Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,tak to je dobře že to máš takhle naplánovaný 😀 já budu rodit o víkendu večer aby byl manža doma 😀 a hotovo 🙂
Milhaus,já chodím každou půl hodinku a plodovka stále zůstává 😅

delfi30
6. lis 2007

Milhaus jo? Já dneska taky pořád chodím až neobvykle a přitom skoro nemám s čím ! Že by už?????? Ráno teda čekám plodovku 😀

loucna
6. lis 2007

Tak jsem tu,byl tam pěknej chaos,měla jsem tam být na 11 a odcházela jsem v 15,tak holky 4ípek tuhý,hodně plodové vody,něco mám ještě daleko(přeslechla jsem co),kontrakce žádné,malej tam má dost místa-prý řádí jak tarzan v pralese,kontrola v pátek,nejbližší termín na porod prý tak za týden ne-li dýl.Vladi tak seš na tom nakonec z nás nejlíp,co?? Delfi asi seš na tom podobně jako já,termín se mi posunul vlastně o 14 dní,prvně jsem tomu nevěřila,ale ono to tak nakonec bude.

delfi30
6. lis 2007

Loucna ahojky, mi neposunuli termín, mě chtějí mučit indukcí 😖 Zítra se jim to budu snažit vymluvit, nejsem masochista a vím, že pokud je čípek nezralý, tak indukce končí špatně ... přenáší sotva třetí den a oni hnedka vyvolávat 😨

margaret
6. lis 2007

ahojky holky jen se chci pochlubit a to tím že se mi 2.11.v 9.39 narodila holčička NIKOLKA s mírou 50ti cm a váhou 3550 gramů 😕 porod jsem zvládla vpohodě 😅 tak zatím papa 😵

delfi30
6. lis 2007

Margaret, moc gratuluju k holčičce 🙂 Kéž bych už tady mohla taky psát něco podobného ...

loucna
6. lis 2007

Margaret,tááááák ti závidím a mooooooooc gratuluju.
Delfi nehonijou to nějak???Ale musej k tomu mít dúvod,jinak by to určitě tak nehnali.

delfi30
6. lis 2007

Prdlajs důvod, mimi odhadli na 3,6 kg, monitor prý na jedničku, vše v pořádku, malý je v pupku čiperný až moc. Myslím, že jsem v té porodce natrefila prostě na vola, zítra jdu zase na monitor, doufám, že bude jiný mudr. Pokud bude mimi v pořádku, tak zatím indukci odmítnu a basta.

lenkazdenek
6. lis 2007

Jéé Margaret,moc a moc gratuluju 😵 😵 a tiše závidim 🙂
Delfi,proti mojí obryni máš prcka 😉 já jdu zítra taky do poradny,tak si můžeme vzájemně držet palečky 😉

delfi30
6. lis 2007

Leni no právě, tak nevím proč ho chudáka malého chtějí násilím vyhánět 😖
Moc Ti držím palečky 😉

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,já tobě taky,už by malej mohl ven 😉 zasloužíš už di uz za to přenášení tu nejhezčí odměnu 😉

danullinnka
6. lis 2007

Ahoj margaret,mooooc gratuluju.Delfi,držím ti palečky,at to máš brzy za sebou.Leni,prosím tě,jak máš v albu ty čepičky se jmény,kde se to dá objednat???Moc děkuju za radu.

lenkazdenek
6. lis 2007

Dani e butik 😉 maj tam i hezký bodíčka,fakt supr 😉

danullinnka
6. lis 2007

Leni a dá se to i přes net?Já totiž nejsem z Prahy...

lenkazdenek
7. lis 2007

Dani,jasně,mám pocit,že jenom přes net,hodím ti odkaz http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=26163
Tak holky držte palce,za chvíly razím do poradny

loucna
7. lis 2007

Leni,tak at dostaneš jen dobré zprávy.Držím pěstičky 🙂
Jinak se teda hlásím opět celá.Dnes se chystám vařit plněné papriky s rajskou a pak půjdu něco uklidit a ještě vyvařit pár věciček ať ten den rychleji uteče.Tak papa

danullinnka
7. lis 2007

Ahojky Leni,moc děkuji,zkusím mrknout a když tak objednat,aspon bude dárek na Vánoce 😅 Tak držím palečky,at ti to dobře dopadne a malá i ty jste v pořádku. 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Holky tak jsem zpátky opět 2v1 😅 od minule žádná změna takže v pondělí odpoledne hurá na monitor,utz a domluvit vyvolání ☹

binki
7. lis 2007

Ahoj holky, tak vcera jsme meli plany vyjezd, termin mam dneska, ale zatim odchazi jen zatka a tak mi dali dalsi termin kontroly v sobotu.

lenkazdenek
7. lis 2007

Binki,tak třeba to dneska příjde 😉 u mě je stoprocentně jistý,že budu přenášet ☹

binki
7. lis 2007

hehe, den je dlouhý, viď lenkazdenek. Jestli bude po mne, tak poleze jeste mesic. Mela jsem byt 3.9 a vylezla jsem az 12.10. A jak to, ze ses si jista, taky mi doktorka rikala, ze ho mam vysoko a neni dorotovany a lup a tento tyden uz je to jinak...

lenkazdenek
7. lis 2007

No ,doktorka říkala,že do pondělí 100pro neporodím ☹ a jelikož minule byl odhad 3,800 a já měřím 158 tak kdyby malá kynula víc tak jdu na císaře 😖
Já byla taky přenášená 14 dní a pak sem šla na poslední chvíli císařem ,málem i s okem 😖
Do půlnoci máš času dost 😉

vladkaz1
7. lis 2007

tak babulky myslela som na vas a som zvedava ako dopadneme mi zajtra.Sranda je ze vy ste vsetci taky uz veliky mi mame estelen 3350g tak aj keby sme boli v brusku aj tyzden nic sa nedeje lebo plac. mame v poriadku,ale dnes trocha krvacam tak som zvedava co nam povedia zajtra .Nebojte sa este nas vsetky predbehnete 😀 😀 .Ale stou induk. by som to neriskovala presne toto ma upozornoval moj doki ze nedozraty cipok a indukacka ti moze sposobyt komplikacie a nakoniec by ta museli aj robit cisarskym.Nechcem strasit ale nechapem preco ti to povedal doki taketo riesenie,ked mne povedal moj ze si to nezoberie na zodpovednost.Tak sa mi drzkajte ajstak mam pocit ze ma zajtra este poslu domov chodim tam obden jak taka cicka nebavi ma to. 😝

lenkazdenek
7. lis 2007

Vladi,no já se mám jen zkusit domluvit abych nepřenášela dlouho a malá tam nenakynula ještě víc než je,takže když bude váha malý ok tak budu přenášet dál 😖 když poroste tak se skusíme domluvit

vladkaz1
7. lis 2007

aha uz chapem.Dnes je nieco vo vzduchu bolia ma kríze ,zeby ma to aj chytilo??? No mohlo by aj trocha krvacam.Ale pri mojom stasti budem kinderko este tyzden .Muz je uz zomna na nervy natahuje sa to jak sopel.Aj mi zobral chudak tyzden dovolenku ze ked ma to chyti nech ne doma a mi nic.Leni dufam ze ta nebudu natahovat jak mna lebo mna uz od 25 okt. trapia vyvolaju nevyvolaju chapes.Sak uz nejako vydrzime
😝

lenkazdenek
7. lis 2007

Vladi,jj vydržíme,ono nám taky nic jiného nezbyde 😒

vladkaz1
7. lis 2007

no jo vlastne mas pravdu 😀 ci uz tyzden alebo den je to jedno. ☹ alebo neni? 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Neníííííííííííííííííííí 😀

vladkaz1
7. lis 2007

tak neni 😀 😀

davida
7. lis 2007

vladka aby si s tou váhou babatka ešte nebola prekvapená,na trnavskom ultrazvuku tuším každému vychádza menšie mimčo jak v skutočnosti,tiež mi povedali,že syn bude mať ledva 3300 a nakoniec mal 3650g rovnaké zážitky mali aj baby na izbe 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru