Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
17. lis 2007

MOnaberuska,kéž by,už to má fakt dlouhý ☹

vija2
17. lis 2007

ahoj lenkazdenek... 😉 este ste stale spolu?... 😅 vidiet ze sa citi dobre u mamicky v brusku 🙂 kedy mas 3termin?

lenkazdenek
17. lis 2007

Ahoj ,pořád,pořád,já druhý termín nemám,takže rovnou v úterý nástup na vyvolání

binki
17. lis 2007

ahoj lenkozdenek, tak v utery jdes na vyvolani? ja uz mam po, pisu ti z porodnice, 14teho v noci se nam narodil nas prcek

danullinnka
17. lis 2007

ahoj binki,moooc gratuluju k chlapečkovi 😉
Leni,malé se asi nechce do toho mrazu 😅 jen se nepředři,když už sis ten víkend tak nalajnovala 😉

lenkazdenek
17. lis 2007

Binki,tak moc a moc gratuluju 😵
Dani,já se nepředřu neboj 😉

loucna
17. lis 2007

Ahojte holky,tak jsem tu a celá.ˇVčera jsem dostala špatnou rodinnou zprávu,tak jsem řešila jiné věci.No alespoň utekl den rychleji a do pondělka zbývá 1,5 dne.Ale začínám se hodně bát,strach mě přece jen dohnal.Dnes jsem byla na dlouhé procházce a furt nic,tak už nevím.Co vy??
Leni malá stále nic??
Binky moooc gratuluji a opět jen závidím že už to máte zasebou 😀 😀

lenkazdenek
17. lis 2007

Loucna,tak já byla dnes na tom monitoru,slyšela jsem tam rodící maminku a řeknu ti,že mě pěkně běhal mráz po zádech 😝 fakt jsem si v tu chvíli říkala panebože co budu dělat,ale pak jsem slyšela to novorozený miminko a chtělo se mi strašně plakat a mít už konečně taky malou u sebe 🙂
TAky začínám mít strach,navíc jsem se od sestřičky dověděla,že v útrý se zdělá jen zátěžák a až ve středu se začne vyvolávat 😖 taky jsem dostala radu aby jsme prej s manžou sexovaly co síly stačej,že spermíci hodně pomáhaj,tak předchvíli jsem ,,pumpovaly,, jednou a ještě večer budeme znova 😀

loucna
17. lis 2007

Aha,to je ten náplánovanej víkend,jo?? 😀 😀 😀
No,mám podobnej zážitek ze včerejška,a to rodila drobečka.Myslím že si to v pondělí rozmyslej a že mě pošlou ještě domů,teda spíš tajně doufám.Možná ti to už ten zátěžák rozběhne,stává se to. 😵 Já tomu stále jaksi nevěřím ale už se těším až to bude za námi.Malej skoro celej den v bříšku spí,máš to taky tak,vrtí se tak 5krát denně,sice pořádně ale jinak chrní.To se nedivím že to na porod nevypadá ani nechystá když spí. 😢

lenkazdenek
17. lis 2007

Neboj,u mě to taky vůbec nevpadá,teda aspoň podle monitoru 😅 malá dneska na monitrou byla celkem akční,navíc tam byla ta milá sestřička co minule a mnoc příjemnej doktor,tak jsem ji říkala,že bych nejradši rodila dneska aby jsme ji tam stihly a ona,že je tam i zítra tak ať ji malou pošťouchnem 😉 Akorát teda dneska mi vypadl asi další kousek hlenový zátky 😕 zas takovej kus sraženiny a to nemůže být ani ze sexu,ten nebyl od úterního večera až dnes a po tý kontrole je to už dost dlouho 😕

loucna
17. lis 2007

No,já četla že to tak klidně může být.Prý pokud to není čerstvá krev a ve velkém tak je to zátka.Tak to já opět nic.Manža šel do posilky tak teď relaxuju,půjdu dát vanu a trošku si to v hlavě dát dohromady a naladit se na pondělí nějak pozitivně.
😉 Já spíš přemýšlela jestli se to miminko při stazích hýbe,když je tam pod takovým tlakem. 😔

lenkazdenek
17. lis 2007

No čerstvá krev to nebyla,ale zas jen takovej malej kousek no 😒 takže než by asi vypadla celá sama tak do tý doby už bude malá na světě 😀
Jinak sestřička radila hodně sexíku ahlavně napumpovat dovnitř spermíky 😉 tak si po posilce zkuste udělat hezký večer a třeba to půjde 😉
Já sem teď dodělala banánovou roládu a chlebíčky a uděláme si z manžou hezkej večer 🙂 večer na mě jinak vždycky jde depka. Včera večer jsme se kvůli tomu už i s manžou chytly,já začala naříkat a plakat no a on na mě zvýšil hlas a neštěstí bylo na světě. Tak jsme se pak vzájemně usmiřovaly 😅

minea
17. lis 2007

Asi před měsícem jsem byla hospitalizovaná a na pokoji se mnou byly dvě paní, které přenášely. Jedna z nich byla 43tt, zátěžový test jí udělal stahy, které ale zase odezněly. Další den ráno jí zavedli vyvolávací tabletku, v poledne jí udělali hamiltona a teprve pak se jí to rozběhlo. Porodila kolem šesté večer.
Ta druhá paní (tři dny po termínu) byla neuvěřitelná - v poledne bez jakýchkoli příznaků ji přivedli na pokoj, údajně měla málo plodové vody. Dali jí zátěžák, který okamžitě začal působit a o dvě hodiny později už měla kontrakce po dvou minutách. Ve tři ji vedli na sál... No, jenom chci říct, že je to fakt nevyzpytatelný 😉
Hodně štěstí vám oběma!

lenkazdenek
17. lis 2007

Minea,no doufám,že budu spíš ten druhý případ 😅

loucna
17. lis 2007

Děkuji Minea,no doufám v to samé co Leňa,ale každá jsme úplně jiná a bohužel nikdy to nebude to samé,a toho neznáma se tak trošku boji,bojim 😢
LeŇule,no na mě padá spíš ten strach ale to manža taky neuznává,takže mlčím a jen si o tom s tebou píšu.Chlapi tomu stajně nikdy rozumět nebudou,i když jsou pak po porodu dojatí,nikdy si to nezazijou 😒 ,neustále se uklidnuju tim ze to je jeden den v živote a ze to vydrželo tolik ženskejch tak musím i já 😀

lenkazdenek
17. lis 2007

Já mám ten strach taky,kor teď večer,přes den je to v pohodě ,ale večer je to hrůza 😖 ani si nedovedu představit,co se bude dít v pondělí večer,to snad ani nebudu spát,ale zas dávaj aspoň pěkný filmy tak asi budu čumět celou noc čučet na televizy a myslet na tebe jestli už to máš za sebou 😉
To máš pravdu,chlapy tohle asi fakt nikdy nepochopí,jaký to je čekat celých 9 měsíců.tahat ty obr břicha,podstupovat vyšetření...... bych chtěla vidět chlapa jak chodí každý týden na urologii aby mu prohlídly pytlíka 😀 😀
My to určitě zvládneme 😉 🙂

loucna
17. lis 2007

No Leni teď už nám nic jiného nezbyde!! 😒 Když to šlo dovnitř,musí ven akorát ta velikost je trošičku jiná 😀 Manža šel asi ještě s kamarádem posedět,taže z romantiky asi sejde.Tak si večer užij alespoň ty a papa zítra.

lenkazdenek
17. lis 2007

Třeba až se ti manža vrátí 😉 my vyzkoušíme pošťuchovací metodu,když nic jiného tak si aspoň užijeme dopředu,jelikož to 6 nedělí pak bude nekonečný 😝
Třeba tady už zítra nebudeš 😉

monitaa
17. lis 2007

Môžte mi niekto poradiť s tou fitloptou? vraj to tiež pomaha na tie porodne cesty a tak, ale to mam len tak hopsať hore dole, alebo nejake special cviky???

lenkazdenek
18. lis 2007

Dobré ránko,tak co Loucno,pořád v kuse jak já?

loucna
18. lis 2007

Ahojda,ano opět,už se mi zdálo i o porodu,no tak krása!! 😖
Monitaa:copak to je filopta??To jako balon???Ja na něm sedim u počítače,stačí na něm roztáhnout nohy ze široka a pohupovat,maximálně si můžeš protahovat záda nebo jakokdyby přenášet váhu z nohy na nohu,na těch předporodních kurzech toho o moc víc nedělaj.
Dnes vezu manžu a jeho mamču na běžky,pak musíme něco pokoupit a pak nepříjemná záležitost dne,musím za tátou do nemocnice,moc se mi nechce ale musím,kdyby si mě zítra nechali v porodce tak ho neuvidím měsíc,protože s kočárem na ARO nemíním chodit.Tak papa odpolko se ozvu.

lenkazdenek
18. lis 2007

Loucna,to je mi moc líto,s tím tátou ☹
Mě se zas ráno zdálo,že mi praskla voda,měla jsem pod sebou mokré fleky a on zas ten výtok 🙄 achjo ještě celý dnešek a zítřejšek ☹

giorgina
18. lis 2007

ahoj holky, preju peknou nedeli.
ja taky vytok a nejak me poboliva bricho.
Sup, sup miminka, pojdte uz k nam 🙂

lenkazdenek
18. lis 2007

Giorgina,výtej v klubu,mě taky a navíc pěkně už hodinku tvrdne a bolí ,fakt síla 😖

giorgina
18. lis 2007

vcera jsme trosku sexovali, ale hruza. strasne hnusny pocit 😢

lenkazdenek
18. lis 2007

No my včera dvakrát a pohodička,akorát mi připadalo,že to mega břicho vůbec není moje

giorgina
18. lis 2007

no, potom bez bricha : to bude super.

loucna
18. lis 2007

Leni,jsem tu na skok,jdeme za chvíli nakupovat papu.Holky tak to moje břicho ani netvrdne ani nebolí nic.Večer dobalím tašku a popádím ráno na to.Bojim,bojim!!!!!Leni to je ten výtok tak brutální??Nemohla to být fakt plodovka,prý u někoho odtíká pomalu????Večer zkusíme prcka ještě postrašit ale mám ten pocit že se vždycky lekne a vleze až pod žebra,jako kdyby si myslel že má vylézt pusou!! 😀 😀 😀

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky jako fakt hustý ty bolesti,normálka ztvrdne břicho a pak strašná křeč do břicha a do zad a už to trvá dvě a půl hodiny 😠 se na to fakt vy.... kdyby to aspoň bylo k porodu,ale ono prd.
Loucna,tak to já budu balit zítra 😅 taky bojim,bojim

giorgina
18. lis 2007

lenka: drzim palce, aby to byla "predehra" k porodu
ja mam vytok bezbarvy az bily - netece porad, spis skvrny. ale to vlhko 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru