Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

monaberuska1
3. pro 2007

monitaa🙂
ne neboj🙂ono to nevypadá na porod ale třeba dneska to vypukne🙂a nebo zítra🙂Sebastianek se třeba jen šetří🙂aby pak mohl jen šup šup a bude venku🙂

monitaa
3. pro 2007

dufam, že ma zajtra Dr nejak potesi a povie že už to bude,alebo tam už rovno nabehnem na sál. a u teba to ako vyzera?

monaberuska1
3. pro 2007

monitaa🙂
no když přijdeš od DR.tak sem písni jo?jak to vypadá?jestli půjdeš rodit nebo ještě ne🙂

monitaa
3. pro 2007

jasne napisem. ako je to s tebou a s hmotnosťou? nezavodnujes sa teraz ku koncu? ja hrozne posledný týžden plus 2 kila a to za cele tehu som pribrala len 8

monaberuska1
3. pro 2007

monitaa.-)
já teď ke konci přibírám už jen deka🙂a jinak za celý těhu mám nahoře 15kg🙂 😅 ale snad po produ to půjde dolů🙂a to nemáš moc 8???jsi nejedla???:_)

monitaa
3. pro 2007

teraz už 10 s tymi dvoma čo som pribrala tento tyžden... ale neviem ako že to naraz tak rychlo vybehlo... jedla som dosť, ale mne prvych sest mesiacov bolo zle tak som jedla a vracala a stale som si držala vahu a pribrala som až v siedmom mesiaci...

monaberuska1
3. pro 2007

monitaa🙂
no u každýho je to asi jiný.-)ale stejně máš úplně super váhu🙂takže klidně přibírej.-)

monitaa
3. pro 2007

na mne to ani nie je vidieť, len na tvari som velmi opuchnuta aj ruky... tebe tiež opuchaju?

gabuliik
3. pro 2007

Počuj monita, to fakt si pribrala len tak málo? Super, aspon nebudeš musieť zhadzovať. Nemáš náhodou zajtra termín?

beate1
3. pro 2007

monitaa-ved to mas super s tymi 10 kilami navyse...ja mam uz 15 navrch 😝 ...no ale co uz?pevne verim tomu,ze to pojde pekne dole,lebo aj kojit by som chcela a ak to pojde,tak aj tie kila potom rychlejsie idu dole.. 😅 ...Mne sa dnes a hlavne teraz vecer straaasne tazko dycha,normalne je to na odpadnutie...aj vy mate problem s dychanim?

monaberuska1
3. pro 2007

beate🙂
já mám taky 15 kg nahoře🙂ale to shodíme🙂
monitaa.-)
tak to mě teda neopuchávají🙂třeba to je známka toho že už každým dnem porodíš🙂

monitaa
3. pro 2007

Ano, dneska od polnoci je môj den !!!!!!!!!! 😀 Baby kilečka pojdu dole ani sa nenazdame. a zajtra držte palce rano nech si ma tam už nechaju 😠

monitaa
3. pro 2007

gabulik - mam zajtra teda vlastne už dnes, ale keby sa na ten termin dalo spolahnuť...
beate - ja mam problem s dychanim, ale nie kôli tomu že by mi miminko tlačilo, ale skôr ako keby mi v nose opuchala sliznica a mam často pocit upchateho nosa, ale nadchu nemam... takže uplne užasne
hm mna dnes pre zmenu strasne bolia svaly na stehnach zozadu ani sedieť poriadne nemôžem 😠 každy den niečo ...

beate1
4. pro 2007

monitaa-drzim na zajtra palceky...potom,ked dojdes za par dni z porodnice,tak sa ozvi co a ako porod atd.... 😀

monitaa
4. pro 2007

baby ja som späť 😠 otvorena som vraj na jeden prst, ale na aky velky prst? lebo ten lekar ma napriklad tri krat väčšie prsty ako ja... 😀 Inak ale to vysetrenie hrozne bolelo ani neviem čo tam presne robil lebo som sa nemohla pozerať, potom ma upozornil že môžem mať krvavy vytok alebo krvacať, čo sa aj deje a mam priserne bolesti... mam prisť zas vo stvrtok ale ja by som sa tam najradsej hned vratila... 😎 a vy ako kinderka ako sa dnes citite?

monitaa
4. pro 2007

vy ste už krvacali po vysetreni??? neviete čo mi to vlastne spravil??

beate1
4. pro 2007

ahoj monitaa- a ja ze ta tu uz par dni nestretneme 😉 ...mne zatial nic take brutalne nerobili,ale urcite ma to tiez caka.... 😔 ....my sa mame celkom v pohodicke,maly kope a stoparca sa ako o zivot,ako keby mi chcel prebit brucho laktom alebo kolienkom alebo co to tam ma... 😀 ...inac klud..a si sa mala opytat priamo doktora,co za vysetrenie ti robil...nemala si si nechat sparat sa v sebe bez toho ,aby si vedela,naco a preco to robi... 🙄

smisela
4. pro 2007

Ahoj,krvacanie po vysetreni je dost bezne,vzhladom k tomu,ze krcok maternice je viac prekrveny a akekolvek podrazdenie moze vyvolat mierne krvacanie.Mna ked vysetroval,bola som tiez na jeden prst a o pol hodiny to bolo na dva prsta 😉 aj ked to bolo dost bolestive 😒 Ale my to uz mame davno za sebou 😀

martinataylor
4. pro 2007

Ahoj monitaa nedělal ti náhodou hemiltna?Prý to není nic příjemnýho,ale vyvolává to porod.

monitaa
4. pro 2007

Baby ja mam priserne bolesti,od kedy som prisla z porodnice ale neni to pravidelne... tak neviem ale neda sa to vydržťať už od deviatej. ked to neprestane tak letim asi naspäť

shela
4. pro 2007

monitaa...bez do nemocnice. Mozno ti praskla hlienova zatka- to je take nieco slizke spolu s krvou. Po nijakom vysetreni nemas pre co krvacat. A k tomu mas bolesti. Ja som mala to iste. Bolesti som mala nepravidelne presne 26 hodin a to som uz rodila. Po 26 hodinach mi prepichli vodu a potom kontrakcie zacali byt pravidelne. A do 4 hodin bola mala na svete.

beate1
4. pro 2007

asi tu uz nie je....myslim monitaa....snad uz rodi,drzim palceky 😵 😵 😵

paolin
4. pro 2007

holky, ja taky po vysetreni tesne pred porodem krvacela. a taky to desne bolelo-dokonce i druhy den. asi to bylo tim, ze doktor zkousel, jak moc jsem otevrena. rodila jsem az za tyden 🙂

shela
5. pro 2007

beate1..podla mna monitaa je uz mamickou. Som si tak na 99% ista. To co opisovala tak podla mna to islo o porod. Ale ver mi ked je ten lekar odbornik a nie nejaky... tak nemas pre co krvacat. Drzim ti palceky o chvilku to pride uz aj na teba. Ja som rodila 39plus4. Hlavne teraz spi kym mozes lebo potom uz nebudes. Sak vidis 😀 Akurat davam malej papkat.

beate1
5. pro 2007

shela-dufam,ze to pride uz aj na mna,lebo ako sa pozeram do zrkadla,tak kazdy den mi pride,ze mam o nieco vacsie brusko... ☹ ...a maly kope ostosest...uz mu je tam tesno.pripada mi to ako zazrak,ze onedlho uz aj ja budem mat mimi...je to take neuveritelne..ako sa vsetky stavame mamami...a zaroven je to krasne... 😵 ..spat nemozem..vecer sa mi nechce a v noci neviem dychat,tak som kazdu chvilu hore,otvaram balkon,pustim vzduch,potom mi je zima,zatvaram,potom sa dusim,ze tam nie je vzduch a stale dookola 😀 ..

beate1
5. pro 2007

shela-krasne fotky v albume...mohla by si dolozit aj foto malinkej,aby sme ju poriadne videli 😉

shela
5. pro 2007

beate1..jasne ze dolozim ale vidis ako mam cas.. 😅 skoro vobec. 😖 ja som mala ten isty problem s dychanim ale este vacsi s tym ze ma strasne palila zaha..no hroza.

danu
5. pro 2007

baby nebojte sa je normalne ked trochu krvacate po vysetreni ako to tu niekto pisal maternica je uz dost prekrvena tak preto 😉

flora
5. pro 2007

Koukám,že monaberuska1 tu už chvilku nebyla. Že by už taky rodila??? 🙂

monaberuska1
5. pro 2007

no tak monitaa asi už porodila co holky??nevíte náhodou???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru