Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

pday
2. dub 2008

Ahoj holky, vsem, co cekate na miminko jiz kazdym dnem, drzim palce. Sama uz vim, jake to je. Termin jsem mela vcera a miminku se proste stale nikam nechce. Necitim ani zadne priznaky jako tvrdnuti bricha, poslicky nebo neco podobneho. Cervix score mam stale 4, takze zadna slava. Nekdy mam obavu, ze to moje telo na ten porod snad neni vubec pripraveno, tak jsem zvedava, co se mnou pripadna indukce porodu udela... ☹

margue
2. dub 2008

Holky,se s váma podělím o moji včerejší zkušenost. Jsem si uvařila maliníkový čaj a provedlo to se mnou takovou hrůzu,že kdybych to věděla,tak to fakt nevařím. Bylo mi zle vrchem i spodem,no já myslela,že omdlím,tak mi bylo zle. Dokonale to stimulovalo mé hladké svalstvo. ☹ 😖 A to jsem ho nepila poprvé. Ale co to včera se mnou provedlo,to pořád nechápu.

andulkasafarova
2. dub 2008

Dzej, si este tu? Neviem ci mi nesibe, dnes som bola na kontrole u Milosrdnych, a videla som tam pobehovat taku veselu maminu, podla tvojej fotky vyzerala uplne ako ty, ale mozno sa mi to len zdalo...Ona bola oblecena uz v nemocnicnom obleceni..Tak dufam ze sa tvojmu prckovi podari vyklznut aj samemu, mna caka vyvolanie v nedelu..

dzej
2. dub 2008

andulka..ne já jsem doma, až zítra jdu na Obilňák, ale veselá asi nebudu 😀

marque a bylo to z toho čaje? Já ho piju 4x denně a uplně v pohodě, ani ho nesladím a chutná mi. 😅

katfan
2. dub 2008

ahoj,som tiez jeden den po termine a tiez nic,tak idem do hospody na svarak,vraj to pomaha a ked nepomoze,tak aspon rozveseli...

danca27
2. dub 2008

dzej zítra držím palcečky a třeba se ti to rozjede dneska v noci?🙂....drž se ... 😉 😉

paolin
2. dub 2008

margue, tak to jsme na tom stejne. ja si ho uvarila poprve a udelalo se mi taaak strasne zle. motaky, zaludek..des. bojim se to zkusim podruhe, abych vedela, ze na nej spatne reaguju. no, asi o vikendu to zkusim 😕

dzej, zitra moc drzime pesticky!!

margue
2. dub 2008

Tak jsem byla dneska na té poslední kontrole u svého gynekologa a jsem v pořádku já i mimi. Na porod to nevypadá. Tak se mám hlásit v pondělí v den termínu už v porodnici. No,uvidíme. Kéž bych už dopředu věděla,jak dlouho bude trvat celý porod.Že to pěkně bolí,tak to už vím. Snad jsem to nezapomněla a udýchám to. 😀 😝 No,veselá jsem,už se opravdu ničím nestresuju. Snad bude veselé a pohodové i mimiško. 😉

margue
2. dub 2008

Dzej, držím moc pěsti.Vydrž,stojí to za to!!! Je to nejkrásnější pocit,co může žena zažít. Uvidíš,jak budeš na sebe a mimi pyšná. Pa. 😅 😉

jarka70
3. dub 2008

margue tak to budes mat za sebou rychlejsie ako ja .
ja som bola dnes u svojej doktorky a mam prist vo stvrtok a uz to bude riesit asi ma uz posle do nemocky ak neporodim sama od seba co sa cudovala dnes ze ma este vidi celu lebo cs mam 8.

fish
3. dub 2008

Ahoj holky,něco pro ty,co přenášejí:
http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-m...

martinka79
3. dub 2008

jj holky dzej to bude mít za chvilku za sebou a malou Sabinku bude chovat.

martinka79
3. dub 2008

Tak holky dzej už má sabinku v náručí. 😀

danka86
3. dub 2008

sa mi zda, ale ked tak statisticky pozeram tak dievcatkam sa moc nechce, to skor chlapci🙂 aj ked ja by som to uz mala najradsej za sebou, lebo mam strasny strach, cim viac sa blizi termin.. ☹

jarka70
3. dub 2008

blahozelam dzej a ako rodila normalne?

titicaca
11. dub 2008

ahojky statecne maminy, ja jsem dnes byla na prvni monitor. Akorat mimis spal a moc se nevybarvil. Doktorka rikala, ze to nevadi. Vcera mi bylo tak nejak divne a uz nekolik dni me simra vevnitr jako by mocove trubice nebo jestli to mam definovat jako v porodnich cestach, pripada mito jako se mimis uz snazil protlacit ven. Nevim jestli mate nekdo podobne zkusenosti. Piju malinikovy caj a vpohode, k nemu se jeste snazim ladovat lnenym seminkem, ale moc mi nechutna, je to vzdycky se sebezaprenim 🙂)

titicaca
11. dub 2008

dzej, moc blahopreju ke krasnemu mimiskovi 🙂

mischelle
11. dub 2008

Caute baby,

drzim vam vsetkym palce...mne porod vyvolavali....kontrakcie som mala asi hned za 10 min. odkedy mi dali cipok...no a za 21 hodin nato, mi malu vybrali cisarakom..bola zavesena dole hlavou ako parasutista...a nevedela zostupovat, chuderka...

margue
14. dub 2008

Ahojky. Tak já už jsem doma i s mimiškem. Jsem moc šťastná,je to paráda a velká úleva. Dcera Karolínka je krásnoučká a moc hodná. 🙂 😝

luciask1986
16. dub 2008

ahojte tak ja by som sa kvam rada pridala mne hrozi predcastny porod.ale dufam ze to este aspon 3m tyzdne vydrzim .

alenka83
16. dub 2008

Margue a to už je Karolínce 6 let??? 😀 😀 😀 Máš to aspoň tak nastavení ve svém pase 😉

jinak já mám ještě stále čas, ale tak nějak si myslím, 6. smyslem, že to také bude dřív, tak bych chtěla ještě tak 4 týdny vydržet a pak mi to je asi jedno.

titicaca
17. dub 2008

ahoj luci a alenko, jak uz si rikam kdy to vypukne. Jak byla pred tydnem v patek bourka, tak jsem mela takove divne priznaky, ale nakonec nic, ted mam 6 dni k terminu, piju poctive malinik a jim lnene seminko. zitry jdu na monitor a kontrolu v doktorce. V utery jsem byla na kontrolu pruchodnosti krve pacentou a nastesti bylo vse OK. Mimis je pry mensi odhadovali ho kolem 3 kg, to mi nevadi, si rikam, ze aspon pujde lip ven. Ikdyz mam trochu strach, protoze uz nemam takovou kondici, jakou jsem mivala pred tehu ... moje plavani, cviceni a behani i kolo jsem musela omezit jen na prochazky, protoze me ze vseho bolelo brich, tak jsem to nechtela riskovat.

atreides
17. dub 2008

ahojky kočky, tak se k vám přidám, nás to čeká za devět dní, ale budeme se vší pravděpodobností přenášet, tak jsem zvědavá

robi
19. dub 2008

ahoj holky,

myslela jsem, že do téhle diskuze nikdy nepřispěju, zdálo se to tak daleko... ale teď už doufám, že brzo porodím. Sotva už lezu, jsem před rozpadnutím 😀
nemám vůbec žádný bolesti, nic ze mě neodešlo, s manželem vyháníme o 106 a nic 😒
Už mě z toho hrabe...

atreides
19. dub 2008

ahoj robi, tak držím palečky, aby to přišlo co nejdřív 😉

fish
19. dub 2008

Ahoj robi,taky se už těším,i když ty už jsi po termínu.Já ale taky žádné příznaky nemám.jak jsem měla poslíky 3 týdny jako blázen,tak teď už 6.den nic,tak nevím,co to má znamenat.Ale neboj,v neděli je úplněk a jestli máš miminko připravené,tak bude na světě jedna dvě.mně se takhle narodilo při bouřce.Sestřenka je PA a tehdy říkala.Počkej,příjde bouřka a ty pojedeš raz dva.A večer se to fakt stalo.Držím palečky a vydrž. 🙂

sandrika
19. dub 2008

brušká a maminky ja mám od 00,30 zase kontrakcie najprv v pohode potom hodku hrozne silné a pravidelné a od vtedy zase znesieľné nepravidelné tie silné boli každé 4 min od vtedy každých 10 min, momentálne ma zase už len bolí podbruško,pichá a kríže cítim.....,tak sa modlím aby sa to už dnes rozbehlo ,spala som 30 min som hotová, ale ja už tieto kontrakcie bez "následkov" nezvládam
takže ako vidíš ešťe sme 2 v 1, no verím že už dlho nie.Aj keď...toto je 6 - ty krát čo mám tie to falošné kontrakcie a ja už ani neverím že by mohli byť pravé hlavne,keď toz ase ustupuje a ja si myslím, že keď už raz začnú byť silnejšie a pravidelnejšie keby boli pravé tak nepolavia ako teraz no ,ale teraz sa zasekontrakcie vracajú

atreides
19. dub 2008

holky já vám tak závidím, že máte poslíčky, ty mě nějak minuly 😅 to vidím, že rodit budeme v květnu 😀
mmch zítra je úplněk, tak to určitě někdo porodí 😉

robi
19. dub 2008

holky, já si zamlouvám úplněk 😀
občas mě tvrdne břicho, ale úplně bez bolesti, občas mě píchne v kyčli, atd. ale že by nějaký porod? Už malou přemlouvám, vyhrožuju, všichni se na ni těší a nic 😒
Vy ještě máte všechny čas, chci být na řadě 😉

kacka.va
19. dub 2008

atreides: někdo poslíčky nemá a přijde to z čista jasna, tak nevěš hlavu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru