Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

andreahrbacova
1. čer 2009

ahojky cernobilko,tak my jsme taky pořád v celku,dneska jsem byla na monitoru-byl ukázkový,malý tam vždycky předvádí pěkná čísla,no a doktora nic nového,po vyšetření mi řekl,že dneska to nebude,jedině že by mi to tím vyšetřením nějak prošťáral. 🙂
CS je pořád 4,čípek vzadu 1cm.Ve čtvrtek mám jen monitor a když se nic nestane do pondělí,tak jdu na monitor,k doktorovi a domluvit se na hospitalizaci,tak doufám,že se malý umoudří

anus.anys
1. čer 2009

Nazdárek devčata,tak už jsem 1+1, ve čtvrtek se mi anrodil syn Adam, váha 3340g a výška 49cm, porod byl fakt šílenej, kontrakce po 5 minutách na mě chodily od středy asi od 3 hodin a porodila jsem až ve čtvrtek 28.5.09 v 17:27 docela mi to dalo zabrat. Teď už jsme doma a pomalu si zvykáme na denní rituály 🙂 papa

andreahrbacova
1. čer 2009

ahojky anus.anys tak to moc blahopřeji,to já pořád ještě čekám

laska.nezna.hranic
1. čer 2009

andy - a jinak jsi bez jakýchkoli příznaků blížícího se porodu, myslím jak se ty sama cítíš. co zátka, odešla ti? jak to zvládáš psychicky? já se přiznám, že jsem z toho úplně vyprdlá a je to čím dál větší psycho. v podstatě už nemyslím na nic jiného 😅

cernobilka
1. čer 2009

Ahoj, já jsem taky stále celá. Jenda je fakt tvrdohlavý chlap 🙂. Vůbec se mu nechce ven, jenže já už jsem úplně hotová.

andreahrbacova
1. čer 2009

ahoj laska,no cítím se báječně 😀 kontrakce žádné,zátka neodešla,nejdříve jsem si myslela že to zátka byla ale ne.Ani na dnešním monitoru žádné kontrakce.No a psychicky?Dá se říct že to zvládám,akorát to čekání je fakt zdlouhavé,ale už se tím nestresuji,pokud budu muset na vyvolání,nijak to neovlivním.Já zatím na to nemyslím,dá se říct že jsem v pohodě,až to přijde a já budu v porodce,to teda teprve bude 😀
Hold Vojtíškovi se prostě na svět nechce

cernobilka
2. čer 2009

Dobré ráno, tak já stále nic. To je neuvěřitelné. Tomu klukovi se fakt ven nechce ☹.

petaradilova
2. čer 2009

Ahojte holky, Hele máte taky takovej problém že třeba když jdete tak máte křeč v podbřišku a střílí vám to do kyčlí a malej tlačí na konečník? Je to docela nepříjemný a občas nemůžu ani chodit. Už aby byl venku. ☹ ☹

andreahrbacova
2. čer 2009

ahojky cernobilko tak já taky stále nic,ty už jdeš v ten čtvrtek,že?
petaradilova-tak takovou křeč nemám,hold my se na porod ještě nechystáme,takže já žádné křeče nepociťuji 😅

cernobilka
2. čer 2009

Ändreo zítra mám kontrolu a ve čtvrtek případný nástup, ach jo ☹. A já tak chtěla, aby Jenda vylezl ze své vlastní vůle.

andreahrbacova
2. čer 2009

cernobilko,já mám ve čtvrtek monitor a když tak v pondělí domluvu na hospitalizaci,taky doufám,že se malý tento týden umoudří sám a vyleze,ale zatím tomu nic nenasvědčuje,ty máš nějaké kontrakce?Odešla ti zátka?

cernobilka
2. čer 2009

Zátka neodešla a mívm poslíčky, ale není to nic výrazného ani častého ☹

andreahrbacova
2. čer 2009

tak to jsme na tom úplně stejně,poslíčci jo,které brzo přejdou,žádné výraznější bolesti,no prostě nic,jako kdybych měla být v osmém měsíci a ne mít včera termín.Doktor říkal že desetidenní přenášení je úplně normální

petaradilova
2. čer 2009

Holky vy obě čekáte kluky???

bertica.h
2. čer 2009

ahojte.Ja len narychlo..v piatok o 11:50 sa nám narodila Anetka🙂

má 3900g a 51cm.Je to šikulka,ked budem mať viac času,hodím fotky do albumu a spatne si Vás prečítam🙂

andreahrbacova
2. čer 2009

Berti strašně moc ti gratuluji k Anetce,přeji hodně štěstíčka a zdravíčka.Anetka je pořádný kus baby 😀
Až budeš mít chvilku tak nám určitě napiš jaký byl porod,a jsem taky zvědavá na fotečky

cernobilka
2. čer 2009

pet já čekám kluka.

Dneska mi je tak dobře, že to na porod fakt nevypadá 🙂. Byla jsem hodinku se psama, peču buchtu, dneska je to pohoda.

andreahrbacova
2. čer 2009

cernobilko,to je třeba klid před bouří 😉
jj já taky čekám pet chlapečka

petaradilova
2. čer 2009

Holky vy mě strašíte 😀 😀 Já taky budu mít kluka, a jestli se míní tam takhle dlouho vyvalovat tak to teda asi nepřežiju. Stačí ty stavy teď. Já se utěšuju tim, že se holky narodily tejden před termínem. Tak snad i tenhle to bude mít podobný.

andara
2. čer 2009

Berti, gratuluju, peknej kousek holcicky mate 😉

kocicinka
2. čer 2009

Berti taky moc gratuluji 🙂 Všechno proběhlo v pohodě?

bertica.h
2. čer 2009

..dakujem🙂

len bleskovka..

o 8ej ráno mi zaviedli tabletu do pošvy,vyvolávačku.o 9ej bolesti,ale silné.O 11:50 sa malá naoridla.Mala som epi.Nevyužila som nič,sprchu,balon,..nebolo kedy a bolesti boli také,že som sa síce snažila chodiť,ale bola som uplne mimo.
Porod bol rýchly.ale myslím,že horší,čo sa týka tlačenia akonečnej fáze...asi koli hlavičke.Mám nástrih,ale relat.malý,takže už mám 2jazvy☹
Inak sa cítim super,oveľa lepšie ako po prvom porode..boli sme dnes už na prechádzke,povešala som prádlo,zajtra navarím,spravím koláč..cítim sa uplne super..oveľa lepšie ako posl.týždne pred porodom.
Malá je krásna,ale stále hladná 😅

musím končiť,občas budem nakukovať.držím palce,aby ste mali rýhcle a pokiaľ možno čo najmenej bolestivé porody 😉 😉

charlie1
3. čer 2009

Berti moc moc gratuluju k Anetce 😉

wsmoulinkaa
3. čer 2009

berti tak to je stěstí...gratuluju a to jsi měla velké obavy jak to bude probíhat!!! 😉

aponchie
3. čer 2009

berti ahoj gratulace 😎 takze skoro stejne..napsala sem do sekce jaky byl porod tak to prepisovat uz nebudu ,ale souhlasim ze rychlejis ,ale bolestivejsi a kldyby me nebolela pipka a zada tak sem uplne ready prevlikla sem peru uklizim pohodicka,mala moc nespi v noci ,ale pres den chrape jak zabita 😀

katty6
3. čer 2009

Ahoj holky, tak se k vam hlasim 😠 . Take se nemuzu dockat a malemu se holt moc nechce ven. Mela jsem termin dneska a zatim jen poslicci. Nejhorsi je, ze v porodnici kde jsem registrovana a kde bych chtela rodit budou od pondelka malovat a porodni saly budou zavrene cely tyden.. takze bych fakt rada porodila tento tyden. Uz jsem si rozhodla pro ten zazracny ricinovy koktejl, zakoupila jsem vsecny ingridience a zitra, pokud se nebude nic dit, si to vyzousim. Akorat mam trochu strach, jestli to neuskodi mimcu a jestli to zabere.. Napiste kolik z vas co tu jste to zkusily a nezabralo.. jsem zvedava.
Doufam, ze uz tu nebudeme strasit dlouho a vsem drzim palce, at to vse probehne hladce 🙂 . Pa

jaynee
4. čer 2009

ahoj holky, tak se konečně taky hlásím, jsme doma z porodnice a taky to byla rychlovka! minulé pondělí jsem byla dopo v poradně, nic se nedělo, na středu mě objednali na vyvolání. jenže ještě v pondělí v jednu odpo mi odešla zátka, pak pomalu nebolestivé kontrakce. bolet to začalo až asi v jedenáct večer, a to pořádně, a hned kontrakce po 5 minutách. v půl jedné jsme vyrazili do porodnice a ve 4.10 byl Míša na světě! 4600g a 58cm! Mám teda nástřih jak hrom, ale hojí se to ok. A Míšánek je úžasnej, zlatíčko moje! 🙂

wsmoulinkaa
4. čer 2009

😲 😲 pane jo...to je teda velký mimi 58cm 😕 😅

aponchie
4. čer 2009

58je dlouhan,ale ted me tak napada ze ta delka preci nemuze mit az takovej vliv na porod a bolestivost ne?jako hlavicka a raminka jsou nejvetsi a pak to jen vyklouzne 😀

f.miracle
5. čer 2009

Všem nastávajícím maminkám držím palečky a pokud jde o strach, pak věřte, že jakmile začnete rodit, tak na strach si ani nevzpomenete, prostě se budete soustředit jen na to, co se děje "tady a teď". 🙂 Pokud jde o "vyvolání" porodu "svépomocí" 🙂 taky jsem vyzkoušela všechno možné, ale asi je to hodně individuální a pokud se porod nemá rozběhnout přirozeně, tak s tím nehnete, ani kdybyste skákaly třeba z hrušky. U mně nezabralo vůbec nic a porod jsem nakonec šla vyvolávat do nemocnice.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru