Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

fine
15. pro 2007

ja som pouzivala rucnu odsavacku - ta mi vyhovovala najviac - pytala som sa teraz v lekarni a maju rozne - od 500 Sk,- az do 2 000 Sk,-....pokial planujes kojit co najdlhsie, tak ju urcite vyuzijes..

lenkazdenek
15. pro 2007

Monitaa,ztratilo se mi mlíko 😒 tak jsem nejdřív přikrmovala odsávaným,jenže pak už jsem už měla čím dál míň byla jsem z toho na nervy,tak jsme začly dávat nutriol a už jsme u něj zůstaly

monitaa
15. pro 2007

ja som si nejaku kupila taku obyčajnu ale neviem či je dobra este som neskusala odsavať.

paolin
15. pro 2007

monitaa, ja pouzivala Avent. je draha, ale bezvadna! a maji k ni spoustu kompatibilnich dilu.

jinak jen tak pro zajimavost: kamoska dnes mela cely den pobolivani briska, tak od tri bolest briska a zad v pravidelnych intervalech 3,5min. bolest jako pri menzes. tak na vecer vyrazili pro jistotu do porodnice (tam jim malou otocili hlavou dolu) na porod to uplne neni. ale pochvalili je, ze do porodky dorazili 🙂

monaberuska1
16. pro 2007

monitaa🙂je tak krásný🙂

lenkazdenek
16. pro 2007

Moni co ty ještě tady? šup rodit 😉

monaberuska1
16. pro 2007

lenkazdenek🙂
ahojky Lení, to já bych rodila ale malý se nějak nechce,☹jak dlouho tě nachali přenášet??prý jsem otevřená na 1 a půl a hlavička doléhá🙂myslíš že to něco znamená??ty jsi taky nějak byla otevřená že?

lenkazdenek
16. pro 2007

Moni,to je dobré znamení,já jsem taky byla tak otevřená a přesně před měsícem se to rozběhlo 😉 u nás nechaly přenášet 10 dní,já přenášela 9 dní 😀

monitaa
16. pro 2007

moni ja som bola na 1 a pol cely jeden den pred porodom a otvorila som sa na 4 jak sa zo mna vyliala krv a hned za par minut 10 jak rupli mi vodu... takže to sa neda asi spoliehať na to kto je na kolko otvoreny, niekto postupne a niekto naraz... len čakaj bolesti a miminko je čochvila s tebou 😉

caira
16. pro 2007

mona tak koukam, ze porad nic? zrovna jsem si rikala, ze skouknu jestli uz rodis nebo ne..te vasi male se fakt moc nechce, co? 🙂

monaberuska1
16. pro 2007

Ahojky holky🙂
no tak stále nic, takže si jdu udělat další těstíčko🙂ale je pravda že dneska mě nějak pobolívá břicho a ta zátka jde ze mě už nějak hodně, tak třeba...
lenkazdenek a monitaa:_)vy jste to měli pak docela rychle že??no zítra tam jedu, tak jsem zvědavá..🙂
caira🙂
no pořád nic, ještě stále 2v1🙂

lenkazdenek
16. pro 2007

Moni,no mě to teda moc rychlý nepřišlo 😅 první bolest začala v 11 v neděli a porodila jsem v pondělí v 7:52 😅

monaberuska1
16. pro 2007

hm....tak ale aspoň že už se otvírám, to jsem ráda🙂no uvidím co mi řeknou zítra a jsou ty bolesti vážně tak nesnesitelný??jak dlouho trvá tak ta bolest??

caira
16. pro 2007

tak mona sup sup, rodit rodit.. kamoska ted taky ceka uz co nevidet, tak zrovna rikam manzovi, ktera z vas asi porodi driv. 😀

betka1
16. pro 2007

zdravim, pridavam sa ako dalsia cakatelka. Dufam, ze nebudem cakat uz velmi dlho 🙂

monaberuska1
17. pro 2007

ahojky:_)

caira🙂
jojo jela bych hned, ale dneska tam jedu a mám nějakej strašnej strach, sakra☹

betka🙂
ahojík🙂no přeju ti aby jsi nečekala mám 4 dny po termínu a řeknu ti to čekání je fakt strašný..víc o tom přemýšlíš a všechno strašně stresující☹už chci radši rodit sakra

beate1
17. pro 2007

monaberuska1-a nebojis sa bolesti??

monaberuska1
17. pro 2007

beate1🙂
ahojky🙂já už vůbec nevím čeho se bojím je to spíš stres a strach a všechno do kupy, takový nepopsatelný, jenom je mi úplně ztoho špatně ....☹

loucna
17. pro 2007

monaberus tak co te tak trápijou???? 😠
kouknu sm náhodou a ty ještě tady??!! 🙄 .Ted už to tady nějak nesleduju,nestíhám ale mluvili dr.s tebou o vyvolání??At nemáš proboha takovýho macíčka jak já!!Tak snad se ti to rozjede co nevidět samo.Uvař si pořádně silnej odvar z maliníku,ale fakt silnej,dejte si večer procházku a sexík a musí to jít samo.Papa a držím palečky 😅 😅

fenrirka
17. pro 2007

no ja mam termin az za dva tyzdne ale ako tu tak na vas pozeram tak to moze byt kludne neskor...nechcela by som len aby to bolo 24 alebo na silvestra ale to uz si clovek nevyberie 😅
drzim vam vsetkym palce

betka1
17. pro 2007

ahojte, monaberuska no nech uz to mas cim skor zasebou. Ono je asi na psychiku lepsie, ked sa babo narodi o trosku skor, nez ked sa prenasa.
Ja mam este tyzden do riadneho terminu. Doktorka mi davnejsie povedala, ze mam pocitat so skorsim porodom, ale zatial sa jej predpoved neplni.

caira
17. pro 2007

mona drzim moc palecky at je holcicka brzo na svete, hlavne se niceho neboj, vse bude ok. My rano letime do cech tak se na net nejakou dobu nedostanu, tak se tesim az sem pak mrknu, ze uz uvidim fotky te vasi princezny 🙂 Opatruj se 😵

ene
17. pro 2007

Tak uz mam ve vizitce take tu vysoce inteligentni hlasku, na kterou jsem se tolik tesila 😀 😀

monaberuska1
18. pro 2007

tak jo holky za dva dny to vypukne ve čtvrtek na 100% nastupuji jestli teda neporodím, tak jsem asi ráda že už to pak budu mít za sebou, protože čím dýl to je víc se stresuju☹tak díky holky hned pak písnu🙂

beate1
18. pro 2007

monaberuska1-budem ti drzat palce,neboj,dobre to dopadne... 😵

monaberuska1
18. pro 2007

😀 🙂

lenkazdenek
18. pro 2007

Moni budu držet pelečky ať to dobře dopadne 😉 tý bolesti se neboj,hele já jsem snad největší srab na světě,i vyndání třísky se bojím a přežila jsem to 😉 při nejhorším si u 5 cm můžeš říct o epidurál 😉

monaberuska1
18. pro 2007

lenkazdenek🙂
jo dík moc já jsem ale taky takový srabík☹no kdyžtak si řeknu o epi no🙂ty jsi ho měla??

lenkazdenek
18. pro 2007

Moni měla, a porod jako takový byl pohodička,nástřih ani šití jsem necítila 😎

monaberuska1
18. pro 2007

lenkazdenek🙂
tak jo uvidím, kdyžtak si tam za hekám no🙂a každý porod bolí že jo??musím se nějak u to víš??docela to zabírá, radši bych už rodila sakra abych na to nemusela myslet🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru