Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

kozimura
6. bře 2008

Smiling:tak zatím pa!

jjaanca
6. bře 2008

Čau holky tak jsem dočítala, a bylo to hooodně napínavý a poučný. Já kdybych měla kontrakce jako Krista tak už bych asi dávno vyrazila do porodnice. To by mě asi poslali zpátky. Mám stejný termín jako ona, ale k porodu to zatím nevypadá. Dneska jsem byla na prohlídce a pokud prý do příštího čtvrtka neporodím, tak mi doktorka udělá ten Hamiltonův hmat (jestli to teda píšu dobře). Prý to docela bolí 😒

kristynaw
6. bře 2008

tak segre(terreza)praskla voda ve 4 rano!!!!!jsou v porodce,ale kontrakce jsou slabe

catrin1
6. bře 2008

kristynaw..no super tesim sa..hadam sa jej to rozbehne a to je vcera nic nebolo... 🙂

kometka5
6. bře 2008

jjaanca, bolí to docela dost...já jsem obcházela od doktora jako když mě někdo pořádně bouchne do břicha, ale je fakt, že to hodně pomohlo a v noci jsem začala rodit...ale stejně si pořád myslím, že porod nebyl tak hroznej jako ten hmat. ale to možná bude tím, že po porodu byla sladká odměna, moje holčička... 😀

jjaanca
6. bře 2008

Jééžiš kometko5, to se mám na co těšit. 😖 Tak doufám, že se to do té doby rozběhne samo. Já totiž zatím nemám vůbec žádné posly.

wafik
6. bře 2008

ahojky vespolek! tak hlásím, že v sobotu nastupuji do nemocnice... mrňousovi se ven nechce ani trochu, takže mu/nám začnou pomáhat...😝

jjaanca: mě hamiltona taky dělali (jen nějak nezafungoval😀) a je to individuální - ostatně jako všechno vnímání bolesti... je to nepříjemné, to je fakt... ale víc než bolestivé mi to přišlo strašně divné, prostě takový nějaký divný pocit... šla jsem to doma zaspat a po dvou hodinách už jsem o ničem nevěděla🙂 kamarádka to třeba vůbec takhle nevnímala, líčila to prostě jako trochu bolestivější vyšetření... nic víc a nic míň... a do 24 hodin měla prcka u sebe, fakt záleží🙂

catrin1
6. bře 2008

ahojte...wafik no ja ti normalne zavidim..ja mam zajtra len rizikovu poradnu som zvedava co mi tam povedia...
inak kde je werminka...dneska tu tusim nebola..nerodi ta nahodou...?? 🙂

werminka
6. bře 2008

Ahoj Wafik 🙂 takže ty jdeš v sobotu na vyvolávačku? Takže v sobotu budeš mít už miminko u sebe? 🙂 No jo - když ty naše dětičky mají svoje hlavičky a ne a ne je dostat z bříška...... 😀 Já jdu zítra na kontrolu do porodnice a pak se uvidí. Jestli se to naše mimi neumoudří, tak asi ještě pár dní a budou nám muset asi taky pomoct 😒 Tak hodně štěstíčka
Jjaanca: neboj - do příštího čtvrtku můžeš klidně porodit sama od sebe 🙂 A ten hmat opravdu každý popisuje jinak - přesně jak napsala Wafik - někdo jako bolestivější vyšetření - někdo zase jinak. Takže hlavu vzhůru! 🙂

wafik
6. bře 2008

werminka: tak to by bylo samo super😉, ale tak rychle s tím nepočítám... spíš mě připravují na to, že to možná bude trvat i několik dnů... mám totiž pořád nálezy odpovídající tak 33-35tt😀, takže to vidí spíš na pomalejší nástup... ale čím dřív, tím líp, já bych samo vůbec neprotestovala😉

catrin1
6. bře 2008

werminka tak tu si..uz som myslela ze rodis... 😅

werminka
6. bře 2008

Ahoj Catrin 🙂 to víš, že nerodím.... 🙂 Já se právě chtěla zeptat, co nového u tebe? No a kde je vlastně Krista? - byla tu jen ráno, že?

catrin1
6. bře 2008

werminka ale uz by sme aj mohli ist rodit nie??? 😀 ...toho 3 .marca mas vypocitane podla ultrazvuku??krista tu bola len rano..no uvidime ci sa ozve....

werminka
6. bře 2008

Catrin - 3.3. mám podle MS a 6.3 podle UZ. No a zítra jdu na kontrolu do porodnice - tak jsem tam volala a říkali, že si mám vzít pro jistotu věci...... to asi podle nálezu - pokud by viděli, že už se "něco děje", tak si mě tam asi nechají. JInak by mělo jít o běžnou prohlídku. Tak uvidíme...... Břicho mě bolí pořád. Catrin mě už to fakt unavuje - začínám být z toho až nešťastná...... ☹
Krista se neozvala 😒 Ráno jsem četla, že měla stahy téměř co 5 minut..... a docela dlouho a pak to nějak odeznělo..... 🙂 Ale já myslím, že to už byla známka velmi blízkého porodu - myslím, že do zítřka to bude 🙂
Jinak mi se líbí zítřejší datum - já mám prostě sedmičku ráda 🙂))

catrin1
6. bře 2008

werminka ja mam 2.3 podla datumu pocatia podla ultrazvuku mam tiez dnes...Aj ja idem zajtra do rizikovej poradne do nemocnice ale nekazali mi brat veci zo sebou tak neviem no...No ver mi ze uplne poznam tvoje pocity..ja som uz doslova zufala,nestastna a nervozna z toho vsetkeho...
tiez si myslim ze kriste sa to rozbehne zachvilku podla mna tiez uz do zajtra to bude mat za sebou...mne by sa pacila aj sobota...8.3.2008..ale kaslem na datum len nech je to uz tu... 🙂

smiling
6. bře 2008

ahoojky tak jak vás tak čtu je vás hodně co se prckům nechce ven co,ale nebojte jejich čas příjde a pak budete ty drobečky držet v náruči a říkat si hurá máme to zasebou 😉 ..i když já u první holky byla na vyvolávání a stvrdla jsem tam dva dny no děs 😖 ..hlavně si hlídejte pohyby 😉 ..pěkný večer 😉

catrin1
6. bře 2008

smiling ahoj..co myslis tym sledovanim pohybov??vdaka... 😉

smiling
6. bře 2008

catrin1 no aby jste si hlídaly jestli se mimísek hýbe..jak by se vám zdálo že se nehýbe na nic nečekat když se přenáší může se stát cokolic...nestraším neboj 😉

werminka
6. bře 2008

Catrin: no, já jdu zítra taky jen na kontrolu - o těch věcech řekli jen asi kdyby náááhodou viděli nějaký nález na porodních cestách - tak asi abych měla pro případ věci u sebe. Jinak prý příjem neudělají. Zase poležím na monitoru a půjdu nejspíše zase domů čekat.
Víš co je nejhorší? já vůbec nepoznávám, jestli mi tvrdne břicho nebo co - cítím takový tlak v bříšku a to je pak takové tvrdší - ale já mám pořád pocit, že tohle prostě dělá miminko - jako že se tam prostě takhle cpe a natahuje to bříško. Zítra se mě určitě na to zase budou ptát - tak fakt nevím, co říct. Já to prostě nepoznám. ☹
Piješ maliníkový čaj, Catrin? Od té doby co jsem ho začala pít, tak mě začalo pobolívat břicho jako při MS. No a to trvá už měsíc. Tak doufám, že to aspoň k něčemu bude a že se budu alespoň lépe otvírat, až to přijde 😉 Už začínám mít i obavy - jak tak člověk pořád čeká a čeká - tak přemýšlí a začínám fakt přemýšlet nad hloupostma 😒

catrin1
6. bře 2008

smiling...ja sa pytam preto lebo maly je dnes moc zivy tak ci aj to nahodou nieco neznamena.... 😅 ..dufam ze nie...ale vdaka za upozornenie.. 😉

smiling
6. bře 2008

já s váma holky uplně dýchám 😀 a přitom vás jen čtu..už jsem to tady dneska psala já mám tři holky a ani jedné se ven nechtělo 🙂 tak vím co asi teď prožíváte..i když vám řeknu že mě to u té první ani nepřišlo ale pak s dalšíma už jsem věděla do čeho jdu tak jsem se celkem stresovala a bála a pořád čekala kdy už to bude...

werminka
6. bře 2008

Smiling: o pohybech mi říkal můj gynekolog - abych si je vždy od rána začala počítat a měla bych mít prý aspoň 10 .... a pak už můžu být prý klidná a můžu přestat počítat. 🙂 Moje miminko se hybká docela často, tak aspoň že tak - že se nemusím nervovat ještě kvůli tomu. A zítra jdu na kontrolu, tak se třeba zase dozvím více - jak se miminku daří a tak..... 🙂)) Smiling, každopádně děkujeme za starost a radu 🙂

catrin1
6. bře 2008

werminka presne presne...tiez zacitim len taky tlak a mam tvrdsie brusko..a tiez som donedavna mala pocit ze to robi babatko...tiez nemam nejake bolestive tvrdnutie bruska..len taky tlak nic viac..malinikovy caj nepijem lebo som ho nikde nezohnala tak som sa nato vykaslala...aj ja uz rozmyslam nad hlupostami cim dalej tym viac..ale vsetko dobre dopadne neboj.... 😉

smiling
6. bře 2008

no na těch deset pohybů bych moc nespolíhala ...mimčo bude mít pak třeba špatný přístup kyslíku a hned je problém...jinak nemáte zač..spíš tady vypadám že honím machra když mám zasebou tři porody 😅 😅 😅 🤐

smiling
6. bře 2008

catrin1..to je dobře...třeba se připravuje na cestu ven 😅 😅

catrin1
6. bře 2008

smiling..no teraz si ma potesila....dufam ze mas pravdu... 😀

werminka
6. bře 2008

🙂 no, doufám, že bude vše ok. Už bych to chtěla mít prostě za sebou..... ☹ Na miminko se hrozně těším, tak vím, že mu musím pomoct na svět... a udělám pro to co nejvíce, aby to probíhalo co nejlépe. Jsem ráda, že je tu někdo, kdo je na tom stejně /podobně/ 🙂 Nejlépe aby nás to chytlo stejně, co? 🙂 Ať to pak jedné není líto 😀
Smiling: vidím, že ty to prožíváš s námi 🙂 takže skoro se cítíš, jako bys čekala čtvrté mimi, co? 😀
Dokud jsem měla před termínem, tak jsem byla v celku klidná - ale už od pondělka je to horší a horší..... prostě po termínu se fakt najednou v člověku něco zlomí a kouká na to jinak - aspoň já to tak mám a mělo to tak spoustu mých kamarádek čekatelek 🙂

smiling
6. bře 2008

tak já zase mizím a držím palečky vám i mimískům 😉

smiling
6. bře 2008

nebojte to zvládnete 😉 ..jj prožívám až budou rodit moje holky asík mě klepne 😀 😅 😅

catrin1
6. bře 2008

werminka co ty vies..mozno aj porodime naraz..ved terminy mame takmer rovnake.... 😀
smiling..dakujeme.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru