Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

monitaa
10. pro 2007

a inak manžel porod nestihol... ☹ dobehol cca 15 MINUT po tom čo som mu volala nech pride že idem rodiť a to mi doktor tvrdil že to budu este 4 hodinky a už mu len povedali že som porodila. vraj formula 1

paolin
10. pro 2007

ahoj novopecene mamiky! moc velke gratulace k mimiskum!! jste uzasne 🙂

lenkazdenek
10. pro 2007

moínitaa,obrovská gratulae k Sebíkovy 😵

monitaa
10. pro 2007

ldakujzm som velmi stastna.vecer pridam foto

flora
10. pro 2007

monitaa: moc gratuluju k Sebíčkovi. Moc pěkné jméno 😉 😀

monitaa
10. pro 2007

dakujem pekne je to fakt moc krasny pocit. už mam albumik , tak kuk... a monaberuska??? rodime???

lenkazdenek
10. pro 2007

Monitaa,je ten je nádhernej 😵 😵 🙂 takovej roztomiloučkej 🙂

monitaa
10. pro 2007

😀 cela mamča

beate1
11. pro 2007

fakt je nadherny....prajem vsetko dobre cerstvej maminke a tatikovi a samozrejme drobcekovi... 😵 😵 😵

monaberuska1
11. pro 2007

monitaa🙂
gratuluji strašně moc🙂je vážně krásňoučkej:_)no tak snad ten můj porod stihne, musí mě to chytnout když bude doma prostě.-) 😀

vija2
11. pro 2007

monitaa 😵 gratulujem ti 🙂 mas krasneho synceka...neboj on dozenie vahu..moj mal 2650g a 49cm a krasne pribral ...vela zdravia ,stastia a sily..a vela mliecka

flora
11. pro 2007

Tak jsem dnes byla na monitoru a doktor říkal,že mimčo je nějaké spavé a mám přijít zase zítra ☹ To už mám termín a malej se zatim netváří,že by chtěl ven 😖

monitaa
11. pro 2007

dakujem krasne baby aj vam vela sťastia pri porodoch a tie čo už maju za sebou vela radosti z detičiek. mona a u teba to ako vyzera?? žiadne priznaky?

monaberuska1
12. pro 2007

ahojky holky🙂
no tak zítra mám termín a taky mi nějak nepřijde že bych měla rodit🙂no uvidíme🙂ale holky dneska je moc pěkný datum 😀 co říkáte???

monitaa
12. pro 2007

moni to iste som tu pred par dnami pisala i ja že na porod to nevyzera a pozri.... 😀 ale držim palce a dneska by to bolo super 😉

lenkazdenek
12. pro 2007

Moni,zítra bude ještě hezčí,ale tfuj tfuj,pro štěstí aby ti to vyšlo 😉 neboj mě taky nepřišlo že bych měla někdy rodit 😉

poupe
12. pro 2007

Presne,me odesla zatka ve 14h a ve 20h to zaclo

dzidzuska
13. pro 2007

ahojte akurat som si psomenula ako som cakala acakala a cakala tak som vas prisla navstivit.Tie co uz miminka mate tak prajem vsetko len to najlepsie a tie ktore cakate...,tak ja som sa nestihla ani spamatat a maly ma uz mesiac a pol 😀

monitaa
14. pro 2007

baby mate niekto tu skusenosť so zapalenym prsnikom? ako to vyzera ako sa to prejavuje? dik

fine
14. pro 2007

monitaa
..ja som mala zapaleny prsnik par dni po prichode z porodnice, mala som zvysenu teplotu, prsnik som mala tvrdy ako kamen a dost to bolelo...davala som som striedavo teplu a studensiu sprchu na ten prsnik a potom som si ho masirovala a zaroven odstrekovala mliecko... - to mi poradil lekar - zozaciatku to dost bolelo, ale potom to pomohlo...asi po mesiaci sa to zopakovalo a potom som to uz musela riesit liekmi...

monitaa
14. pro 2007

ja mam len taku hrčku a neviem či je to zapal mysliš že ano??? včera sa mi to spraravilo

shela
14. pro 2007

monitaa...ta hrcka je zrazenina mliecka..ako ti vravela fine..len masiruj a odstrekuj..najlepsie je tepla voda.. ono ta hrcka sa ti uvolni..ja som to mala tiez kazde bozie rano..ale to boli hrce ako golfove lopticky.

fine
14. pro 2007

monitaa
ja by som to na tvojom mieste hned nasadila to masirovanie a odstrekovanie...uskodit ti to urcite nemoze a uvidis, ci potom ta hrcka zmizne...ja som dost odflakla to odstrekovanie mlieka po nocnom kojeni - maly sa v noci napapal a zaspal...a ja namiesto toho, aby som si zvysne mliecko odstrekla, som zaspala tiez...no a rano to uz poriadne bolelo...som si ista, ze tento krat si na to uz dam poriadne bacha... 😀

monaberuska1
14. pro 2007

Ahojky holky🙂tak jestli teda o víkendu neporodím, tak v Pondělí mám nástup na vyvolání🙂začínám mít strach☹

lenkazdenek
14. pro 2007

Marti,koukám,že jsi pořád tady 🙂 neboju,ono to určo příjde nejpozději v neděli večer jako mě 😉 😉 😉

monitaa
15. pro 2007

to som ani nevedela že po kojeni mam odstriekavať??? baby poradte niečo ohladom toho kojenia ja neviem skoro nič ☹
Moni neboj budeme držať palce.Obavy ma asi každy, ale určite sa tešis velmi že v pondelok najpozdejsie už budes držať miminko v naruči 😉

lenkazdenek
15. pro 2007

Monitaa,tak to já ti asi neporadím,já už nekojím 😔 jinak jsem z jednoho prsu kojila a zdruhého odsávala

monitaa
15. pro 2007

leni a prečo už nekojiš??

fine
15. pro 2007

monitaa
ja som mala velmi vela mlieka a preto som si musela odstrekovat aj po kojeni...malemu to bolo vela...kojila som tak ako lenkazdenek - z jedneho sa najedol a ten som potom este aj odsavala a druhy som odsavala komplet...

monitaa
15. pro 2007

ja mam tiež vela asi budem musieť odsavať. a s čím ste odsávali?? s ručnou či elektrickou? alebo odstriekať?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru