Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

fenrirka
28. pro 2007

pascalka...tak drzim palce...a to ako funguje ja mam termin 1.1 mam prist na poradnu 2.1...lebo sak prveho je novy rok tak tam bude malo doktorov---teda pokial to do toho terminu nepride a potom mi daju akoze dalsi termin toho druheho????????????????????????????????

jankax
28. pro 2007

Ja se taky tesim na to, az budu konecne zase 'normalni' a ne velryba 😀 ale uplne nejvic na to az toho svojeho drobecka konecne uvidim.... 😵
Driv zadne terminy nebyly a urcite to tak bylo lepsi, proste az se miminku chtelo na svet tak se narodilo a hotovo...ted se vsechno moc sleduje ze jo?
Tak hlavne at nam to vsem rychle ubiha a co nejdriv tady ty poklady mame!!! 😉

pascalka
28. pro 2007

fenrirka dakujem ja uz mam miz maz z toho. Prvy termin mi vyratali podla posledneho menzesu a druhy az v18 tyzdni podla sona a pan doktor sa raz drzal prveho terminu a potom druheho. Myslim,ze sam nevedel 😀 jankax mas pravdu dakedy sa samo babo prihlasilo a bolo. Tak dobru nocku a ozvem sa ako som dopadla drzim aj Vam palce pa pa

monitaa
28. pro 2007

Ahojte baby, tak neviete čo je s monouberuskou? už to mala mať za sebou snad aj doma už mala byť... a stale nič... tie čo už mate miminka ako vam miminka priberaju? pribera sa od UM viac ako od MM? lebo my davame nutrilon a za dva tyždne kilo hore, tak neviem či to neni moc,

lenkazdenek
29. pro 2007

Monitaa,já myslím,že je to trošku víc 😕 my teda jdeme na vážení až ve středu tak dám pak vědět ,my jsme taky na nutrilonu ....,ale ze začátku se prý přibýrá víc

aallii
29. pro 2007

Ahojky maminky,
tak dnes na kontrole mi doktorka moc nepotěšila,už přenáším 6dní a o vyvolání nepadlo ani slovo,mám už docela strach aby byl malej v pořádku,na další kontrolu mám přijet v pondělí tak se zase ozvu.mejte se hezky pa ☹ ☹

fenrirka
29. pro 2007

tak potom neviem toto trpnutie je strasne...kazdy den cakam kedy to pride... 😖

lenkazdenek
29. pro 2007

holky nebojte dýl jak 14 dní vás přenášet nenechaj.

paolin
29. pro 2007

monitaa, monaberuska ma holcicku. porodila minuly ctvrtek cisarem. ma malou uz v albicku. krasna beruska 🙂
jo a taky jsem cetla, ze Denousek porodila 24.12. tak to dopadlo uplne "nejhur", jak si predstavovala..

smutnucka
29. pro 2007

ahojte 🙂 ja sa zatial na porod vobec necitim 😔 😅 a to som mala prvotny termin 26.12.2007 🙂 ale ako tak vnimam tak si pockam aspon take 2tyzdne este 😖

monitaa
29. pro 2007

Tak mone strááásne gratulujem k malinkej a idem kuknuť foto...

fine
29. pro 2007

monita
takze uz vobec nekojis..?

fenrirka
30. pro 2007

takze ked mam termin1 a 2idem na kotrolu...oni mi tam daju dalsi termin???trebars o tyzden???

smutnucka
30. pro 2007

fenrirka niektori doktori zvyknu dost casto menit terminy podla toho ako sa malinke vyvija.....

ale podla mna su terminy uplne zbytocne i tak sa miminko narodi kedy sa jemu bude chciet 😵

enygold
30. pro 2007

Ahojky Monaberusko,strašně moc ti gratuluji k malinké,je krásná, 🙂 Přeji hodně zdravíčka tobě i mimi 🙂 Papa

beate1
30. pro 2007

ahojte kocky 🙂 takze uz to mam za sebou,kontrakcie boli kazdych 8 minut,ked sme s manzelom dosli do porodnice.Otvorena som bola len na 1.5 cm a do siestej vecer som sa otvorila na 2.5 cm,takze nic moc.tie bolesti boli hrozne,aj ked som sa snazila predychavat,bolo to horsie ako som cakala...mala som az triasku od vysilenia,ked mi zavadzali epidural.Po nom to uz bolo uplne lazo plazo,takze vrelo odporucam a vsetko sa aj zrychlilo,kontrakcie castejsie a castejsie..Lenze nastal problem,tym,ze sa maly posuval nizsie a nizsie,tak sa zaroven skrtil pupocnou snurou,co mal omotanu okolo krku.Ozvy stale slabli a poviem vam,ten pocit,ked zrazu svoje dietatko uz nepocujete je ten najhorsi na svete ☹ ..doktor mi vravi,ze babo sa nema dobre a on musi hned urobit sekciu...toho som sa najviac bala...chcela som normalny porod,ale maly by normalny porod neprezil,takze som vdacna za tu sekciu...Narodil sa s vahou 3700 g a 52 cm.Je to nadherny chlapec s tmavymi vlaskami....fotky dolozim v priebehu par dni...drzim vsetkym palceky... 😵

rumka
30. pro 2007

caute
beate1 tak ty si riadne aktívna po takomto pôrode už dokážeš písať ja by som bola určite ešte v šoku prajem tebe a tvojmu synčekovi veľa zdravia a síl doteraz som o epiduralke nepočula nič dobré držte sa 😵

fenrirka
31. pro 2007

beate1hlavne ze je tvoj malinky vporiadku...drzim vam palceky: 😀 vela stastia do noveho roka!!!
a rumka no co kedy pojdeme mi???

rumka
31. pro 2007

to fakt neviem 😨 už som polemizovala že by sa mohla narodiť 14.1. vtedy sa narodil môj otec my mám v rodine dosť spoločných dátumov moja mama a brat sú 1.10. ja 24.9. a starká 26.9. môj nevlastný otec 19.2. a priateľ 20.2. tak by sa pridala no nech je kedy chce aj tak už môžu oslavovať spolu.

fenrirka
1. led 2008

nooo tak stale nic...uz cakam a cakam a stale nic uz chcem mimi 🙂 🙂

monitaa
1. led 2008

BEATE gratulujem k miminku 😉 fine nekojim už vôbec viac ako tyžden a odvtedy sa maly napapa za tri styri minutky hned ide spinkať, nie je nervozny a je to uplne zlate babo., dovtedy hodinove kojenia a hned ako som ho dala lahnuť zasa chcel prsnik stale sa budil bol nepokojny a večne hladny.. takže ja nelutujem bola som z toho na nervy ja aj on. nutrilon znasa super možno prve tri dni po jedle sem tam ublinkol ale odvtedy si krasne po jedle grgne a je vsetko v pohode.

monitaa
1. led 2008

inak je to velky hlados lebo už mu niekedy nestači ani 90 a scucne v pohode 120 😉

monitaa
1. led 2008

oh a samozrejme STASTNY NOVY ROK A VELA VELA KRASNYCH A ZDRAVYCH MIMINIEK

moncicak77
1. led 2008

AHOJ Aallii, hodne dlouho jsem tu nebyla tak ani nevim co je tu noveho,jinak ja mam novinku,dne 28.12. v 5 hod.rano se mi narodil syn DANIEL,vazi 3860g a meri 52 cm,vse slo hladce,kontrakce od 3 hod.po 3 min.a za 2 hod.byl venku,super,jen me porodni asistentka malo nastrihla a malej me roztrhl a taky sel spatne ven,mel vztycenou ruku a nechtel ven,tohle bylo pro me dost tezke ale jinak dobry,vcera nas pustili domu,malej je pres den jak andilek a v noci trosku zlobi 🤐 Mej se krasne a dej o sobe vedet,pa pa

fine
1. led 2008

monitaa
no jasne, nema vyznam zbytocne stresovat seba aj maleho...no a papa teda fakt pekne...
uz sa neviem dockat, kedy uz budem toto riesit aj ja...v nedelu som mala termin a krpata stale nic...tak dufam, ze si to coskoro rozmysli...

monaberuska1
1. led 2008

Ahojky holky
, pobyt se nam tam s Marketkou prodlouzil, ale uz jsme doma no nakonec jsem přenášela týden a šla jsem na vyvolání ve čtvrtek 20.12. v 7:00 jsem měla nástup,jóó to vlastně víte žejá jsem popleta no a dál... tak jsme čekali a v 9 mi začli kontrakce ještě to docela šlo pak v 11:00 to byla už bolest musela jsem jít do sprchy nic jinýho nezabíralo,no a pak kolem půl druhý jsem začla omdlývat a bylo mi strašně zle takže doktoři začli dělat nějaký ještě jiný vyšetření nakonec neměla jsem žádné ozvi takže šílenej chaoz najednou co si pamatuji tak kolem mě bylo snad milion doktorů a všichni mi něco nikam zaváděli,a pak jsem se probrala až na pokoji .Manžel mi to musel vprávět tohle je co si pamatuji já, malá prý se zamotala do pupeční šňůry takže museli udělat okamžitě císař takže malou jsem měla až druhý den po porodu a to jenom na kojení u sebe jsem jí měla až třetí den.ale jsem strašně šťastná že už jí máme doma, a manžel takyje úplně sla´doučkáa narodila se ve 14:10 měla 3660g a měřila 52 cm.-)je to miláček.-) teď má o něco míň ale to je normálnía měří možná o kapku víc.-)

fine
1. led 2008

monabe - blahozelam a ticho zavidim, ze uz ste obe zdrave a v poriadku doma....

betka1
1. led 2008

monaberuska, tak to bol pre doktorov urcite poriadne napinavy porod. Ty to opisujes uz pomerne kludne, ale je super, ze to vsetko tak dobre dopadlo. Gratulujem k dcerke!!!

enygold
2. led 2008

ahojky maminky 🙂 Monaber,gratuluji k malinké a k tomu,že jste to zvládli obě dvě,i když co popisuješ svůj porod,byl dosti napínavý,ale hlavně že jste obě v pořádku.Mě to teprve čeká,i když už po druhé,ale mám strach co a jak bude 😒 AALLII ty už rodíš?doufám,že už to máš taky za sebou. 😉 Papapa a hodně štěstíčka a zdraví vám i miminkam 🙂

smejuska
2. led 2008

baby, ako to vyzera, ked pridu kontrakcie? Boli cele brusko az po vrch maternice, alebo len podbrusko ako pri silnej menstruacii? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru