Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

1kaculka
24. kvě 2008

Ahoj holky, tak v pátek jsem měla druhý termín a malá se mě drží jako klíště. V úterý mi odtekla zátka, občas se ozvou poslíčci a jinak nic.
Jestli neporodim příští týden, tak další pondělí nastupuju do porodnice. Už bych to chtěla mít za sebou, ale přirozeně, jenže malá si do toho nenechá kecat. 😀

lenulin
24. kvě 2008

no z toho přenášení mám taky strach.Ještě mám sice čas a modlím se ať už to příjde.

alenka83
25. kvě 2008

no je fakt, že ten konec je nejhorší. Je to šílený, už se hůř pohybuje, ale také mi v noci, teda když se ráno vzbudím, přijde, že už bříško nemám. Vůbec si nedovedu představit, že bych měla ještě přenášet. Vždy na každé kontrole doufám, že mi řekne, že se to trošku pohnulo, ale zatím nic☹ No holky, držím vám moc moc palce, už to máte za pár, tak to určitě brzy přijde a vy v pohodě zvládnete🙂

dididi30
25. kvě 2008

alenka veru aj ja sa prenasania bojim ☹ teraz mam dost.....a necitis nejake brutal pohyby alebo bolesti , pichane dole?? ja uz 3 tyzdne a stale som tehu 😒 no ked to mam trpiet este 2 ci 4 tyzdne tak zbohom 😒

alenka83
26. kvě 2008

dididi, také mě občas bolela ta stydká kost, ale už je to v pohodě a teď už jen takové tvrdé rány, kopanečky nebo co to je. Břicho se tak nějak vždy stáhne a po chvíli je to zase dobrý. Didi, snad nebudeme přenášet a miminka se rozhodnou na nás podívat co nejdřív! Je to fakt nějaké dlouhé

dididi30
26. kvě 2008

alenka.....no sak to trvde rany a poriadne, fuj ako to boli a najhorsie je to v tedy ked je to necakane, az ma dole taha, musim pokrcit kolena.....veru mne to pripada slhsie ako cele tehu, ach jaj.. ☹

sylverka
26. kvě 2008

Babenky vydržte aj ja som bola na nervy a to ešte sme prerábali byt a bývali u známeho zatiaľ v jednoizbovom myslela som si že už neporodím ale ano držím palčeky všetkým 🙂

alenka83
27. kvě 2008

sylverka děkujeme. To čekání je ale dlouhý, kdy už to vlastně přijde. No, uvidíme. Zítra mě čeká další monitor, tak třeba i nález bude lepší. Doufám!

ksb
27. kvě 2008

Ahojte, baby musíte vydržať, ja som prenášala 8 dní a bolo to naozaj na nervy. Ale nič sa s tým nedá robiť, jediná utecha je že určite bábo nezostane v brušku navždy, ked už nijako inak, tak ako u mna tomu pomožu v nemocnici. Teraz sa mi už hovorí lahšie, lebo je to za mnou, ale presne viem ako sa cítite. Hlavu hore a čakať. ako som písala ja som nemala v 42 týždni žiadne náznaky, ani zátka, ani voda a ani kontrakcie. Takže to ostalo výlučne na pánovi doktorovi a podarilo sa.

simka9122008
27. kvě 2008

Ahoj Ksb máš nádhernú dcérku gratulujem 😵

micanek
27. kvě 2008

Ahojky Babulky ... tak já přenáším od pátku ... no a kdyby mě ten náš kuliferda tak strašně nemlátil na močák ... tak jsem uplně v poho ... ani žádný příznaky. Tak doufám, že to taky někdy příjde 😀

lenulin
27. kvě 2008

No tak já má termín 6.6 a pocity mám všelijaké, tak už ani nevím co si o tom myslet.tvrdne mi bříško a taky je ten drobek tak nízko, že nevím jestli jsou to ti poslíčci nebo mě tam buší pěstičkami.a modlím se ať už je konečně po všem

dudinka21
28. kvě 2008

Ahoj BlankaPekajova, ja čakám tiež každým dňom a je to zvláštny pocit, neviem, či budem vedieť kedy to príde, bojím sa, že budem akurát sama doma a... Sranda je, že pôrodu sa vôbec zatiaľ nebojím iba týchto vecí...

dididi30
5. čer 2008

cafte no ja cakam do nedele a ked nie tak mi prasknu nervy ,uz teraz su ako nitka, joj som nervozna...nic nepomaha 😢

alenka83
5. čer 2008

didi, neboj, to přijde, dřív nebo později určitě, ale vím, jak se cítíš a jak TI je. Také mám docela nervy, kdyby to tak člověk mohl vědět dopředu a nejen psychicky se připravit na ten den D, co, To by bylo super. Třeba do té neděle to půjde. Co jsi zkoušela, aby prtouska vypudilo?

dididi30
5. čer 2008

alenka,,,,,ja viem, prave som prisla od lekarky a vraj hlavicka je uplne dole a mam pocit ,ze mi dnes odisla hlienova zatka, takze kazdu chvilu cakakam a ked neporodim do buduceho stvtka tak mi to vyvola, tesims a jupiiiiiiii....ja skusam sex, doma mam vysoke schody , nie jedny ale dvoje, kazdy den chodim, pila som cajik malinikovy, horuce vane...ale ten sex je naucinnejsi 😀
a ty sa ako citis??

veronikapulkertova
2. črc 2008

Ahojky, je tu nejaka maminka, ktera ceka sve miminko kazdym dnem? Ja mam termin 7.7 🙂

janeyzelvicka
2. črc 2008

Ahojky, jen jsem tu tak zabrousila - já až tak za 4 týdny 😉 ale 7.7. máme výročí svatby 😀

chasencha
2. črc 2008

ahoj veronika,ja cakam mozno aj dnes...teda doktorka mi povedala ze ked pojdem dnes na poradnu tak si mam zobrat aj veci do porodnice...takze tak 🙂 termin mam sice na 20.07. ale tak dnes je aky datum???02.07.?mmm tak co uz...zevraj do uz je donosene babo

lila794
2. črc 2008

Chasencha, tak sa drzkaj a vela stastia!!! Neboj, aspon uz budes mat po tom a babatko pri sebe! Ono je uz naozaj donosene. Ja som rodila v 39tt a bol zdravy ako buk - a veliky!!

chasencha
2. črc 2008

dakujeeeeeem lila 🙂 no uz sa tesim ako si lahnem do mojej oblubenej polohy na brucho 😀 nebolo mi to umoznene teraz dost dlho 🙂 tak ako aj doktorka mi povedala ze uz je ok babo ale aj tak

veronikapulkertova
2. črc 2008

A jak se holky citite? 🙂 Mate z porodu strach? Ja bych to uz chtela mit za sebou, je desny spat jen na zadech 🙂 Ale je to cekani nekonecny, trosku me pichne v podbrisku a uz si rikam, ze by? Jsem ale zatim na prst otevrena, tudiz se to muze jeste tahnout :(

janeyzelvicka
2. črc 2008

Mě už by to taky nevadilo mít to za sebou - no teda ještě pár dnů a pak šup na to 😅 Je mi sice fajn, bříško mám malé, ale doma se už příšerně nudíííím 😖

barusha
2. črc 2008

Ahojky,tak já od včerejška přenáším a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se porod chystal.Tak ráda bych to už měla za sebou...
veronikapulkertova: kde budeš rodit, třeba se potkáme? 🙂

veronikapulkertova
2. črc 2008

Ve Sternberku🙂 Je to tam nove zrekonstruovane a moc mili doktori, navic porodnice ve Sternberku od te doby, co ji prevzal AGEL, patri mezi deset nejlepsi v CR 🙂

chasencha
2. črc 2008

no tak citim sa praveze dobre...sem tam ma pichne v podbrusku ale nic vazne.strach??ja nad porodom radsej ano nerozmyslam🙂brusko mam male takze chodi sa mi dobre ani mi nic neopuchlo..len mam par kil naviac.ja sa nenudim doma🙂som aktivny typ 😀 beham kade tade

veronikapulkertova
2. črc 2008

A holky mate nejake priznaky? Poslicky, odtok hlenove zadky, sjeti briska dolu nebo tak neco? Ja nic... :(

chasencha
2. črc 2008

mmm vies co...mam dojem ze ta hlienova zatka uz odisla ale neviem presne aaaaa ked ja neviem co su to ti poslickovia...ak je to pichanie tak ano ale tak da sa to zratat na prstoch 2 ruk 😀 brusko vooobec nemam dolu,teda ked sa porovnavam s ostatnymi maminami tak som na tom dobre ale zevraj je to tym ze ho mam male

veronikapulkertova
2. črc 2008

No nezbyva nam nic jineho nez cekat 🙂 A nebo sexikovat, to nam rikali v poraadne pro tehotne 🙂 Orgasmus je pry spoustec porodu 🙂 Ale s mym velkym briskem si to nedokazu predstavit 🙂)))

chasencha
2. črc 2008

🙂)ano???mmmm my sme skusali ale mna to nejako bolelo...tak som sa rozplakala ze uz ani to nedokazem 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru