Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

petrulinka78
11. bře 2008

kozimurko,gratuluji k vlasaté Terezičce a držím palečky,aby brzy byla v náruči u maminky. 😉

kozimura
11. bře 2008

Zatím to s ní vypadá dobře.Už jen ublinkává,ale troška krve tam ještě pořád je.Zatím prý všechny výsledky vyšetření dopadly dobře,takže snad se opravdu jen napila mé krve,bobišek.

smiling
11. bře 2008

no vidíš zvládne te to držím palečky a myslím na vás 😉

kozimura
11. bře 2008

Terezičce je teď už lépe.Děkujeme všem tetkám koníkovkám za podporu.V albíčku mám už fotky Terezičky.

smiling
11. bře 2008

Terezka je nádhernááá ještě jednou gratulace 😉 ..naše první holčina byla taky takový vlasášek včeci se na nu tehdy chodili dívat jak na opičku v zoo🙂)))..tak se mějte fajně ..jo a už ju máš u sebe? 🙂

smiling
11. bře 2008

a copak vy ostatní holky ještě jste celé?

kozimura
11. bře 2008

Ne a hned tak asi nebudu,asi pak půjdu ležet za ní na JIPku.

petrulinka78
12. bře 2008

Ahoj kozimurko, Terezka je krásná slečinka a jak špulí roztomilou papulku, držím vám oběma palečky,ať jste brzičko doma. 😉

jjaanca
12. bře 2008

Gratuluji kozimure k Terezce! Holky, je tu ještě vůbec někdo před porodem? Vypadá to, že už to máte všechny za sebou 🙂

catrin1
12. bře 2008

ahojte..ja som tu este stale a nic sa somnou nedeje.... 😖

jjaanca
12. bře 2008

Jejej, a kdy máš jít na vyvolání? Mě doktorka řekla, že se vyvolává 10. den po termínu, to máš právě dnes. A nezkoušeli na tebe něco? Třeba ten hamiltonův hmat (ten mě asi čeká zejtra)? A co poslíčky máš? Já měla poslíčky v sobotu a od té doby nic.

alififi
12. bře 2008

catrin a nechcu ta uz hospitalizovat a zacat vyvolavat ?

catrin1
12. bře 2008

jjanca podla ultrazvuku mam termin 6 marca a toho sa drzia..zajtra mam len 7 den prenasania...piatok mam rizikovu poradnu v nemocke tak uvidim co mi povedia,ci si ma tam nechaju...poslickov skor nemam ako mam...skoro ziadnych....
alififi..uvidim mozno v piatok si ma tam uz nechaju...ale neviem to naisto..

alififi
12. bře 2008

no uz to dlho nebude trvat, ale je to peklo, poznam to - prenasala som 13 dni 😎

catrin1
12. bře 2008

alififi a to ta tolko nechali??

jjaanca
12. bře 2008

Koukám, že na mě asi působí pohyb. Právě jsem se vrátila z nákupuu a v sámošce na mě skočili posli. Bylo to fakt "dobrý". Ty sobotní posli byli zase v Obi. Tak to vypadá že porodim někde v obchodě 😀

kozimura
12. bře 2008

Holky,tak Terezička už je dobrá.Budou jí ještě dělat nějaké testy a sono bříška,ale vypadá to opravdu na to,že se při porodu nalokala mojí krve.Je nádherná a je to zlatíčko.Zítra ji už budu konečně kojit.

alififi
12. bře 2008

na 9 den ma hospitalizovali - 3 dni mi davali tabletku na vyvolanie, ale ani sa to nehlo, porodne cesty uplne nezrele. takze potom sekcia na 13 den

catrin1
12. bře 2008

no to neni bohvieco..a aky si mala nalez v ten 9 den..myslim krcok a tak??

krista
12. bře 2008

Ahojky holky 🙂

Jééé Kozi moc gratuluju 😵 😵 😵

Catrin ty jsi ještě 2v1? 😲

A děkuji i vám za gratulace 🙂

catrin1
12. bře 2008

krista..hej este stale... 😔
ale tebe gratulujeeeem... 😵

alififi
12. bře 2008

ziadny nalez, vsetko pozatvarane 😎

catrin1
12. bře 2008

jaaj no ja sa velmi bojim cisarskeho tak dufam ze to ma necaka... 😅

alififi
12. bře 2008

neboj, sak budes spat 😀

catrin1
12. bře 2008

no ved z toho mam strasny strach ze sa uz nezobudim alebo nieco...a nebudem mat maleho hned pri sebe... ☹

luciask1986
12. bře 2008

catrin1 neboj sa vsetko ti dobre dopadne drzim ti palce

catrin1
12. bře 2008

luciask vdaka dufam ze mas pravdu... 😵

luciask1986
12. bře 2008

ale urcite nemozes mysliet na to najhorsie kamaratka tiez prenasala tyzden a uz bolo tak ze ak neporodi do tyzdna tak vyvolaju porod a na druhy den to prislo a malicka je krastna a ma 4400g

catrin1
12. bře 2008

dakujem luciask dufam ze aj nas maly sa umudri a rozhodne sa ist sam... 🙂

luciask1986
12. bře 2008

a zvyknes mat bolesti bo ona nemala vobec len vden porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru