Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

krista
6. bře 2008

Rozo kdyby aspoň ta zátka mi odtekla, tak mám větší naději, ale ani to ne ☹
MM má kvůli mě dneska dovču tak půjde ke kamarádovi na stavbu tak půjdu asi s nim, jinak se tu picnu, je mi fakt psychicky na nic, dávala jsem tomu větší šance, kdybych odjedla, tak vám dá sem do toho tématu někdo vědět 😉

A díky za rady 🙂

roza
6. bře 2008

Kaju, šup do května!

roza
6. bře 2008

Kristi, nemáš za co... Snad se to rozjede, věřím tomu a už se těším na zprávičky o narození miminka - snad už dneskáááááááááááááááááááááááááááááá

roza
6. bře 2008

Tak Kájo 😠 😅 😀

smiling
6. bře 2008

kozimura ..ahoojky...hlavně si hlídej jestli se mimčo hýbe a držím palečky ať všechno výjde v klidu mám tři holky a žádná nechtěla jít sama ven a nejstarší a nejmladší jsem taky přenášela tak vím jak ti je a co to obnáším.... 😉

kajule
6. bře 2008

A kde myslis, ze celou dobu jsem. 😠 Cekam tam na tebe. 😉

kajule
6. bře 2008

Sem jenom nahlizim, pac cekam zpravicku o Kristynce. 😵 O Patove neveste. 😵

smiling
6. bře 2008

jinak zdravím všechny 😉
krista ..v klidu nervování ti nepomůže pak budeš akorát nervozní však mimčo příjde na svět neboj 😉 držím palečky

roza
6. bře 2008

Hele Kaju, neplaš ostatrní, Páťa má snad zamluvenou Verunku, ne?

roza
6. bře 2008

JO jo, Kristi, běž ven, ono to přijde samo, ani se nenaděješ

kozimura
6. bře 2008

Smiling:děkuji.Snažím se.Malá se mi většinou rozhýbe,když ležím na zádech.Takže,když mám pocit,že se dlouho nepohla,lehnu na záda a čekám.Před chvilkou sebou pěkně mrskala.Mám z toho přenášení blbý pocit,tak to snad do víkendu příjde samo.A děkuji za podporu 🙂

kajule
6. bře 2008

No to sice ma, jenze se nam ji snazi prebrat Adamek z cervence. 😠 Jenze Pata se nedava, pred tydnem jsme tam byli na navsteve a to co si Adamek za celou dobu nedovolil a to tam je kazdou chvilku...tak Pata se s tim neparal a sel rovnou na vec. 😀 Resp. sel Verunce po zadku a pak se snazil i jinak zaujmout jeji pozornost. 😀

roza
6. bře 2008

Kaju 😀
Ale máte už vybráno, tak si nezabírej jiné, my ještě nikoho nemáme 😀

Kozimura, taky držím palečky, ať se to rozjede, chápu, že máš blbý pocit, já ho měla, a to jsem nepřenášela,a le jak se blížil den porodu, tak už jsem to chtěla mít za sebou.
A neboj - za chvilku se tady objeví zprávička i od Tebe, že už máš v náručí zlatíčko

kozimura
6. bře 2008

Roza:děkuji 🙂 Už se na prcka moc těším.Najednou jsem přestala mít strach z porodu,jen to už chci mít za sebou...

smiling
6. bře 2008

kozimura to je dobře,že se hýbe to je důležitý...holt někerým těm mimískům se k nám moc nechce 😀 ..neboj maximálně te udělají vyvolání ale stejnak se dočkáš 😉

krista
6. bře 2008

Holky tak je asi konec, v 11:06 byla poslední bolest, bohužel z pravidelných kontrakcí to zkončilo u ničeho, takže si jdu teď lehnout k MM a odpolko půjdeme na stavbu, kdyby se něco změnilo, dám vědět, ale je to asi špatný ☹ Pááá 😉 a díky všem za pomoc 😉

roza
6. bře 2008

Taky se loučím, jdu za mými rarášky. Přeji všem, kterým se porod blíží, abyste toměli rychle za sebou, myslím na vás (a taky trochu závidím 😅 ), a dejte nám určitě vědět.

smiling
6. bře 2008

teda koukám,že se těm holkám fakt nějak nechce 😅 ...sou nějaký lenošky 😅

kozimura
6. bře 2008

Smiling:ju,holt parádnice to jsou... 😀

smiling
6. bře 2008

kozimura jak dlouho už přenášíš?

kozimura
6. bře 2008

Smiling:1.TP podle MS jsem měla 28.2. a 2.TP podle UTZ 2.3.,takže k druhému termínu jsou to teprve 4 dny,tak uvidím,jestli se to do pondělí rozjede samo.

smiling
6. bře 2008

kozimura..tak snad jo 😉 já s první přenášela 13 dní než se mě to uráčili vyvolat a koukám,že ty máš první tak to jde asík krapet pomalejc ale to se zvládne jsem ženský né 😅 😅 😅 ..kolik ti je teda jestli to můžu vědět mě 26..

kozimura
6. bře 2008

Smiling:je mi 25 let.
V porodce,kde půjdu,tak nechávají přenášet 10dní,tak uvidím.Už jsme si s manželem dělali srandu,že prcek čeká na 7.3.-to budeme mít přesně 8.měsíců po svatbě 😀

werminka
6. bře 2008

Ahoj Kristi!!!! já to s tebou úplně prožívám...... no mazec ☹ držím moc palečky - ale stejně si myslím, že se to rozjede znovu. Moje švagrová to měla podobné - taky měla stahy co 4-3 minuty.... pak se jí to zase začalo prodlužovat až na 10-15 a tak............. ale druhý den porodila - zase se jí to zkrátilo a malá byla venku! 😀 Tak nezoufej!! I když tohle je asi fakt na zbláznění............... tak se určitě ozvi!

kozimura
6. bře 2008

Smiling:koukla jsem Ti do albíček.Máš nádherné holčičky.Jsou opravdu jako princezničky.Kolik jim je?

smiling
6. bře 2008

kozimura..jéé to by bylo hezký 😝 já tu nejmladší měla rodit 28.srpna a nakonec se vyklubala 8.záží...osmičky sou u nás docela hodně prostřední je 8 manžel taky i moje mamča...

kozimura
6. bře 2008

Ju,tak to by mohlo u nás taky zafungovat 😀 Možná právě na to ta naše bosorka čeká 😀

smiling
6. bře 2008

kozimura ..díky..Lucinka bude mít teď 8.půl roku,Petruška bude mít 8.srpna 5 a Lenička bude mít 26.dubna 7..letí to jak blázen ..

smiling
6. bře 2008

jinak my jsme měli 24.února sedmileté výročí svadby 🙂

smiling
6. bře 2008

tak já musím valit něco dělat 😖 😅 zase se tady zastavím a omrknu to jak to s váma vypadá páč ač je to neuvěřitelný tak jen s těch písmenek s váma sem s toho vyklepaná a cítím s váma..teda až budou rodit moje holky tak mě asi klepne🙂))..tak jo hezkyý zbytek dne a držím palečky ať jde všechno jak po másle jak se říká 😝 pááá a díky za písmenka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru