Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

lenkazdenek
18. lis 2007

No nevím jestli je to k porodu,teď jsem si dala koupel,tam to břicho netvrdlo,ale furt se tam jakoby něco dělo no a když jsem se zvedla z vany tak okamžitě ztvrdnutí a křeč jak prase 😲
Neboj to je ke konci prý normální 😉

loucna
18. lis 2007

Tak co Leni,nejste už na výjezdu?? 😉 Manžílek usnul jako mimino po těch běžkách,tak píšu.
Giorgi na tebe to už taaky může přijít co nevidět,co??Kolik ti dávají doktoři ještě času,abychom nerodily ve středu všechny 3 😅

giorgina
18. lis 2007

TP: mam ve stredu. Mudr. v patek podle vysetreni predvidal, ze do stredy urcite.

loucna
18. lis 2007

No a jak se cítíš???Já to asi do středy teda vydržím jestli mě nechaj.

giorgina
18. lis 2007

dneska me cely den boli v zadech.
jinak 16,25 16,45 a ted pred chvilkou takova bolest bricha, nic hrozneho ale presto me to nenechava klidnou. tak uvidim, jak se to bude vyvijet dal. pritel ted usnul...

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky tak jsem zpátky ,5 hodin bolestí a na h..... 😢 prostě si v porodnici klidně přestaly

giorgina
18. lis 2007

Leni, to je skoda. Mala si s tebou teda zahrava. 😉

lenkazdenek
18. lis 2007

No to teda zahrává a já tady bulim jak želva,připadám si fakt totálka strašně 😢 😢 už jsem byla smířená s útrým a ona mi pak dá takovouhle naději ☹

katwind
18. lis 2007

Teda holky, občas vás vidím na titulní stránce a dnes mi to nedalo a šla jsem se podívat, zda ještě jste tu 2v1🙂 Hlavně Lenkazdenek, vždycky jsem viděla právě její poslední příspěvek na titulce. No a vidím, že jste furt tady! 😝
Tak jen přeju hodně sil, věřím, že to zmáknete a brzy se tu potkáte i "s miminky" Hodně štěstí!😉

loucna
18. lis 2007

Lenul,to bude potvůrka malinká 😀 ,máš se asi na co těšit až bude venku 😉
Ani nevím že si mířila do porodky.Giorgi aby to nebylo něco podobného jak Lena,chce to asi vydržet doma až do omdlévání 😝 ,jinak teda nevím.

giorgina
18. lis 2007

dokud nebude vylezat hlavicka? 😨

lenkazdenek
18. lis 2007

Holky tak ty bolesti jsou zpět 😝 malá má smůlu už na ní kašlu,dokud nevyleze hlavička tak nikam nejedu 😅

monaberuska1
18. lis 2007

holky tak jak jste na tom?leni??a loucno???rodíte???

flora
19. lis 2007

lenkazdenek: tak už to máš konečně za sebou 😉 Mooooooc gratuluju 😀

loucna
19. lis 2007

Tak se držte!!Jsem zpátky,a dávají mi ještě týden,v pátek jdu na kontrolu a na vyvolání asi až v pondělí.Slova doktora:Nulový nález,na porod to vůbec nevypadá,miminko má kolem 4,5kg a to nemá smysl při takovémto nálezu vyvolávat,pokud se to do týdne samo nerozběhne tak CŘ.
Lenuli ses ještě doma??Nebo že by???Alespoň někdo,držím palečky a jestli to máš za sebou tak blahopřeji.
Mona asi tady zůstanem sami.Kdy jdeš ty na kontrolu???

loucna
19. lis 2007

Aha,aha ted jsem to docetla,Lenuli tak mooooc GRATULUJI!!!To je dobře že si to malá rozmyslela a šla sama,kéž by nás to taky potkalo,a koukám že ty váhy podle utz vůbec neseděj.
Mona tak jsme tu sami ☹

vladkaz1
19. lis 2007

Tak nazdar kocky LUcinka sa narodila 13,11 o 14,25 ma 3300g a 50cm.Je nadherna modrooka kocka s ciernymi vlaskami.Od soboty som lezala na rizikovom a preto som sa neozvala a porod bol az utorok.Drzte sa kocky delfi tak uz mate???Lucka ty este nic??

loucna
19. lis 2007

Vladi,strašně moc gratuluji,Delfi přestala psát ve stejný den jak ty tak už to má taky za sebou.Lena porodila Klaudinku dneska a byl to v celku fofr.Tak ti přeju hodně sil,princezně moooc štěstíčka a zdravíčka 🙂

minea
19. lis 2007

Taky moc gratuluju k mimískům!
Holky, až budete mít čas a sílu, písněte váš příběh do Jaký byl porod... Díky.

vladkaz1
19. lis 2007

dakujem pekne babulky drzte sa prajem vela zdravicka a stasticka vsetkym maminkam 😀

danullinnka
19. lis 2007

Ahoj Leni,mooooooc gratuluju k malé princezně,hlavně zdravíčko.

monaberuska1
19. lis 2007

Ahojky loucno🙂jojo a jsme tu sami🙂já ti teda držím pěsti aby si to malej taky rozmyslel a šel sám🙂
leni🙂taky moc gratuluji🙂a jakjste se drželi?a porod dobrý?

monitaa
20. lis 2007

Loucna, tak to ta fakt nechavaju si to vytrpieť strasne dlho... A gratulujem novym maminkam. Ja to už nemožem vydržať, v noci vôbec nespavam maximalne 3 hodiny. Napr včera som isla spať o pol jednej rano a o stvrtej už som bola hore o jedenastej som sa vybrala do poradne, tam bolo vsetko ok... na ceste z porodnice už mi bolo blbo a jak som dosla domov tak som ledva dobehla k záchodu a vyvratila som vsetko snad aj zo včera... 😖 cely den mi je blbo a ta bolesť jak pri menzese tu mam furt a križe ma tiež bolia, ale su to take nepretržite bolesti...už aby to bolo...

monaberuska1
20. lis 2007

jo loucno to bylo pro tuto MONI🙂jéé tak promiňte🙂

loucna
20. lis 2007

Nee,to bylo pre teba,akorát jsem zapoměla že je tu ještě monitaa.Monitaa to zvracení ale přece nemůže být normální,ale já jsem taky od 3-7 budala a bylo mi zle od bolesti zad,ale pak jsem usla.
Mona a ty se cítíš jak???

janab78
20. lis 2007

Začínám 39tt a tak straaaašně se už těším, že se fakt nemůžu dočkat. Taška zbalená a furt nikde nic. Každý mi říká, že mám břicho dost dole, tak nevím, jestli to něco znamená nebo ne.Nejdřív jsem měla z porodu obavy, ale teď už se fakt těším a vím, že to bude OK. 😉

loucna
20. lis 2007

No Jani tak to seš na tom stejně jako já.Já mám břicho pěkně dole už měsíc 😀 ,já už se aji přestala těšit,já už totiž čekám porod od 2.11. a furt nic,navíc mi včera oznámili že malej bude mít přes 4 kg. 😝 Takže se spíš bojim jak těšim.Aco nosíš v bříšku,chlapa nebo holčičku???

janab78
20. lis 2007

Holčičku. 😉 To jsi mě nepotěšila. Já si totiž myslím, že budu tento týden rodit. 🙂 Nevím, proč. Té váhy bych se nebála, protože ne vždy se doktoři trefí.Já si myslela, že když je břicho dole, tak dítě brzy půjde ven a ono nic. 🙄

loucna
20. lis 2007

No ale holčičky bývají skoro vždy do termínu.Pokud ho nemáš vypočítanej tak blbě jak já 😒 Já myslím že mě ještě předběhnete a já tady s tím obr břichem zůstanu snad do vánoc 😝

janab78
20. lis 2007

Moji holčičku jsem instruovala, aby přišla na svět dřív 😀 Před 14 dny měla PRÝ na ultrazvuku 3100, tak si myslím, že jí nic nebrání přijít na svět.Jestli jsi ve 43tt, tak ti musí porod vyvolat už teď, ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru