Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

kozimura
9. bře 2008

Wermin:ju,já budu raději doma,ale mám strach,ať neřeknou,že mám jezdit každý den,Jarek by si musel brát furt volno,to už můžu rovnou jezdit ke svému doktorovi vedle do Brušperka.

werminka
9. bře 2008

Kozim: jo to ti rozumím - manža si též musí brát pořád dovču.... 😠 je to na pytel.
Jdu si lehnout - mám bolesti co 10 minut - už mě to fakt nebaví - a nic příjemného - to bude asi noc 😨 Tak pa, ozvu se ráno

petruna
9. bře 2008

ahoj holky, ja mam dneska taky docela bolesti, ale daji se v pohode zvladnout. a tak nejak nemam naladu sledovat jestli jsou pravidelne...proste pockam, jestli se to nerozjede do bolesti, ktery mi budou pripadat jako velke a ty pak zacnu merit...
takze me asi ceka taky docela bolestiva noc...ale ja uz se na ty kontrakce proste tesim...priblizuje me to k porodu.
ja jsem se upnula na to, ze do dvou dnu porodim, takze mam z kazdy kontrakce radost (jestli to je teda ono, porad tomu neverim 😅 )
Do porodnice chci jet, az kdyz uz budu mit pocit, ze se to moc neda zvladnout, taky se bojim, ze me vrati zpatky.
tak holky, pekne dnesni noc zvladnete a at se vam porody co nejdriv rozjedou. 😉

smiling
9. bře 2008

ahojky...holky držím palečky a ať se vám to co nejdřív rozběhne jak má aby vás to dlouho nebolelo..a odpočívejte i při bolestech budete to potřebovat 😉

werminka
9. bře 2008

Ahoj holky, jste tu ještě některá? Já vůbec nevím, co dělat. Mám bolesti po 5-4-3 minutách - trvají v těchto intervalech cca od 22hod - předtím byly v intervalu 10-15 minut. Dají se zatím zvládat, tak mi to nepřipadá na odjezd do porodnice, ale zase jak vidím ty intervaly..... tak fakt nevím. Manža začíná být nervózní - prý abych mu neporodila doma..... 😀

babara
9. bře 2008

Ja bych radeji uz jela do ty poodnice werminko!

smiling
9. bře 2008

a voda nepraskla?..jestli si nevýš rady brkni si na porodní kde chceš rodit poradí ti nepanikař 😉

werminka
9. bře 2008

voda nepraskla.... pořád mi to připadá snesitelné, tak fakt nechci plašit. Říkám si, že počkám ještě hodinku, co bude dál. Mezi těma bolestma je mi celkem dobře, tak fakt nevím. PA nám říkala, že to vycítíme, až bude třeba do porodnice jet - a tak já to pořád nějak necítím. Ty bolesti se opakují co 5 minut - bolí řekla bych ale pořád stejně..... tak to bych asi měla počkat až to bude silnější, ne?

werminka
9. bře 2008

vždyť Krista to měla podobné - taky měla bolesti po 5 minutách .....a pak po 2 hodinách to přešlo...... a rodila tuším za 2 dny nebo tak nějak....... ☹

smiling
9. bře 2008

podívej u každáho je to jiný silný bolesti budou něco jako když tě bolí v podbříšku při menzes ale o hodněkrát moc takhle můžeš mít boleti klidně až do rána,ale taky to může být rychlovka,ale když ti nepraskla ještě ta voda a říkáš že boleti nejsou tak strašný myslím si že můžeš počkat ale záleží jak daleko máte porodnici?

werminka
9. bře 2008

s těmi bolestmi při menzes - to je těžko - já mívám hodně bolestivou menzes, takže otázkou je - co jsou silné bolesti 🙂 při menzes kolikrát lezu po čtyřech, takže o hodněkrát větší???? tak to asi umřu!
Porodnici máme kousek - 15 minut. Ještě vydržím a uvidíme. To by mě fakt zajímalo - jestli tohle jsou jen poslové??? Vždyť ti mají být nepravidelní, ne? No, uvidíme. Dá se to zvládat, takže fakt asi počkám co mi řekne intuice.... Každopádně moc díky Smiling za rady.... 😵

smiling
9. bře 2008

a koukám že si prvorodička nemyslím si že by to šlo nějak extra rychle obzvlášt když už přenášáš ..hlavně klid nestresovat a hlídej si mimouše jestli se hýbe a manžel ať se uklidní ať tě neznervoznuje 😉 ..ten můj taky vždycky vyšiloval i u třetího 😅 😅

werminka
9. bře 2008

🙂) jo jo, budeme se snažit být v klidu. A Smiling - ještě dotaz. Mezi těma kontrakcema - bolí břicho taky a jenom třeba méně? nebo mezi kontrakcema to může být bez bolesti??? já to tak cítím, víš?

smiling
9. bře 2008

nemáš zač já stejnak nemůžu spát tak aspon krapet kdybych ti pomohla...já trpěla s bolestma než jsem měla děcka a vím co to obnáší blití křeče nemůžeš se ani pohnout...tyhle boleti budou fakt věčí,ale bez křečí prostě bolest...neboj to můžete být v poho tam jste za chvilinku to stihnete i kdyby se to rozjelo..držím palečky a jak sem psala klidně si zavolejte o radu poradí vám odtoho tam sou 😉 ..kdybys chtěla ještě písnout tak klidně držím palečky a neboj sme ženský a něco vydržíme 😉

smiling
9. bře 2008

noo mezi pravíma kontrakcama by to bolet nemělo to si právě prodýcháváš a takzvaně odpočíváš

smiling
9. bře 2008

pokud tě bolí v podbříšku tak se to chystá...aspon já to tak měla

werminka
9. bře 2008

No, intervaly jsou pořád stejné - co 5 minut. Ale bolesti bych řekla že jsou teda větší než byly třeba před hodinou. Jinak ty bolesti co 5 minut mám už od 22h - takže zhruba 2 hodinky.....
Mezi kontrakcema je to lepší - bříško samozřejmě trochu bolí, ale nic hrozného - dá se mezi nimi "odpočinout". Kontrakce ale trvá většinou tak kolem 10sekund..... Tak nevím zda by neměly být delší.....
To by mě ani ve snu nenapadlo, že to tak budu řešit! Říkala jsem si, až budou kontrakce co 5 minut, tak prostě jedu..... a teď se na to nějak necítím - pořád mi prostě připadá, že by to mělo být horší...... 😕

smiling
9. bře 2008

to řeší každá 😉 ..no hele třeba budeš jedna z mála co říkájí jdu klido rodit zítra znova 😉 já být tebou fakt zavolám na porodní bylabys i víc v klidu nezapomen že přenášíš tyhle bolesti můžeš mít hodně dlouho a nic se dole dít nebude ..třeba ti řeknou že máš dojet už jenom kvůli tomu že přenášíš aby tě naměřili jewstli je vše ok...maximálně ti řeknou že jezdit ještě nemáš ale budeš si jistá 😉

smiling
9. bře 2008

chjoo to přenášení je fakt na prt člověk je nervozní není si ničím jistej a když nepraskne ani ta voda sama je to težký no já přenášela dvakrát dvakrát mě to vyvolávaly a vím že to stojí za prt tiše závidím ženský co porodí raz dva a v termínu ..holt nekerý to máme nějaký bloklí boco 😖

smiling
9. bře 2008

jdu si ještě umyt nádobí at to nemusím dělat ráno,když už jsem vzhůru 😀

kozimura
10. bře 2008

Ahoj holky,tak vidím,že máte taky veselou noc.Mě už poněkolikáté vzbudily bolesti.Stopovat je začínám až teď.Děsně mě to nutí na vyprazdňování a jde ze mě(omlouvám se)sliz s krví-smiling,je to normální?Jsem z toho špatná.Všichni spí a nechci manžu zbytečně budit.

smiling
10. bře 2008

ahoojky to bude ta hlenová zádka já ji měla před posledním porodem ale ta ze mě šla už den před porodem je to husný mě to taky viděsilo to je normoš ale nesmíš mít cistou barvu krve to by se asi něco dělo

smiling
10. bře 2008

a máš silné bolesti?..jak myslíš vyprazdnovat?...jako nutí tě to tlačit?

misakri
10. bře 2008

ahojky kozi... sliz s krví jsem měla já současně se začínajícími kontrakcemi.. 😉

kozimura
10. bře 2008

Smiling:je to narůžovělé.No,dostala jsem slabý průjem a furt musím na malou,ale někdy mě to nutí,letím a nic,jen dostanu další bolesti.Když už je to nesnesitelné,letím do sprchy.Nepřestane to,ale je to lepší.Nechodila jsem do kurzů,ale zkusila jsem se teď při té největší bolesti co možná nejvíc uvolnit a dýchat do břicha a příjde mi,že to trošku pomáhá.

misakri
10. bře 2008

kozi, já bych řekla, že už TO je ono..

kozimura
10. bře 2008

Misakri:no,snad ano.Už to stopuji.Zatím mám jen interval mezi dvěmi posledními a to bylo 8 min.Jak dlouho mám mít bolesti po 5-ti min.?Ať zase nejedem zbytečně.

smiling
10. bře 2008

jj taky bych řekla že už se to chystá 😀 za chvilku budeš mamča 😉 ..mě pomáhal při bolestech hodně balon co měli v porodnici...říkají že zabírá teplá voda ale na mě teda vůbec nepůsobila ono asi jak na koho...při bolestech jak si psala prodýchávej pusou ono příjde na to co ti aspon trochu pomáhá 😉 tak držím palečky si myslím že by to nemělo trvat dlouho 🙂

misakri
10. bře 2008

kozi, říká se, že 2hod... ale z vlastní zkušenosti.. začala jsem stéjně jako ty mírně krvácet ( krev se slizem ) a do toho mě chytly hned celkem pravidelné bolesti co 7-6-5min.. takže jsme vyrazli po hodině bolestí..

misakri
10. bře 2008

mě strašně pomáhalo chození, teda hlavně v začátcích... a pak už jen teplá ( vařící 😝 ) sprcha..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru