Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

moncika15
27. únor 2008

ahojte babule 🙂 ,som sem len nahodou nakukla...... prajem vela sil a ziadne komplikacie DRZTE SA! 😉

krista
27. únor 2008

Mncika díky a tobě přeju ať jsi brzo těhulka 😵

catrin1
27. únor 2008

no ja len tak co som citala tak mala dost bolestive poslicky.. a vcera tusim aj isla do nemocnice..A ty nechodis do ceskych marcoviek?aspon som ta tam nevidela prispievat...
No ale dufam ze tie nase porody budu rychle...

krista
27. únor 2008

Catrin ne nechodím, takže o nich nic nevím 😉
Sleduju jen tabulky narozených dětí 😉

Já taky doufám v rychlý porod 😉 A piješ maliník, lněný semínko, masíruješ hráz?

catrin1
27. únor 2008

no vsetko som planovala..aj pit malinik aj jest semieno aj masirovat ale nakoniec nerobim nic.. 😀 ..som bola leniva..a ty??

krista
28. únor 2008

Catrin tak já dělám všechno od 34tt, uvidíme jestli to bude něco platné 😀 Na tu masáž teda trochu dlabu protože mi to samotné nejde 😝

A ještě jste tu všichni 2v1? 😀

kozimura
28. únor 2008

Dobré ranko,holky.Jen jsem nakoukla a vidím,že vzpomínátek Cairu-už má svou Phoebe u sebe,ale porod měla dost krutý(popisuje ho na Březnovkách).
Kristo,jak se daří?

krista
28. únor 2008

Ahojky Kozi, koukala jsem, chuděrka si to vytrpěla, ale má to za sebou a teď už bude jenom to hezké a náročné 😀
Mám se fajn, za chvilku jedu na monitor, co ty? 🙂 Dneska máš TP? 🙂

lu777
28. únor 2008

holky, můžete hodit link na tu stránku s tím popisem porodu Cairy? já to nějak nenašla..

majka225
28. únor 2008

ahojte tak co ako sa mate buduce maminky? 🙂 🙂

janinininka
28. únor 2008

Ahojky,
tak Caira už má porod za sebou, chudák, jestli ho měla těžkej,..
Už jsem měla asi poslíčky, ale jen mě pobolívalo břicho jako při MS, nic hroznýho, takhle bych to brala taky pak 😀 😀
Holky já si vůbec neumím představit, že já budu rodit, mě to nějak hlava nebere 😲

kozimura
28. únor 2008

Krista:tak jak dopadl monitor?Já jsem dnes byla u doktora a je přesvědčený,že do neděle porodím,tak uvidíme.Hlavně ne zítra!

majka225
28. únor 2008

kozimura: je mi mame dnes spolocny termin

kozimura
28. únor 2008

Lu777:tady je ten odkaz https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Kdyby to nešlo,je to str.271 na tématu Těhulky-březen 2008.
Majka:ju 🙂 A jak to s Tebou vypadá,už se chystáš rodit?Já bych prý podle doktora měla porodit nejpozději do neděle.

majka225
28. únor 2008

kozimura: tak to neviem ako to vyzera v utorok som bola na poradnia nic noveho mi nepovedali ze som natom rovnako ako pred tyzdnom ale zajtra idem zas na poradnu tak som zvedava co mi povedia noveho 🙂 juj miminko sa zacalo vrtiet v brusku ma nafuklo jak balon jak by som mala kazdu chvilku prasknut taky pocit mam. aj ma trosku zada zacinaju pobolievat 😒 a ty co ako si natom jak sa citis?

kozimura
28. únor 2008

Majka:dnes mi celý den tvrdne bříško a už to začíná být bolestivé.Mám poslíčky,ale jen doufám,že se prcek nenarodí 29.2. Mě doktor moc nenapínal.Řekl mi dnes rovnou,že kdybych náhodou do čtvrtku neporodila,mám přijít hned ráno a on mě hned pošle do nemocnice na vyvolání.

lu777
29. únor 2008

diky Kozimuro 🙂
no ten konec teda asi masakr.. ale předtím, to bych taky brala si u porodu spát 😀

kozimura
29. únor 2008

Lu,chudák,vytrpěla si to pěkně,ale furt mám pocit,že ji nechali zbytečně trpět...

majka225
29. únor 2008

ahoj kozimura: no mne taky tvrdne brusko 😒 dnes som bola na poradni a nic ze mam prist zase v pondelok no ovsem pokial do vtedy neporodim 😀 ale ze uz som takom stadium ze to moze prist kazdu chvilku

majka225
29. únor 2008

kozimura: a ty co ako sa citis dnes? 🙂

kozimura
29. únor 2008

Majka:pořád stejně.Občas ztvrdne bříško,ale jinak nic.Tak uvidím.Dnes bych ale rodit nechtěla ☹ Ale zas už bych to do pondělka chtěla mít za sebou a mít prďolku u sebe 🙂

krista
29. únor 2008

Kozi taky nechceš rodit dneska 29.2.? 😀
Já taky ne, ty jo, v noci jsem se modlila aby mě nechytaly bolesti a ještě se modlim dneska 😀

O víkendu už bych taky klíďo rodila 😵 Mě Dr. nic neřekne ☹ jestli to vypadá jako dřív nebo dýl 😝 Monitor dopadl OK, jsem ráda 🙂

Jak často jezdíš ty na monitory? Když už jakoby přenášíš?

deni
29. únor 2008

ahoj holky,
jojo dnešní narozené děti to holt budou mít složitější se slavením narozek 😒
ale i tak hlavní je přeci zdraví mimča a slavit to můžou klidně 28.2.

deni
29. únor 2008

Můžu se Vás zeptat - zajímám se již o porod.. to víte, uteče to jak voda a je to tu 🙂
Cítíte už poslíčky? a jak je to s těmi kontrakcemi? jsou stále častější a po 5ti minutách už je na čase rodit?
a měří se to vždycky od začátku kontrakce do začátku nové?

díky moc

krista
29. únor 2008

Deni poslíčky mám tak od 33tt, ale je to idividuální, ještě jsem teda neměla žádný že bych si myslela, že jde fakt o porod, vždycky se to dalo zvládnout 😉

Nevím jestli ti popíšu správně ty kontrakce, když jsem je nezažila, říká se, že je to jako silná menstruační bolest a začnou třeba v intervalech po 20ti minutách a pořád se ty intervaly zkracují, když jsou po 5ti minutách měla by si odjet do porodnice - rodit ještě nemusíš 😉 a kamarádka mi kontrakce popisovala tak, že tě prostě jednou za těch 5 minut chytne ta silná menstruační bolest 😉

deni
29. únor 2008

krista: díky 😉
přeji, ať máš porod rychlý, moc nebolí a budeš na to hezky vzpomínat 😵

krista
29. únor 2008

Deni díky, tobě samozřejmě taky až přijde ten správný čas 🙂

kozimura
29. únor 2008

Krista:dnes ani náhodou!V noci mi začly křížové bolesti a břicho už bylo tvrdé pořád-jen jsem se modlila,ať to ještě nepřijde ☹ Ale 1.3.nebo 3.3.bych brala.Monitor mi dělají jednou do týdne a když do čtvrtku neporodím,jdu na vyvolávačku,ale už i já cítím,že to už brzyčko příjde...

ambret
29. únor 2008

Ahojky všem, prominte že se vám vměšuji do diskuze, ale kozi, postrádáme tě na BRMS, holky se mi ptaj jestli jsem na telefonu, jestli už jsi neporodila 😅

krista
29. únor 2008

Kozi neboj, dneska to určitě nebude 🙂 A když tak ti začnou bolesti, ale Terezka se narodí až toho 1.3. 😵 A kleslo ti bříško? 🙂
Vím že na to se nehraje, ale mě teď asi kleslo, tak uvidíme jestli to bude nějaký ukazatel 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru