Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

catrin1
5. bře 2008

ahojte..Krista tak to mi je fakt luto...to bi ma vazne nahnevalo keby sa mi toto stane..ale neboj zachvilku to pojde aj samo...Ja som bola vcera tiez na poradni a tiez ma nejak extra nepotesili..tak stale len cakam... 🙄

kajule
5. bře 2008

Kris, prochazku si urcite dejte. 😉 Ja jsem 7.5. vyhnala Petana na prochazku po tech kopcich tady a 9.5. rano byl Pata na svete. 😉

terreza
5. bře 2008

werminka:tak jsme na tom uplne stejne, v patek jdu taky na kontrolu a pry to vubec jeste nemusi vyvolavat..prvni termin jsem mela 28.2.,druhy dneska...tak taky doufam ze vse prijde samo.. 😉 🙂

krista
5. bře 2008

Kajule tak to je fajn, asi o tom fakt zauvažuju 😀 Ale nejhorší je, že M. chodí z práce ke kamarádovi makat a pak je vyčerpaný, tak já bych musela leda sama a to se mi teda fakt nechce 😖

Catrin a co ti řekli? Na porod to nevypadá? 😖

catrin1
5. bře 2008

no ze krcok mam na 0,5 cm na spicku ak do piatku neporodim tak mam ist do rizikovej poradne do nemocnici a ked tam bude vsetko o.k tak v utorok mam ist znova k svojmu gynekologovi na poradnu..ale hovoril to vsetko tak ze sa urcite este stretneme... 😖

werminka
5. bře 2008

TERREZA: no tak to je dobře 🙂 Já jsem si říkala, že přece den po tom druhém termínu to nebudou tak honit...... jedině kdyby tam asi byl nějaký nález na por.cestách........... no uvidíme. 😉 A copak řekli tobě u doktora????

krista
5. bře 2008

Catrin aha 😖 ale to nikdo neví jestli se to nerozjede, fakt ne, zkus taky dlouhou procházku nebo chodit do schodů nebo sexík!!! 🙂

janinininka
5. bře 2008

Ahojky,
Jé Kristo, to mě mrzí, že tě dr poslala takhle do porodnice 😲 , normálně běž do nemocnice na kontrolu, zavolej tam, a jdi tam rovnou 😉
HOky, do pá času dost, to se může stát věcí, třeba to vyvolání nebude muset být 😝
Mě od rána bolí záda, křížový bolesti 😝 napustila jsem si vanu, pomohla, ale musela bych tam být pořád, do toho mě od rána pobolívá břicho, alel spíš ty záda, jsem z toho úplně vzteklá, měla jsem tady maminu, a nebyla jsem zrovna nejpříjemnější, a to jsem si říkala, že při porodu budu spíš brečet, ale já budu asi i jako šťovík příjemná 😕
Kristo- ten výtok může být z vyšetření, já včera trochu krvácela, pak špinila a dobrý, to je z toho. Mám ale nějak hodně hlenu, takový hustší, musela jsem si vzít vložku, normálně mám hráz tak povolenou, že to ze mě teče samo 😕 to je taky příjemný. Jak se pozná plodová voda, ta není hustá, ne? Nevím, jestli si mám dělat ty masáže hráze, s tím hlenem, aby to nebylo ještě horší 😕
zase mizím, bolí mě ty záda jako prase 😠

catrin1
5. bře 2008

krista no skusim nieco z toho... 😀 ale uz asi 2 hodky mam take mierne bolesti ako pred menstruaciou ale fakt slabunke..

ammalka
5. bře 2008

catrin1 - mě to začalo taky tak, jenže víc se to podobalo průjmu, a po hoďce mě praskla voda, ale každý to má jiné.

ammalka
5. bře 2008

janinininko - plodová voda je prostě voda, také jsem měla strach, že až praskne, že to nepoznám, mimo jiné jsem v té době trpěla zánětem, ale plodovou vodu opravdu poznáš, je jí hodně a je hodně teplá. Rodila jsem 12,5 hod. a celou dobu ze mě tekla plodová voda s hlenem. Spotřebovala jsem snad 20 vložek.

werminka
5. bře 2008

No holky - Catrin a Janinka - vy se snad dneska rozrodíte nebo co??? 😀 Catrin, já mívám taky ty menstruační bolesti - už 3 týdny 😢 a vždycky si říkám, že už to bude a ono to vždycky přejde 😅 Tak jsem zvědavá na Tebe 🙂)) držím palečky

janinininka
5. bře 2008

Ammalka- celou dobu z tebe tekla voda, já myslela, že to vyteče a hotovo, já mám hodně hlenu, jak jsem říkala, musím mít vložku, nevím,jeslti si mám dělat ty masáže hráze, abych si to ještě nějak nepohnojila 😕
Werminka- asi ne 😀 , ale od rána mě to bollí a už mě to pěkně se** promiňte, že jsem sprostá 😕

werminka
5. bře 2008

Janinka: Hm, tak já mám ty bolesti takové slabé - mívala jsem totiž hooodně silné bolesti při menstruaci - takže toto co mám teď je úplná pohodička 🙂 Ani to nijak zvlášť nevnímám - vždy jenom čekám, zda to zesílí..... ale nic.
No, moc bych za to nedala, že nejpozději zítra porodíš 🙂))))) Janinko, a dříve jsi ty bolesti neměla vůbec? Je to teď poprvé, co tě to bolí?
Janinka a masáž hráze jsi doteď dělala? nebo jsi až teď chtěla začít a bojíš se kvůli tomu hlenu????

janinininka
5. bře 2008

Já při MS neměla bolesti,brala jsem prášky, takže v pohodě, tak to máš dobrý, kdyby tě to takhle bolelo, tak jsi vysmátá, že? 😀
Jenže mě moc nebolí břicho, spíš ty záda, břicho se jen občas připomene 😝 Měla jsem jednou poslíčky, ale netrvalo to takhle dlouho teda, a pomohl míč, teď jsem jako stará baba, nemůžu sedět, ležet a akorát se válím. V kříži mě občas bolí, záda mě bolí často teď, ale ne takovou dobu teda 😲
A masáž hráze jsem dělala už asi měsíc, ale až teď mám tak hodně hlenu, tak mě napadlo, abych si to nepoškodila ještě 😝

terreza
5. bře 2008

werminka:doktor mi rekl v pondeli, to jsem tam byla naposled, ze cipek mam zkraceny ale jeste uplne nevymizel-pry je to u prvorodicek normalni, a protoze jsem mivala cyklus 30-31dni menzes, tak spis se kloni k tomu druhemu terminu,coz je dneska no..🙂ale muze to pry prijit kdykoli ale zaroven klidne az do 14 dnu, takze si myslim ze v patek se do toho vyvolavani jeste nepohrnou,ale pry je to i na domluve..asi jak budu chtit i ja,ale mam prijit kazdopadne rano,protoze porody se vyvolavaji pry jen rano..

catrin1
5. bře 2008

werminka..ja mam teraz tie bolesti prvy raz v tehu tak som zvedava co bude dalej..ale urcite len plany poplach... 😖

terreza
5. bře 2008

werminka:jinak ja necitim nic zvlastniho jen obcas me pichne v podbrisku, v noci obcas bolesti jako pri MS, dnes jednou takova silnejsi bolest..🙂jinak jsme se vratili z 4km prochazky..sla jsem pekne svizne,tak jsem celkem unavena.. 😉

werminka
5. bře 2008

Janinka: aha - tak tu masáž teď vynechej ..... když masíruješ už měsíc, tak to už jsi určitě něco vymasírovala 🙂 Kdo ví, co by ten hlen udělal....... No a k těm menstruačním bolestem - no, když jsem brala prášky, tak taky ty bolesti nebyly - nebo jen takové mírné.... ale jinak vždycky děs a hrůza! Normálně jsem chodila po čtyřech - takže mazec. Tak to co mám teď - tak to je v klidečku - PA říkala, že to jsou poslové, tak to mě zarazilo - představovala jsem si je jinak 😒
Tereza:
no, já ani nevím, kdy do té porodky jít - doktor říkal, abych tam šla taky v pátek ráno, ale asi si tam zavolám - jestli se mám objednat nebo co. Podle mě nám to ale vyvolávat ještě nebudou - není to ani týden po termínu....
Teď jsem dostala info od jedné PA, která pracovala na porodním v NJ a ta říkala, že tam půjdu zřejmě na kontrolu - pak si mě prý možná pozvou v neděli a pak když tak v úterý že by se s tím začalo něco dělat...... Takže asi tak, no - pracovala v NJ jako PA dost dlouho, tak asi ví o čem mluví.... uvidíme
Catrin:
Tak jestli máš ty bolesti v těhu poprvé -tak to možná něco značí 🙂))) Já je mám (jak jsem psala) už více jak 3 týdny,takže už to vůbec neřeším 😠 Ale kdo ví - u tebe to může znamenat brzký porod 🙂)))

catrin1
5. bře 2008

werminka no uz bi sa mohlo nieco diat..lebo to cakanie ma uz moc nebavi..ved uvidime... 🙂

janinininka
5. bře 2008

Werminka- určitě se rozhodnou ke tvé spokojenosti, neboj se, ono asi taky záleží na domluvě. 😉 já z té bolesti dostala zvýšenou teplotu, modlím se, aby se mi nevrálil zánět ledvin a moč. cest, už jsem byla 2x v nemocnici, aby si mě tam zase nechtěli nechat, snad to není ono, jdu se zahřát, snad to pomůže 😉

wafik
5. bře 2008

jak už tady někde zaznělo, je to vážně zvláštní, že každá nemocnice/každý doktor má jiný přístup k přenášení... jak tak čtu, někde vyvolávají už dva tři dny po termínu... někde nechávají přenášet aspoň ten týden, než začnou vyvolávat... no snad doktoři ví, co dělají😉😀

mucha
5. bře 2008

Ahojte, pridávam sa ku Vašej skupinke. Tiež už by som mala podľa doktorov každú chvíľu rodiť.. Brucho mi tvrdne už od 32tt, v 34tt som dokonca ležala týždeň v nemocnici, lebo som už bola na prst otvorená a to tvrdnutie som mávala dosť často. Doktori sa báli, že nevydržím ani do 36tt, no a teraz som už v 39tt a Samko si stále lebedí v brušku. Na každom zázname z monitoru mám aj kontrakcie a doktorka sa ma vždy pýta, či je to normálne, alebo idem rodiť... No a tiež mávam niekedy v noci také slabšie MS bolesti, ktoré nakoniec ustúpia. Takže čakám a dúfam, že keď prídu naozajstné pôrodné bolesti, tak mi to dôjde a neporodím doma v posteli 🙂

catrin1
5. bře 2008

baby mne sa tie menstruacne bolesti trosku zosilnili ale nie neajk extra tak stale cakam co bude...

werminka
5. bře 2008

jééé - Catrin, možná že je to opravdu ono.... 🙂 no určitě nás průběžně informuj 🙂))))

catrin1
5. bře 2008

werminka no jasne budem informovat..ale neverim ze z toho nieco bude...

werminka
5. bře 2008

a jak to máš s bříškem Catrin?? kleslo? já mám pocit, že ho mám pořád nahoře.... ☹

catrin1
5. bře 2008

werminka brusko mi stale nekleslo ale klesnut moze aj hodinu pred porodom takze z toho si hlavu nerobim

terreza
5. bře 2008

taky by mne zajimalo jak se pozna ze brisko kleslo? 🙂

catrin1
5. bře 2008

terrezka keby ti kleslo tak si to isto vsimnes...mala by si ho uplne dole..a baby hovoria ze ak kleslo mala by sa ti medzi prsia a brusko zmestit dlan...ak som to teda spravne pochopila..tak skus...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru