Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

loucna
13. lis 2007

Dobré ráno,Binky držím palečky a ať to máte co nejdříve za sebou,jestli najdeš pak chvíli dej vědět,já tu ještě určo budu.
Leničko s tou vodou je to normální,určitě ti dr.řekla že je tam míň plodovky ne málo,ke konci se přestává tvořit je to náznak blížícího se porodu,neboj oni určitě věděj co dělaj,té vody tam vždycky pro malou troška zůstane a ona ji vlastně za chvíli nebude vůbec potřebovat,protože bude s vámi 😀

lenkazdenek
13. lis 2007

Dobré ránko 🙂
TAk jsem se opět skvěle vyspala 😒 do 3 do rána jsem čučela do tmy a brečela a vůbec nevím proč ☹ takže jestli do konce týdne neporodím tak mi asi opravdu hrábne 😅
Loucna,no ona ta chvíle bude ještě 7 dní 😅

loucna
13. lis 2007

Leni,nesmíš brečet vždyť ta malá pak bude uplakánek 🙂 .Tak třeba budeme rodit spolu,taky počítám tak týden,neboj holčičky se moc nepřenášijou,uvidíš že to přijde z ničeho nic a ani nedáš vědět že mizíš do porodky,já vím že je to slabá útěcha a že jsou dny dlouhý ale snad alespon něco.Ted musím jít něco uvařit,ale vůbec nemám představu co.Hele manžílka máš doma??

lenkazdenek
13. lis 2007

No já se zabavuju úklidem,akže už mám maso v troubě,převlečený postele a peru první várku prádla 😅 manžílek je až do účtyř v práci 😒

loucna
13. lis 2007

Tak jako můj,ale teda že tě nechá brečet?Asi spí tvrdě jak ten můj chlap,chodím každých 5minut na záchod a on to ani neví.No já mám taky nervíčky na pochodu ale pustím si nějaký rychlý písničky a kroutím se co to dá a nahlas zpívám,se divím že ještě nepřiletěli za těch pár měsíců sousedi 😀 ,já se jdu ted pustit do úklidu koupelky,a musím trošku vytřít,ten náš pes je tragickej,špindíra 🙄

lenkazdenek
13. lis 2007

No on mi ráno taky vynadal,proč jsem ho nevzbudila,ale já ho nechi budit,dělá řidiče a potřebuje se pořádně vyspat.Já už mám koupelnu umytou,jídlo uvařený,kuchyň vyčištěnou,takže už jen vyluxovat a vytřít a pro dnešek končím 😀
Jakýho máte pejska?
Nad náma jeden od rána řve 🙄 normálně mi to nevadí ,ale když přestane výt pes tak zas začnou sousedi vrtat 😖

loucna
13. lis 2007

Tak to jo,v takovym marastu to mu nezávidím,můj je sice taky skoro celý den v autě ale v osobáku a když se mu nechce tak může zůstat v kanclu,ale je asi hodnej když ti řekl žes ho měla vzbudit,docela tě obdivuju,seš docela mlaďunká a domácnost zvládáš v pohodě,já mám tak starou ségru a ta visí furt mamce na sukni,akorát si koupila auto,jinak nemá nic.Jseš dobrá! 😵
Máme Gordonsetra,má 2 roky je to divočák,poslechne jen manžela,v paneláku se trápí,neustále by běhala,stavíme domeček a tam bude mít velkou zahradu,ale musí prostě do příštího roku vydržet. 😖 a já s ní 😀 😝

loucna
13. lis 2007

Hele Leni,Vladka se docela dlouho neozvala,myslíš že už se malá drala na svět?Nevím kdy měla termín.Asi jim závidíma obě,co??

lenkazdenek
13. lis 2007

Díky za pochvalu,já se snad začnu červenat 🙂 On je moc hodnej,jenže kdybych ho probudila tak by byl odpoledne otrávenej a nevyspalej,už takhle na něj občas lezou takový divný podzimní nálady 😕 ale včera byl nják neuvěřitelně veselej,i když se mnou čekal na monitoru přes půl hodiny 🙂
No tak pro pejska je vždycky lepší baráček než byt,proto já nikdy nemůžu mít pejska kterýho bych chtěla. Navíc asi to zní divně ,ale já se malejch psů bojim 😅 jakmile jde proti mě třeba Krysařík tak se šplhám na manžela a když jde třeba vlčák tak si ho chci pohladit 😀 přitom u rodičů máme dva vysloužilý oříšky a řeknu ti na to,že jim je 16 let jsou pořád ve formě 🙂

loucna
13. lis 2007

Já mám kamarádku v Praze,té se v červnu narodil 2.chlapeček,má Irskýho setra,a byt 2plus1,sice větší ale přece.Ona je teda velice hyperaktivní človíček ale když jsem s ní naposled mluvila,tak říkala že je toho na ní moc.Ty manžílci jsou stejní,můj je taky na trní kdy už to přijde,celé léto byl na stavbě teď se těšil na prcka a ono se mu nechce.Tak začal chodit do posilky,já tam chodím sním,sedím na balonech a čtu si,alespon vypadnu z bytu.

lenkazdenek
13. lis 2007

Tak koukám,že jsou mažílci fakt stejný,i když teda mi nechodíme do fitka 😀 na to jsme kapku líný ,já jsem ráda,že po úklidovym dnu žiju 😅
Já bych chtěla Irskýho Vlkodava,ale vzhledem k tomu,že bydlíme taky v 2+a tak smůla 🙂

viona
13. lis 2007

Ahoj holky,náhodou jsem si vás přečetla a promiňte,že vám skáču do diskuze,ale trumfnu vás s pejskama,kamarádka má 2+1 a manžela,čtyřměsíční mimčo a....dogu 😀 Jinak vám přeju,ať už ty mimča brzo porodíte,já se taky stráááášně těšila,až bude venku,přenášela jsem od prvního termínu 9 dní,od druhýho 5,vyháněla jsem všemy způsoby a den před porodem jsem vygruntovala celý byt,poskakovala jsem zlehka na balónu(to nám radily na těhu cvičení),to se smí od 38tt,ale jen zlehka,ať neublížíte sobě,nebo mimču a udělala jsem si pedikůru,sice to bylo náročný s tim břichem,ale někde jsem četla,že to uspíší porod,no a pak mi v pět ráno prdla voda a jelo se 😀 Teď se mi občas strašně stýská po bříšku,těhotenství se mi moc líbilo,hned bych byla těhotná znovu 😅 😕 I když nový život s mimčem je taky moc krásný,ale taky náročný 😝 🙂

lenkazdenek
13. lis 2007

Viona,doga by se mi taky líbila 😀 ale asi by bydlela ona a ne my 😀
Já už zkoušela všechno,od poskakování na míči,přes,sex,maliník,úklid ,teplou koupel,svařák a nic ☹

danullinnka
13. lis 2007

jo Leni,ještě jsem si vzpomněla,kamarádka má holčičku,sice už 2 a půl letou,ale taky začala přenášet a jak ji dr.řekl,že půjde asi za dva dny na vyvolání,tak z toho měla asi šok a v noci ji praskla voda ajelo se 🙂

lenkazdenek
13. lis 2007

Dani,já bych šok neměla,já bych byla šťastná 🙂

loucna
13. lis 2007

Vionko,to ta kámoška má taky manžela,ale ta doga to je mazec!Já jsem taky v paeláku,ale mám hned kopec a pole za dveřma 😉
Leni tak koukám že tobě se taky nelíbijou žádní drobečci 😀 ,to se nedivím že malá bude cvalíček 😀

lenkazdenek
13. lis 2007

Loucna,no právě kdyby byla drobek tak bych se jí třeba bála 😉 😀

viona
13. lis 2007

No jo,koukám,čekáš holčičku,tak se asi parádí 🙂 Ono to přijde a brzo,neboj,ještě si Klaudinky užiješ,tak to teď ber z druhý stránky a rychle si ještě užívej bříška,dokud ho ještě máš a volnýho čau a spi a spi a spi-do zásoby 😀

danullinnka
13. lis 2007

Jo jo,souhlasím s Vionou,jen spi a spi,malý se rozhodl,že zase bude v noci mrčet...3noci byl klid a ted nanovo ☹ ale minulý týden to bylo horší,ted se to ještě dá,taky si říkám,že bych ho ještě brala v bříšku,ale na druhou stranu jsem ráda,že bude mít příští týden 5měsíců a bude to už zas o něco lepší

lenkazdenek
13. lis 2007

NO holky ,já si to snažím užívat,ale už to moc nejde,spát nemůžu i když jsem unavená tak porstě neusnu,záda mě bolej a při každym kroku mimo byt mě to šíleně píchá vevnitř 😖 takže pro mě bude porod vysvobození 🙂

viona
13. lis 2007

Však já ti to přeju Leni,ať už brzy nejsi dva v jednom 😀 ono ten poslední měsíc je to fakt opruz,si teď vzpomínám 😅 😕

lenkazdenek
13. lis 2007

jojo zlatý 5 měsíc to byly časy,dobrá náladička,bříško žádný 😵 🙂

loucna
13. lis 2007

S tím spaním jsem na tom stejně,když se převaluju tak si musím to břicho přidržovat,a když chodím tak stejný problém jak ty Leni,takže ať už ti prcci jsou venku 😵

lenkazdenek
13. lis 2007

Loucna,kéž by,kdyjdeš zase na kontrolu? Já zítra ráno a bojim bojim,že zase nebude nic pozitivního ☹

loucna
13. lis 2007

Leni,tak já jdu až v pátek,a ty se neboj,jestli už jsi otevřená na 1,5cm,tak už to bude jen a jen lepší.Já nejsem ani mm 😀 😀

lenkazdenek
13. lis 2007

Loucna,no třeba tam v ten pátek ani nepůjdeš jelikož budeš ležet už na šestinedělí 😀 😀 tak budu v pátek držet palečky 😉

loucna
13. lis 2007

No já bych to brala ale ono to zas tak horký nebude i když v PÁ začínáme 43tt.Já ti budu držet palečky zítra,ju?Tak teď jdu manžovi ohřát papu a pak se půjde cvičit a já sedět,hihi.Jo,zkoušela jsem tu doporučovanou pedikůru a nehrozí ani kdybych byla střihoruký Edvard 😀 😀 😀 Tak papa a třeba večer.Co ta Vlaďka 😕 ??

lenkazdenek
13. lis 2007

Jé to budeš hodná 🙂 . Ty jo to u vás nechávaj přenuášet tak dlouho 😕 43tt,obdivuju tě,mě už by asi šiblo 🙄
Tak si sezeníčko užij,my jedeme zaplatit složenky a pak musíme mě koupit botičky,v těch teniskách už to fakt nejde a do původních zimních se kvůli otokům nedostanu 😒

lenkazdenek
14. lis 2007

Ahojky,tak jsem zpět z kontorly,opět to samé,takže v úterý nastupuju na vyvolávačku 😅

monaberuska1
14. lis 2007

ahojky holky, já jsem teda v 36tt ale něco mi říká že za chvilku pojedu🙂jak dlouho před porodem jsou poslíčci??je to i o tvrdnutí břicha?má to někdo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru