Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

xsuzzi
27. říj 2007

syrové jo 😅

lenkazdenek
27. říj 2007

Jé holky my měla zas svatbu 29,6,2007 🙂
JInak já jsem včera udělala do zásoby segedínský gulášek,takže se do dneška pěkně rozležel a bude vinikající.
Delfi,to mě zas večer probudila mega křeč do břicha,tak už jsem se těšila,že pojedeme a zas nic ☹

vladkaz1
27. říj 2007

Ahojte ja som sa dnes vykaslala na varenie nechce sa mi muz to vyriesil spravil spagety a omacku a jake boli mnam dobre 😀 .Vcera som nemohla zaspať mala sa hemzurkala a tlacila ostosest a inak dnes sa mi kruti hlava asi je nejaky divny tlak. 😝

delfi30
27. říj 2007

No tak tu asi budeme až do vánoc 😀
Přitom jsem včera čistila akvárko, odnesla pět 10ti litrových kbelíků vody ven, vytřela a uklidila horní patro a nic. Dnes možná vytřu dole, ale fakt možná, moc se mi nechce 😎

vladkaz1
27. říj 2007

Nic nerob kasli na to ja mam ties tolko toho ale fakt sa neviem prinutit hlavne vyglancovať kupelku. 😝

delfi30
27. říj 2007

Taky jsem včera funěla jak lokomotiva! Uklízení s pupkem není teda žádná slast! Pokud uklízím ve stoje, tak dobrý, horší lítat s hadrem po podlaze 😝
Ani sluníčko dnes nevykukuje, je úplně spací počasí 😔

vladkaz1
27. říj 2007

Aj ja som dnes taka mrzuta 😝 ale strasne sa mi toci hlava neviem cim to je.Musim sa nejako prebrat lebo to bude zasa zabitý víkend. 🙂

dzidzuska
27. říj 2007

delfi ja som vcera od rana behala po byte s handrami s pradlom s vysavacom no velke uupratovanie varenie pecenie a neviem co a nic!no ale aspon su poriadky...som zvedava ako dlho... 😀

margaret
27. říj 2007

Ahojky těhulky mohu se přidat? Termín mám 1.11. 😉 ale klidně bych šla rodit hned 😕

lenkazdenek
27. říj 2007

Delfi,kašli na úklid,já gruntuju obden a je mi tzo víš na co 😒
Ahoj margaret, no já mám termín 10,11 a taky bych už rodila klidně hned 😉 😀

zdina
27. říj 2007

Ahoj holky, ja mam taky termin 10.11 a vcera jsem si myslela ze uz, tak jsem si dala jeste horkou vanu a ono to preslo 😠

zusma
27. říj 2007

Holky, to mně zase pořád nic není-žádní posli,tvrdnutí minimálně, prostě nic. Maximálně mě bolí po větší námaze v kříži nebo dole všechny možný kosti...To jsem zvědavá,kdy teda jako porodím 😕

delfi30
27. říj 2007

No například dnes je mi úplně skvěle 😀 Nebýt toho pupku a kopanců mimouška, tak ani nevím, že jsem těhu.

vladkaz1
27. říj 2007

tak to ti zavidim 🙂 mna dnes bolí hlava a kríze 😝 nic sa mi nechce.

lenkazdenek
27. říj 2007

Holky,tak já mám dnes njákej divnej den,neustále mě pobolívá břicho,navíc jsem v jednu chvíli myslela,že mi prdla voda,ale nakonec to byl jen výtok ☹ navíc břicho mám dneska mega tvrdý skoro celej den

vladkaz1
27. říj 2007

Inak dnes bude nieco vo vzduchu 🙂 aj ja mam tvrde brucho jak kamen a mala sa mi hemzi skor naraza dole ako keby chcela sa nastartovat a vyprdnut sa von 🙂 Som u mami a zasa ta jej panika zbytočná ze ked som uz na cm1 otvorena aby som to cakala uz kazdy den a tak.ale na to som si uz zvykla ,uz pred 2 tyzd. mi tvrdila ze mam padnute brucho a ze to bude skor.... 😀 😀 😀 aaaaa boze jaka som mrzutaaaaaa 🙂

margaret
27. říj 2007

Tak to já mám už asi 14dní silné poslíky a tvrdnutí bříška 😒 Ted jsme přišli z procházky,pak zkusíme sexík a vanu. 😵Na kontrolu jdu vpondělí,tak uvidíme jestli se to za ten týden změnilo,minule bylo mimi ještě hodně vysoko ☹

vladkaz1
27. říj 2007

Inak mne sex teraz vobec nechuti 🙂 🙂 vcera sme chceli ale dopadlo to tak ze to somnou nic nerobilo a bolo skor neprijemne ako prijemne tak sme sa na to vyflakli 🙂 .Inak ako to mate vy? ja mam naruziveho muza ,ale teraz moc nechce skor chce nieco ine ako sex lebo mam zapal.Je to normalne???

lenkazdenek
27. říj 2007

Holky tak mě nepomohl ani sex,ani vana,ani svařák ani pohyb,takže se snažím najít něco pozitivního a cpu se čokoládou 😉 😀 Já mám kontrolu až ve středu tak doufám,že už se něco konečně bude dít,hlavička těsně naléhá,otevřená volně pro prst ,poslíci řáděj a prd z toho 😠

margaret
27. říj 2007

Leni a čokoláda má také nějaké učinky? 😕

lenkazdenek
27. říj 2007

Margaret,jedině uklidňující. Já si tím obaluju nervy jelikož mám deně tak 3 telefonáty jestli náhodou nerodím 😀

margaret
27. říj 2007

aha,já myslela že to má také nějak pomoct 😅 To mě také dokáže naštvat ta blbá otázka-ještě seš celá?-tak já čokoládu nějak nemusím a hlavně jsem už hodně přibtala ☹

lenkazdenek
27. říj 2007

Já už mám nahoře 25 kilo a nic si z toho nedělám,beztak to budu muset po porodu zhubnout a pak už si nikdy víc nebudu moct čokoládu bez víčitek dopřávat 😉 🙂

margaret
27. říj 2007

já to také tolik neřeším,já přibrala 20 kilo 😉

margaret
27. říj 2007

Ještě jsem se chtěla optat- kolik už váží tvoje miminko? 🙂

michaellinka
27. říj 2007

ahoj holky tak já se jdu k vám přidat,já taky čekám a čekám a pořád nic,no stejnak si myslim že budu přenášet,poslíčci už teda nastoupily a hodně,břicho mi tvrdne hodněkrát za den a už docela dlouho ale pořád nic a nic.

zusma:koukám že máme společnej termín 🙂 ,tak jsem zvědavá čí mimi se bude chtít podívat na svět dřív 😀 .

lenkazdenek:koukám že taky zkoušíš všechno možný aby jsi to přivolala,no mě taky nic nepomáhá,a to jsme teď dorekonstruovali malí pokojíček a já tam uklízela,myla jsem okno asi třikrát podlahu,pak jsme tam dali koberec a ten jsem taky drhla jelikož byl starší,pak ho zase furt luxovala a luxovala a ještě jsem musela uklízet zbytek bytu protože jak se ten pokoj štukoval a pak maloval tak byl prach a bordel z toho všude,no a pořád nic hlavně že jsem z toho byla uplně vyfluslá že jsem nemohla ani mluvit jak jsem byla vyřízená ale malí je koukám v bříšku moooc dobře 🙂

delfi30
27. říj 2007

Tak jsme si dali oběd k večeři, řízečky s kaší 😀 Malý mi pořád kopal do taliře, měla jsem ho položený na pupku 😉 Z vytírání docela sešlo, mám hotové jen schodiště, jinak jsem se na to vyflákla ...
Vladka já už nesexuju dost dlouho, snad of 7 měsíce, mimi dost tlačí dolu a prostě to nejde, ani mi to už moc nevadí. Manža se stejně bojí, že by malému ublížil, takže erotika bude asi až na vánoce 😎
A na to, kolik jsem spořádala sladkostí, mám navrch jen 10 kg, ale je fakt, že jsem celé těhu byla dost aktivní jak na zahradě, tak doma.

lenkazdenek
27. říj 2007

Jj holky zkoušela jsem už všechno a nic ☹ takže si zkusím zbytek užívat když už se tam malý tak líbí 😉
Margaret,no já nevím 😅 naposled v 32tt vážila 2kila tak netuším ☹ od té doby jsem nebyla na UTZ
Delfi,no já to mám právě vypočítaný,že když se narodí v termínu tak pod stromeček bude moct být sex 😀

delfi30
27. říj 2007

Lenko, myslím, že to UTZ vážení je i tak pofiderní ... malý měl pořád takovou hezkou pidi váhu a minule mi ho odhadl na 3,8 kg, což by znamenalo, že za 3 týdny nabral 1,4 kg ... trochu moc ne? 😉

margaret
27. říj 2007

Já byla na ultrazvuku v 37 týdnu a malá vážila 3400g 😉 Delfi je to možné,četla jsem že mimčo ke konci nabírá rychle,tak kolem půl kila za týden 😕Takže já se ani divit nebudu,když malá bude pořádnej kus ženský,protože Tomášek měl 3900g a 52cm. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru