Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
21. říj 2007

Maca,no o tom pochybuju,mě už kape od 23tt 😅 ale je fakt,že teď mi každý večer skoro teče 😅

annika
21. říj 2007

Ahojte! Ako tu pozerám, tak všetky cítime skoro to isté, máme stejné pocity čo sa týka pôrodu.Keď som ostala tehotná, tak som sa bála tých 9 nesiacov, či bude všetko v poriadku . Pôrod sa mi zdal tak ďaleký 😝 , že som na to ani nemyslela. Aj sa vyskytli isté problémy /AMC,cokrovka od 28.tt., anémia/ a veru som sa strašne bála, že ešte čo na nás čaká, ale teraz už je jedno. Nejak to bábo musí von a viem sa len modliť, aby všetko bolo o.k. Sme v cieli, nevzdavajme sa, holky!!!! Držím všetkým palce!

sisstin
21. říj 2007

maca: mně též kape mlezivo tak měsíc..a nerodim furt 😅

adamka
21. říj 2007

ahoj holky,myslím,že jestli je mlezivo nebo není na to kdy přijde porod to vliv nemá.
Jinak u mě nálady jsou jak dubnový počasí,chvíli dobrý pak jsem sama sobě tak protivná a co potom okolí.
Tobě Siss moc dobře rozumím,čtu tě v říjnovkách,nevím jak tě utěšit,možná tím,že je nás víc a moc dobře chápu,že už to chceš mít za sebou,nejlíp aby to nebolelo,zvlášť když rodíš poprvé. Neboj holka zvládneš to. Mám z tebe pocit,že jsi mladá holčina,trochu od rány,ale silná holka,tak se neboj zvládneš to. 🙂

dzidzuska
21. říj 2007

maca no my sme to dnes riskli a ani neviem po akej strasne dlhej dobe sme mali sex len mam pocit ze je mi akosi lepsie ako pred tym... 😠 naposledy ked sme mali tak som o par hodin lezala v nemocnici a teraz nic...sa mu tam akosi paci... 😀

sisstin
21. říj 2007

adamka: díky moc.. 😉 tohle je lepší, než veškerý to utěšování, že to bude skvělej zážitek a podobně 😉 ..už jsem myslela dneska, že se něco bude dít..ale asi ne 😕

dzidzuska
21. říj 2007

sisstin-ja mam este12 dni do terminu a neviem dockat aty sui uz po ved som sa zblaznila asi...ako to zvladas?

sisstin
21. říj 2007

dzi: já jsem na jednu stranu ráda, že nic..páč porodu se bojim jak čert kříže..na druhou to stojí za prd, páč máš nervy každej den.. a furt si představuješ ty hrůzy, co ti budou dělat 🙄

dzidzuska
21. říj 2007

ale vidis na to som vobec nepomyslela a ani nemyslim zas az tak hrozne to hadam nebude a ked uz bude ten drobcek na svtete tak si na to len spomenies a mavnes rukou... 🙂

sisstin
21. říj 2007

dzi: to má každá jinak 😉 já to závidím holkám, které se těší a nebojí se porodu....já už jsem měsíc v čoudu 😒

dzidzuska
21. říj 2007

neboj vsetko bude ok ide ti priatel-manzel k porodu?

sisstin
21. říj 2007

dzi: ne..on je v BA..a já jsem tady 😉

dzidzuska
21. říj 2007

fuuuha tak to budes mat perne za to mne sa chysta aj manzel aj mamina 😀 vraj ide do prvej rady

sisstin
21. říj 2007

dzi: tak matku bych tam nechtěla asi za prachy..je to hysterka, akorát by mě znervoznovala 😕 a že by na mě musela čumět v takový situaci mi přijde divný..ale proti gustu žádnej dišputát 😎

dzidzuska
21. říj 2007

ja mam s maminou velmi dobry vztah takze ja v tom nevidim problem 🙂

sisstin
21. říj 2007

dzi: no já taky..prostě normoš, ale tohle mi přijde strašně intimní..tak maximálně pro partnera..ne pro kamarádky či členy rodiny..ale to je zas na každým 😉

dzidzuska
21. říj 2007

hm verukazdy sme iny...a ja tiez zase nehovorim ze tam bude ale padla uz aj taka myslienka 🙂 bohvie ako to nakoniec vsetko bude takuto vec si nenaplanujes

sisstin
21. říj 2007

dzi: no to fakt ne 😉 tak snad nebudeš přenáše a nebudou ti vyvolávat 😉 a přijde to přirozeně 🙂

dzidzuska
21. říj 2007

no dufam aj ja a najlepsie este keby dnes 😀 by som rano nemusela vstavat do poradne a trepat sa v tej zime este pred 6tou rano do mesta k lekarovi 😀 😀 😀

sisstin
21. říj 2007

dzi: no mě to čeká zítra 🙄

lenkazdenek
22. říj 2007

Holky tak jsem zkoušle včera poprvé vyhánět a výsledek byl,že jsem měla 2 hodiny bolesti po deseti minutách,bylo mi na zvracení a pak najednou konec 😒

petula...
22. říj 2007

Co to znamená vyhánět? Já jsem včera uklidila celý byt a taky nic!!! ☹ Ale už se nám to holky krátí. 🙂

lenkazdenek
22. říj 2007

Petula,no krátí,já uklízím ob den a taky furt nic,k tomu včera svařák,horká koupel ,sex a nakonec jen falešnej poplach ☹

petula...
22. říj 2007

Mám takový pocit, že celé těhotenství mi uteklo daleko rychleji než posledních 14 dní ☹ . To čekání je strašný!!! 1. termín mám příští pondělí, tak doufám, že to vyprdnu 😀 co nejdřív. Ikdyž pak ale vidím Sisstin jak chudinka přenáší a čeká, tak to pak teprve musí být opruz! 😉

delfi30
22. říj 2007

Mi to čekání nevadí, spíše se děsím toho, že už to bude co nevidět tady 😲

petula...
22. říj 2007

No to mě taky, už asi začínám mít takovou tu předporodní depresi 😲 , jestli to všechno zvládnu atd., ale zase si říkám zvládly to ostatní, zvládnu to taky.

dzidzuska
22. říj 2007

ahojte vsetky tak my sme s manzelom tiez vcera vyhanali a poviem vam ze je mi lepsie ako kedykolvek predtym 😀 este aj bolest chrbta sa stratila hahaha 😀

lenkazdenek
22. říj 2007

Petula,tak Sis už je v porodnici 😵 já se snad poprvé v životě těším na bolest 😅

petula...
22. říj 2007

Ta se má 😅 , tak nakonec to šlo asi samo, když psala, že nastupuje ve čtvrtek na vyvolávačku....

lenkazdenek
22. říj 2007

No ono to tak vypadalo,ráno byla ještě v poradně tam nic nenašli tak tady s náma kecala a pak jí rupla voda 😅
já ji normálně závidím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru