Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

saliv
23. lis 2007

Neboj, sa to môže ešte zmeniť 🙂

verusky
23. lis 2007

jani,ale moc to neovlivnime...uz vubec ne chtenim...neda se svitit,miminko si rekne samo,kdy chce ven.ale treba to bude brzo...

janab78
23. lis 2007

verusky, mas pravdu, já vím, ale já už se tak těším, až budu mít porod za sebou a mimčo u sebe.Koukám ,že jsi těsně po termínu, tak ať už to brzy přijde. 😉

lenkazdenek
23. lis 2007

Ahoj holky,tak to v tu neděli byl přeci jen porod 😅 malá vylezla v 8 ráno když jsem měla jít na kontrolní monitor 😀

flora
23. lis 2007

Ahojky, moc gratuluju ke Klaudince 🙂

lenkazdenek
23. lis 2007

Děkuju 🙂

flora
23. lis 2007

Až budeš mít čas a chuť,tak se poděl o zážitky do Jaký byl porod. Moc by mě to zajímalo 😉

lenkazdenek
23. lis 2007

Flora,radši až budeš mít po porodu ,mohla bych tě zbytěčně děsit,jsem strašný srab 😅

flora
23. lis 2007

😀 😀 😀

monitaa
25. lis 2007

Kam ste všetci ušli? že by do porodnice?? 😲

lenkazdenek
25. lis 2007

Monitaa,no já už do porodnice těžko 😉

binki
25. lis 2007

Lenkazdenek: velká gratulace k pěkné holčičce! 🙂

lenkazdenek
25. lis 2007

Děkuji 🙂 to samé k chlapečkovy 😀

monitaa
25. lis 2007

lenka tiež gratulujem ku klaudinke, videla som foto je fakt krasna. tak ti zavidim, už by som to tiež chcela mať za sebou... Aj mi stale tvrdne brucho, aj citim bolesť v križoch aj dole ako pri menzese, ale to už citim asi mesiac... takže porod z toho asi zatial nebude. zajtra idem na poradnu tak som zvedava čo mi povie... Ale inak pozeram že tu už nikto nie je.... Asi všetky začali rodiť 😀

makyb78
25. lis 2007

flora v regionech je diskuse Táborsko,přijď mrknout.Budeš rodit v Táboře?

monaberuska1
25. lis 2007

ahojky🙂lenka: taky mocinky gratuluji🙂už bych to taky chtěla mít za sebou🙂

lenkazdenek
25. lis 2007

Holky děkuji,jinak vám přeju aby jste už taky měli ty zlatíčka u sebe 🙂

monaberuska1
26. lis 2007

snad už brzy🙂dneska v noci jsme měla asi od pul 10 až do 3 do rána poslíčky strašně bolestivý, už jsme myslela že rodím🙂

vladkaz1
26. lis 2007

leni moc gratulujem k pokladiku tak sme sa konecne dockali ze? 😀 😀 😀

monitaa
26. lis 2007

ja to tiež v noci mavam bolestive... ale dnes som bola na poradni a povedal, že do buduceho utorka to podla neho určite nebude a potom vraj počka este osem dni a bude vyvolavať...buduci utorok mam isť na vyšetrenie plodovej vody neviete ako sa to robi???

delfi30
26. lis 2007

Ahojky holky moje, tak jsem se konečně urvala a píšu. Jiříčka mi i přes prasklou vodu vyvolávali a po 14 hodinách kontrakcí a hodině tlačení byl na světě! Měl 3,7 kg a 52 cm. Mám 2 nástřihy a ještě jsem se sama natrhla až k pr .... málem to bylo na císaře, až u porodu zjistili, že jsem dole moc úzká, odhad na mimi byl přitom v den porodu 3,2 kg. Byl to teda dost příšerný zážitek, ztráta skoro 500 ml krve, něco mi tam prasklo a malého mi dali až třetí den, jak jsem byla zřízená.
Ovšem je krásný, moc ho miluju a za to všechno mi stál!

danullinnka
26. lis 2007

Ahoj Delfi,moc gratuluju k Jiříčkovi 😉 chuděrko malá,tak moc sis vytrpěla.Ale už to máš za sebou a malý ti bude dělat jen radost,že na ten porod brzy zapomeneš.Držím palečky at se vám vše daří 😀
Můj Luky měl včera 5měsíců a už má dva zoubky 😅

lenkazdenek
26. lis 2007

Ahoj Vladi a Delfi,tak jsme se konečně sešly všechny hezky doma s prckama.
Delfi říkala jsem si že pro mě ta první doba porodní byla k nepřežití ale jak vidím proti tobě jsem fakt strašnej srabík,moc tě obdivuju

janab78
27. lis 2007

J0, holky, já vám fakt závidím, že máte prcky doma. 😉 Já začínám 40tt a už se nemůžu dočkat. Snad nebudu přenášet. Nemám ani poslíčky, nic. 😠 Jste hrooozně statečné, že jste vydržely takové dlouhé porody.Já pořád spoléhám na dědičnost (mamka rodila do hodiny obě děti v poho). 😀 Když ne, tak se holt nebude nic dát dělat. Gratuluju všem maminám k dítkům.

monaberuska1
27. lis 2007

Ahojky holky🙂
delfi, 🙂tak porod jsi měla opravdu dost bolestivý, že?já vám tak závidím ale že už to máte za sebou🙂
holky a nevíte jak je na tom Loucna?už to má taky určitě ua sebou, ale ještě asi nemá přístup k netu☹

vladkaz1
27. lis 2007

tak nazdar holky tak sme uz vsetky maminky 😀 😀 😀 Tesim sa svami je to krasne nasa Lucka je velmi dobrucka ale musi byt dobre napapkana inak je certik hihi.Delfi tak ty si to mala horsie nez ja obdivujem vas kocky uz sme si tym presli a pri druhom uz budeme vediet co nas caka.Leni neni si srab aj ja som bola vyprdnuta . 😝

monitaa
27. lis 2007

zavidim že už mate tych drobcov pri sebe ☹

vladkaz1
27. lis 2007

neboj za chvilku aj vy budete dvaja,este si to uzi zakial mozes 😀

delfi30
27. lis 2007

Holky, hlavní je, že už máme ty naše koblížky u sebe 🙂 Hormony fungují dokonale, takže už o porodu skoro nevím a šití se konečně začalo taky hojit, sice ještě neumím normálně sedět, ale už pohodááááá 😀
Jiříček je zlatíčko moje slaďoučké, jsem šťastná, že ho mám a holky čekatelky nebojte, uteče to jako voda a budete mít taky drobečky u sebe 😉

monitaa
27. lis 2007

Baby, mal tu niekto aj epiduralku??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru