Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
30. říj 2007

Margaret,no já v porodnici nejsem a asi moc brzo nebudu 😅 normálně musím jít vyměnit povlečení,celou noc mi teklo to blbý mlezivo tak mám pořádný kola na prostěradle 😲

delfi30
30. říj 2007

Ahojky, my jsme stále doma 😀

lenkazdenek
30. říj 2007

Delfi,taky máš ještě pár dní čas 😉

margaret
30. říj 2007

No tak nechci být ošklivá,ale tebe jsem Leni nemyslela 😕 ty jsi na řadě až po nás(já a Delfi)takže žádné předbíhání,jo 😉 A to ti to mlezivo tak hodně teče,jo? 😕

lenkazdenek
30. říj 2007

MArgaret,jéé já vás holky nechci předběhnout,naopak se teď půjdu zašít a do 12 se odtud nehnu 😉
No právě že teče,dva dny nic a včera se zas nják rozjelo a ráno jsem zas měla pěkně mokrý prostěradlo ☹ ale teDˇje to zas v pohodě 😅

margaret
30. říj 2007

já si dělám srandu,klidně nás předběhni 😉 a proč 😕 😨 se půjdeš zašít a až do 12náctého???

delfi30
30. říj 2007

Mi teda takhle mlezivo neteče, jen sem tam kapka ...
Margaret koukám, že máš zítra už termínek! Moc držím palečky kdyby se to rozjelo 🙂

lenkazdenek
30. říj 2007

MArgaret,oni mi totiž zítra večer zavíraj porodnici a jinde se mi rodit nechce 😉
Delfi,buď ráda není to moc příjemný 😖

loucna
30. říj 2007

Ahojte holky,
můžu se k vám přidat??Už jsem chtěla minulej tyden ale zasekal se nám PC,tak to zkouším teď.Máme termín 2.11.ale už bych to chtěla mít za sebou jako vy všechny,že?Taky máte tak narvané porodnice?já jsem ze Šumperka a je to tu samá maminka.Nechodím na net moc často,tak vám přeji at to všechny v pohodě zvládnete a ať máte nejhezčí a zdraví mimísky.Ahojte pupíčci

lenkazdenek
30. říj 2007

Loucna,ahoj ,jasně přidej se k nám 😉 Koukám,že tady mám termín asi jako poslední 😀
Já jsem z prahy a porodnice praskaj ve švech 😒

loucna
30. říj 2007

Leni,tak to jsou ty miminka velkej boooom,
ani se občas nedivím těm doktorům a PA že jsou protivní,ale chtěli to dělat tak by se měli ovládat.No snad na žádného morouse na sále nenarazíte ani jedna.Myslím že když tam budou manžílci,tak si tak moc nedovolej,no uvidíme.
Je pravda že těch posledních pár dní se strašně vleče,je to docela nekonečné.

margaret
30. říj 2007

Delfi moc děkuji,ale já bych nejraději,kdyby se to rozjelo až o víkendu 😕 Ahoj loucno a víš co nosíš pod srdíčkem a jaká máte vybraná jména? 😉 Tady je Českolipská porodnice také plná 😒Jo a malá mi tam dneska děsně řádí,až je to takové nezvyklé 😕

vladkaz1
30. říj 2007

Ja by som bola ties rada keby to bolo az po víkende 🙂 .Piatok sa rozhodne co so mnou mam strach 😖

margaret
30. říj 2007

Vladko a zčeho máš strach? 😕

vladkaz1
30. říj 2007

Neviem taka panika aj ked kontrakcie som zazila ale zevraj boli len slabe porodu sa ani nebojim skor aby mala bola v poriadku aby to vsetko prebehlo ok.Dost ma deprimuje ked zapnem telku a vsade davaju o chorých detickach alebo take smutne pribehy som s toho deprimovana 😖

delfi30
30. říj 2007

Vladko, přesně takové pocity mám i já, strašný strach o mimi, aby se dodatečně něco nenašlo. Taky hodně slyším, že miminka po očkování proti obrně ji dostaly a tak, no je to nátlak na nervíky a to pořádný 😖

lenkazdenek
30. říj 2007

Vladi,neboj to bude určitě dobrý 😉
Delfi,nechci být zlá,ale běda jak zítra napíšeš že jsi ještě tady 😉 dělám si srandu,ale moc ti přeju aby už jsi to měla za sebou 😉

delfi30
30. říj 2007

Tak já pro jistotu budu tajně doma a psát nebudu 😀 Věřím tomu, že kontrola u mudra ve čtvrtek mě nemine, aspoň si nechám napsat Yal gel, který jsem minule zapomněla ... hlavně, aby na mě nezkoušel hamiltona, to budu řvát už od dveří 😲

lenkazdenek
31. říj 2007

Delfi,nene,jen hezky piš 😉 já bych zas toho Hemiltona brala,pokud to pomůže aby malá byla dřív na světě tak podstoupím snad cokoliv 😅

margaret
31. říj 2007

ahojky těhule 😉 Vladi vůbec se nestresuj,jestli je všechno vpořádku,tak se nemáš čeho bát a na telku se nedívej 😵 a ty Delfi to samí-uvidíte že vaše miminka budou vpořádku a zdraví 🙂 a Leni ty už máš takle brzo vyspáno? 🙄 Jinak já se cítím skvěle,já snad ani dneska nemám termin 😝 😕 😉

loucna
31. říj 2007

Krááásné ráááno holky,
Margaret měl by to být klučík a manžel vybral jméno Mireček,mě je úplně jedno jak se bude jmenovat,hlavně ať je vše v pořádku.V noci mě chytly takové bolesti,že jsem byla celá radostí vedle a po 3 hoďkách se to uklidnilo a já usla jak kotě,aach jo!!Leni s tou přípravou jsme na tom asi všechny stejně a budem tu asi do Vánoc!!!!Tak zatím papa pupíčci

lenkazdenek
31. říj 2007

Ahoj holky tak se hlásím zpátky z poradny z výsledkem stále stejným 😒 takže tak toho 23,12 bych jako třeba už fakt porodit mohla 😅

loucna
31. říj 2007

leni a kdy máš teda termín?I když ty termíny jsou asi na nic,mimisek si delá co chce.Dnes se holkám moc do psaní nechce.Nebo že by už????

lenkazdenek
31. říj 2007

Loucna no 10,11 😉 to byl vtip, do tý doby mě přenášet nenechaj 😉 😀
Je to možný že by se mimčlm už chtělo ven 🙂

loucna
31. říj 2007

Leni,ale třeba si opravdu mimisek pospíší a bude na světě dřív jak ten náš.Holky jsou už asi myšlenkama jinde když se celej den neozývají,viď???
Já mám navařeno i na zítřek,jdu do poradny a je to tam na dlouho,aji jsem vytřela byt a byla s naší potvůrkou na procházce,teď už budu čekat až manžílek dorazí z práce.Začínají mě pěkně bolet záda,nevydržím u toho PC moc dlouho.

lenkazdenek
31. říj 2007

Loucna,no vypadá to že asi holky už roděj 😕
No já tě určitě předbíhat nebudu,malá si prostě koleduje o vyvolání,navíc jdu v pondělí na utz,protože má paní doktorka pocit,že mám moc velký břicho tak aby nevážila třeba 5 kilo 😅 to by byl jasnej císař 😲

delfi30
31. říj 2007

Baf! 😀

lenkazdenek
31. říj 2007

jééé Delfi,ahoj,my už tebe a Margaret podezřívaly že rodíte 😀

delfi30
31. říj 2007

No já teda určitě ne 😉 Měla jsem nakupovací dopoledne, teď čajíčkuju a čekám na zázrak 😎 Malý sebou šije, zdá se být v pupku dokonale šťastný, tak tam asi už i zůstane!

margaret
31. říj 2007

Já také ještě nerodím,to teda ani náhodou 😉však jí pořád domlouvám-že až o víkendu,tak zatím mě poslouchá 😅 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru