Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
5. lis 2007

Delfi,jj nikdo ti nic neřekne nebo tě odbydou tím,že je vše v pořádku 😠
Zátka asi taky nevypadla 😕 a mlezivo teče od 22 tt 😲
jen si dej čololádku,ta je dobrá na nervíky 😉

delfi30
5. lis 2007

Leni, já už si toho dneska dala, hned co jsme dorazili domů, tak jsem luxovala ledničku, páté přes deváté, až se mi boule za ušima dělaly ...
Ať už jsou vánoce ..... to už budeme všechny v pohodě 🙂

loucna
5. lis 2007

Já se snažím už s tím papu trošku krotit,mám 18kg nahoru a trošku mě začínaj bolet klouby,ale budím se hlady,spořádám jak kontejner 😒 S tím Y je velice možný že je to čípek,protože já mám z pův. 4 taky 1,5.

lenkazdenek
5. lis 2007

Holky klid,já mám nahoře 27 takže do porodu budu mít nahoře určitě přes 30 kilo 😲
No vánoce nevim,ale stačil by konec listopadu,to už tady nemůžem být 2 v 1 žádná 😕 😅

jajana
5. lis 2007

ahojky jsem tu uplne poprve pri cteni vasich prispevku mi nedalo se nezaregistrovat.jelikoz mam termin 6.12 a podle ultrazv. 15.12 mam nahore 7kg ale pri prvnim to bylo 26 ale shodila jsem jen 10kg rika se po druhem to jde dolu samo tak uvidime 🙂

delfi30
5. lis 2007

Loucna, tak to asi nakonec fakt bude délka čípku 🙂
Já se s papu už nekrotím, mám asi o 11 Kg více, takže snad nebude takový problém.
Jajana, 15.12 mám narozky já 😀

loucna
6. lis 2007

ahojik,tak se hlásím že jsem celá,před poradnou a procházkou s naší obludkou.
Jaji a Delfi ty kila vám tak trošku závidím a Leni tobě zas to, že ti ty kilečka nedělají zdravotní problémy.Já už mám teda 20kg nahoru ale strašně mě bolej klouby,jinak bych to asi taky neřešila,co by jsme pro ty mimi neudělali,že?Dnes jsem se dobře vyspinkala.Tady už sněží,ještě že jsem tomu prckovi kupovala převážně teplé věci,jelikož to vypadá že místo koleček bude muset mít na kočárku lyže 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Ahoj holky tak se hlásím opět 2v1 (jak ostatně jinak že 🙄 )
Loucna,no taky už to přestávám zvládat,hlavně teda chudinky záda ☹ a to ani nemluvím o těch nateklých obřích nohách ☹
Držím palečky v poradně 🙂

delfi30
6. lis 2007

Ahojky, tady taky sněží, ale to by mi tak nevadilo. Nemůžu vůbec v noci spát, mám nervy jak špagáty. Já bych brala i 50 kg navíc, kdyby se mi porod spustil sám ☹
Zjišťovala jsem na netu jak je to s tím nezralým čípkem, no prostě nemám připravené porodní cesty. To pak indukce pomalu zabírá i více dnů a většinou končí CŘ, protože když to nejde tak to nejde. Mám náladu na bodu mrazu a asi budu zítra na poradně protestovat proti vyvolání. Ať mě nechají do pondělí a pak děj se vůle ... koupila jsem si v lékárně homeopatika na nepoddajný čípek, tak to ještě zkusím. Sex nezabírá, tak co už?
JInak nateklá nejsem vůbec nikde, krom pupíka vypadám pořád stejně, ale co je mi to platný!!!

saskarisko
6. lis 2007

Ahoj,
delfi30 ja som to s tym krckom mala obdobne (sex, behanie po schodoch, upratovanie, zahrada - nic nepomahalo), po planovanom termine mi lekar zacal pomahat - celkovo 2x, a na 4 den sa prihlasil porod. do nemocky som isla otvorena na 1 cm s 5 min. kontrakciami, pomohla infuzka, klystir, a tepla sprcha na brusko, a hopkanie na lopte. tak Vam vsetkym drzim palce nech mate coskoro drobcekov pri sebe. 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,klid,jednou to přijít musí,já jsem nateklá,vypadám jak hroch ,sex nezabírá,svařák nezabírá,úklid nezabírá,prostě nic 😒 O tom jak sem na tom s čípkem vůbec ani nevím ,prý je vše v pořádku ,nic jinýho my nikdy neřeknou ,tak snad zítra bude njáká změna,třeba ti doktor řekně že už je vše připraveno 😉

delfi30
6. lis 2007

Saska ahojky, jak Ti začal pomáhat? Udělal hamiltona?
Leni kéž bys měla pravdu, nějak to přestávám zvládat, já věčný optimista 😝

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,no já jsem jak manžel říká tragéd takže nikdy nic nevidím růžově,ale stejně mimi jednou ven musí,přece ho nebudeme nosit do důchodu 😉

saskarisko
6. lis 2007

delfi30 - ano robil hamiltona.1x v pondelok, 2x v stredu, a v stredu doobeda uz som mala pravidelne kontrakcie po 5 min., citila som to len ako tvrdnutie bruska. a v noci zo stredy na stvrtok sa mi zacal porod.

lenkazdenek
6. lis 2007

Saskarisko,promiň jestly se zeptám blě ,ale jak dlouho po termínu ti ho dělaly?

saskarisko
6. lis 2007

Zacali hned na druhy den - ja som mala zazmluvneneho lekara. A porodila som 4 dni po termine. Ak by sa to nepodarilo isla by som priamo do nemocky na 7-mi den po termine, a tam by uz porod vyvolavali - tak sme boli dohodnuty s doktorom

delfi30
6. lis 2007

Taky už jsem o tom hmatu uvažovala, určitě lepší než indukce ... saska, bolelo Tě to moc? Někoho to bolí a krvácí, někdo říká, že jen nepříjemné. Jak dlouho pak porod trval?
Leni, takže asi hamilton naše záchrana 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,já si právě říkám,že si o něj budu muset říct,ale jelikož mám do termínu ještě 4 dny tak nevím jestli my ho už zítra udělaj,navíc jestli jsou schopni ho tam vůbec dělat 🙄 ale za zeptání člověk nic nedá 😉 mě je jedno jak moc to bude bolet,hlavně aby se konečně rozjel porod 😎

delfi30
6. lis 2007

Leni, pokud to na porod není, tak prej ani hmaty nepomůžou 😒 Piju odvar ze zázvoru, prokrvuje, úplně mě štípe pusa 😝

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,já zas pořád piju maliník a ten odvar ze lněného semínka 😝

delfi30
6. lis 2007

Maliník jsem taky pila, už došel. Lněné semínko jsem nepila. Hele a nedáme si třebas panáka? 😀 To taky rozproudí krev ne? 😀 Jdu věšet prádlo, vytřu, dám si ještě horký čajík, večer zas horkou vanu, pak mě z toho přehřátí trefí šlak a bude klid 😝

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,no zas to nepřeháněj 😉 Já dneska chci uklidit poličku v kuchyni a pak možná půjdu mýt okna . MAlá se tam nják protahuje a pěkně to tlačí 😝
PAnáčka,hm vzhledem k tomu že jsem včera měla 2 bílého by z malý asi byl za chvíli alkoholik 😉 Já si dám panáčka až napíšeš že jsi porodila 😉

delfi30
6. lis 2007

Teda Ty si ji brzo zaučuješ 😀 Já měla akorát na jaře pár hltů pivka, když jsme byli na rybářských zévodech, jinak abstinent jak se sluší a patří.

vladkaz1
6. lis 2007

ahojte tak sme doma zasa idem vo stvrtok ,krcok mame uz zmaknuty tak uz coskoro to bude aspon mi to tak povedala doki dnes.Tak sa vsetci drzte ja chodim uz do tej nemocnice jak domov 😝 nic sa mi nechce este u nas dnes snezi 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Delfi,no měli jsme s manželem první výročí,to se musí 😉
Vladi,tak ve čtvrtek si tě tam třeba už nechaj.
Já se dověděla,že když jste u nás v porodnici po termínu tak chodíte obden na monitor 😝 ještě že je to jen 5 minut busem 🙂

vladkaz1
6. lis 2007

no ja to mam na druhom konci mesta 😝 tak dufam ze vo stvrtok uz budeme na svete. 😀

lenkazdenek
6. lis 2007

Vladi,tak ti budu držet palečky,u nás to vypadá na porod tak o vánocích 😖

milhaus
6. lis 2007

už mate chut upratovat, mate chut stavat hniezdo ako sa to hovori?

delfi30
6. lis 2007

Leni, já od toho včerejška chodím ob den, pevně věřím, že už tam zítra nebudu muset, v noci plánuju porodit 😀 i s nezralým čípkem a hotovo! Kdyby aspoň poradili, jak ten čípek doma uzrát! Taky to mám daleko, bydlím na vesnici a autobusy ..... takže mě manža vozí, zítra tatík ....
Vladi, to byla úspěšná kontrola 😉

milhaus
6. lis 2007

pred pôrodom som chodila čurat skoro každu hodinu a to som nevedela že mi rano praskne plodova voda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru