na druhou 😀 😀 no nenaděláš nic. Jenom ti závidím že ty to tak dlouho nemáš. Navíc mě strašně bolí jakokdyž v tříslech ale spíš jakkdyby to byly pysky a to je mazec když nemůžu ani vstát 😉 . no bolesti si užívám fakt dost. No tak doufejme že to bude brzo za náma a před náma už jenom krásné starosti 🙂 😉

aponchie
3. kvě 2009

me berou zada a krize jak hrom 😲 mezitim natekle kotniky decko s evrti fest a je mi spatne sakra..navarila sem snad milion chodu jsem uplne grogy mam pocit,ze to brzo prijde

bobikyveta
4. kvě 2009

aponchie tak to bys měla super kdyby to už přišlo mě je jenom špatně a bolí to břicho a poslíčci a navíc naše malá teď ještě dostala do rána horečku tak si jenom říkám že byla sranda kdyby se malé zachtělo ven nevím co by tady s malou nemocnou dělali. ☹ Když ona chce jenom mě a nikoho jiného navíc můj už jde zítra do práce a sestra tu má půl roční holčičku asi by se zbláznila ale já myslím že to ještě dneska nebude takže pohoda. 😀

pajinka23
4. kvě 2009

ahojte babule ja uz scem mat vsetko za sebou 😀 😀 😀 vsetko ma boli toto cakanie ma unavuje 😖 😖

skovka
4. kvě 2009

Ahojte, len teraz som si vsimla tuto temu. Ja to mam uz tiez len za par dni, ale este ani poslickovia neboli, zatka drzi, nic ma az tak neboli, tak neviem, kedy to pride. Brucho mi stvrdlo len raz zatial. Myslite ze to je v poho? Vsade citam a pocuvam, ze mesiac pred porodom sa uz objavuju falosne kontrakcie, ale u mna zatial nic..

bobikyveta
4. kvě 2009

Tak holky jsme na tom asi všechny stejně co? Všechny jsme jak lazaři a těšíme se až ty naše mimi vylezou. A jim se jak na potvoru nechce.
Skovka neboj je to normální. Nemusíš mít ani potíže ani poslíčky až do konce. Moje sestra nechápe co to se mnou je když v těhotenství jí nebylo vůbec nic a navíc kdyby jí nerostlo bříško tak ani nevěděla že je těhotná takže buď v klidu. Mě bylo v prvním taky dobře ale poslíčky jsem měla. Ale zato teď si to užívám naplno. Takže hlavně klídek a pevné nervy v čekání všem. Přeju všem klidnou noc. 🙂 😀

aponchie
4. kvě 2009

mala onemocnela sakra 😝

bobikyveta
5. kvě 2009

Ahojky tak to zase byla noc. Sice už nemá horečku ale zato brečela a byla k neuklidnění no katastrofa. Teď už má jenom rýmu ale i tak je to protivné. Zato je protivná až hrůza už nevím co s ní dělat. ☹ Neposlouchá a jenom rozčiluje. No a navíc ještě ta malá v bříšku a je to na mašlu 😝 . Tak si říkám že když se tak rozčiluju tak ani na tec svět jít nechce. 😉

katty_k
5. kvě 2009

bobykiveta: udajne je dobre mit poslicky, telo se pripravuje na porod, ale vseho s mirou, ze...

vcera jsem byla v porodnici na prohlidce, mala nevypada ze by se ji chtelo ven, takze ve ctvrtek jedu znovu a domluvim si pripadne termin vyvolani 😒 vysetreni me hodne bolelo, takze priste reknu doktorovi at me nevysetruje vaginalne, nestojim o zbytecnou bolest navic

kvokinek
5. kvě 2009

Ahoj holky, všimla jsem si této diskuze, tak se s dovolením taky přidám 🙂 Už to máme taky "za pár". Včera jsme byli v porodnici na nahrávání, naštěstí tam žádná rodička zrovna nebyla, tak jsem to měla bez zvukové kulisy 😝 😀
Mě osobně trápí v noci bolest kyčlů, prostě se celou noc budím

kvokinek
5. kvě 2009

Nějak se mně to samo odeslalo, aniž bych to dopsala 😀 No, ale prostě to je tak ten hlavní problém, pak mě ještě pálí žáha, což ale není zas až tak hrozný. Ty kyčle jsou podstatně horší, ale pořád si říkám, že to nic není, něco musím vydržet, porod bude horší 😝 😀

jarabicka
5. kvě 2009

Bobikyveta ahoj, aj ja mám termín 22.05.09, ale u nás to vyzerá na chlapečeka 🙂 ...ako sa cítiš???

aponchie
5. kvě 2009

teda me zaha nepali asi i proto,ze dite uz sestoupilo do panve prej i brichi mi kleslo takze se mi lepe dycha,ale jsem nemotorna a kazde prevaleni v brichu uz me desne boli jak tam asi nema uz misto

icejane
5. kvě 2009

ahojte..tak sa pridávam aj ja...dnes som bola na poradni...s doktorkou som sa dohodla, že na budúci týžden prídem a naplánujeme den pôrodu kvôli tomu, že mam problémy s tlakom a ešte k tomu a streptokoka tak nech som pekne pod kontrolou od začiatku až do konca, ale ta blbá sestrička ma objednala až o dva týždne a to dva dni pred vypočítaným termínom...tak neviem či na slovensku rozhoduju o zdraví pacientov lekári alebo sestričky čo poviete? a to som bola dnes otvorena na jeden prst tak si myslím, že to dva týždne nepotiahnem...a že vraj plánovanie pôrodu 😅

aponchie
5. kvě 2009

kdy vam delaji vytery na streptokoka? me jeste nic a ve ctvrtek jdu na dalsi ktg

blueberry
5. kvě 2009

Ahoj holky ...můžete mi některé z Vás poradit, co znamená zkratka v těhotenské průkazce F=x/4 ...jsem ve 36. týdnu ...díky za odpověď, nikde to nemůžu najít ...

bertica.h
5. kvě 2009

apnchie..ja už to mám za sebou,robili mi ich v 36tt.už by aj tebe mali.
blueberry to teda neviem..kde to máš napísané?

blueberry
5. kvě 2009

O čípek se nejedná, to jsem si jistá ...ten mám Y 2,0cm ....tohle mě ale dost zarazilo ....

bertica.h
5. kvě 2009

berry..a kde to máš napísané..tam kde sa píše tvoja hmotnost,moč..atd?
Nikdy som to nepočula.ale každý dr.píše všelijaké kratky..určo je to všetko ok.
Ja zasa neviem ako mám (nemám)skrátený krčok..nikdy mi to nikdy nemeral,ani SF..

blueberry
5. kvě 2009

Nene, přímo tam, kde se píše závěr z vyšetření ....

bertica.h
5. kvě 2009

neviem 😒

aponchie
5. kvě 2009

to je to same u me..pan doktor uziva ruzne zkratky a sem z toho jelen 😝

miabla
5. kvě 2009
bobikyveta
6. kvě 2009

teda pěkně se nám to tu rozjíždí.
Jarabicka tak jsem ráda že je nás víc které máme stejný termín. Já se cítím na umření. Každý den se mi zdá v noci že mi praskla voda ale bohužel se vzbudím a zase nic. No to teda pěkně naštve. Už nemůžu dočkat až bude malá venku. Tohle těhotenství mi přijde spíš jak za trest. Navíc už zase začínám mít deprese. Žáha mě už naštěstí nepálí ale musím si dávat dobrý pozor co kombinuju zato mi začaly natékat kotníky mám je jak baně. No už aby to bylo za náma. Na malou se strašně těším jenom mám strach že ta neše prvorozená to bude špatně zvládat, ale nebudeme malovat čerta na zeď předčasně. 😎 Jinak poslíčci neustávají už je mám i v noci a je to dost nepříjemné ale to nejhorší teprve přijde a jestli si doktoři ještě rozmyslí ten císař tak to budu mít se vším všudy. A jak se cítíš ty?
Jinak kdybyste měly holky nějaký fakt zaručený recept na vyvolání porodu doma nedrastickým způsobem tak sem s ním. 😀

bertica.h
6. kvě 2009

yveta..minule tu bola samostatná diskusia o ricínovom oleji myslím..skus pohľadať..mnohým babám to fakt v pribehu dna porod vyvolalo.skus,potom skusim aj ja 😀 😀 😀

petaradilova
6. kvě 2009

ahojte holky můžu se přidat i když to ještě za pár tak nějak nemam?

bobikyveta zkuste sex, ve spermatu je nějaká látka která mi teď vypadla jak se jmenuje, ale působí na čípek a dělohu tak že se může rozjet porod. ale zaručenej recept asi neexistuje.

petaradilova
6. kvě 2009

JO už vim prostaglandin to je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru