Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

titicaca
25. bře 2008

ahoj holky, tak , co jsem cetla, tak se vase zazitky ruzni. no jo jsme vlastne kazda original 🙂,ted v sobotu jsem mela tvrdnuti bricha skoro cely den uz od rana a vecer mimis kopal a vlnil brichem nekolik hodin bez prestani, az mi mamza rikal, jestli se nahodou neskrti na pupecni snure :-/ ... myslite, ze to tak ma byt, ze miminci posiluji sve koncetiny ? titi

dzej
25. bře 2008

titicaca no já mám stejnej pocit, že mi malá vyskočí bokem jak se mi převaluje v břiše... ale netvrdne 😔

titicaca
25. bře 2008

dzej, ja jsem dneska s brichem docela vpohode, pro zmenu me boli hlava, nespala jsem celou noc ...
vcera jsem manzovi objevila na pocitaci nejake nahulajdy a docela jsem se s tim nesrovnala, co tvuj parter, dela taky neco podobneho nebo Ti to nevadi ... me to prislo docela neneticke, ńe ze bych myslela jen na sebe, ze jsem pred poreodem a na takove veci nemam ani pomysleni ... taky to asi nema lehke skoro 9 mesicu bez sexu ... kdyz jsme se o neco pokouseli, tak to vzdycky dopadlo spatne, zacala jsem spinit a mela bolesti, tak jsem nemela odvahu pokracovat, jen nevim jak moc mam tolerovat jeho divani se, kdyz se k tomu ani nehlasi a rika, ze mu to do PC skocilo samo ... kdyz jsem se ho ptala jak se srovnava s zivotem bez sexu, tak rikal, ze to vydrzi, hlavne, aby bylo zdrave mimi, ale po vcerejsku, jak jsem se ptala, na co to kouka proc, tak jsme se akoras trasne pohadali a odstehoval se i z loznice, se slovy ze me ma rad, ale ze se rad diva i na jine zenske ... omlouvam se za muj vylev, ale nevim jak se s tim srovnat, nekdy by mi to mozna ani nevadilo, ale ted pred porodem, kdy clovek nevi, co ho ceka ...

paolin
25. bře 2008

titcaca - ja s tim mam taky problem..sex jsme meli prvni mesice zakazany a pak mi nedelal dobre. bolelo me brisko a vubec..chlapaci to vydrzi, neboj. ale je to pro ne urcite tezke. az se narodi mimco, maji jeste vic pocit, ze jsou odstrceni. chce to vic "pozornosti" 😉
ten tvuj je normalni, jako kazdy jiny. nahulajdy je proste bavi.

titicaca
25. bře 2008

paolin, dik za spolupochopeni aspon mam pocit, ze nejsem sama, asi jsem posledni dny nejak precitlivela, snad to nejak preziju a bude lip 🙂 ... a jak se jinak citis, vsechno vpohode ?

paolin
25. bře 2008

titicaca...citim se...taky precitlivele.. 😉
u prvniho jsem se mohla zblaznit, jak bylo milovani bajecne a ted..? pripadam si divne. snad to brzy prejde 😵

titicaca
25. bře 2008

paolin, to je sranda, ze zacatku mi to tak nevadilo .... ale ted uz asi pracuji vic hormony, no jesteze uz je to zapar, jen se trochu bojim porodu a toho jake to bude po, to se predem moc naplanovat neda...musim verit, ze to bude dobry 😲

paolin
25. bře 2008

neboj. budes mit minimalne sest tydnu na srovnani se 😉

janah.
25. bře 2008

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, nevíte, k čemu je dobrý nechat dotepat pupečník?? Někde jsem o tom četla, ale nic o tom nevím. (omlouvám se, pokud to sem nepatří). Poradíte?? Díky 😉

dzej
25. bře 2008

titica no já teda v PC nenacházím a radši ani nehledám, ale myslím, že snad kouká každej chlap..pokud je jen u koukání, tak myslím, že se to dá přežít. Jinak my taky sex neměli hodně dlouho a teď jsme na to zas vlítli kvůli tomu abych už odrodila, takže přítel je spokojenej a já taky 😀 obávám se, že po porodu to bude horší....prostě to musí chlapi vydržet, když chtějí mimi 😀 hlavně se teď nerozčiluj a buď v klidu, ať je mimi OK

laura851
25. bře 2008

ahojte sorry, že sa vám tu miešam, ale hľadala som niekoho kto je v takom termíne asi ako ja, bo na mna to stále nejako neprichádza...

micanek
25. bře 2008

Ahojky holky ....
myslíte, že blbě od žaludku a pořád bublání ve střevech může bejt nějakej předvoj porodu? Mám ještě čas.

laura851
25. bře 2008

ahoj micanek, ja si myslím, že to máš ešte veeeľmi skoro:D

micanek
25. bře 2008

Já vím, že mám ještě čas, ale mám po konizaci čípku, tak bych se ani nedivila. 3 dny už mě je fakt divně. Asi jen nějaká střevní chřipka 😉

laura851
25. bře 2008

ja som sa tiež bála všetkého, ale hlavné je, aby bola žena v kľude, pretože aj stres má na to veľký vplyv 🙂

micanek
25. bře 2008

Já mám klidu až až ...... za těhu jsem pěkně zlenivěla. Jediné tak co, tak nikdo za mě nevyžehlí, al ejinak vše dělá manžel. Až mám víčitky.

paolin
25. bře 2008

janah, mozna kvuli tomu, aby nestrikala krev a mimco nevykrvacelo..? neco jako krvaceni z tepny? 😕

laura851
25. bře 2008

tak to je fajn, treba oddychovať, všetko si to pekne vychutnávať, aj ked ja som mala zhonu až - až... len žiadne výčitky 😵

kozimura
25. bře 2008

Dobrý večer holky přenašečky! 😉 Tak jak se to vyvýjí? Co SVETLUŠKA?Vypadá to,že už to bylo vážně ono.
JANAH:je to proto,aby došla všechna krev k miminku.

janah.
26. bře 2008

Díky za odpověď Kozimura a je to běžná praxe v porodnicích?? 🙂

kozimura
26. bře 2008

Janah:tak to Ti nepovím,ale většinou Ti dají mimíska na bříško a po tu dobu ten pupečník určitě dotepe.Navíc jsou věci,o které si můžeš říct,nebo přijít s porodním plánem.Třeba přiložení dítěte k prsu(je to ale asi všude automaticky-je to důležité do 2.hod.po porodu kvůli sacímu reflexu a kvůli laktaci),pak epidural,dárcovství pupeč.krve,taky si můžeš říct,jestli chceš klistýr...

krista
26. bře 2008

Ahojky holky čekatelky 🙂 Občas nakukuju jak jste na tom, strašně všem držím palečky ať nepřenášíte a máte to rychle za sebou 🙂

janah.
26. bře 2008

Kozimura: jo, ale s tím přiložením se to u nás dosud mělo tak, že nejdřív dítě otřeli, vyšetřili a pak zabalené přinesli. Prej, že by vychladlo. A za chvíli ho zase sebrali a hned na 2 hod do inkubátoru. Tak proto se ptám... Asi si ten porodní plán sepíšu 🙂 U Tebe to po porodu probíhalo jak?? Sry, jsem zvědavá.. 😔

sulamith
26. bře 2008

ahojte,tak ako zvladate posledne dni? ja sa uz nemozem dockat,odisla mi hlienova zatka,menstruacne bolesti pridu z casu na cas,a brusko mi tvrdne dost casto,ale este stale nic...
Ako ste na tom vy? 🙂

micanek
26. bře 2008

Holky ... miminko musí dát na bříško? Já bych chtěla aby mi ho dalj na břicho až utřený ... jsem hrozná já vím, ale nechci ho hned vytáhlé na pupík. 😅

vendeta
26. bře 2008

ahojky, tak ja jsem dnes 39+1. Doktor pred tydnem rikal ze uz citi hlavicku,dnes ze je to od minule furt stejne. Sice je hlavicka dole, ale ja jsem zavrena a cipek 3/4. Pisou to o cipku? to 3/4? Abych to nespletla? 😉

dzej
26. bře 2008

micanek to si řekneš jestli ho chceš umytý nebo rovnou z bříška. Oni se tě budou ptát.
vendeta já jsem 39plus5 a pořád taky nic, jsem otevřená na prst...čípek celý daleko...poslíčky žádný...

micanek
26. bře 2008

Holky, tak na to vlítněte ... švagrová ve 23:00 na to vlítla a ve 24:00 už měla kontrakce. tak hurá na sexík 😀 😀 😀

janah.
26. bře 2008

hmmm tak my jsme se manželem u druhýho překonávali a výsledek 0 ☹ A to jsme poslíčkovali jak o život 3 dny a u toho byli na 2 cm....

kozimura
26. bře 2008

Janah:klidně se ptej,je jasné,že jsi zvědavá-taky jsem byla 😉 Já jsem si řekla(teda spíš to řekl manžel)asi ve 13hod.o epi,to už jsem měla po klistýru(mohu jen doporučit,není se čeho bát),epi mi napichovali asi hodinu-nemohli se trefit.Sice mi nezabral od bolesti,ale urychlil mi porod.V 16hod.mi napíchli plodovku a v 18.30 jsem už rodila.Malou jsem měla na 3.zatlačení venku-s nástřihem.Pak mi ji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru