Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

delfi30
2. lis 2007

Tak jsem uklidila celý domek, vytírala jsem jak zběsilá 😉 Malý je z toho asi na nervy, lítá v pupku jako nikdy předtím, že bych ho tím popohnala? Pořád mi tvrdne břicho, ale nic nebolí, tak asi si jen zase hraje na schovku 😠

Loucno kamarádce moc gratuluju k chlapečkovi!

lenkazdenek
2. lis 2007

Holky tak to já dnes vygruntovala celý byt,vydrhla podlahy ,dala si červený vínko ,sexík,horkou koupel a nic,fakt už přestávám věřit že někdy porodím ☹ navíc zas začali poslíci,jako každý víkend 😠 už na to fakt kašlu ,dokud mi nepraskne voda nebo nebudu mít bolesti že polezu po stěně nic neřeším 😠 😠

loucna
3. lis 2007

dobré ráno děvčata,
tak jsem opět celá,co vy???? 😀
holky ale moc to s tím úklidem nepřehánějte,zvyknete si na vyšperkovanej byt,a pak si dovezete prcka a budete z toho na nervy že je všude binec 😉
S naším psem to teda nejde,to můžu lítat i s manžou po bytě s hadrou celý dny a ta proběhne a můžem nanovo 😝
Leni svařák taky pomáhá???O tom teda nic nevím,ale možná člověku alespoň zlepší náladu,když se těm miminkům nechce 😉 Ale já bych asi po 1 sklence byla na mol,a možná kdyby to na mě přišlo tak bych to zvládla levou zadní 😀 😀 😀 Dnes jedem na zahrádku pozakrývat skalku atd,pak asi vyrazíme s manžou do Olomouce se mrknout po obchodech.Tak vám přeju krásný den,já jdu dovařit oběd a vzbudit manžílka.Papa

delfi30
3. lis 2007

Ahojky, taky vcelku a to mám termín 😖 Už bych teda raději jela ...

lenkazdenek
3. lis 2007

Dobré ránko 🙂
Hlásím taky celá a už mi svítí krásná 40 😀
Loucna máš pravdu,po tom svařáku máš bezva pocit že zvládneš vše,já bych se pak i u toho porodu snad usmívala 😀 ale říká se že to uvolňuje cesty ,ale mám odzkoušeno a nezabírá
Delfi,neboj třeba to příjde během dne 😉

delfi30
3. lis 2007

Leni, 40 je krásná, 41 už moc nééé 😒 chjooo, mám z toho dneska blbou náladu 🙄

vladkaz1
3. lis 2007

neni si sama ja mam depku jak hrom neboj ved mate za par 😝 🙂

delfi30
3. lis 2007

Vladko, v pondělí jdu na KO do porodky, strašně ráda bych tam nešla! Nechci nic vyvolávat, ach jo 😢
Malý je fakt u mě asi rád, vesele se v pupku protahuje, nic mu nechybí ... už bych ho tak ráda viděla, malinké nožičky, očička 🙂

vladkaz1
3. lis 2007

No ja idem nedelu ja to chcem mat uz za sebou nech mi to uz vyvola. 😝

delfi30
3. lis 2007

To jdeš už na vyvolání? Ale termín ještě přece nemáš? Já se pořád modlím, že mi najednou praskne voda a bude hotovo 🙂

lenkazdenek
3. lis 2007

Holky já bych už taky šla klidně i na vyvolání,ale ještě nemám ani termín 😅
Delfi,tak třeba dnes večer? 😉

delfi30
3. lis 2007

Já vyvolání moc nechci, chci si prasknout sama doma 😀 Se divím, že po těch kopancích ještě vůbec držím vcelku!

lenkazdenek
3. lis 2007

Delfi,já po tom co malá každý víkend vyhrožuje ,že už půjde ven,my natěšený,že se konečně něco děje a nakonec prd z toho 😠 😠

loucna
3. lis 2007

Ahojda,tak prcci dnes řáděj asi všichni,no je nízkej tlak tak už se asi připravují 😉 Teď jsem odvezla manžílka na hokej,tak si jdu dát spršku,dnes mě bolej záda jak čert a břicho mám jak kdybych vypila 10litrovej kanystr vody,holky věřím že jak začne jedna z nás rodit tak pak to půjde jedna po druhé,tak už zítra některá začněte a jdem hezky po pořadě,ju???? 😎

delfi30
3. lis 2007

Já bych klíďo začala, ale jak na to? 😠 Dám si zase večír horkou vanu, uklízení nezabírá, akorát jsem z toho celá vyfluslá!

loucna
3. lis 2007

Dobrá,my ti to teda všechny povolujem.
Mě se taky zdá že to s těma úklidama nějak všechny přeháníte,já jsem ráda že teda denně uvařím a jeden den vytírám,druhej žehlim,....Jinak teda o víkendu neuvěřitelně pomáhá manžel.tak už to některá holky to dusno ve vzduchu protrhněte 😵 Jinak teda papa a dobrou noc

vladkaz1
3. lis 2007

Delfi: ja uz mam po termine prvy som mala 25 okto. druhy teraz 4 novembra a tretí 8 novem. Tak preto som na nervy vlastne uz tyzden pretahujem chapes? Ale nemusim mat spravne vypocitany termin preto mam 3 terminy mala som nepravidelnu menstruaciu. 😝 Zajtra rano o pol 9 drzte mi palce ked nic sa diat nebude tak vam poobede napisem. 😀

lenkazdenek
3. lis 2007

Holky klidně můžete jít předemnou ,já to naporod v brzké době vůbec nevidím ☹

delfi30
3. lis 2007

Vladi aha tak to jo, nevěděla jsem, že máš více termínů. Palce budu držet (i ty v pupíku) honem pak napiš co je nového 🙂

lenkazdenek
4. lis 2007

Ahoj holky,tak co ještě pořád v celku nebo už konečně některá z nás odstartuje porody 😉

loucna
4. lis 2007

Krááásné ranko holky,
hlásím že jsem 2v1 neustále a cítím se perfektně,prý před porodem nebývá chuť na jídlo,já se probudila hlady a hurááá do lednice,tak dnes ne,ale Doufám že Vladka to dnes rozjede,je to divné že by si ji volali na nedělu,myslím že časově to mají tak rozvržené tak už si ji tam podle mého názoru nechají,no a my pokračujem zítra Delfi,.....a pak jáááá 😀 😀 😀
Leni ty seš ranní ptáče a to chodíš na net ještě kolikrát i v noci,to tě ten mimísek nenechá nebo jseš přespaná???

lenkazdenek
4. lis 2007

Loucna,ahoj,chodím pořád,dneska mě vzbudily dělníci takže jsem nják nevyspalá,ale beztak by mě vzbudil hlad a malá,pořád se tam nják protahuje 😅

dzidzuska
4. lis 2007

caute vsetky cakatelky my to uz mame za sebou vcera nas pustili🙂 🙂

lenkazdenek
4. lis 2007

dzidzuska,jé tak to moc gratuluju 🙂 🙂 😵 😵
Já chi taky !

delfi30
4. lis 2007

Ahojky 🙂 Zas nic nového a to byl i sexík !!!!
Dzidzuska ahooooooj, tak to moc gratuluju, povídej, přeháněj 😉

dzidzuska
4. lis 2007

no dakujem za gratuacie my sme si toho presli...zo soboty nanedelu ma zacal strasne boliet chrbat potom tlak presiel na pluca nemohla som dychat a zacala som vracat potom mi ese k tomu nastal velky tlak v hlave leteli sme na pohotovost a museli mi robit cisarsky rez.Vraj som prekonala eklapsiu a preeklapsiu kde umrtnost rodiciek je 2-5% a babetiek 25%.Ked ma doviezla mamina do nemocky mala som tlak 220/180.obaja sme lezali na JIS-ke maly mal pneumoniu vecer ma chytili bolesti a museli ma hned otvorit mala som vnutorne krvacanie takze dalsi den na jiske a maleho som videla az o dva dni vecer prvy krat.ale chvalabohu teraz sa citime obaja dobre a sme doma.Takze sme si toho vytrpeli dost s je mi strasne luto ze som nezazila taky "naozajstny porod" ale co sa da uz robit... ☹

delfi30
4. lis 2007

Božínku, to je strašné! No hlavně, že jste oba vpořádku ... jaký jsi měla tlak v těhu? Taky vysoký? Je mi Tě moc líto, to musely být strašné nervy a vůbec všechno ... uff
Co malý, spinká? Musíš být strašně unavená po takovém zážitku ... přeju rychlé zotavení a s mimi jen samé radosti 🙂

lenkazdenek
4. lis 2007

é to je mi moc líto,ale hlavní je že to dobře dopadlo 🙂

dzidzuska
4. lis 2007

tlak v tehu vuzdy nizky tych 100/70maximum.uz je dobre dostala som5x transfuziu krvy tak sa citim celkom silna.malicky len spinka dobrucky je tak je to ok

lenkazdenek
4. lis 2007

No tak máš aspoň hodnýho broučka 😉
Holky já se teď dověděla,že se u nás vyvolává až 41+3 😢 tak dlouho už to nevydržím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru