Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

delfi30
7. lis 2007

Ahoj holky, kontrola byla dnes velice zajímavá a hlavně vše dopadlo dobře! Byla tam jiná paní doktorka, naprosto perfektní! Prohlížela si průkazku a zjistila, že termín porodu mám podle UZ z 12 týdne až zítra! Normálně mi to můj mudr špatně spočetl! Takže zatím žádné přenášení, čípek se od pondělka zkrátil a už i trochu otevřel, mimi sestoupené už velice nízko, takže vše jak má být! Prý bych mohla o víkendu porodit .... snad má teda pravdu. Ani nevíte jak mi spadl kámen ze srdce ....... celou noc jsem nespala, jak to vše dopadne. I váha mimča je v pohodě, asi 3,5 kg a ten můj idiot mi 3 týdny tomu řekl 3,8 kg !!!! Asi k němu už nebudu chodit, celé těhu mi dělal nervy! Nejdříve zdrbal triply, pak mě děsil s obrovským mimísem a nakonec mám i termín blbě! Paní doktorka jen kroutila hlavou ....
Leni, pokud nejsou porodní cesty zralé, tak bych do vyvolání nešla, je to trápení, které i tak nakonec hodně končí CŘ ...
Vladi tak už? 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Delfi tak to je super,že ti to dobře dopadlo 😉
Holky já nevím co furt máte,však říkám,že tam jdu v pondělí,kdyby byly cesty nepřipravený tak by mi to asi doktor řekl a na vyvolání mě nevzali ne?

delfi30
7. lis 2007

Leni, to si nemyslím, kamarádka co byla se mnou dnes na kontrole ještě ani nemá po termínu a zítra musí na indukci kvůli vysokému tlaku! Mimi má vysoko, porodní cesty nepřipravené a přímo jí řekli, že to může skončit císařem 😖

lenkazdenek
7. lis 2007

No delfi, já myslím,že u nás by mi to řekly 😉 pan doktor je prej fajn ,takže myslím,že by mě tam zbytečně netrápily bez příčina a jestliže bude pro malou i pro mne lepší indukce tak jdu do toho 😉 já mám riziko císaře i tak 😅

delfi30
7. lis 2007

Leni no snad jo, nevím, každopádně držím palce 🙂

annika
7. lis 2007

Ahojte! Kým som bola na rizikovom, tak mi urobili nejaký test, či je plecenta zrelá na pôrod. Vyzeral to tak, že ma dali na monitor CTG, napichli mi infúzku, asi oxitocín to bol a pomaly mi dávkovali zo striekačky ten oxitocin. A pritom pozorovali kontrakcie na monitore. Po tých dvoch minútach som mala kontrakcie dost silné, aj monitor to ukazoval, bol to vyše 100 tých jednotiek na diagrame, tak test dopadol pozitzívne a ja som na druhý deň mohla íst na vyvolávanie.Keby to tak nebolo, tak ešte so mnou boli počkali aj s tým pôrodom. Len neviem ako sa volal ten test. Nejaký Simsonov, či aký. Fakt neviem.

dianga
7. lis 2007

baby aj vam sa posledny mesiac vrtia deti 24h denne?

lenkazdenek
7. lis 2007

Delfi,díky,já myslím,že mě beztak hned v pondělí nevezme,ale doufám,že to nebude až v tom 41+3 to už se mi zdá moc dlouho 😉

petulienka
7. lis 2007

Dianda, mne veru hej 🙂Aj ked dnes akurat zacal az na obed, ale inak kazdy den uplne cely sa premrvy a o noci ani nehovorim 🙂

delfi30
7. lis 2007

Holky hlásím, že mi asi odchází hlenová zátka! Asi před hoďkou jsem měla takové křeče dole a teď jsem zjistila, že špiním ... tož uvidíme. Ona může odcházet taky týden před porodem 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Delfi,tak to máš jasný,takže za chvíli to máš za sebou,tak na mě mysli až já budu do toho 20 přenášet a ty už budeš s Jiřikem doma 😉

danullinnka
7. lis 2007

Ahoj Delfi,tak vidíš,nakonec si Jiřík řekne sám,že chce k mamince do náruče 🙂 moooc na tebe myslím.

delfi30
7. lis 2007

Leni, jistý není nic, četla jsem, že odešla i 10 dnů před porodem 😉 ..... no a mi teda zatím vůbec nic není.

danullinnka
7. lis 2007

to půjde pozvolna,třeba tě to překvapí v noci nebo ráno,ted se asi hodně pozoruješ,že?Já jsem ted před druhým porodem měla doma pár slabých kontrakcí a pořád jsem čekala,kdy to vypukne a nic ☹ spávala jsem i na ručníku,kdyby praskla voda 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Delfi,no já zas slyšela,že odešla zátka a druhý den ráno se rodilo. Tak hodně štěstíčka 😉

delfi30
7. lis 2007

Danu, já teď měla týden pod sebou igelit, ale roloval se mi pod prostěradlem, tak včera ráno jsem ho vyhodila 😀 Ale moc se nepozoruju, nic mi není, jsem unavená a letím asi spát, pokud usnu ... břicho mám tvrdé jak kámen.
Leni díky, ale ona fakt může odejít i dlouho předem ... uvidíme no. Myslím, že ráno ještě budem v klidu vykecávat 😉

lenkazdenek
7. lis 2007

Delfi,břicho jak kámen 😕 to možná už pomalu začíná 😉

danullinnka
7. lis 2007

no,delfi,asi souhlasím s Lenčou,jen abys jen nepisla,že už jedeš 😅 drž se,to zvládneš 😉 a klidně si u toho zařvi-jak já 😅

delfi30
8. lis 2007

Ahojky, krom kamenného pupku a bolení v kříži teda zatím nic, vedu 1:0 😀

danullinnka
8. lis 2007

Ahoj delfi,to určitě brzo vypukne 😉

lenkazdenek
8. lis 2007

Delfi,to nevadí,to byly jen počáteční příznaky 😉 😀
Holky já už nemůžu ani chodit spíš se kymácim ze strany na stranu jak mě bolej třísla 😝

danullinnka
8. lis 2007

Ahoj Leni,tak si sedni nebo lehni,na všechno se vykašli a odpočívej.Ještě jste v poho,já jsem už 4noc nevyspaná ☹ ale držím vám mooc palečky 🙂

lenkazdenek
8. lis 2007

Dani,já beztak půlku noci prochodím na záchod,ale věřím,že s mimčem to bude ještě horší 😅
Já sem taková akční,takže dneska mám v plánu krom vaření ještě žehlení a mytí oken 😀

danullinnka
8. lis 2007

já jsem taky furt něco uklízela,ale Leni na ty okna bacha,at se ještě malá neomotá kolem pupeční šňůry!!

lenkazdenek
8. lis 2007

Dani,o tom jsem něco slyšela ,ale nevím jestli to může být pravda 😕

danullinnka
8. lis 2007

no,asi může.Kámoška potratila-ne kvůli tomuto,ale jak byla podruhé těhotná,tak nesměla ani věšet prádlo na šnury..já jsem okna myla,ale pomáhal mi manžel,on je moje šikulka 😉 a taky měl strach,aby se prckovi něco nestalo..pomáhá mi je mýt i ted,když těhu nejsem 😅 máme je totiž dost velká ☹

lenkazdenek
8. lis 2007

No já je taky budu dělat až bude manža doma,navíc nemám ani kam spadnout jelikož máme zasklený lodžie a na ty kašlu takže fakt jen okna a záclony bude sundavat a věšet manža,na ty nedosáhnu 😅 tak se snad malý nic nestane,ona už je zvyklá 😀 navíc jsem ty okna myla před dvouma měsícema 😀

danullinnka
8. lis 2007

tak se na ně vykašli,umyj je až před vánocema 😅

lenkazdenek
8. lis 2007

Dani,no to nebude asi čas,s malou bych to asi nestíhala 😕 uklid,vaření,pečení cukroví + mimčo,to si nedovedu představit 😅

danullinnka
8. lis 2007

tak dát manželovi do kočárku nebo povolat babičky 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru